Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość malinow_a 26
Hej Kobitki!!! To już dzisiaj trzeci raz próbuję coś wysłac i mi zżera posta, wiec będzie fragmentami ;) Po wczorajszej wizycie na torturach: Pól roku intensywnych ćwiczeń a i tak jeszcze nie ma pewności, czy nie skończy się ciachaniem... O tyle, o ile, mięsień puszcza dużo szybciej, tyle, ze coraz więcej ćwiczeń. Ale jak Młodego wczoraj dorwali, to aż furczało, a na koniec nie było czuć żadnego zgrubienia, tyle, że to chwilowe.... I tak 3 razy dziennie. Niestety ja sama nadal nie jestem w stanie tego wykonywać, więc albo tam, albo z Tomkiem, bo im Mati starszy tym silniejszy i nawet ten facet na początku ma z nim problemy ;) A Młody oprócz tego rwie się do siadania, więc łapie każdą możliwą okazję, bądź wręcz na nas wymusza wrzaskiem ;) Wałkuje się z boku na brzuch, potem na plecy, potem bawi sie stopami ;) Najlepszą ma zabawę jak leży w gołym tyłkiem, wtedy to nawet stopy wsadza sobie do buzi. Kosmos hihih... Gzrywa>>>> Najwyraźniej nie tylko Zuzka tak szaleje, ja tez już ściągałam z młodego obślinione skarpetki, i notorycznie przekładam dziecko, które najlepiej bawi sie leżąc wpoprzeg łóżeczka i demolując ochraniacze ;) Do tego Mati zaczyna pełzać, ale za to zębow nie widać, chociaż z tym ślinieniem się, to Młody mógłby stawać w szranki z OBCYM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
A co do tych cwiczeń jeszcze, to t o co teraz robimy, powoduje zatrzymanie rozwoju tego kręczu. Konsekwencje nieleczenia są dosć ponure: skrzywienie kregosłupa, zmiany nabuzi..... Brrrrrr.... Co do zasypiania Mateusza, to ostatnio jest komedia... Otóz Mati pakuje palec do buzi i powiedzmy wyśpiewuje sobie kołysanki ;) Jak słyszę charakterystyczne ła ła ła, to wiem, że już zmęczony i co się kroi. Tylko, że przy tym ła ła trudno sie nie roześmiać... No i niesamowity pieszczoch sie robi - tylko go przytulać i przytulać heheh. Jeśli chodzi o godziny zasypiania to jest różnie. Na początku po tych ćwiczeniach Mati wieczorem padał na pysio zaraz po kąpieli i butli o 22 i było wsio. Usypiał sam w różnych miejscach: a to w łózeczku, a to na moich kolanach , a to na mojej klacie hehee. Teraz, jak już chyba załapał, że niepotrzebnie marnuje energię na generowanie wrzasków przy świczeniach z zasypianiem jest juz różnie. Ostatnio nasz hrabia obudził się o 1 w nocy i dawaj do zabawy..... Ale ogólnie nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Tak że Dziewczyny, trzeba uzbroić się w cierpliwość, z tym spaniem, to się pewnie u naszych dzieciaczków z 10 razy zmieni jeszcze.... A ja co???? otóż zachciało mi się nowych mebli, i właśnie dzisiaj pokutuję za to bólem wszystkich mięśni, bo najpierw trzeba bylo te wszystkie paczki wtachać, a potem poskładać heheh.... A jeśli już o składaniu mowa, to zabawa lepsza od PUZZLI lub origami. Jedna głupia szafa równa się około 200 części ;) Czyli masa śrubek, kołków itd.... No i instrukcja montażu heheh... Jak zaczeliśmy po 18 tak skończyliśmy prawie o 23. Prawie, bo zmontowaliśmy raptem jedna narożną szafę, ajeszcze nie ma w niej drzwi. Dziś ciąg dalszy cyrków.... No dobra....To tyle, co u mnie.... Qassandra, to ja w sumie działam tak samo jak Ty, najlepiej pod presja, jak mam za dużo czasu to wszystko mi się rozłazi jakoś... No i super, ze Gabrysia zaakceptowała butelkę... W sumie, jak Mati się odcycował sam te trzy miesiące temu, to przechodziłam mały kryzys... przeciez wszystko było ok: mleka pod dostatkiem, dieta ta sama.... A on nie, tylko butelka. Potem próbowałam dostrzegać i dobre strony tego. Miałam czarno na białym miarkę i widziałam ile Mati zjada.... Teraz wiem, ze odcycowanie było spowodowane przez kręcz, poprostu młodemu robiło się niewygodnie :( A Młody wyboru nie miał i sam łyknął butelkę ekspresem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Brydzia!!! Nie dajemy się jesiennej