Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

jeszcze jedno: czy kupujecie jakąś cieplejszą pościel: poszewki na pościel dla Maleństw na zimę?? Ja nadal uważam,że takie kołderki co sprzedają dla dzieci są na cieńkie .Nawet mi byłoby zimno pod tym, no ale ma być to będzie dlatego myślę nad zakupem cieplejszej\"pościel\" z czegoś cieplejszego.Narazie mam z bawełny co Wy robicie z tą sprawą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Hej:) Brygida nasza mała wytrzymała w kościele na różańcu, ale tylko pod warunkiem, że mąż z nią spacerował. Inaczej nie ma mowy, żeby chciala być w wózku, oczywiście, gdy nie śpi. Na razie Marta śpi w śpiworku, a na sobie ma body z długim rękawem i na to pajacyka (również długi rękaw) bawełnianego lub welurowego. Nie jest jej zimno. Ma ciepłe rączki podczas snu. W pokoju mamy teraz 21 stopni i to chyba temepratura optymalna. Pozdrawiam:) A pościeli jeszcze nie używałam, bo ta kołdra wydaje mi się taka olbrzmia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
a co do pieluch, to od tygodnia lecimy w 4 Huggiesach i Pampersach na zmianę i tak już musi być. "trójki" są już za małe. Marta waży około 7300g i ma 68 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda>> Dzięki za zdjęcia:) najbardziej podoba mi się zdjęcie w plenerze z jabłkiem i to w leżaczku w różowej sukienusi:) Brygida>> Teraz mamy Huggisy 3, bo Pampersy 4 też coś nie bardzo były:( siusie lądowały na plecach. Dlatego używam Huggisów bo gumka z tyłu zatrzymuje wszystko w środku:) Olek waży teraz 7,7kg. Nie wiem ile mierzy ale lecimy na rozmiarze 80:) Co do wyjazdów z Małym to też dziwili się że TAKIEGO MALUCHA! w podróże zabieramy. Że kiedyś do trzeciego miesiąca to tylko rundka wokół bloku była a teraz jakieś takie \"nowoczesne\" chowanie itp. Zresztą ja też miałam obawy czy Olek będzie mógł spać w obcym miejscu. Okazało sie że nie potrzebnie. Bo w łóżeczku turystycznym wysypiał się jak we własnym:) Olek śpi pod kołderką, dość grubą (z Glucka) i w dwóch długich rękawach. Czasem ma zimne łapki ale to wtedy gdy temperatura spada poniżej 20st.:( Czekam aż zaczną grzać.:) Jeśli chodzi o chodzenie do kościoła to przyznam się szczerze, że chodzę tylko od święta. Olek jeszcze w kościele nie był. Wciąż go nie ochrzciliśmy:( Rodzinka co i rusz to się dopytuje o tę kwestię. No ale jakoś tak schodzi i schodzi i schodzi.... Kiedyś trzeba się będzie do tematu przypiąć. Bo ksiądz nas wywali a co najmniej opierniczy jak przyjdziemy z rocznym \"Maleństwem\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wczoraj miałam z Zuzią wizytę u specjalisty. Lekarka niestety zleciła jeszcze 6 tyg. terapii😭 Powiedziała że Zuzia robi juz wszystko co powinno robić dziecko w jej wieku (nawet więcej), ale niestety powiedziała też ze z jej doświadczeni, to takie dzieci jak Zuzia, które tak szybko dochodzą do siebie, to pojawiają sie u nich później problemy z nowymi zadaniami. Powiedziała ze to nie jest reguła, ale niestety tak bywa i ona zalecałaby jednak poćwiczyć jeszcze z Zuzią:( Powiem Wam ze jak to usłyszałam, to miałam \"świeczki\" w oczach😭 Strasznie sie rozczarowałam, bo nastawiałam sie na koniec z ćwiczeniami Buuuuuu:( Dziewczyny... W postach piszecie o wadze i pomiarach swoich dzidzusiów... moze tabelke zrobimy?? Na Każdym topiku jest taka tabelka... bedziemy mogły porównywać nasze szkraby... są przecież z tego samego miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze są jeszze jakieś propozycje?? jeżeli tak, to dopisujcie do tabelki co chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się wpisuję: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,0mc---------7,7/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa>> Współczuję, że Zuzia musi się jeszcze tyle męczyć:( Ale to dla jej dobra. Dacie radę. Trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,0mc---------7,7/? brygida-26-----Aron--------------3680/56-------------4mc-----------7,5/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAMPERSY Mąż kupił Pampers 4 + ( od 9-20kg):-D rewelacyjne :-) i mają gumki teraz mój Synek może się wiercić do woli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,0mc---------7,7/? brygida-26-----Aron--------------3680/56-------------4mc-----------7,5/? malinow_a 26---Mati-------------4450/59--------------4,5msc-------8,5/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!!! No to ja też wpisuję mojego słonika do tabelki: :-) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,0mc---------7,7/? brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,5/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? Jak tylko ją zmierzę to wpiszę mc, ale ubranka to na 80 cm zakładamy. A teraz muszę się pożalić trochę ....