Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Mad lena ale Ci zazdroszczę tego piwka........ w sumie nie chodzi o to piwko, bo mam je w domu...ale o to wyjście wieczorne..... JA CHCĘ GDZIEŚ WYJŚĆ......aaaaaaaabbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuu!!! już się rozmarzyłam.... Ale nam śniegu nasypało...no normalnie po kostki!!! Niunia już była dzisiaj na pierwszym śniegu, i mówiąc, że idzie robi bałwana, przewróciła się buzią do śniegu... hi hi... Wczoraj narysowała nam pierwsza swoją literkę „A”...ale super pamiątka .... Jutro czekają nas aż 3 wizyty lekarskie, tak więc wrażeń nam nie zabraknie.... ;-( Rano pediatra i laryngolog a po południu neurolog.... Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamo-ewelinki-super,że do nas dołączyłaś :-) .Czy u Was też tak wiało?? Mój Synek mało śpi w dzień-może w całości 1,5h. szwedzia-napiszę ci jak coś na maila (gdzie mieskzam)bo potem wszystkie mi się tu zjadą :-P;-P anuśka26 ja jakoś boję się,żeby spał na brzuszku :O dziś to walczyłam z nim by spał na plecach bo cały czas leżałby na brzuszku:O.Dzisiejsze zasypianie bylo koszmarem. emcia71 to może razem gdzieś wyjdziemy.Ja do tej pory nigdzie niw wychodziłam.Albo przy kompie wypijemy :-) pozdrawiam WAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podbijam listę:) Witam nowe Majówki:) 🌻 Brygida> Pokój przepiękny, fajnie dobrane kolory i super pomysł ze wzorkami na fali:) Jak będziemy przemalowywać za jakiś czas to też tak zrobię;) Mój Olek nie śpi na brzuszku. A w ciągu dnia ucina sobie trzy, a czasem cztery drzemki po godzince, czasem półtorej. Z wcinaniem marchewy idzie coraz lepiej. Ale wciąż ma problem z przesuwaniem językiem papki do gardziołka. I czasem ma odruch wymiotny :O. Dzisiaj dostał też troszkę soczku marchwiowego. Z tym mu szło lepiej:) Aha, wychodzą mu ząbki. Dziąsła są napuchnięte i widać coś tam pod nimi. No i zrobił się bardziej wymagający uwagi. Chyba mu trochę dokuczają:( Na razie smaruję dentinoxem. Ja też mam pytania odnośnie snu Waszych Maluchów: 1. O której zasypiają wieczorem a o której się budzą? 2. Po jakim czasie od wstania rano ucinają sobie znów drzemkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974 Mój Synek zazwyczaj zasypia najpóżniej koło 20,00, potem co dwie godzinki karmienie, z rana budzi się tak \"poważnie\" kolo 7,00 tak na chwilkę -dajemy go wtedy do wózka koło łóżka, a on zasypia i śpi wtedy kolo 1 h, a potem już pobudka na stałe.następna drzemka jest po 2-3 h czuwania i śpi max 1 h.potem zabawa piski itd i dzremka nastepna w godzinach 15-17 i trwa kolo 40 min, a potem to juz na noc zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1974 - ale on pieknie ksiazki czyta!!! Sliczne ma oczka! I gratulacje na zabki! Moja Ewelinka od 18.30 marudzi ze chce spac, mniej wiecej zasypia do 19.30. Letem, i bo bylo tak upalnie, kladlismy ja spac ok. 21szej i wtedy i do 5tej rano mi przespala. Teraz budzi sie, jak wszystko dobrze, okolo 4.30, possa lapczywie i potem spi do 6.30. Rano na ogol zasypia o 9tej na pol godzinki a czasem, jesli to moj szczesliwy dzien bo dluzej pod prysznicem wtedy moge posiedziec, na godzinke. brygida-26, przedwczoraj bardzo wialo, ale my na wyspie, tu zawsze wiele ;-) mozesz mi wytlymaczyc jak/gdzie ci zdjecia dla blogu wyslac? dzieki elinova, dzieki za zdjecia Wiki - jest piekna! A czuprynke tez ma boska! Czy to pierwsze wloski czy juz te po wytarciu? Eweince wlosy sie nie wytarly no i takie sobie nosi na punka bo nic innego sie nie da z nimi zrobic. Ktos mi powiedzial ze powinnam je zciac, ale my sie juz przyzwyczilismy to tej