depresji!!! W końcu masz przy sobie najpiękniejsze Słońce na świecie. Popatrz na Nie i napewno Ci się humor poprawi ;) Gabi!!! O moim Matim pediatra powiedziała, że to patologia jak się urodził i ważył 4,450 kg.... Wkurzyłam sie wtedy że hej... A teraz Mati ważył 8,5 kg i ma 70 cm, więc ta Wasza Pani Doktor to chyba jakaś dziwna.... Eli!!!! Mam nadzieję, ze humor lepszy po tych oststich rewelacjach ;) Buziaki dla Ciebie I Buni ;) Mada Lena!!! Gdzie Ty się podziewasz??? Z Makarym wszystko w porządku??? Daj znać ;) Amber tak wycieło, że nawet żadnego znaku zycia... nawet dymnego.... Ciekawe jak tam po chrzcinach.... Grzywa!!! Kuruj się i nie odpuszczaj ;) Dobra, to chyba na tyle, poprawiłam nam dzisiaj statystyki ;) Buziaki i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja chcę spać .................... malinko---już jest lepiej, ale nie ma dnia bym nie myślała o tym :-( a najczęściej myślę o tym maleństwie...wybiegam już myslami w przyszłość---co powiedzą tej dziewczynce jak kiedyś zapyta - gdzie jest mamusia???? Że tatuś ją zabił ??!!!!! Aż płakać mi się chce....:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!! Nie chorubsko, tylko choróbsko oczywiście. Sorrki za błąd:o =>malinowa Demolowanie ochraniaczy, to ostatnio tez u nas standard:o Zuza = Człowik Demolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Co do demolowania łóżeczka to Bunia nie jest nic lepsza od Waszych brzdąców :-P Co prawda w domu nie ma się nad czym znęcać, bo śpi w łóżeczku turystycznym i tylko od czasu do czasu drapie jego boki, ale za to u babci już nieraz w ruch poszedł baldachim czy też ochraniacz...nie wspomnę już o karuzelce....tą ciagnie jak szalona :-D Oj już strach pomyśleć co to będzie w przyszłości :-)) Pewnie za jakiś czas założymy topik pt. Dzieciaki-łobuziaki MAJ 2006 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na blogu są nowe zdjęcia Julki :-) od Kinia25 Kinia25 mam nadzieję,że mogłam je dać na blog??Jeśli się nie zgadzasz to napisz śliczną masz Córcię :-) a łażnia boska :-) jak dla Królewny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4m i 3t--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5,5 mc---------9/74 Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68 mada lena ----Makary------------2850/52---------prawie 6mc-------8,0 /67 Emcia71---------Kacper------------3800/56--------------6mc--------8,9/74 Maja24----------Kamil--------------3800/57---------------5mc----------8,5/72 Lucky-----------Gabryś------------3200/52---------------5mc----------7,4/69 Gabi26,.........Kubuś.............3777/56................5mc........7,5/75 Kinia25---------Julka--------------3340/59-----------------5mc-------6,7/72 Dopisałam nas do tabelki, kurcze moja mała tu chyba najchudsza na tym forum panna, ale mieści się w normie to sie nie martwie najwyżej tyczka z niej wyrośnie, mama ma trochę ciała to córka może być szczupła ;) Brygidko fajnie że wrzuciłaś nasze zdjęcia na blog zresztą sama miałam cię o to prosić. Dzięki za pochwałę łazienki projekt mojego męża mnie pozwolił tylko wybrac płytki. Dobra uciekam jakąś kolacyjkę zrobić. Odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Wstawać śpiochy!!!!!! Piątek czas zacząć!!!! A jak wiecie piatek - to weekendu początek ....HURA!!!!!! :-D :-P Tak przypomniało mi się, że zachwalacie Pampersy 4 i ja muszę się do WAS dołączyć w tej sprawie...one są po prostu rewekacyjne dla Naszej Wiercipiętki...Nic ją nie uciska w brzuszek...może fikać...siadać...kręcić się ile wlezie...Po prostu BOMBA!!!! I tu wielkie ukłony w stronę Pampersa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! A my wczoraj byliśmy z Kacperkeim na badaniu krwi, a konkretnie na morfologii. Zmieniliśmy laboratorium, bo tam gdzie robiliśmy poprzednio było beznadziejnie....kobieta oburkana, bez rękawiczek..!!!!!!!!!!z ryjem wykręconym, jakby musiała tam robić za karę, do