Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Elinova, ja wlasnie przeczytalam twoj wczesniejszy post i rowniez jestem w szoku. Nie smiem sie domyslac, jakie to malzenstwo moglo miec problemy, ale facet musial byc straszna porazka i totalnym egoista, ze w taki sposob skrzywdzil swoje dziecko. Szkoda, ze sie sam nie zabil. Wolalabym nie miec takiego ojca. To nieprawdopodobne. Bardzo wspolczuje tej kobiecie i jej dziecku. Sama anonimowa historia burzy mi krew, ale gdybym jeszcze ich znala, jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wczoraj miałam fatalny dzień :-( dowiedziałam się,że mój kolego się powiesił :-( miał 27 lat :-( ................... emcia71 ja nie stosuję antykoncepcji co ma być to będzie :-P na poprawę humoru wypiłam kawkę -Ricore-pyszna i zjadłam czekoladę :-( Zdjęcia w negliżu mogą być bo nikt ich nie skopiuje gdyż mam to zakazane na blogu :-) nóżka fantastyczna :-) a z burzą w dupie -superrrrrr aż mi się humor poprawił-dziękuję :-) dzieci potrafią być zabawne do bólu.Nie mogę się doczekać kiedy nas będzie zabawiał takimi zdaniami :-) Luckylady no jesteś :-) Qassandra tul Gabrysię ile się da :-) te chwile nie powrócą i trzeba korzystać :-) Maja24 no jesteś :-) jaką Ty zupkę podałaś??Karmisz piersią?? sama robiłaś zupkę?? pozdrawiam Majówki :-) i Wasze piękne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady- fajnie, że już jesteś i dołączyłaś do nas! Brygidko- nie denerwuj się niczym!!! dzięki za pozdrowienia, odzwajemniamy serdecznie i przesyłam Ci dobre fluidy!!! Biedrona- co u Ciebie i ślicznej Julii? Grzywa- jak Wasze ćwiczenia?? dajecie radę? Emcia- super duże dzieciaczki!!! Anka1974- wiem, że już Cię o to prosiłam, ale podaj jeszcze raz maila, żebym Cię włączyła do listy mailingowej, ok? pozdrawiam wszystkie Mamy! Malinowa_26- mam nadzieję, że już masz lepszy humor, Maja- co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A wiecie, że moja Bunia to wsuwa wszystko jak szalona...Obiadki z mięskiem tak jej samkują, że aż uszka sie trzęsą podczas jedzenia :-P Zrobiła tylko strajk na picie mleka z butli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida> Dzięki za polecenie pieluszek Pampers 4+. Faktycznie są rewelacyjne. Jak do tej pory nie wyciekło nic ani tyłem ani bokiem 🌻 Qassandra> Mój e-mail to: anna_b74@o2.pl :) Dziś przespałam ciurkiem 8h (słownie: osiem godzin)! :) Pierwszy raz od dnia porodu :) Olek nie zawołał jeść o 2.30 jak zwykle, tylko obudził się dopiero o 7.30 :D Przespał 12h bez cycusia. Mam nadzieję, że już tak pozostanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ale Ci zazdroszczę tyle godzin snu......my dzisiaj pospaliśmy aż!!! do 6,30..no święto!! Kurcze tyle tragedii na raz...bardzo Wam współczuję ...... Przepraszam Cię Brygodko za ten humor, ale nie wiedziałam że Twój fatalny dzień dotyczy takiej tragedii...gdybym wiedziała, nie ośmieliłabym się. Ale mimo wszystko cieszę się, że Ci pomógł.;-)) chociaż troszkę Mój młody od dziś zaczął robić taką śmieszną minkę, marszczy nosek i fuczy jak jeż...Paulinka robiła to samo..to jest takie słodkie...oj młody nie daje mi nic napisać...nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakieś doły złapały-to chyba ta jesień :-( brak mi energii i jestem jakaś nijaka :O i jest tak okropnie zimno :-( w zeszłym roku pamiętam ,że można było chodzić w sweterkach, a teraz to już w kurtkach będą chodzić.U nas w nocy było poniżej zera :-( Dobrze ,że w domciu cieplusio :-D pozdrawiam i życzę dobrej nocki :-) emcia, Tobie