czarownej czuprynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Witajcie Dziewczyny! Czytam Was już od kilku tygodni i dziś postanowiłam sie zdemaskować :-) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego miłego grona. Pozdrawiam serdecznie a resztę napiszę jutro z pracy jeśli oczywiście mnie przyjmiecie do siebie :-) miłej spokojnej ale przede wszystkim przespanej nocy Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Anulki witaj🌻 dobrze ,że się przyłączyłaś :-) zostań z nami i napisz cos o sobie;) mama ewelinki wyślij mi zdjęcia na adres : aastraa@o2.pl a ja je dam na blog więc czekam :-) kto się jeszcze z nami czai??????????? ujawianić się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974- Moja ola zasypia ok 20.00.Potem karmię ją jeszcze na śpiaco o 23.00. Potem się budzi ok 2.00 a potem ok.4.00 i ok.6 -6.30 oczywiscie na karmienie.Poczym zasypiamyjeszcze i budzimy sie ok 8.00.Czasami obudzi sie przed siódma ale za chwilę zasypia jeszcze i spi do ósmej z minutami. Około 9.00 pije mleczko i miedzy 9.30 a 10 klade ją spać.Spi wtedy ok 1.50 do 2 godzin. brygida - czekam na maila (ja nie przyjadę )ale jestem ciekawa skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi odnośnie spania:) 🌻 Uaktualniam tabelkę i wpisuję Szwedzię:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//1-----------8.10/68-------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//0-------------8,0/75-------0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------6//0-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0----------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------5//3-----------9,3/74-------0 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//1-----------8,4/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//3--------------8,3/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0 Brygida>> jak Ci idzie z karmieniem Synka? Podałaś jabłuszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki Witam nowe forumkowiczki mama ewelink 🌼 szwedzia 🌼 mama anulki 🌼 jak kogośpominęłam to z góry przepraszam, ale z koszmarnego niewyspania juz mi sie wszystko przed oczami rozmazuje. Mam nadzieję, że moja mała prześpi w miarę spokojnie noc bo ja już wariuje z przemęczenia, nie mówie o ciągłych awanturach z mężem, kłucimy sie o byle co i to na okrągło, człowiek niewyspany to zły. Byliśy dzisiaj na szczepieniu nawet poszło bez większych krzyków, ale na poczatku jak wchodziłyśmy do gabinetu to był niezły curk, moja Julka zobaczyła lekarza jak ten ręce do niej wyciąga by ja zbadać a ta w taki ryk jakiego jeszcze nie słyszałam, pan doktor powiedział mi że tak teraz bedzie bo ona już rozpoznaje kto swój a kto obcy, i niestety pewnie bedzie tak na wszystkich nieznajomych reagować. Poinfotmował nas że zęby już idą, coś jej tam w buzinkę zaglądał, ale jeszcze trochę nas pomęczą, ja bym chciała zeby już były bo nie wytrzymam. Lekarz zalecił mi zaszczepic Julkę przeciw pneumokokom za 4 tygodnie a następna dawkę w przyszłym roku, od jutra zaczynam kopać w ogródku moze ktos tam kiedyś zakopał 300zł :) bo nie wiem skąd je wytrzasnę, pewnie bedę musiała zrezygnowac z nowych kozaczków, no ale dziecko ważniejsze. Lekarz zaleca te szczepionki, jeżeli dziecko wprzyszłości pójdzie do przedszkola bo tam jest najwieksze zagrozenie, że złapie to swiństwo. Dobra zmykam do łuzka bo już ledwo siedze, może mała da mi przespać chociaż pare godzin. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka, moja Julka łądnie przytyła za dwa tygodnie 350 dkg ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//1-----------8.10/68-------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//0-------------8,0/75-------0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------6//0-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0----------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------5//3-----------9,3/74-------0 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//1-----------8,4/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//3--------------8,3/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-26
