Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

emcia71 u nas też są cyrki z tym przewracaniem na brzuch a jaką ma przy tym radochę..Najgorzej po karmieniu bo Mały tak się pręży ,że czasem zwraca mi pokarm-a kto by nie zwrócił po jedzeniu jak naciśnie żołądek :-( gaga26 ja też mam tę poduszkę -tylko ją widać, ale nie podnosi glowy Małego malinow_a nie jesteś wredna :-) dla mnie to dobra wskazówka bo czasem w życiu jestem dośc naiwan i \"głupia\".Daję się nabrać na pozory dobroci, a potem okazuje się,że to g... warte :-( dzięki za piłeczkę :-) elinova a ten szczaw to skąd miałas??:-P pewnei zamiast w pracy na łąke poszłaś :-P ale postawię Cię na nogi wbrew pozorom to nie wiosna, a grudzień i wagary nie są wskazane :-P-oczywiście żart super,że Mała ma taki apetyt ja też bym chciała coś sama ugotować-te zupki są strasznie drogi :-(.Muszę się wybrać na nocne łowy do naszych rolników-może mają coś więcej u siebie niż tylko siano i kiszonkę :-P pozdrawiamy Was serdecznie piszące, czytajkące 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z góry przepraszam za przewracanie literek w wyrazach-piszę błyskawicznie, ale czasem nie dośc zrozumiale-mam nadzieje,że wiecie o co mi chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi!!! Ja po piątkowym wypadzie na 3 godzinki w towarzystwie moich sióstr..... oj takie wyjście do rewelka...czuję się ja nastolatka, która ma raz na tydzień wychodne i nie może doczekać się piątku.... Oj z tym siedzeniem to chyba musze troszkę sprostować, bo nie miałam na myśli, ze sam siada, tylko że siedzi jak się go posadzi. U nas to duży postęp, bo tak to tylko było turlanie no i podnoszenie pupki do raczkowania. No i czołga się niesamowicie sprawnie, do tego te turlania, tak więc dziecko po paru sekundach jest w innym kącie pokoju...hi hi... ;-D W przyszłym tygodniu jedziemy po choinkę, bo ze starek spadło igliwie...hi hi....no powaga!! ;-) Sztuczna, a sypało się jak z prawdziwej.... oj już czuję zapach świąt.... mmmmmm.... dziewczyny, jakie potrawy goszczą na Waszych stołach Wigilijnych? Mniam... Buziaczki i miłej nocki!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Moja Olka dalej protestuje.... Juz druga noc nie piję ,w dzień 2 razy i teraz wieczorem tez nie chciała. Moja laktacja wygasa.....Sciagam ale recznie i nie wiele . Zobaczymy co to bedzie dalej. Ide spać,bo mam juz dosc na dzisiaj,czuje się odtracona przez moja kochana córeczke..... Jeszcze troche z nią powalcze..... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też jest dobre http://video.interia.pl/obejrzyj,film,33926,sortuj,v,st,24H,pozycja,9,Genialny_wyst%C4%99p to też super!!!! trochę tu zaśmięcę..a co..;-) http://video.interia.pl/obejrzyj,film,34616,sortuj,v,st,24H,pozycja,11,tatusiowie http://video.interia.pl/obejrzyj,film,33699,sortuj,v,st,24H,pozycja,280,W_obronie_dziecka... http://video.interia.pl/obejrzyj,film,34500,sortuj,v,st,24H,pozycja,320,niewy%C5%BCyty_pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest? .......Ostatni będą pierwszymi..... hi hi Miłego dnia!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ja też jestem..jeszcze chwilę, bo jak Wiki się wyśpi to jedziemy na zakupy :-D mamo Anulki---qrcze ja nic nie wiem na temat tego szczawianu???:-( Póki co Buni nic nie było, więc mam nadzieję, ze dalej też będzie ok :-) emcia---u nas na stole wigilijnym jest: barszczyk, pierogi z kapustą i grzybami, dorsz po grecku, pstrąg pieczony, łosoś w galarecie i....qrcze nie pamiętam :-( ale zawsze jest min. 12 potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli? bo nic jej nie będzie - chodzi mi o takie fizyczne zewnętrzne objawy ale w nerkach odkładają się szczawiny, które sprzyjąją różnego rodzaju infekcjom a w przypadku częstego spożywania szczawiu