😠 Bunia zaprzestała picia mleka z butelki :-(....Nagle w poniedziałek sobie uświadomiła, że nie lubi butli i juz....oj babcia ma z nia jazde teraz :-P...Nie chce to nie!!! W ten sposób dostaje u babci raz kaszkę i raz zupkę skoro butla z mlekiem jest beeee :-D Myslę, że jest w tym może trochę mojej winy, bo przez piatek, sobotę i niedzielę byłam z nią i karmiłam ją tylko cyckiem, no i teraz mam za swoje, a raczej babcia :-P Zajrzałam dopiero po tylu dniach, ale muszę się usprawiedliwić, bo od poniedziałku nie mam w biurze pradu i teraz jestem gościnnie w biurze kolegów i wykorzystuję ich kompa :-P Obiecuję jak tylko zjawi się u mnie szanowny pan prąd to będę częściej..... W domu to już naprawdę nie mam czasu po powrocie z pracy do domu...obiad...Bunia...sprzatanie...Bunia... i tak w koło :-) Pozdrowienia dla wszystkich 🌻 magdab---ja też chcę zdjęcia Martusi sylwia.cw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oczywiście miało być cm, a nie mc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala poprawka z mojej strony : ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,0mc---------7,7/? brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy remont pokoju dla Małego :-D anka1974 napisz jak możesz jaki masz ten śpiworek i napisz mi jakimi farbami malowaliście pokój Małego jest śliczny my chyba zrobimy w kolorach pomarańczy i słońca ale do tego daleko :-O pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---A z łyżeczki to cwaniara pije :-P Tylko ile babcia sie musi nawiosłować tą łyżeczką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
magdab- Marta- 2,9kg/52cm- obecnie 7,3kg i 68 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida>> Olek śpi pod kołderką, dość grubą z wypełnioną jakąś atestowaną włókniną. Faktycznie jak był malutki to wyglądało to komicznie, że on taki mały a kołdra taka duuuża :) A pokój malowaliśmy farbami Nobiles. Wybraliśmy je ze względu na fajne pastelowe odcienie niebieskiego, zielonego i morelki. Z tym, że po malowaniu długo było je \"czuć\".:( Magda wpiszę Ciebie do tabelki:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao! Dziewczyny, jak patrze na wymiary tych Waszych pociech, to sie troche martwie... Moja Niunia jest najmniejsza:( Ciuszki zakładam na 74/80-zalezy jaka rozmiarówkA, a wazyła tydzien temu 7 kg. Poza tym nie chce i nie moze sama przewrocic sie na brzuszek-a skonczyła 5 m-cy. Odwraca sie na boczki, ale dalej ani rusz:( Co o tym myslicie??? Magdab, czekam na zdj. Martusi z chrzcin:) Całuski:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hello z rana!!! Włąsnie spadła mi myszka na ziemię i było wielkie BUmmmmmm :-P No ale ja nie w tej sprawie, bp co niby Was obchodzi moja myszka :-D Biedrona---noie martw się tym, że Julka jest leniwa co do obracanie się na brzuszek...Wiki 1-wszego skończyła 5 m-cy i teraz niedawno zaczęła się obracać na brzuszek...z niej to też leniuszek a może sadełko jej nie pozwala :-P Pozdrawiam Was serdecznie 🌻 Brygidko dla Ciebie i Aronka 😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja dziś pierwszy dzień w pracy!!! I jak się tego spodziewałam- było ciężko zostawić w domciu moje Skarby, ale jakoś muszę zacisnąć zęby i to wytrzymać! Biedrona- nie przejmuj się tym, bo najmniejsza ze wszystkich dzidziusiów jest moja Gabrysia. Ale wolę to, aniżeli jakby miała mieć nadwagę, wszystko przy zbędnych kilosach sie opóźnia. Więc po co taki dodatkowy kłopot? Nie martw się! Aha, zapomniałam się pochwalić, że wczoraj córcia wypiła 130 ml mleka mojego z butelki!!!!hurra!!!! wielki sukces i tym samym mogłam spokojnie dziś pójść do pracy. O ile w ogóle można tu mówić o spokoju ;/ uzupełniam tabelę: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Witajcie:) Dziewczyny mam pytanie: jakich produktów używacie do pielęgnacji/kosmetyki/ Waszych pociech (od pieluch po specjalne apteczne produkty, jeśli takowe są w użyciu)? Już minęło sporo czasu, żeby przetestować pewne produkty i śmiało je polecać. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
QASSANDRO---WITAJ KOBIETO PRACUJąCA!!! 🌻 Nie martw się, bo z dnia na dzień będzie coraz łatwiej przyzwyczaić się do myśli, że Niunia w domku a Ty w pracy :-D Ale tęskni się ciagle tak samo mocno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
magdab---my uzywamy pieluszek z Lidla, do kapieli mydełka Johnsona lawendowego, oliwki Bambino, od czasu do czasu Sudocremu - ale bardzo rzadko, praktycznie teraz już wcale, soli fizjologicznej do przemywania noska, no i to by było chyba na tyle...A zapomniałam o kremiku na każdą pogodę Nivea bez zawartości wody - smarujemy przed wyjściem z domciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Elianova dzięki:) a czy krzesełka do karmienia już kupiłyście? bo ja zastanawiam się kore kupić, przecież już lada moment zaczniemy wprowadzać stałe posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Elianova, a czym smarujecie pupę, gdy nie uzywacie sudocremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×