Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!! Przedwczoraj byliśmy na szczepieniu, całe szczeście obyło się bez gorączki, waga 8900!!!ale lekarka nic nie mówiła, jakieś tam głodzenie. Jest zdrowy, duży i silny więc potrzebuje sobie pojeść. A je już zupki dwuskładnikowe, podaję mu też już kaszki i owoce przecierane, jak na razie jabłuszko , bardzo mu smakuje i od paru dni marchewkę tzn sok wyciśnięty, z ogródka babci, za tym to przepada!!!! Dzisiaj kupiłam też zupkę z dodatkiem mięska po 5 m-cu tak więc za parę dni wypróbuję. Cieszę się, że pogoda nam sprzyja, bo Kacperek śpi rewelacyjnie na polku i wychodzimy tak około południa do mnie więcej 16.00. I tylko je i śpi a ja mogę w między czasie zająć się Paulinka.... Jak Wam się zaczął piątek trzynastego???? Bo ja własnie spaliłam dwie miseczki w wyparzaczu w makrofali.....smród jak nie wiem.... rece mi się tzręsą , wysypałam kaszkę, wszystko mi dzisiaj leci z rak......aaaaaaaaahhhhhhhhhh........zobaczymy co do wieczora się wydarzy...... tfu, tfu. Aha zapomniałam dodać, obracanie się z plecków na brzuszek stało się praktycznie dla Kacperka częścią zabawy, tylko fik w jedną czy w drugą stronę i już jest na brzuszku...gorzej z powrotem, ale to się jeszcze wyćwiczymy. Grzywa – dołącz mnie do tabelki please..... Masa ur 3800 / 56 --------wiek – 10 rozpoczął 6 m-c ----- kg/cm obecnie - 8900 / 74 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazek z dnia wczorajszego: sześciu stoi, jeden kopie :O Mówię oczywiście o budowie drogi osiedlowej za moim oknem. No ale to topic o dzieciach więc do rzeczy:) Gio> Ja karmię tylko piersią, Olek za 17 dni kończy sześć miesięcy. Najpierw zamierzam sama przyrządzać marchewkę z działki rodziców. Bo chyba bez sensu kupować całe słoiczki na początku, skoro maluch zaczyna próby od łyżeczki czy dwóch. Jak już będzie jadł większe ilości to może wtedy będę kupować. Myślę o Gerberze, bo słyszałam, że dzieciom bardziej przypasowują ich smaki niż HIPP. Ale najpierw muszę zdobyć sitko do gotowania na parze, bo w taki właśnie sposób chcę tą marchewkę przyrządzać: marchewka w kostkę, do sitka, na parę na 7-10 min, potem do miksera żeby uzyskać papkę i spróbuję cóś takiego podać Olkowi. Pozostałą część zamrożę w pojemniku na lód. I codziennie będą rozmrażać jedną, dwie kosteczki i podawać. Mam nadzieję że trud się opłaci i Olek zje;) Brygida> Tak, mam sterimar w sprayu. I teraz tak, jeśli widzę baboki w nosku to robię z watki taki rulonik cieniutki, spryskuję go sterimarem i delikatnie wkładam do noska, przekręcam kilka razy i wyciągam, do wacika pięknie się baboki przyklejają i wyłażą:), a jeśli baboków nie widać to wtedy wstrzykuję do każdej dziurki bezpośrednio z pojemnika Emcia> A Olek we wózku to prześpi max pół godzinki:( chyba mu ciasno czy cóś, a tak to ogląda sobie drzewa i kable i wszystko co nad nim jest. Dzisiaj przyjrzę się bliżej spacerówce, bo z gondoli to Olek wyrośnie za 5 centymetrów :O I nawet jeśli nie będzie jeszcze siedział to będę musiała go do wersji spacerowej przełożyć bo się zwyczajnie w gondoli nie zmieści :( Kurde no. Olek nie może sobie pospać dłużej przez te hałasy:( Obudził się właśnie:( a zwykle śpi o godzinkę dłużej o tej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4,5mc--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,0mc---------7,7/? brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? mada lena---Makary------------2850/52................prawie 6mc---8,00/67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!! z