zakwaszają florę pęcherza moczowego. Zakwaszony mocz powoduje zatory, infekcje bakteryjne etc. Lepiej może jej nie dawać szczwiówki Ja dziś gotuję mojej Anuli czerwony barszczyk, oczywiscie bez jakiś tam octów i innych tego typu wynalazków co do jedzenia powoli ją przestawiam na normalne jedzonko. Początkowo gotowalam na ekologicznych warzywach ale teraz już na nomrlanie kupowanych w sklepie lub bazarze muszę przyznać, że Anuli to smakuje lecę bo mam okna do mycia - na spółę z mężem: połowę on, połowę ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie jakies przepisy jak kazda z was gotuje zupke dla swoich szkrabów bo ja sama nie wiem co mam gotowac i cos takiego by mi sie przydało:) mamo anulki ja poprosze ten przepis na barszczyk i jak masz cos jeszcze to tez poprosze hhi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na stole Wigilijnym jest: Barszcz z uszkami Rybna z grzankami Zupa z suszek z ziemniaczkami Makaron z makiem, miodem i bakaliami Sałatka jarzynowa Karp Ciasta Owoce Jednym słowem obżarstwo..... ;-) W tym roku będziemy na jednaj Wigilii, a tak co roku byliśmy na dwóch.... najpierw z teściami, a potem jechaliśmy do mojej mamy. Miłego wieczoru!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber? ja gotuję zupkę na jakimś mięsku na przykład na kurczaczku, a dziś był na przykład barszczyk na wywarzez wołowinki chudziutkiej (nieduży kawałek), bardzo mało solę, nie dodaję żadnych rosołków weget etc. tylko zioła np: ziele angielskie - 2 ziarenka, pieprz ziołowy - w kulkach niezmielony też 2,3 ziarenka listek laurowy torszkę majeranku itd w zależności jaka zupka. Potem dodaję warzywa umyte obrane i tak jak dzisaj to dałam buraczki wczesniej przegotwane w skórkach w dzie, a potem obrane i starte na grubej tarce. Do talerzyka Ani dałam troszke buraczków, troszkę zupki, 1 marchewkę i 0,5 pietuszki i kawałek selerka, zmiksowałam a Anula potem jadła i sie oblizywała Oczywiscie w ciągu tygodnie zdarza sie dac Ani obiadek ze słiczka ale staram sie coraz czesniej dawac normalne jedzonko Kiedyś któraś mama napisała do rugiej mamay tutaj na kaffe, że się szczypią z podawaniem jedzenia dla swoich dzieci. Ta druga mama bardzo sie wtedy oburzyła, może zdenerowowała, nie wiem nie wnikam. Ja jednak jestem tego samego zdania: trzeba dawać dzieciom wszystkiego popróbować, inaczej moga powstać problemy pokarmowe, stąd właśnie bierze się też dużo alergii pokarmowych. Poza tym moje drogie mamy: nie czarujmy się, nasze dziecie rosną z dnia na dzien i z dnia na dzień mają coraz wieksze osiągnięcia ale i też coraż wieksze wymagania! na samym mleczku jednka tego nie osiągną! sorki, ale broń Boże nie jest to jakieś wymądrzanie się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to będzie ostatni wpis na dzień dzisiejszy bo normalnie puchy.... Makary jadł dzisiaj zupkę pomidorkową(słoiczkową), chyba ją polubil nawet, a wczoraj szpinak z ziemniaczkami i co najdziwniejsze bardzo mu to smakowało....zresztą- dzieci lubią jeść bardzo dziwne rzeczy:-p a tu będzie jeszcze gorzej: dżdżownice...papierki po cukierkach zbierane z ulicy...paluszek w ajerkoniaku........albo nadgnite jabłka z ogrodu u dziadka...... tak....czekają nas piękne chwile hyhyhy nie ma co!!!!!! :-p... ....wszystko sie może zdarzyć......:-D słodkich snów dla księżniczek, królewiczów i ich mam....i mnóstwo calusków na dobry sen:-) no właśnie -zębowa wróżka jeszcze do nas nie przyfrunęła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada---a wcale, że nie...będzie jeszcze jeden wpis...a co tam....:-P Pewnie i tak jeszcze tuż przed północą, albo już po pojawi się Brygidka,bo z niej to przecież nocna mamuska jest :-) Oj o takiej porze to mnie już dawnooooo nie było :-D Ja tylko w przerwie między jednym spanie a