życzę byś mogła się wyspać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem już:) Witam Was kochane😘 Mnie choróbsko bierze:( Od wczoraj drapie w tchawicy, kaszel, pobolewa gardło:( Biorę leki od wczoraj i nie pogarsza sie. Mam nadzieję ze będzie lepiej i nie zarażę małej:o Poza tym u nas wszystko ok. Bardzo zimno sie rano robi:o Rano -1C!!! Wczoraj pierwszy raz ubrałam małej kombinezon zimowy i wyglądała jak mumia:) Ruszała tylko gałkami ocznymi:D Ale mieliśmy z niej ubaw!! Oprócz tego mała namiętnie gryzie swoje girki, ciągle ściąga sobie skarpetki, albo ma je mokre, bo je liże:o Jest strasznie aktywna i zostawiam ją juz tylko na kocyku rozłożonym na podłodze. Na łóżku juz strach, bo jest strasznie aktywna. W sobotę kończy 5 miesięcy i zastanawiam sie jak i od kiedy zacząć rozszerzać jej dietę. Może poczekam do końca 6 miesiąca. Zobaczę jeszcze. Na pewno nie zacznę teraz, bo kiedy ja jestem chora, to chce żeby piła tylko z piersi. Może to uchroni ją od zarażenia się:o Na chandrę polecam solarium od czasu do czasu i coś dla siebie:) Ciuch, paznokcie, jakiś zabieg w gab. kosmetycznym Jak któraś chce, to wpadać do mnie:) Ja coś poradzę:) Wczoraj Zuzka dostała swoją pierwszą szczoteczkę do \"zębów\":D Szczoteczka przeznaczona od 4 miesiąca życia do 24 miesiąca życia:) Fajna sprawa:) Codziennie masujemy nią dziąsełka:) =>Qassandra My nadal walczymy:( ciężko jest, bo wykonujemy teraz dwa ćwiczenia, ale nie poddaje się. Efekty wdać gołym okiem, więc to mobilizuje. Za miesiąc do kontroli. Mam nadzieje że juz ostatni raz. A jak Gabi?? Stymulujesz ją jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ I jeszcze słonia z ogonem przyniesłam:) I jeszcze 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku!!!!! Dzisiaj ostatni dzień naszej pierwszej wyprawy z naszym Misiem....po obiedzie jedziemy do Myszkowa, kurde fajnie było tyle że góry widziałam tylko zza szyby samochodu...ale co sie odwlecze to nie uciecze!!!! w przyszłym roku wczhodzimy z Makarym na \"Sowią\" a co i na Ślężę obowiązkowo!!!!!Za to mieliśy piekny widok z okna w kuchni same górki:-) Tylko sie trochę martwię że naszego Ancymonka znowu jakaś cholera chce dopaść ale po drodze zahaczymy jeszcze o ciocię w Oleśnie to go zbada....mam nadzieję, że to tylko zwykłe przeziębionko...zwłaszcza, że apetyt mu dopisuje, a kataru nie ma, tylko kaszeleczek od czasu do czasu brrrrrrrrrrrr mam nadzieję, że wszystko będzie okej. Ściskam póki co Was wszystkie naraz i każdą z osobna, i specjalne przytulajki dla Malinowej przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Witajcie Dziewczynki ;) Ja na moment tylko, właśnie się szukujemy do lekarza i dziś nam powiedzą co dalej z Mateuszową szyją. Chyba chcą stwierdzić czy pod nóż. I dzięki temu pół nocy znowu nie spałam, wwwwwwwwwrrrrrrrr....... No zobaczymy...... Później powiem co i jak. Buziaki dla Wszystkich i specjalne dla Mada Leny... Czekam na Ciebie na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa- poza tym okres na samym początku już jej nie stymulujemy. Ma piękne wyniki więc nie ma takiej potrzeby, ale raz za czas, ściągam moją mamę żeby się przyglądnęła i dała nam wskazówki co robić, jak nosić Gabi, jak z nią się bawić itp, żeby się prawidłowo rozwijała. Mam szczęście że mam Mamę blisko. Gabrysia już pięknie je z butli- wczoraj pobiła kolejny rekord. Wypiła 110 ml. w 5 minut!!! byłam w szoku. Normalnie to je tak po 150 ml. Tatuś ją karmi :) Mi mijają te dni w pracy, ale jak wracam do mam czas tylko dla mojej rodzinki. Jakoś