tego prawie urwała Kacperkowi rękę!!! Wredna baba!!! Do teraz mi się krew buzuje jak sobie o tym przypomnę!!!! Ale oczywiście nie zostawiłam tego bez rozgłosu!! Zrobiłam im tam nie złą awanturę!!!! Franca!!! A wczoraj, obsługa profesjonalna, miłe uprzejme kobietki.....zrobiłam przy okazji również Paulince morfologie...tak dla sprawdzenia. Trochę się tego obawiałam, bo znam jej donośny głos..ale dziewczyna była rewelacyjna, Obyło bez piśnięcia młodej!!! No byłam w szoku...na koniec zawinęła jej paluszek z watą plastrem, i narysowała na nim oczy i buzię uśmiechniętą!!!! No byłam w szoku!!!! Super!! Oczywiście badania w 5 min. Wyszło wszystko OK.!! Dziewczyny! W niedzielę ma się zacząć nowy program super niania, czy jakoś tak....tak sobie wczoraj pomyślałam.. wszystkie narzekamy na nasze dzieciaczki, a co mają powiedzieć te kobiety, co im dzieci po suficie chodzą???? Myślę, że to będzie program dla nas motywujący.... inne maja się gorzej....;-)) Dzisiaj piekę ciasto pod tytułem...”uśmiech teściowej” ;-) pierwszy raz go piekę, wiec nie wiem jaki będzie ten uśmiech,..... napisze Wam później...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---my też mieliśmy niezłe przeboje z pobieraniem krwii u Wiktorii...zawsze jeździlismy do szpitala na oddział dziecięcy i tam bez problemu pobierali krew- oczywiście wszystko zależało od pielęgniarki, bo raz trafiliśmy na taką co naszą Bunię z 5 razy kłuła 😡...po co taka, która się do tego nie nadaje zostaje pielęgniarką 😠 szlag mnie trafił wtedy...No ale jak ostatnio postanowiłam męża wysłać z córcią do laboratorium w iinnym szpitalu to tam odrazu wysłali go na oddział ...i na tym oddziale pobrali jej krew z ....GŁÓWKI :-((( Ja bym chyba na to nie pozwoliła...mężowi kazali wyjść przed pobraniem krwi, ale babcia mogła zostać z Wiki... Ja uważam, że taka która nie potrfai pobrać krwi dziecku wcale nie powinna się za to zabierać.... Qrcze tak się zastaniwam co to za ciasto może być skoro nosi taką nazwę...co prawda jadłam już ciasto o nazwie \"cycki teściowej\" ale usmiechu teściowej nie próbowałam :-P Mam do Was pytanie---czy szczepicie się przeciwko grypie?? U nas w firmie dziś odbywa się ta akcja szczepień,ale ja nie dałam się zaszczepić...wzięłam szczepionkę i przechowam ją może na późniejszy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova- z tym pobieraniem krwii z główki, to też przeżyłam horror, ja nie mogłam tego oglądać, został mąż. Ale później dowiedziałam się dlaczego z główki pobierają. Otóż, to podobno jest najlepsze miejsce na to, żeby pobrali krew szybko, bo pod wpływem ukłucia dziecko płacze a ciśnienie wzrasta i krew szybko wypływa, a dla dziecka jest to absolutnie bezpieczne, więc się nie martw! Ja tez miałam akcje szczepień przeciwko grypie, ale odkąd raz się zaszczepiłąm i później odchorowałam 2 tyg. to już nie dam się zaszczepić. Poza tym nie byłabym pewna czy można karmiąc piersią? Dziewczyny- czy robiłyście sobie cytologię? ja już dawno zrobiłam, tylko byłam tak zakręcona, że do tej pory wyników nie odebrałam. Jak wasze wyniki? wszystko ok? niech żyje PIĄTEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassandro---to samo powiedzieli Arkowi o tym pobieraniu krwi z główki. A ja po szczepionce tak samo jak Ty kiedyś chorowałam 2 tyg. i dlatego już kolejny raz nie próbowałam...Pytałam tę naszą lekarkę dzisiaj i ona mówi, że mozna się szczepić karmiąc piersią...Ja jednak wolałam nie... A cytologie robiłam w lipcu i też nie odebrałam wyników...Myślę jednak, że jakby cos było nie tak to ginekolog moja by mnie poinformowała...Przynajmniej mam taką nadzieję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej Kobitki!!! Ja dziś na moment, czuje, ze mi grunt spod stop ucieka.... Wygląda na to, że bez cięcia tej szyi się nie obejdzie. Nie wiem, czy wierzyć w cuda, że może jednak się uda bez, ale ten facet jakoś czarno to