wakacyjnych wojaży....siedzimy sobie w górach sowich od środy i dopiero teraz udalo mi sie dorwac kompa,bo trzeba było pochwalić sie Makarym całej tutejszej familii.i od dwóch dni jeździmy. Dzis troszkę luźniej i więcej czasu mamy dla siebie.I mogę coś popisać Wyjechaliśmy z Myszkowa we wtorek w okolicy godz 14:30 jechaliśmy prawie 5 godzin, nasz ancymon, jak maly twardziel cudnie zniósł drogę, bo przespał, obudził sie tylko w Strzelinie na kolację i kupę, dosć spocony więc Przemek ze zdolnościa akrobaty, żeby sie maleństwo nie pochorowało, zmieniał mu pieluszkę..na rozłozonym przednim siedzeniu naszego samochoda zamknietego na trzy spusty!!!!ale była jazda:-p hyhyhy potem Makary obudził sie na dobre i pod sam koniec trasy raczył nas swoimi autorskimi kompozycjami....ze swojego grajka ( notabene bardzo głośnego), z zapalczywościa niemowlaka waląc w klawisze!!!!Rośnie nam didżej normalnie, nawet skreczować i miksowac już potrafi;-)...... Trochę sie obawiałam tej długiej drogi bo to 400 km,ale daliśmy radę Makary ro chyba bedzie mały podróżńik, -wyjazdy bardzo mu pasuja i szybko sie aklimatyzuje, tam gdzie jest i co najważniejsze nie boi sie ludzi. Bardzo jestem z niego dumna!!!!:-) yle od nas narazie ściskam Was mocno. odezwę sie jeszcze P.S. Malinko gór jeszcze z bliska nie widzieliśmy!!!!Ale fotki porobię na pewno, specjalnie dla Ciebie ucałuj cudnego Matiego!!!! P.S.S oczywiście ucałowania dla wszystkich szkrabów i Mam, ze szczególnym uwzgl Brygidy Biedrony Grzywci Amberka Qassandry Elinovy Majii i wszystkich majóweczek które pominełam niechcący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4m i 3t--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68 mada lena ----Makary------------2850/52---------prawie 6mc-------8,0 /67 to jeszcze raz ja z poprawionatabelka -tamta była bez Qassandry buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia🌻 no jak miło Cię \"widzieć\" fajnie przybiera na wadze Twój Synuś :-) jeśli możesz i czas Ci pozwoli to napisz mi kiedy zaczęłaś podawać te zupki przeciery itd.Dziś czytałam ,że po 4 miesiącu karmione piersią mogą dostać soczek jabłkowy i lekkie zupki.Czy to prawda? A czy Ty karmisz piersią?? napisz menu Twojego Bąbelka :-D i kiedy co tam podawałaś jakie kaszki podajesz-bo jest ich mnóstwo Mój bąbel też tak fika i ma ubaw przy tym ,że aż się dom ze śmiechu trzesie :-) chodzi o przewracania z brzuszka na plecy i odwrotnie uściski anka1974🌻 a jakiego rodzaju masz sterimar??Są jakieś specjalne dla dzieci?? napisz mi bo wiem,że jest więcej rodzajów. magdab🌻 wózek macie piękny szkoda,że ja takiego nie mam :O jest taki delikatny ja mój dostałam więc mam jaki mam uściski madalena🌻 no to przejechaliście kawał drogi :-D fajnie tak wyruszyć uściski grzywa🌻 no wreszcie jest co czytać i oglądać :-P uściski biedronka🌻 jak chcesz to wyślę Ci zdjęcia tego krzesełka mojego? jak się podoba mój kawalier???prawdziwy tygrys co?? c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sprawy :-P w jakich cenach są te gotowe słoiczki dla Maluszków??Hipp, Gerber itd jak Wam się podoba mój TYGRYSEK??? no:O widziałyście czy nie??????? a ja mam przeboje z Małym w nocy już było dobrze z spaniem w łóżeczku, a teraz budzi się w nocy i marudzi.Jest dobrze wteedy kiedy jest obok mnie a wtedy śpi jak suseł :-D. Chc ę by spał w łóżeczku bo teraz jak już umie się obracać to bardzije bezpiecznie jest w łóżeczku co do łóżeczka, to ostatnio się przeraziłam położyłam Małego by zasnął, ale on gadał do siebie.Byłam w pokoju obok i tak chodzę go doglądać co kilka min no i wchodzę patrze, a on leży w łóżeczku zamiast na długość to na szerokość :-( nóżki między tymi \"prętami\" no i powiem szczerze ,że nie podobają mi się te szczebelki przecież może się coś dziecku stać powinny być bliżej siebie, a nie co 10cm. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida> Mam teraz zwykły sterimar. Są też jeszcze z miedzią i takie dla alergików. Wcześniej miałam Merimar. To właściwie to samo. Stosuję raz lub dwa razy dziennie. Tak zapobiegawczo. Myślę, że zwłaszcza zimą, przy gorących kaloryferach takie nawilżanie noska do dobra rzecz. Hmmm... jeśli o te szczebelki.... to może ochraniacz załóż na całej długości, żeby się coś faktycznie nie stało niedobrego:( A Tygrysek super:) zwierzątko;) teraz jest tyle fajnych rzeczy dla bobasków:) Nam wczoraj dziadkowie Olka sprezentowali śliczny kombinezon na zimę. :) Magda> dzięki za zdjątka:) Olek jeszcze nie był na starówce. Koniecznie musimy się tam z nim wybrać:) Emcia> Grzywa gdzieś poszła;) to ja Ciebie wpiszę, żeby nie uciekło:) NICK-------IMIĘ DZIECKA-------KG/CM URODZ.-------WIEK-------KG/CM OBECN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grzywa-------Zuzia---------------4,300/62------------4m i 3t--------8,100/+-72 Anka1974-----Olek----------------3,500/55-----------5,5mc---------7,7/+-75 brygida-26-----Aron--------------3,680/56-------------4mc-----------7,9/? malinow_a 26---Mati-------------4,450/59-------------4,5msc-------8,5/70 elinova-------Wiktoria-----------3,500/54--------------5 mc---------8,5/?? Magdab--------Marta-------------2,900/52--------------4,5mc--------7,3/68 biedrona--------Jula--------------3,310/54--------------5mc-----------7,0/74 Qassandra-----Gabrysia---------3,400/57--------------5 msc---------6,1/68 mada lena ----Makary------------2850/52---------prawie 6mc-------8,0 /67 Emcia71---------Kacper------------3800/56--------------6mc--------8,9/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie NO NIE WYTRZYMAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRYDZIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAKI PIĘKNY TYGRYS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUUUUPEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GDZIE TO KUPIŁAS? ARONEK WYGLĄDA PRZECUDNIE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się doczekać kiedy podam małemu tą marchewkę:) Podoba mi się jak podaję mu lakcid albo witaminę D z wodą na łyżeczce a on jak tylko widzi łyżkę to już dziobek otwiera:) No super:) Wieści z budowy za oknem: Jest poprawa. Teraz trzech panów trzyma łopatę, a trzech stoi. A właściwie siedzi. Zwracam uwagę Szanownym Paniom, że trzyma nie znaczy kopie. Bo kopie wciąż jeden pan. A dwaj pozostali się na swoich łopatach opierają. Niemniej wygląda to już lepiej niż wczoraj. Taaa.... :O Oto nasza Polska właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida> Pięknie się śmieje ten Twój Maluch... Już kiedyś miałam zagaić o to... Czy mogłabyś dowiedzieć się w jakim to programie tak fajoskowo obrobił ktoś zdjęcie Aronka? Myślę zrobić takie cóś na święta z Olkiem w czerwonej czapusi i czerwonym kubraczku i poprzesyłać internetem taką kartkę świąteczną niektórym znajomym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) Mada Lena- dzięki za ponowne uwzględnienie w tabelce i pozdrowienia. Z wzajemnością pozdrawiamy również. Ślemy buziaki dla Biedrony, Brygidy, Anki1974, Elinovy, Luckylady, Amberani, Emci, Gio, magdab, malinowa_26, i