Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Malinka>> dzięki za przepisy:) tylko kiedy ten mój Olek zechce zjadać większe porcje?:O Lacky>> co za masakrę miał Gabryś? u nas też po wprowadzeniu inności przytkała się dupka:( Anuśka>> a czernij się czernij, bo może już tylko Ty zostałaś w kolorze pomarańczowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka... nie przytkal sie, ale baaardzo płakał, wzdęcia, bóle i te sprawy.. po zwyklej marchewce i jablku tez. Dzis idziemy do lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hej co sie dzieje? mam problemy z otwarciem kaffee?:( nie moglam tu sie dostać:( to wina netu czy mojego kompa? ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
anuska---zartujesz chyba???? przeciz jestes hihihi ktos Ci psikusa pewnie jakiegos zrobil :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przymierzam się w końcu do kupienia krzesełka do karmienia... no i mam dylemat, bo nie wiem czy lepsze takie drewniane, które można później rozłożyć na krzesełko i stoliczek czy takie plastikowe wysokie? Jakie Wy kupiłyście lub jakie myślicie kupić i dlaczego? Jest taki wybór, że głowa mała... może mi któraś coś doradzi? Może te Majówki, które już mają większe dzieciaczki coś podpowiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974 my kupiliśmy takie jak było widać na zdjęciu pokoju-widziałaś je? ja na początku chciałam drewniane, ale po przeczytaniu rcencji na temat krzesełek postanowiliśmy kupić właśnie te.Wygody : regulowane siedzenie-można odchylać je do tyłu, regulowana tacka dwie tacki na zmianę-jak się coś wyleje to nie trafi na ubranka Małego regulowana wysokośc siedzenia kółka z hamulacami pasy 5 pkt składanie poszukam recenzji na temat krzesełek to może podeślę Ci-mioałam to gdzieś w jakiejś gazetce-chcesz?? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida> Bardzo proszę o te recenzje. Tak, widziałam na zdjęciu ale wtedy jeszcze nie myślałam poważnie o kupnie krzesełka i nie przyjrzałam się dobrze. Jaka to firma i czy jesteś zadowolona z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka tam nawet napisałam takie my mamy krzesełko baby ono reszta jest w recenzji tam też piszą o tych drewnianych i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Brygida, doszło:) Pogadałam też z koleżankami które mają trochę starsze dzieci. I już prawie jestem zdecydowana na plastikowe. Tylko teraz jaka firma:) Ale może ostateczną decyzję podejmę w sklepie jak zobaczę jak są wykonane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida, pozdrawiam również:) A reszta Majówek to chyba Zagubionych w TV oglądała czy coś bo cicho na kaffe jakoś;) Nic to, zbieram się i karaluchów pod poduchy życzę...... papa. Spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre te filmiki... wrzuć jeszcze jakieś.... Co do krzesełek, to właśnie jestem na etapie przeglądania ofert i stwierdzam, że o niebo lepsze są takie jak ma Brygida.... regulacja wysokości, oparcia itd... Te drewniane nie są praktyczne, tak myślę, widziałam go u koleżanki i zajmuje dość sporo miejsca. Ja też suszyłam głowę mężowi, ale w końcu zaoferowała nam się znajoma pożyczyć swoje, bo dziecko odchowane i nie potrzebuje. Nie pytałam jaka firma itd., bo nie wypada, ale za parę dni zobaczymy co to za cudo.... mam nadzieję, ze coś z tych moich oczekiwań będzie miało.... J Pozdrawiam i miłej nocki Wam majóweczki życzę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy u lekarza. Wszystko spoko. 6 miesiecy i waga 7800. Mam wprowadzac zupki jarzynowe bez mieska :-) i owoce :-) Mam juz krzeselko, pierwsze lepsze, z IKEI zwykle biale, juz je testuje na malym. Lekarz powiedzial, ze spacerowka i to krzeselko moge juz stosowac ale nie dluzej niz pol godziny dziennie. Lezka mi sie w oku kreci. Wlasnie sprzedalismy samochod :-( Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Cześć Majóweczki! Emcia - pisałam o trzeciej dawce inanfix-u hexa czy;li tego razem z żółtaczką. O Prevenarze cały czas myślę, planowałam zaszczepić ją w grudniu ale wiadomo święto i pewnie znowu kasa mi wyparuje. Wczoraj z mężem obliczyliśmy ile wydałam na Anię zaledwie w ciągu miesąca...wiecie, że wydałam na nią całą swoją pensję....nie do wiary... i wcale nic takiego nadzywczajnego nie kupiłam typu krzesełko etc. co do krzesełek to Ania akurat dostałam je w prezencie z okazji chrztu Ani. Jest drewniane z firmy DREWEX i ja akurat sobie chwalę bo nie jest to krzesełko tylko do karmienia lecz wykorzstam je na kuilka najbliższych lat a z tych plastikowych dzieci mi wyrosną i za rok Ania będzie z nami jeść posiłki przy stole kuchennym. Nie obrażajcie sie Dziewczyny ale te moje wydaje sie bardziej praktyczne i naprawdę jest bardzo ładnie wykonane. Pozdrawiam Jeszcze 6 godzin i 29 minut i jestem z moją Kruszynką! Aaaaa....żąbków nie ma ale za to Anuli sie troszke przytyło....7200 gr! wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Jeszcze 5 godzin i 17 minut.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Heeeeeeeja!!!!!!!!!!!!! Meldujemy sie z rana razem z Makusiem , mimo że pogoda za oknem u nas paskudnie:-p Wiecie do której dzis spalismy 6:40:-D robię pyszną włoską kawkę , macie ocotę????:-)wsród znajomych moja kaw uchodzi za najlepszą w mieście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
4 godziny 42 minuty idę do sklepu po sniadanie, i już troszkę zleci czas hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mam problem, chcialam dodać stopkę i informacje, ale ciągle wyskakuje mi komunikat o błędzie. Nie wiem co dalej...:/ Też tak miałyście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada a masz coś do tej kawki? Bo u mnie w domu nic słodkiego nie ma:( Jak Olek się obudzi to wyskoczę do sklepu bo nie wyrobię tak mnie ciągnie do słodyczy... Chyba że mama Anulki mi coś kupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja nie miałam żadnych problemów. Weszłam w preferencje (na górze strony), zalogowałam się i wpisałam co chciałam i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
niestety nic nie kupiłam na słodko...zaczęłam sie odchudzać czas ostatecznie rozprawić się z tym zbędnym balastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada> bardzo chętnie się poczęstuję:):) Odnośnie balastu, to chyba w końcu muszę się wziąć za ćwiczenia brzuszka. Bo ważę mniej niż przed ciążą ale brzuszek wciąż nie jest płaski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×