widzi... Eli, Qassandra!!!! O tym kłuciu w główkę ja też słyszałam, że bezpieczne jest. Poza tym u takiego kilkumiesięcznego dzieciaczka podobno trudno gdzieś indziej sie wkłuć w miare bezboleśnie i żeby tej krwi odpowiednią ilość pobrać... A co do szczepionki przeciw grypie, to jest tak, że zawsze, ale to zawsze się ją odchorowuje. Poza tym to nie uodparnia przeciwko zarażeniu, tylko powinno zabezpieczyć przeciwko powikłaniom. Inna rzecz, że to też nie na 100% pewne, bo grypa jak każdy zaraz ma różne szczepy i taka jedna szczepionka nie uchroni od wszystkiego... My sobie darowaliśmy, głównie ze względu na Młodego, mimo tego, ze szczepionki były darmowe, bo u Tomka w szpitalu ;) No i jeszcze z jakąś godzinę temu wysłałąm moją przyjaciółkę do szpitala. Jest w 34 tygodniu ciąży i ma jakieś dziwne skurcze... Lepiej na zimne chuchać... Wiem tylko tyle, że narazie podłączyli ją pod KTG.... Mada!!!! Gdzie Ty jesteś???? Dobra Dziewczynki!!! Pozdrowionka, kwiatki, buziaczki i takie tam.... Miłego dnia Wam życzę, a ja idę pomstować cały świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
malinko--- tylko głowa do góry i bądź dobrej myśli...może jednak nie będzie konieczności operacji i rehabilitacja przyniesie zamierzone skutki... nie poddawajcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i widać, że weeknd się zaczął...cisza jakby makiem zasiał...no ale co się dziwię?? sama się dorwałam tylko na chwilę do kompa...zaraz kąpiel Niunii, cycek i lulu... Życzę Wam udanego weekendu 🌻 Mam nadzieję, że dla nas też będzie udany...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova – no , za cycki teściowej to bym się nie zabrała...he he ;-) ale uśmiech wyszedł spoko. Jak chcecie to podam Wam przepis. Wczoraj znalazłam na necie... a ty elinowa jak masz ten przepis, to dawaj ;-) ciekawe co to takiego...albo chociaż opisz jak smakowały/ło he he ;-))) Elinova – a karmisz jeszcze piersią? Ja też się informowałam na temat szczepionki, ale takie jakFluarix, Vacsigrip mają przeciwwskazanie dla kobiet karmiących. Też bym się chciała zaszczepić, bo te aktimelki coś na mnie nie działają, ciągle się kuruję oscylloccocinum. Malinowa – z tego co pamiętam, to ćwiczysz w domu...a jakby te ćwiczenia przeprowadzał ktoś bardziej doświadczony???...może obyłoby się bez cięcia? Głowa do góry!! Będzie dobrze!!! Mój maluch... he he ;-0 wciągnął przed chwilą prawie cały słoiczek deserku!!! Dobry jest, nie?? Pozdrowionka. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---niestety nie mam tego przepisu, ale ciasto było super...a cycki to pewnie dlatego, że na samej górze były biszkopty z kropką polewy czekoladowej...no ale czemu akurat teściowej???? hmmmm... kto to może wiedzieć...jak sie już uczepili tych teściowych to już je wszędzie wciskają :-P...nawet do ciast :-D Co do szczepionki to mam VAXIGRIP i właśnie czytam ulotke i w niej jest napisane, że karmienie piersią nie stanowi przeciwwskazania do szczepienia...ja jednak wolę odłożyć to na późniejsze terminy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i zapomniałm dopisać---oczywiście karmię jeszcze piersią, ale Wiki pochłania już w ciagi dnia kaszkę, jabłuszko i obiadek za którym wprost przepada...noa ale wystarczy zerknąc w tabelkę z naszymi maluchami...widać że lubi jeść :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinow_a 26 współczuję puzzli :-P poskładaliście już mebelki?? grzywa błąd wybaczymy jeśli będziesz tu częściej zaglądać :-P mam nadzieję,że nie jesteś chora :-) wstawię tabelkę na stronę i wpiszcie daty ur Waszych piękności :-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA---URODZON_Y_A----KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4m i 3t--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron----10,06,2006----------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria----01,05,2006--------3,500/54--------------5,5 mc---------9/74 Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---10,05,2006------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68 mada lena ----Makary------------2850/52---------prawie 6mc-------8,0 /67 Emcia71---------Kacper------------3800/56--------------6mc--------8,9/74 Maja24----------Kamil--------------3800/57---------------5mc----------8,5/72 Lucky-----------Gabryś------------3200/52---------------5mc----------7,4/69 Gabi26,.........Kubuś.............3777/56................5mc........7,5/75 Kinia25---------Julka--------------3340/59-----------------5mc-------6,7/72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno lepiej wyglądać :-P wpiszcie w zera Wasze dane, i zawsze będzie cacy-jeśli teraz wyjdzie cacy :-P ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-----------------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM UR.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa------------Zuzia-------00,00,2006--------4,300/62-------4//3----------------8,1/72 Anka1974---------Olek--------00,00,2006--------3,500/55--------5//2---------------7,7/75 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0---------------7,9/? malinow_a 26----Mati---------00,00,2006--------4,450/59--------4//2--------------8,5/70 elinova----------- Wiktoria----01,05,2006--------3,500/54--------5//2--------------9,0/74 Magdab------------Marta-------00,00,2006--------2,900/52--------4//2--------------7,3/68 biedrona----------Jula----------00,00,2006--------3,310/54-------5//0---------------7,0/74 Qassandra--------Gabrysia--- 10,05,2006---------3,400/57-------5//0---------------6,1/68 mada lena -------Makary------00,00,2006---------2850/52--------6//0---------------8,0 /67 Emcia71-----------Kacper------00,00,2006--------3800/56---------6//0--------------8,9/74 Maja24------------Kamil--------00,00,2006--------3800/57---------5//0--------------8,5/72 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3200/52--------5//0---------------7,4/69 Gabi26------------Kubus--------00,00,2006---------3777/56--------5//0--------------7,5/75 Kinia25-----------Julka---------00,00,2006---------3340/59--------5//0---------------6,7/72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf co za dzień koszmar. Moja mała miała dzisiaj \"rączkowy\" nastrój wiec musiałam jacały dzień nosić. Ręce mi opadają, dobrze że już śpi, mam tylka nadzieję, że da się wyspać i mnie. kiedy te zeby wreszcie jej wyjdą bo ja zbyt długo nie wytrzymam. A może byc jeszcze gorzej bo dziąsła nadal różowe. Dobra wlokę się do wyrka bo już nie mam siły. Do Jutra Jeszcze tylko uzupełnię tabelke. Mnie się podoba ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-----------------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM UR.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa------------Zuzia-------00,00,2006--------4,300/62-------4//3----------------8,1/72 Anka1974---------Olek--------00,00,2006--------3,500/55--------5//2---------------7,7/75 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0---------------7,9/? malinow_a 26----Mati---------00,00,2006--------4,450/59--------4//2--------------8,5/70 elinova----------- Wiktoria----01,05,2006--------3,500/54--------5//2--------------9,0/74 Magdab------------Marta-------00,00,2006--------2,900/52--------4//2--------------7,3/68 biedrona----------Jula----------00,00,2006--------3,310/54-------5//0---------------7,0/74 Qassandra--------Gabrysia--- 10,05,2006---------3,400/57-------5//0---------------6,1/68 mada lena -------Makary------00,00,2006---------2850/52--------6//0---------------8,0 /67 Emcia71-----------Kacper------00,00,2006--------3800/56---------6//0--------------8,9/74 Maja24------------Kamil--------00,00,2006--------3800/57---------5//0--------------8,5/72 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3200/52--------5//0---------------7,4/69 