wydaje mi się, że przez tą pracę jestem lepiej zorganizowana...musze zrobić masę rzeczy, więc działam pod presją czasu. A tak dla mnie jest najlepiej. Mam motywację do działania. Brydzia- 3maj się będzie dobrze!!! A jak Aronek? Pozdrawiamy Wszystkie Mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydobyłam nas z trzeciej strony! Mam dziś pracowity dzień: pranie, sprzątanie, gotowanie... i takie tam domowe pierdoły...:) Mada lena> rzuć na kafe jakieś foteczki z tej wycieczki:) Grzywa> nie daj się grypsku czy co tam... 🌻 Brydzia> a Ty się nie daj złemu nastrojowi 🌻 ubierz się cieplutko, idź na spacerek, pooddychaj świeżym wozduchem i zrelaksuj:) 🌻 [nie wiem jak u Ciebie ale u mnie świeci pięknie słonko] Malinowa> oby wsio było ołraid 🌻 Qassandra> brawo dla Gabrysi :) A za Olkiem kolejna noc bez cycusia. Co prawda nie obyło się bez przebudzenia w środku nocy, ale smoczek załatwił sprawę:) Zobaczymy co będzie dalej:) Pozdróweczka dla wszystkich Majóweczek i majowych bobasków:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.... Właśnie położyłam Olka spać. W dzień ze spaniem nie ma problemów. Jak widzę, że po godzince czy półtorej od wstania zaczyna marudkować, to wkładam mu smoka do buzi, kładę go plecami na swoje kolana i brzuch i tak siedzę z nim z 5min, po czym odkładam do łóżeczka gdzie zasypia ładnie. Za to wieczorem przed nocnym spaniem to już tak pięknie nie wygląda. Usypianie zajmuje jakieś pół godziny.:( Nie wiem dlaczego tak się dzieje że w dzień jest ok a wieczorem nie-ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że niestety przy wieczornym usypianiu jest zawsze trochę płaczu:( No a w dzień nie ma. Cholibka o co chodzi to pojęcia nie mam. Dobra, już nie marudzę. Idę zjeść zapiekankę z jabłek i ryżu. Sama tymi ręcyma zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witam i pozdarwiam Wszystkich:) Anka...u mnie tak różowo z zasypianiem nie jest. Generalnie Marta zasypia przy cycku albo muszę ją trochę utulić. Niestety nie toleruje zmoczka, jak na razie w odstawce leżą Nuk, Canpolowski i Aventowski. Czekam na "wisienkę" z Nuby, może ten zaakaceptuje. Do pracy nie wracam w listopadzie. Na razie mam do 10 lutego wychowawczy,a co będzie potem zobaczymy. Brydzia, gdzie kupiłaś te czapusie? Nasz wózek to prezent od dziadków:) Grzywa...jak długo można się opalać w solarium, to nie szkodzi jak się karmi? Dziewczyny: która szczepiła dziecko szczepionakmi i infanrix hexa i infanrix IPV Hib? Po tej ostatniej moja mała miała gorączkę. Niedługo mamy kolejne szczepienie zestawem infanrix hexa i zastanawiam się jakie będa reakcje. Zaznaczam, że Marty kuzyn był szczepiony takim samym zestawem i też po tej drugiej miał gorączkę. Jak to jest u Was? Qassandra trzymaj się w tej pracy:) Elianova mam nadzieję, że powoli odzyskujesz spokój. A co u Biedronki??? Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Wiecie co mój synuś wczoraj wieczorem zmalował mamusi??? Jak co wieczór położyłam go spać, na pleckach dodam.. w naszym łóżku i poszłam się kąpać..troszkę to trwało, bo i maseczkę sobie strzeliłam, i włosy suszyłam...takie tam...ogólnie „wieczór dobroci dla mamuśki” i wracam do pokoju, a tu młody obrócony na brzuch i do tego wbita buźka w moją poduszkę!!!! No przeżyłam szok!!!! Byłam przy nim w ułamek sekundy i wzięłam go szybko na ręce.....przecież mógł się udusić na spaniu!!!! Makabra!!! Przez to wszystko nie mogłam długo zasnąć...mały wiercipięta..!!!!Zwinęłam wszystkie poduchy z mojego wyrka, i i tak teraz chodzę