wszystkim Majowych Mam które rzadko się odzywiają a powinny częściej. Ja już drugi dzień w pracy, powoli kończę i perspektywa weekendu i 2 dni z malutką dodaje mi skrzydeł, więc jestem jak mały samochodzik z motorkiem w .. ;) Co do kosmetyków, to w ogóle dzięki dziewczyny za reklamowanie kosmetyków chyba sie skuszę na jakąś zmianę. Póki co do kąpieli używamy płynu do kąpieli z oliwką oraz szamponu i płynu - to wszystko Nivea, krem do pupy Bubchen, Oliwka Bambino, chusteczki Cleanic albo Bambino, Sudokrem- tylko jak coś się dzieje, sól fizjologiczna do oczek- tez jak coś się dzieje i krem do twarzy Nievea na każdą pogodę. Czasem wody z mydłem bambino i już sporadycznie Oilatum, ale chętnie spróbowałabym tych Baby Dream o których tak piszecie i Johnsona- bo sama uwielbiam ten zapach. W sumie to te kosmetyki Nivea bardzo nam pasują, ale nie są takie wydajnie jakbym chciała, żeby były. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zla
czy wasze dzieci tez maja kilka napadow placzu dziennie??? bo ja juz nie moge wytrzymac taka mam jazde. pomaga tylko podrzucanie do gory, albo odkurzanie. Syn potrafi byc aniolkiem, ale wiekszosc czasu wierci sie i wybucha rykiem. moje uszy tego juz nie znosza!!! karmie go piersia chyba ten pokarm mu nie sluzy. boli go brzuszek choc probowalam wszystkiego i nie jadam nic co mogloby mu szkodzic... przerabane z takim dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zla
przez pol roku dawalam z siebie wszystko, ale teraz jak ryczy mam ochote zamknac go w pokoiku i poczekac az sie wyplacze. Dziaselka rozowe, wiec to nie zabkowanie. Goraczki nie ma. Spi przez cala noc z reguly, rano tez zwykle miewa dobry humor, ale jak sie drze, to jest koszmar. nieraz 3 razy go ubieram i rozbieram, zanim raczy sie zamknac, zeby wyjsc na spacer. zaznaczam, ze nigdy nie okazalam mu nerwowosci, ale boje sie, ze wkrotce zaczne... czy wasze dzieci tez tak halasuja???lekarze mowia, ze to taki temperament, ale ja nie wierze... moze on mnie nienawidzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
do strasznie zła: dzieciom udziela się nastrój rodziców, może warto najpierw siebie uspokoić, bo dziecko wyczuwa...i takie tam...pewno sama wiesz...nie myśl, że prawię morały lub pouczam, ale wiem, żeby dziecko było spokojne /oczywiście, jeśli nie jest chore lub nie cierpi z powodu bólu brzuszka itp./ to rodzice też muszą być spokojni i cierpliwi... Przerabiałam płacz dziecka związany z kolką itp i wiele razy też czułam się sfrustrowana, ale nie tedy droga, żeby sobie wzajemnie pomóc. trzymaj się, życzę cierpliwości i wiele radosnych chwil:) w jakim wieku jest Twoja pociecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do strasznie zła Nie sądzę, żeby tak małe dziecko (bo domyślam się że jesteś \"majówką\") czuło nienawść. Mój Olek jeśli płakał to z powodu zmęczenia. Kiedyś nie umiałam go usypiać i wtedy cały dzień był marudkiem. Odkąd urządza sobie trzy-cztery drzemki w ciągu dnia jest zupełnie inny. Radosny i uśmiechnięty:) Zastanów się. Może za mało śpi Twój Bąbel i dlatego płacze? Trzymaj się i życzę dużo, dużo cierpliwości. Pewnie kiedyś z tego wyrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-P anka1974 chyba też kupię ten sterimar a ja mam ochraniacz, ale nie do końca łóżka :O czy są takie do końca łóżka??bo nie widziałam takich:O w jakim kolorze kombinezonik?? fajnych ma dziadków :-D zdjęcie jest zrobione programem photoshop coś tam.... to drogi program