anka1974 już mu smakuje najpierw podaję pierś potem daje dodatek popołudniu daję marchewkę podwieczorek jabłko chyba mu smakuje bo buzię otwiera na maxa.Chyba to po mnie ma bo ja też lubie jeść :-P tylko zawsze z początku zapomina chyba jak to się je-próbuje ssać, ale potem jakoś idzie a u Was lepiej?? kinia fajnie,że lekarz Ci zalecił szczepieni-mój nie powiedział nic.Saam od początku orientuję się o tym.Ale z tą ceną to przeginają :-( za co oni chcą te 300zł.:O dowiem sie jeszcze jednej rzeczy, a mianowicie ponoć w przyszłym roku ma to być szczepionka w kalendarzu szczepień i PRZYPUSZCZAM" ,że wtedy albo będzie tańsza albo za darmo.Dowiem się co i jak i napiszę.Jak coś to dam Małego zaszczepić w przyszłym roku- w sumie to niedługo. Zobaczymy czego się dowiem.Napisałam już do tej lekarki i czekam na @ jak któraś czegoś się dowie wcześniej to pisać !!!:-) pozdrawiamy i dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-26
b-26 to brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Cześć Dziewczyny! Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do Waszego grona. A teraz coś o sobie i Maluszku.....Moja Pchełka 6-ego skończy 6 miesięcy. Przy urodzeniu ważyła 3620 gr i 58 cm długa. Obecnie prawie 7,000 gram a ile wzrostu niestety nie wiem, gdyż w mojej przychodni nie ma zwyczaju mierzyć dziecka. Prawdopododbnie zmienię lekarza pierwszego kontaktu bo mnie również nie podobają się metody leczenia. Ogólnie chodzę z dzieckiem prywatnie do lekarza... ale wiadomo to kosztuje... Niestety obecnie przeżywam nocne pojękiwania bo Ani chyba zaczyna się zębowy czas.....ale ogólnie z zasypianiem nie mam problemów. Nie uwierzycie ale od połowy 3 miesiąca Ania przesypia mi całe noce i pozwala mamie sie wysypiać! Smoczek równieżtraktuje jako usypiacz i kiedy zasnie po prostu go wypluwa... co do karmienia...to widzę, że z wieloma mamami mam wiele wspólnego :-) Moja rada - jesli ja przyjmiecie: spróbujcie podać dzieciom kaszkę na mleku, nawet na Waszym mleku, zobaczycie jak b ędzie się oblizywać ze smakiem Któraś z dziewczyn pisała, że w niedziele miała rocznicę ślubu - ja też i też pierwszą! gratuluję! Pozdrawiam serdecznie, poczytam Was troszkę póxniej bo jestem w pracy Miłego dnia i mam nadzieję, że Wasza noc była przespana Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Anulki :-) no ta fajnie masz z spaniem :-D u mnie pobudka co 2 godz. Majówki co robicie??-ja sprzątam :-) popołudniu mam gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny . Moja nocka była straszna,ale to dlatego bo mała cos bierze.Kicha ,zaczyna pokasływać no i w nosku cos cie zaczyna robić mokro. Zobaczymy co sie rozwinie.Na razie do lekarz nie idę bo na rejonie są same konowały i od razu faszeruja dzieciaka chemią. Mam fajnego pediatre prywatnego....ale jeszcze poczekam. A wy mamy karmiace jak radziłyscie sobie z początkami jakejs infekcji u waszych szkrabów bo wiem że mój pediatra inaczej leczy dzieciaki na piersi a inaczej na butli ,nie wiem dlaczego,ale jednym z jego sposobów to pędzlowanie noska patyczkiem zamoczonym w własnym mleku.....nie wiem jak