patrzyć na niego co chwilę, czy czegoś mi znowu nie zmaluje.... ........................... Magdab – ja szczepiłam małego tymi szczepionkami już dwukrotnie, i nie miał po nich żadnych powikłań, żadnej gorączk,i tylko rączka była spuchnięta i zaczerwieniona. Anka – super, że „pupuś” sam potrafi zasnąć...nawet nie wiesz jaki to plus...moje dzieci chyba mają to w genach...muszę usypiać ich w wózku... ale ze mną mama i babcia miały to samo, tak więc mają to po mnie, he he. A Kacperek jak leżał w szpitalu, to jako jedynego musiały kołysać...skubaniec... OK. idę do mojego pupusia Miłej nocki, pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdab... Ja szczepiłam tymi szczepionkami i powem Ci ze to podobno bardzo dobre szczepionki. Nigdy nie było gorączki, ale po tej trzeciej juz sie pojawiła w nocy. Prawie 38C. Mała dostała Paracetamol i gorączka nie wróciła. Jeżeli chodzi o solarium, to zdania są bardzo podzielone. Ja zapytałam połoznej i powiedziała ze jeżeli nie będę przesadzć, to moge chodzić. To samo przeczytałam na jakiejś stronce gdzie wypowiadała się jakaś pani od laktacji. Ja opalam sie raz na tydzień albo dwa. Jezeli chodzi o czas, to wszystko zalezy od lamp i twojej skóry. Zaczęłam chodzić pod koniec lipca chyba i nie opalam piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majoweczki :) Ja nie udzielam sie na forum tylko czytam :) Co do spania moj Kubus przesypia od 23:00 do 9:30 pozniej mleczko i dalej spi do 12 :) wiec sie moge wyspac z czego sie ciesz bo ja tez lubie spac (chyba odziedziczyl spanie po mnie), Co do kosmetykow to my od poczatku uzywamy oliwki bambino mydelka bambido i sudokremu jak tezba :) pampersow 3 ale teraz juz 4 musimy kupic bo 3 za male :) Z piersi juz nie karmie bo od kiedy moj pan dostal butelke bo juz piersi nie chce tylko czasami w nocy jak sie wierci to sobie pocycka z 3 razy chociaz pokarmu jeszcze mam dosyc sporo Gdy bylam na ostatnim szczepieniu to \"Pani Doktor\" stwierdziala ze moj synek wazy za duzo i powiedzial ze to nie wina dziecka ze tyle wazy tylko patologia rodzicow Powiedzieaa ze wazy tylle ile powinno dziecko polroczne wazyc Najpierw sie wystraszylam ale widzac w tabelce ile waza wasze dzieci w porownaniu z moim to stwierdzilam ze ta cala pani doktor jest jakas patologiczna i musze ja koniecznie zmienic :) Pozdrawiem wszystkie majoweczki i ich pociechy a szczegolnie Brygide ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4m i 3t--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5,5 mc---------9/74 Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68 mada lena ----Makary------------2850/52---------prawie 6mc-------8,0 /67 Emcia71---------Kacper------------3800/56--------------6mc--------8,9/74 Maja24----------Kamil--------------3800/57---------------5mc----------8,5/72 Lucky-----------Gabryś------------3200/52---------------5mc----------7,4/69 Gabi26,.........Kubuś.............3777/56................5mc........7,5/75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Wiecie co? we wczorajszej mojej wypowiedzi chodziło mi o to żeby ponarzekać jak ja mam ciężko że wieczorne usypianie Olka zajmuje tyle czasu. Ale czytając wasze komentarze pukałam się w głowę, że raczej powinnam sie cieszyć że TYLKO wieczorem zasypianie idzie z oporami:) dzięki za uświadomienie że nie mam co marudzić w tej kwestii;) Brygida, co z Tobą?:) Wczoraj był chyba pierwszy raz kiedy przez cały dzień się nie odezwałaś. Jak tam jesienne samopoczucie? Mam nadzieję że już znacznie lepiej?:) Specjalnie