drugim....już się zdrzemnęłam od 19-22.20....Bunia nakarmiona nadaje teraz ze swojego łóżeczka...a mogłaby przecież pospać no nie ???No to ja zmykam też lulu robić..... Miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majóweczki, ale sie rozpisałyście, ze dwie godziny mi zeszło odczytywanie wszystkiego. Ja się zadko odzywam bo moja mała wymaga odemnie stałej obecnsci więc nie mam czasem czasu do toalety wyjść albo sikam w akompaniamencie wycia mojej Julki. Nie wiem dlaczego ona taka się zrobiła bo do tej pory wykazywała raczej samotniczy charakter. no cóż ale dzieci ponoc się zmieniają. U nas też jest problem z jedzeniem tyle, że zupek i kaszki mała zjada od trzech dni nie więcej niż trzy cztery łyzeczki, pocieszam się tym, że straciła apetyt przez te nieszczęsne zęby co ich jeszcze nie ma a wszyscy się spodziewają, jak jej nie przejdzie do wtorku to ide do lekarza. Przykro czytac że niektóre z was maja takie problemy z teściami bąć rodzicami. Ja mam wielkie szczęście bo mogę powiedzieć, że mam dwie pary rodziców, moi teściowie są boscy a traktują mnie od poczatku jako jedną zeswoich córek, a Julka mimo że to ich 8 wnuczatko tez jest oczkiem w głowie. Nie wspomne już o moich rodzicach którzy jakby mogli to zabraliby mi moja niunię na wychowanie, codziennie rano się u nas meldują czasem tylko po to by powiedzieć Julii dzień dobry. Co do karmienia cycem to ja małą karmię praktycznie tylko w nocy i raz w dzień przewaznie to jest: 8.00 - 9.00 cycuś 11.00 - 12.00 deserek 14.00 - 15.00 zupa 17.00 - 18.00 cycuś 19.00 kaszka 20.00 kapiel 20.30 cycuś 4.00 - 5.00 cycuś więc jakby nie liczyć to jest tylko 4 razy na dobę, jednak lekarz mówił że to normalne bo mała \"mając jedzonko z garnuszka nie będzie chciała już cycuszka\" dosłowny cytat. Musimy sie z tym pogodzić że nasze dzieci będą stopniowo żegnac się z cycusiem, chociaż jakoś mi ciężko na serduchu jak o tym myślę. Zmykam spać ni i muszę przestać już przynudzać, przy odrobinie czasu odezwe się znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM :-p ELINOVA MIAŁAŚ RACJĘ :-)-NOCNA MAMUŚKA :-P BUZIACZKE DLA WAS A U NAS DZIŚ NOWOŚĆ W KARMIENIU MAŁY DOSTAŁ ZUPKĘ O NOWYM SKŁADZIE BO DO TEJ PORY TYLKO OGRANICZAŁAM SIĘ DO MARCHEWKI Z ZIEMNIACZKIEM DZIŚ BYŁ INDYCZEK GERBERA SAMKOWAŁO :-D TA JARZYNOWA NIE PODCHODZIŁA MU TAK BARDZO JAK TA WIDAĆ PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA Z NIEGO-JUŻ SIĘ DOMAGA MIĘSKA MY BĘDZIEMY NA SŁOICZKACH DO LUTEGO-NIE MAM ZDROWYCH WARZYW I MĄŻ RACZEJ NIE JEST ZA TYM BY DAWAĆ JUŻ Z KUPOWANYCH WARZYW CHOĆ JA JESTEM ZDANIA,ŻE NIC MU PO NICH NIE BĘDZIE.JEDNAK TATA TEŻ MA SWOJE ZDANIE, KTÓRE AKCEPTUJĘ. NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY BĘDĘ SAMA GOTOWAĆ :-) WYDAJE MI SIĘ,ŻE SMAK TAKICH ZUPEK DOMOWYCH JEST LEPSZY I ILE ❤️-a w nich jest :-) MAMA ANULKI ZUPKA W TWOIM WYKOANIU BRZMI APETYCZNIE :-) MASZ RACJĘ CO DO PODAWANIA NOWOŚCI MALUCHOM MOJA KOLEŻANKA, KTÓRA MA DZIECKO STARSZE OD MOJEGO SYNKA O 2 TYGODNIE PODAJE MU JUŻ I KLUSECZKĘ I JAKIEŚ MIĘSKO I SZYNECZKĘ A JEJ SYNEK WCINA AŻ MU SIE USZY TRZĘSĄ -JEDNAK ODRZUCIŁ MLEKO( MODYFIKOWANE).NIE CHCE JUŻ MLEKA TYLKO HERBATKĘ.JA NAPISZĘ COŚ CO JUŻ KIEDYŚ NAPISAŁAM : KAŻDA MAMA WIE CO JEST NAJLEPSZE DLA JEJ DZIECKA I JEŚLI JEST TO SZYNKA TO WIDAĆ TAK TEŻ JEST. JA MOJEMU MAŁEMU DAŁAM DZIŚ ODROBINKE BANANA DOSŁOWNIE TYLA JAK PÓŁ TABLETKI APAP.ALE SIĘ SKRZYWIŁ OJOOOJJJJ :-P mada lenka 🌻 kinia25🌻 wszystkie majóweczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była pierwsza????:-) witajcie o poranku, trochę szarym, przynajmniej u nas na Śląsku Kurcze niezle z tymi kluseczkami i szyneczka odważna jest ta Twoja koleżanka ja chyba bym sie bała dać mojemu maluszkowi w tym momencie najzwyklejsza w świecie szynkę -Brydziu....... bo