Gabi26------------Kubus--------00,00,2006---------3777/56--------5//0--------------7,5/75 Kinia25-----------Julka---------24,05,2006---------3340/59--------4//4---------------6,7/72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja tylko na chwilę. Od dwóch dni prawię nie śpię. Gabrysia budziła się dwa razy w nocy tak ok. godz 2-3 a później o 5-6 no więc chodzę po ścianach, ale znam już przyczynę takiej anomalii jak na moją córcię, która wcześniej przesypiała po 11 godzin non-stop. Otóż- dzisiaj mój mąż zadzwonił do mnie do pracy z informację, że Gabrysi wyszły DWA ZĄBKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No...wyszły takie kreseczki na dole. Widać gołym okiem. Póki co przechodzi to bezboleśnie i bezobjawowo, ale jestem czujna. Dobrze że to się stalo na weekend bojestem cały czas w domu. Parę dni wcześniej mnie ugryzła i inaczej trochę ssała..pewnie ją te ząbki drażniły :/ ale wkońcu wyszły... W ruch dziś poszły gryzaczki i łapki rodziców...a co...niech sobie ściera :) Malinowa_26- głowa do góry!!! będzie dobrze! bądź dobrej myśli i nie trać nadziei. ok, idę spać. Dobranoc, do jutra... Zzzzz Zzzzz Zzzz.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Ranki i wieczory, to jest czas tylko dla mnie:) Wieczorkami mała śpi, a rano jest bardzo spokojna i potrafi sie zająć sama sobą:) Przed chwilką właśnie tak długo skrobała ścianę (ona teraz wszystko skrobie:) ) leżąc w moim łóżku, ze aż zasnęła:) Ja za to uwielbiam wstać rano i wypić poranną kawkę, w szlafroku przed kompem:) Wczoraj wieczorkiem trzasnęłam sobie pedicure, manicure i intensywne nawilżanie na twarz (moje cera jest zmęczona i wysuszona:( ). Dziś chyba sobie hennę trzasnę:) Mała dziś kończy 5 miesięcy. I wiecie co?? Pamiętacie jak kupiłam kombinezon?? Był bardzo duży i wyobraźcie sobie że on juz jest w sam raz:o Do końca zimy będzie za krótki, więc wczoraj dokupiłam spodnie ocieplane, bo kurteczka sie odpina. Kupiłam tez czapkę na zimę, ale muszę ją wymienić, bo jest w sam raz (roz 44), a jak zima przyjdzie to będzie mała :o Powiem Wam ze jeżeli któraś nie kupiła jeszcze nic na zimę, to niech się śpieszy, bo ciuchy już są bardzo przebrane, a jak zrobi się naprawdę zimno, to już nie będzie w czym wybierać :o Dobra... Idę poczytać co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-----------------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM UR.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa------------Zuzia-------00,00,2006--------4,300/62-------5m----------------8,1/74 Anka1974---------Olek--------00,00,2006--------3,500/55--------5//2---------------7,7/75 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0---------------7,9/? malinow_a 26----Mati---------00,00,2006--------4,450/59--------4//2--------------8,5/70 elinova----------- Wiktoria----01,05,2006--------3,500/54--------5//2--------------9,0/74 Magdab------------Marta-------00,00,2006--------2,900/52--------4//2--------------7,3/68 biedrona----------Jula----------00,00,2006--------3,310/54-------5//0---------------7,0/74 Qassandra--------Gabrysia--- 10,05,2006---------3,400/57-------5//0---------------6,1/68 mada lena -------Makary------00,00,2006---------2850/52--------6//0---------------8,0 /67 Emcia71-----------Kacper------00,00,2006--------3800/56---------6//0--------------8,9/74 Maja24------------Kamil--------00,00,2006--------3800/57---------5//0--------------8,5/72 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3200/52--------5//0---------------7,4/69 Gabi26------------Kubus--------00,00,2006---------3777/56--------5//0--------------7,5/75 Kinia25-----------Julka---------24,05,2006---------3340/59--------4//4---------------6,7/72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-----------------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM UR.