dla Ciebie bukiecik wiosennych kwiatków 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy z rana🖐️ A ja wygrywam z chorubskiem:) Jak zacznie sie działać natychmiest, to są duze szanse nato, ze sie nie rozwija. Jak by któraś miała z tym problem, to polecam: Syrop prawoślazowy, homeovox lub homeogene 9, Rutinoscorbin. Jak gorączka, to tylko Paracetamol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Majówki ;) anka1974 jak mi się sprawdzi i podoba to polecam :-) pieluszki pampersa 4+ są super.Ja mam do wykończenia jeszcze 3 -pozostało mi chyba 20 szt :-(.Dziś w nocy w 3 bokiem polało się moczem.Jestem taka wkurzona na te 3 ,że głowa boli, ale jeszcze trochę :-).Pięknie przesypia Olek noc :-) grzywa mam nadzieję,że choroba Cie nie dopadała !!!!!!!! U nas też było zimno :-( Co to szczoteczka do zebow? madalena oby Makary był zdrowy biedaczek co chwila coś się mu dzieje :-( malinow-a mam nadzieję,że wszystko dobrze-czekamy na relację Qassandra super sobie dajesz radę z tego co czytam o Tobię ;) magdab no to uparta Marusia jest jak nie chce smoczka ja przed urodzeniem Małego postanowiłam,że nie bedzie smoczka itd za to teraz ne umiem sobie tego wyobrazić by mu nie dać.Mały nie jest nałogowym ssaczem smoczka, ale czasem go zajmie na jakieś minutki kiedy ja potrzebuję czasu dla siebie.Nie poddawajsię z tym !Daj smoczek koło usti czekaj aż sama go sobie zaśsie ( nie wiem czy dobrze napisane).My tak robiliśmy i dało efekt.Teraz już nie ma znaczenia jaki smoczek :-).To wielka wygoda.Czasem w nocy jak Mały chciał \"cycka\" tzn nie chciał pić, ale chciał sobie poleżeć przy cycku to dawałam, a potem nad ranem chlustnał mi całość do łóżka.Od tego czasu w nocy jeśli chce za częśto cycka to daję smoczek i skutkuje :-).Czapusie kupiłam w tym sklepie: http://www.babystyle.pl/sklep/ubranka_czapeczki/2.htm ja szcepiłam tymi szczepionkami i nic małemu nie było.30,10 mamy następne szczepienie. c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4m i 3t--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5,5 mc---------9/74 Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68 mada lena ----Makary------------2850/52---------prawie 6mc-------8,0 /67 Emcia71---------Kacper------------3800/56--------------6mc--------8,9/74 Maja24----------Kamil--------------3800/57---------------5mc----------8,5/72 Lucky-----------Gabryś------------3200/52---------------5mc----------7,4/69 Gabi26,.........Kubuś.............3777/56................5mc........7,5/75 Chyba naprawiłam tabelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia71 z tym spaniem to wkrótce wszystkie będziemy mieć problemy Maluszki już się wiercą :-) życzę więcej wieczorków dla Mamusi :-D gabi26 czemu tylko czytasz, a nic nie piszesz?? Dobrze,że Kubuś pozwala Ci się wysypiać :-) Twoja Pani doktor to jakaś dziwna :O patologia rodziców :O??? mój synek też ma swoją wagę , ale nie sądzę by była to patologia. Przecież karmię tylko piersią i widać,że tak ma teraz być :-) Poza tym po moim synku nie widać tego by był jakiś otyły czy coś w tym rodzaju.Nie wiem gdzie chowa swoje kilogramy :-P, ale je ma, a wygląda dobrze.Nie jest ani za długi, ani za gruby :-). dla Ciebie i Kubusia 🌻 anka1974 samopoczucie dołujące :O kiedy pomyślę,że mamy już jesień to mnie ciarki przechodzą.Kocham lato i najlepiej gdyby trwało cały czas. c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nadrobiłam wczorajsze straty na kaffe :-D a co u nas.... Synuś śpi już sam w łóżeczku :-).Dodam,że spał ze mną, ale odkąd się zaczął przewracać to postanowiłam,że najbezpiseczniej będzie mu w łóżeczku i nie było z tym problemu choć mówiono mi,że potem nie da rady go położyć w łóżeczku by tam spał bo będą protesty z jego strony-tak się nie stało :-).