jeśli chodzi o mięsko póki co słoiczkowe, to Misio wcina aż mu sie uszy trzęsą ....MIĘSO ŻERCA BĘDZIE PO TACIE:-p wsztalismy dzisiaj o 7mej troszke pospalismy tyle że bambetl padl wczoraj dopiero o koło 21:30...wiadomo gość w dom, Miso wszędzie tylko nie w łóżeczko hyhyhy Póki co buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy :-P Mały skończył dziś pół roku :-D jak ten czas szybko leci:O. przecież niedawno byłam w ciązy na I-szym usg i kruszynka miała zaledwie 2 cm, a teraz jest już z nami ma koło 72 cm waży 9,3 kg.... czemu tak szybklo ten czas leci????????????????????????? Qassandra a Gabrysia skończyła dziś 7 miesięcy :-) gratulacje dla starszej Damy :-D-w porównaniu do mojego synka!!! mada lena meldujemy się i pozdrawiamy Makarego ;-) kiedy podeślesz mi jakieś nowe fotki Twojego mężczyzny???????? anka1974 gdzie sie podziewasz????????????? dla Majóweczek i ich dzieci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//1------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------7//1-----------8.90/69-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------7//0-----------8,2/74--------5 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------7//0-------------8,5/76------2 elinova--------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------7//0-------------9,30/74------0 amber-ania......Olivier......05.05.2006.........3,900/58.........7//0............................2 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3-----------6,4/69--------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//3-----------9,6/74-------2 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65------1 Lucky-------------Gabryś-------14.05.2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----1 Maja24-----------Kamil--------16.05.2006--------3,800/57---------6//2-----------9,3/75-------1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------6//0------------7,5/65--------0 gaga26-----------adrian--------20.05.2006--------3,9/58-----------6/2------10,3/80-----------0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------6//0-----------9,1/?-------1 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------2 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------6//1------------7,6/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------6/0-------------9,2/72------2 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------6//0-------------7,5/69-----2 Lena--------------Maciej--------25.05.2006--------3,410/58--------6//1-----------7,74/72-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/56---------6//1------------6,2/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------6//1-------------9,5/?------0 Ewa26-------------Maja-------29.05.2006---------3210/51---------6//1------------6,9/70------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------6//0--------------9,3/?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ __________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Brygidko za życzonka dla Kapcika 🌻 Dzisiaj o godzinie 1,40 w nocy, mój kochany syneczyk przyszedł na świat ...❤️ oczywiście 7 m-cy temu..... 😘 Miłej niedzieli...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mała poprawka tebelki.....