jest z cebionem i czyms do nacierania.....a i inhalacje- bardzo pomagają. własnie mała zasnęła ,ide coś porobić ,odezwe sie pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Dzien dzien!!!!!!!!!!! Witam Moje drogie ;) Stare i nowe Majówki ;) Jakoś niebardzo jestem w stanie ogarnąć tą burzę postow, więc pokrótce napiszę co u nas ;) Ja jakos doszłam do siebie i jestem juz na pełnych obrotach ;) Szykujemy sie do chrzcin, co już 12 listopada. Mati cierpi z powodu zębów. Normalnie zmasowany atak: opuchnięte dziąsła, wycie, temperatura, a do tego młody zachowuje sie jak rekin i rzuca się na wszystkko i wszystkich z dziasłami hehe My cierpimy ;) bośmy niewyspani ;) Wszystko w normie poza tym.... kręcz też, chociaż za miesiac prawdopodobnie wsadzą młodego w kołnierz ortopedyczny, buuuuuuu. Namęczy sie to moje maleństwo, chocia jak usłyszałam, jak chore są inne dzieci to gdzieś tam w głębi dziękuję, że to tylko kręcz.... Wczoraj odwiedziła nas ciotka pielęgniarka i jak zwykle pozostawiła nam kilka wskazówek co do opieki nad dzieckiem, które niebawem zacznie siadać, raczkować i próbować schodzic z łóżka. Czeka nas rosyjska ruletka ;) a tych kilka rad powinno nam ułatwić zycie i uchronić dzieci od wszelkich wypadków ;) Jak juz dziecko usiądzie, to od razu zacznie marsz na podłogę ;) prosto z łóżka i najpewniej głową w dół. Rada jest taka, zeby od samego początku pokazywać dziecku, ze z łóżka najpierw schodzi się nogami i pupą ;) Może to brzmi śmiesznie i prozaicznie, takie ustawianie malucha tyłem do zejscia, ale dzięki temu w razie gdyby co unikamy kontuzji.... Podobno masa dzieci w ten sposób trafia dzo szpitala z pęknięciem podstawy czaszki.... i to takie 8 - 9 miesięczne dzieci, które lecą głową w dół. Dobrze jest zacząć kłasć dziecko na kocu rozłożonym na podłodze. Inna rzecz: usunąć wszystkie obrusy z zasiegu rączki: mniejsze ryyko poparzeń... Nie nosić jednocześnie dziecka i naczyń z czymś gorącym.... Chwila nieuwagi, dziecko łapie za takie naczynie i nieszczęście gotowe: jak nie ono to matka.... Dobra, powymądrzam się jeszcze później, a teraz uciekam do mojego królewicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Majóweczki stare i te nowe !!!! Właśnie wróciłam od laryngologa.... rozpoznanie (drugiej) pani laryngolog – sapka niemowlęca... postępowania : nawilżać nos, nie rezygnować ze spacerków i układać dziecko w trakcie snu wyżej .... he he tylko ciekawe jak ja to zrobię z moja ooooogggrommną rogówką... bo przecież młody śpi ze mną a nie w łóżeczku, które obecnie służy tylko do układania zabawek bądź przewijania Kacpra na przewijaku... ale dał młody czadu, darł się biduś bo mu wszędzie musiała pozaglądać..... tyle stresu ...a wieczorem drugi stres bo wizyta i neurologa... biduś Ja miałam się dowiedzieć czegoś odnośnie pnemokokom ale nie byłam dzisiaj u pediatry, bo dzwoniłam do niej czy mam przyjść z młodym na kontrolę, a ta że nie, więc niczego się więcej nie dowiedziałam, ale jak która coś będzie wiedzieć to pisać.. OK młody zasnął....... młoda szaleje na śniegu...czas coś zgrzebnąć w domku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam brudny problem dziś zrobiłam pranie- 60 st ale plamy po marchewce nie wyszły :O co to za marchewka?????????????????????????????????????? jak mam sobie z tym poradzić jak narazie poszkodowane zostały:\\ pieluszka i śliniaczki ale jak będzie tak dalej to bedzie wszystko brudne, a tego to ja nie lubię.Zaznaczam,że zaraz po ubrudzeniu wszystko moczę, a i tak nie wyszły pkamny:-( pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorekiem dam nowe zdjęcia na bloga od mamy ewlinki szwedzia napisz do mnie @ to napisz Ci skąd jestem :-P to nie,że boje się odwiedzin bo raczej jestem towarzyska może raczej to kompleks dziwczyny ze wsi :O a liczę na to,że wisną spaotkamy się na opolskich ogródkach bo teraz za zimno na piwko :-) adres mail w stiopce mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