Śpi jak suseł :-).No i ja wreszcie mogę z moimi nogami robić w nocy co chcę bo tak to leżałam w bezruchu :O.Jak śledż w puszce:O.Z tego jestem zadowolona :-) Z zasypianiem nie ma problemu-zasypia sam w nocy dwie do trzech pobudek na karmienie, a między tym przebudzenia w których domaga się czegoś ( no najchętniej piersi, ale podaję mu kilka łyczków herbatki by z rana nie mieć chluśnięcia albo poaje smoczek i jest ok.W sumie mam może 5 pobudek. Z mojego Synka to taki mamy -synek.Wszystko jest dobrze wtedy kiedy widzi mamę :-).Do tej pory od urodzenia rozstałam się z nim na w sumie 2 godzinki -byłam kupić ubranko do chrztui został z tatusiem :-).Tak jestem z nim cały czas. U nas dalej remont pokoju.Ciągnie się strasznie..... :O Kupiliśmy 1 wszy mebelek- biurko na komputer. Ten pokoik będzie narazie tylko do zabaw i by postawić tam wszystkie huśtawki i zabawki Małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki po dłuuuuuuuuugiej przerwie. Nie odzywałam się tak długo bo mi mój nowy komputer szlag trafił po trzech tygodniach. Pojechałam go na spokoju oddać naiwnie myśląc że mi dadzą nowy. Ale nie panowie ze sklepu uparli się że go naprawią i żadne argumenty że się nie da naprawić do nich nie docierały. Tak się z nim tryntolili trzy tygodnie, aż wczoraj zadzwonili do mnie że jednak nie da się naprawić i żebym przyjechała po nowy, no nrmalnie myślałam że im do szmat dokopie, jestem ciekawa czy za opóźnienie w pracy zwrócili by mi kasę. Miałam neta podłączonego do mojego starego przedpotopowego sprzetu na którym strona się 10 minut otwiera a ja nie miałam cierpliwości nad nim cały dzień ślęczeć żeby coś napisać. Starałam się tylko być na bieżąco z czytaniem. Zdjęcia Julki wysłąłam tym z was których adresy znalazłam. Co do kosmetyków to ja używam sudokremu cały czas i jestem zadowolona bo moja panna ma jedną małą śmierdzącą wadę :) lubi leżeć we własnej kupie i dopuki ja czegoś nie wywącham nawet nie kwiknie że ma szambo w portkach, dlatego wolę używać sudokremu na okrągło bo by mi sie juz dawno odpażyła. Aniu ja tez miałąm problem z wieczornym zasypianiem mojej niuni i znalazłam problem, nie kładę jej spać późnym popołudniem nawet jak widzę że śpiąca. Zabawiam ją by dotrwała do pory kąpieli. Potem to juz przy cycu zasypia. Jak ją kladłam spać po południu to nie chciała mi usnąć nawet do 22.00. Darła się przy tym okropnie kiedy chciałam ją uśpić. Dobra na razie tyle bo biegnę do lekarza jak zważy mojego bąbla to sie wpiszemy do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! [ziewa}💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤💤 Witam Wam zaspana...😴 Nie śpię dziś od godz. 3-ciej...tragedia dla mnie, bo ja to spioch taki że hej...A tu o 3-ciej Bunia się obudziła na cycka a ja już zasnąc nie mogłam :-( Przed 6-stą wstałam już, bo czas się szykować do pracy... i tym sposobem jesetm niewyspana :-( Co do szczepienia to Wiki była zaszczepiona infanrix IPV Hib i rzeczywiście w nocy po szczepieniu i następnego dnai do południa miała stan podgorączkowy, tak ok.37,5 st. Podałam jej jednak Ibuprofen i było ok. Teraz za tydzien idziemy na kolejne z tą samą szczepionką skojarzoną. Pozdrawiam Was serdecznie... nie wiem czy będę miała dziś jeszcze siłę pisac...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×