🌻 NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//1------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------7//1-----------8.90/69-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------7//0-----------8,2/74--------5 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------7//0-------------8,5/76------2 elinova--------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------7//0-------------9,30/74------0 amber-ania......Olivier......05.05.2006.........3,900/58.........7//0............................2 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3-----------6,4/69--------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------7//0-----------9,6/74-------2 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65------1 Lucky-------------Gabryś-------14.05.2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----1 Maja24-----------Kamil--------16.05.2006--------3,800/57---------6//2-----------9,3/75-------1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------6//0------------7,5/65--------0 gaga26-----------adrian--------20.05.2006--------3,9/58-----------6/2------10,3/80-----------0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------6//0-----------9,1/?-------1 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------2 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------6//1------------7,6/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------6/0-------------9,2/72------2 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------6//0-------------7,5/69-----2 Lena--------------Maciej--------25.05.2006--------3,410/58--------6//1-----------7,74/72-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/56---------6//1------------6,2/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------6//1-------------9,5/?------0 Ewa26-------------Maja-------29.05.2006---------3210/51---------6//1------------6,9/70------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------6//0--------------9,3/?---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT DLA ARONKA!!!!!!!:-D BO W KOŃCU PÓŁ ROKU TO KAWAŁ CZASU!!!!!!:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT DLA GABRYSI I KACPERKA!!!!!!!!!!BO JAKBY NIE BYŁO SIEDEM MIESIĘCY TEŻ NICZEGO SOBIE......WIEK:-D:-D:-D SERDECZNISTE BUZIACZKI....:-* I CO TYLKO CHCECIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też składam najlepsze życzenia dla szkrabów 6 i 7 miesięcznych. U nas klapa. Mała już wogóle nie ciagnie cyca.Jeden wielki cyrk.Z mlekiem modyfikowanym też. Wczoraj zadzwoniłam do kolezanki połoznej i mi powiedziała ze tak się zdarza.Poradziła mi żebym póki co mieszała jej moje mleko z modyfikowanym,żeby przyzwyczaiła się do nowego smaku. Dopiero dzisiaj rano wypiła 100ml.Zmieszanego. Samego nie chciała,a mojego az tyle reką nie nasciagam.. Czyli my już jestesmy butelkowe i wogóle nie mam pojęcia jak to ma teraz wygladac.Piszą ze powinna zjadać 3x210 i raz kaszka.Przecież ona mi tyle mleka nie pije.Masakra.Mam poplatanie z pomieszaniem. na razie mysle o tym zeby było tak; rano 8.00 - kaszka 9.30- wypiła 100 mleczka ok.12.00 zupka 0 15 planuje dać znowu butle ok.17 deserek +soczek no i 20 kaszka w nocy sie nie budzi,a jak się budzi to i tak nie do jedzenia. kiedy dać zadkie mleko a kiedy zageszczone??? Muszę się z tym oswoić. Na razie życze wam miłej niedzieli i samych miłych gosci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! witajcie Moja Gabrysia pol godziny i 7 miesięcy temu przyszła na świat... Brygidko kochana i Emciu najdroższa- dla Waszych szkrabów też wszystkiego najlepszego!!! Dziękuję Wam kochane dziewczyny za życzenia. Tak miło rodzinnie się zrobiło :) Mada Lena 🌻 szwedzia 🌻 Z okazji roczniczki urodzin Gabi kupiłam jej wczoraj zabaweczkę fisher price\'a taką piramidkę do układania z kół. http://www.allegro.pl/item148920757_fisher_price_piramidka_z_kolek.html ale była radocha!! a pod choinkę planujemy kupić pierwsze klocki http://www.allegro.pl/item148820977_v2_fisher_price_pierwsze_klocki_malucha.html Wczoraj wpadłam do Tesco- kupiłam parę słoiczków, soczków itp, i różnych małych gadżetów i 300 zł poszło....złapałam się za głowe!!! czy Wam też tak pieniądze się rozpływają??? normalnie koszmar jakiś.... Szwedzia- wiesz co- moja Gabi odrzuciła mi pierś w momencie