kosztuje ponad 2,5 tyś, ale ten znajomy pracuje na takim stanowisku,że pracuje z tym progremem na codzień więc czasem coś tam w pracy poklika :-) a to dobry pomysł by zrobić na święta takie kartki-oryginalne :-) ja też nie mogę się doczekać tej marchewki :-P biedroneczka tygryska kupiłam na allegro :-) to teraz moja jedyna możliwość zakupów dla Małego. Qassandra no i teraz masz weekend :-) pewnie tulisz Małą :-) strasznie zła dzieci są różne ,bywają takie ,że płaczą non stop.Ponoć ja cały czas płakałam :O Twoje Maleństwo na pewno bardzo Cię kocha życzę powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia❤️ ja nie nadążam za Wami :-) nawet nie zdążę przeczytać i nie jestem w tamacie zawsze możesz do nas wpaść :-)na majówki kiedyś bywałaś tu częściej :-) no brzusia czekamy na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Grzywka na majowym posterunku:) Zeby nie było ze Was zaniedbuje;) No to Emcia juz wpisana:) A ja dziś miałam spotkanie z koleżanką z Kafe!! Jest z Wrocka i ma synusia 3 tyg młodszego od mojej Zuzi:) Boski chłopak!! Trzymali się z Zuzią za rączki:) Słodki widok!! A Zuzia była dzis taka grzeczniutka... nie marudziła, śmiała się, gadała, śpiewała i gryzła mnie po cyckach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida- tygrysek z Aronkiem- wprost cudo!!! Ja też licytowałam taki sam pajacyk na allegro, ale zawsze ktoś mnie przelicytował...może to byłaś Ty!!! hehehe idę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra były dwa takie tygryski :-P na Allegro jeden był z stopkami, a drugi bez-który licytowałaś?? Mojemu mężowi bardzo sie spodobał i kupiliśmy :-) a teraz czekam na myszkę MIKI :-P coś podobnego tylko,że z tygryska będzie Myszka Miki :-P śliczne są te ciuszki dla dzieci Pozdrowienia dla Ciebie i Gabrysi życzę udanego weekendu dla Majóweczek i ich dzieci :-) PS.Komputer mam w pokoju z remontem :O dzś wielkie sprzątanie, a od poniedziałku powrót do tego samego stopnia ubrudzenia co dziś :O.Ten pokoik dla Małego skończymy chyba dopiero na koniec miesiąca :-(, i będzie stał narazie pusty-meble w przyszłym miesiącu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Anka – my usypiamy młodego w domu w wózku ...jakaś taka ich wrodzona natura, że sami nie umieją...mamy takiego dziada, powiedzmy tylko do usypiania w domu, a na polko to ma po siostrzyczce Tako Julię, tylko z nosidła już wyrósł....he he, nogi mu już wystawały, więc wożę go w spacerówce rozłożonej oczywiście. >>>Brygida – ja oczywiście nadal karmię piersią, ale lekarka powiedziała, że mogę mu już podawać zupki, więc zaczęłam gotować zupki z produktów z działki babci, bo wiadomo na początek to tak łyżeczka dwie, więc szkoda kupować słoiczki gotowe, które trzeba spożyć w ciągu 3 dni. No więc tak około 3 tygodni temu zaczęliśmy wcinać zupki, ale mu za bardzo nie podchodziły....spróbowałam gotowca..i zasmakowało!!!! Obecnie zjada tak pół słoiczka i do tego zagęszczam kleikiem ryżowym (zx polecenie doktorki), potem poszły soczki, najpierw jabłkowy, potem marchewka, która bardzo mu smakuje.... i przecierane jabłko deser też zagęszczany kleikiem – to to już uwielbia. Wczoraj zjadł 70 ml takiego deserku!!! Wiec nasze menu wygląda tak: po „wypompowaniu” mamy po nocce przychodzi pora na kaszkę. Robię taką z Bobo vity malinową lu mleczno ryżową o smaku bananowym, po jakimś czasie trzeba zapić mleczkiem z cycusia i tak po półtorej godzinki pora na zupkę, potem mleczko, deser, znów mleczko, soczek pod wieczór i po umyciu mleczko