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa------------Zuzia-------21,02,2006--------4,300/62-------5m----------------8,1/74 Anka1974---------Olek--------00,00,2006--------3,500/55--------5//2---------------7,7/75 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0---------------7,9/? malinow_a 26----Mati---------00,00,2006--------4,450/59--------4//2--------------8,5/70 elinova----------- Wiktoria----01,05,2006--------3,500/54--------5//2--------------9,0/74 Magdab------------Marta-------00,00,2006--------2,900/52--------4//2--------------7,3/68 biedrona----------Jula----------06,05,2006--------3,310/54-------5//0---------------7,0/74 Qassandra--------Gabrysia--- 10,05,2006---------3,400/57-------5//0---------------6,1/68 mada lena -------Makary------00,00,2006---------2850/52--------6//0---------------8,0 /67 Emcia71-----------Kacper------00,00,2006--------3800/56---------6//0--------------8,9/74 Maja24------------Kamil--------00,00,2006--------3800/57---------5//0--------------8,5/72 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3200/52--------5//0---------------7,4/69 Gabi26------------Kubus--------00,00,2006---------3777/56--------5//0--------------7,5/75 Kinia25-----------Julka---------24,05,2006---------3340/59--------4//4---------------6,7/72 Brydzia... Zdecydowanie lepiej teraz wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa- czyżbyś ukrywała prawdziwą datę urodzin Zuzi? my tu majóweczki jesteśmy a twoja zuzka chyba lutowa ;) hehe ale ja marzę o porannej kawie....ale póki karmię to kawa stop, a taką mam ochotę.... Ja już kupiłam prawie wszyskie ciuszki na 6-9 mscy ocieplane za wyjątkiem właśnie kombinezonu zimowego- teraz mam taki jesienny z mothercare- cudo, czapek i szalików ani rękawiczek jeszcze nie mam, ale to już poczekam na chłodniejsze dni. Zapraszam wszystkie Majóweczkowe Mamy i ich pociechy na urodzinowego torta :) palce lizać...w sam raz do kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=Malinowa Na czym polega ten zabieg?? Jest skomplikowany?? Ja też jeszcze nie robiłam cytologii:o Muszę iść koniecznie Ostatnią robiłam chyba ze dwa lata temu:o Jezeli chodzi o morfologię, to mała miał robioną w wieku 4 tyg chyba. Pobieranie z paluszka:( Dziewczyny... Myślicie ze warto juz rozszerzyć dietę mojej Zuzi?? Zacząć podawać soczek?? Ja juz sama nie wiem, bo są różne opinie:o Czekać do końca 6 miesiąca?? Co mówią Wasi lekarze na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko:o ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-----------------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM UR.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa------------Zuzia-------21,05,2006--------4,300/62-------5m----------------8,1/74 Anka1974---------Olek--------00,00,2006--------3,500/55--------5//2---------------7,7/75 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//0---------------7,9/? malinow_a 26----Mati---------00,00,2006--------4,450/59--------4//2--------------8,5/70 elinova----------- Wiktoria----01,05,2006--------3,500/54--------5//2--------------9,0/74 Magdab------------Marta-------00,00,2006--------2,900/52--------4//2--------------7,3/68 biedrona----------Jula----------06,05,2006--------3,310/54-------5//0---------------7,0/74 Qassandra--------Gabrysia--- 10,05,2006---------3,400/57-------5//0---------------6,1/68 mada lena -------Makary------00,00,2006---------2850/52--------6//0---------------8,0 /67 Emcia71-----------Kacper------00,00,2006--------3800/56---------6//0--------------8,9/74 Maja24------------Kamil--------00,00,2006--------3800/57---------5//0--------------8,5/72 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3200/52--------5//0---------------7,4/69 Gabi26------------Kubus--------00,00,2006---------3777/56--------5//0--------------7,5/75 Kinia25-----------Julka---------24,05,2006---------3340/59--------4//4---------------6,7/72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×