melduje się z moją -----poranną kawką:) wyspałam się dzisiaj za wszystkie dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Majoweczki, Ewelinka i ja tez dziekujemy za tak wspaniale mile przyjecie nas do grona! Ja tu z Wami gadu gadu a ona bzyka na rozlozonym na podlodze kocu, co prawda jeszcze jej daleko do raczkowania ale lubi siedziec (podparta wielka polokragla poducha) i przygladac sie swiatu. Wedlug mnie dopatruje sie juz rzeczy ktore pozniej zepsuc ;-) Az sie wstydze powiedziec, bo slysze ze Wy sprzatacie i gotujecie, a my pospalysmy as do 11tej! Co prawda bylysmy juz na nogach o 6tej 30 no ale mala sie zmachala i chciala spac juz o 8ej 30 a ja z nia do luzka ;-)))) Dalam Ewelince sloiczek warzywny z kurczaczkiem! Zjadla co prawda malo, ok. dwoch lyzeczek, ale nie wypluwala. Jutro nastepna proba! emcia71, mozesz powtorzyc jakie objawy ma Kacper? Moja tez troche sapie, no i ma katerek ale nic z nosa nie kapie - jak nawilzac jej nos, mowisz o inhalacjach? Ja kupilam wczoraj takie krople (ziola i olejki balsamiczne) ale nie wiem czy dzialaja. Mama Anulki, no to masz rzeczywiscie fajnie ze spaniem - a o ktorej godzinie karmisz Pchelke przed spaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej kochane!!! Melduję się trochę później niż zwykle ale jestem... zrozumcie---dzień wolny od pracy, zakupy i te rzeczy.... Ale na nogach i tak od 7.15, bo Bunia zrobiła pobudkę :-P mamo Anulki---fajnie, że się odważyłaś pisac wreszcie...zaraz umieszczę Anię w tabelce z naszymi berbeciami :-) Czytam, że Ty już również powróciłaś do pracy...witaj więc w gronie pracujacych mam :-) A kto zajmuje się Anulką pod Twoją nieobecność?? Bo naszą królewnę babcia przygarnęłą :-D Brygidko---jak już posprzatałąś to wpadnij teraz do mnie...przydałoby się i u mnie troche ogarnąć :-P...a widzę, że Ty lubisz sprzątać :-)) Dziś wieczorem testuję wersję kaszki mleczno-ryżowej przed spaniem i zobaczymy jak wypadnie....Nie znalazłam nigdzie bezsmakowej więc kupiłam Wiki z Hippa z jabłkiem i wanilią...ciekawe czy jej zasmakuje?? Bo te pobudki co 3 godz. to już trochę mnie męczą :-P A dziś przepisałam Wiki do innego pediatry, bo ta poprzednia mnie denerwowała po prostu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i tabelka z Anulką :-P ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//1-----------8.10/68-------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//0-------------8,0/75-------0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------6//0-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0----------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------5//3-----------9,3/74-------0 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//1-----------8,4/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//3--------------8,3/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aaaa i na to piwko to ja w maju też przyjadę ...tylko napiszcie gdzie?? :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
brygidko---ja też nie radzę sobie z plamami z marchewki...już niejedna rzecz Wiki przybrała wzorki w kolorze marchewkowym :-P Chyba wypróbuję Nanisha...a może ktoś ma jakiś sprawdzony sposób????Poradźcie coś! Bo Wam podrzucę rzeczy Buni do prania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×