z cycusia. Tak to się ma u nas. Dzisiaj zrobiłam mu ze świeżych malin kleik tzn wycisnęłam sok s malin rozrobiłam kleik i połączyłam z soczkiem , dosłodziłam glukozą i wcinał jak dziki, he he!!! Śmiałyśmy się z Paulinką, że Kacperek je teletubisiowy krem, taki jak właśnie oglądałyśmy na dvd, he he Kurcze Brydziu – Kacperek jeszcze nie umie przewrócić się z brzuszka na plecki, ale mam nadzieję, że i tego się nauczy w szybkim czasie... Aha a cena takiego słoiczka to około 2,50. Ja kupuję z Gerbera I Bobo Frut. Dzisiaj podam mu obiadek z dodatkiem mięska, bo tamte dwu składnikowe chyba mu się znudziły. ... Co do szczebli w łóżeczku to mamy ten sam problem, bo nogi lądują właśnie między nimi, a dodam, że mam ochraniacz na całej długości. No więc odwracam go co chwila. Co prawda, łóżeczko służy nam jak na razie tylko do zabawy i to na chwilę, bo moje słońce śpi oczywiście z mamusią...he he...tatuś dostał eksmisję.....nie no nie do łóżeczka, ale do drugiego pokoju...;-))) he he no cóż.... Ale się rozpisałam....ale jeszcze jedno muszę...póki mam chwilkę czasu....czy Wasze dzieci stały się ostatnio marudne??? Bo mojemu ostatnio nic nie pasuje, ani noszenie, ani siedzenie, ani zabawa, a jeśli to na chwilę??? Myślę, że to te żeby zaczynają dawać o sobie znać. Już mu zaczęłam smarować bobo dentem.... ups..to teks dla cierpliwych....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do strasznie zła – wiesz, ja miałam to samo z córką, już nie wytrzymywałam tego, aż czasami miałam czarne myśli...nie raz było tak, że zamykałam się w łazience i ryczałam z bezsilności...czy to były kolki?? nie wiem.. czy to temperament..pewnie tak..bo córce zostało to do dnia dzisiejszego... he he tak więc życzę Ci duuuuuuuużo cierpliwości i poproś kogoś o pomoc bo sama na pewno nie dasz sobie z tym rady..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie z krainy sów!!!! do strasznie zła-a może Twój maluch zaczyna poprostu ząbkować( zakładając że jesteś z majóweczek..).Moje Makaroniątko ostatnio bardzo, czesto płacze i ma problemy z zasypianiem, spróbuj dentinoxu na dziąsełka, a co do przecierów....próbowalyście tych z bobovity????bardzo fajne,JEST TAM BARDZO SMACZNA ZUPKA JARZYNOWA. My zresztą nie przywiązujemy sie do żadnej marki,kupujemy to co maluszek lubi,ostatnio odkryliśmy z gerbera deserek - suszone śliwki po czwartym miesiącu PYCHA.....a tak w ogole to muszę sie Wam pochwalić hyhy...mamy za sobą pierwsze danie z mięskiem-na pierwszy ogień poszedł kurczaczek-bardzo Makaremu smakował Ściskam i pozdrawiam wszystkie majoweczki a szczególnie Malinową gdzie jesteś?????napisz coś choć na kaffe... jak Mati sie czuje bo ja tu na gg nie mam, bo sobie nie eksportowałam kontaktów na serwer buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Ściskamy Was mocno z trochę przymglonych Gór Sowich buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena, my dzisiaj tez jedliśmy zupkę z mięskiem. Dziś była jarzynowa z indykiem, mało brakowało a zjadłby mi łyżeczkę he he. Bardzo mu smakowała. Zaraz idę zrobić mu deserek..pa pa A jak wygląda wasze menu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia u nas tylko mleczko narazie :O a ile ma Kacperek??Pom jakim czasei można już coś podawać-tzn kiedy Ty zaczęłaś i w jakim czasei zmienia się poszczególne etapy w jedzeniu tzn kiedy nowe rzeczy?? Emciu dziękuję za odp.Wiesz ,że stałaś się dla mnie przykładem :-). Świetnie dajesz sobie radę :-) pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×