kiedy miałam @- może i Tobie się zbliża? bo dzieci wtedy słyszałam, że rzadko chcą ssać pierś.. wyczuwają jakieś zmiany hormonalne.. Wiesz, jak jestem w pracy to moja księżniczka dostaje Bebilon 2 Ha i tam na opakowaniu jest napisane, zresztą jak na każdym sposób podawania mleka modyfikowanego. W przypadku 7 miesięcznego bobasa jest to dawkowanie 180 ml wody + 6 miarek mleka i to wychodzi faktycznie jakieś 200-210 ml, ale podaje się 4 albo nawet 5 razy dziennie. Ja czasami daję jej 150 ml wody + 5 miarek mleka i wychodzi z tego 160 ml które chętnie wypija i już więcej nie chce. Poobserwuj swoją kruszynkę, a ona sama Ci podpowie co jest ok. Ja też mieszałam swoje mleko z modyfikowanym i do tej pory mieszam moje z nowymi pokarmami. A wczoraj Gabi zjadła króliczka !!!! nawet jej smakowało. dzisiaj powtórka z rozrywki, bo moja pociecha nie zjada jeszcze całego słoiczka na raz, dziele jej na 2 dni i wtedy chętnie zje całość. Ale paskudna pogoda w Krakowie....pada, zimno..nic tylko wskoczyć do łóżeczka ciepłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękujemy za życzonka i oczywiście również dołączamy się do składania życzeń mamom i ich pociechom!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzisiaj spędziliśmy dzień u mojej mamy. Po ogromnym obiedzie, ledwie doturlaliśmy się do domu...oj moja mama, ona zawsze zastawi stół, ze się ugina.... do tego wspaniałe ciasto z kawusią. Kawałek mi posłała ..która chętna? Chętnie poczęstuję..... ;-* Quassandra – co do wydatków, to wiem doskonale jak się idzie po parę rzeczy do hipermarketu, a wyjeżdża wózkiem pełnym produktów..... od zeszłego miesiąca zaczęłam pisać sobie co i na co idzie kasa. W sumie nie przypuszczałabym, ze aż tyle kasy nam idzie. Co prawda doszły nam prezenty na urodziny i imieniny dziadków, rocznicę ślubu teściów itd. I poszło nam 2300zł..... z czego jak policzyłam 300 zostało w aptece na różne medykamenty.... szok!!! Quassandra, Ty to w sumie blisko mieszkasz...może kiedyś będziesz przejeżdżać przez Bielsko to daj znać. Moja siostra studiuje w Krakowie i ciągle mi mówi żebym do niej przyjechała, zwłaszcza do galerii krakowskiej, w której jest zakochana.... może kiedyś się wybiorę....tja... Edytko – i jak wyszedł obiadek??? Żyjesz? Czy niestrawność Ci doskwiera? ;-) Buziaczki na dobranoc dla wszystkich majóweczek!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem:) Bobasom które mają swoje małe święta życzę wszystkiego najsłodszego.... ❤️ 🌻 :) Szwedzia > Trzymaj się dzielnie. Wszystko musi się ułożyć! A Olek coś chyba nie przyswaja sobie tych nowości pokarmowych jak należy bo waga stoi w miejscu od trzech tygodni... hmm... nie wiem co o tym myśleć... na razie nie panikuję;) Nadal nie siada, co bardzo martwi dziadków. ;) Za to cały czas coś tam mamrocze pod nosem jak nawiedzony jakiś;) A teraz kilka zdjęć przedstawiających przygodę ze szpinakiem. Jeszcze nie wiem co mnie czeka ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1767fffcbc381cf6.html Blleee... szpinak jest blleee.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1c57d8a9452f3308.html Tu się schowam przed szpinakiem! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bc62f3ac8175c175.html Hurraaa.... mamusia obiecała, że szpinaku więcej nie będzie! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0371202cd2a8848a.html Pozdrowionka :) Dobrej przespanej, spokojnej nocki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i jeszcze jedno. Magdab, krzesełko już mamy. I tak bardzo zajmuje ono Olka, że jak go karmię to mam problem, bo wszystkiego musi dotknąć. Poręczy, pasków, oparcia... macha tymi łapkami i wygina się na wszystkie strony....szok :D Mam nadzieję, że w końcu się oswoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×