Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

...szkoda że nie wymyślili takiego preparatu do włosów co kładiesz blond na czarne i wychodzą blond a nie inny kolor:( może kiedys cos wymyslą... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... Ja tez byłam całe życie blondi. Później zrobiłam od spodu ciemny i pani fryzjerka powiedziala że spokojnie wyjdziemy z tego koloru. Bo ja na lato znowu chce być blondi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to juz całkiem przyciemnilam na zime, bo bardzo blado wygldalam w tym blond. Mam tyko kila jasnych pasemek. I teraz chyba dalej bede miala ciemne, a tak gdzies w lipcu trzasne se blod jak troche koloru nabior:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Grzywa mozna wyjśc z tego ciemnego koloru ale stopniowo a ja nie chce chodzic przez jakis czas w rudych:( teraz naprawde znikam bo kregosłup juz mnie boli,dzis wogóle nie leżałam:) dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Witam Ja dopiero co z pizzeri wróciłam bo przez to sprzatanie po remoncie nie miałam ani siły ani chęci nawet kolacji robic wiec męzus zabrał nas na pizze i sie tak objadłam że aż mi wstyd ;) Jutro znowu od poczatku to samo czyli sprzatanie i jeszcze raz sprzatanie:( ,dobrze że mama piętro niżej to juz napiekła mięsiwa i inne rzeczy na swieta 🌼 .Po świetach jedziemy dopiero zadatkowac łóżeczko i wózek i pokupowac pieluszki i inne rzeczy bo niestety przez ten remont wczesniej sie niewyrobilismy,a tak bardzo chciałam przed swietami juz to załatwic ,no ale cóz coś za coś ;) Mój męzuś juz śpi ,pieseczek tez to i na mnie pora...ciekawe czy mały da mi dzis pospac bo wczoraj to tak szalał jak by na jakiejs imprezce był i breakdanc'a tańczył czy makarene ;) miłego weekendu dziewczynki,pa ,buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Dziendoberek 🌼 Wstawac dziewczyny szkoda dnia ;) Kurcze spac mi sie nie chce :( Zjadłam juz sniadanko ,wziełam witaminke noi dalej sprzątanko...,tylko ze teraz właśnie zaczoł padac deszcz i mi sie odechciewa sprzatać :( No dobra spijcie dalej Papatki :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Fampirek >> witaj i napisz cosik wiecej o Was :) 🌻 magdab >> jesli chodzi o spiworek, to nie ma co sie martwic, ze roczki sa nieprzykryte, bo po pierwsze, lato bedzie sie zblizalo i bedzie coraz cieplej - maluchowi rowniez,a poza tym nawet jak sie szkraba okrywa kolderka to raczki ma na wierzchu, wiec na jdno wychodzi :) A cera mi sie poprawila :) na oczatku ciazy wyskoczylo mi cosik na buzce, ale juz zapomnialam co to znaczy :) 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuuuus ale wiatrzysko okropne, az mi okna dudnia - nad morzem to moze i maialoby swoj urok, ale tutaj?? az mi sie chlodniej zrobilo, mimo, ze jestem opatulona kocykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) A ja dzis kolejny raz po tygodniu znowu mam delikatne bezowe plamienie. Moze zbliza sie porod :-) Ciesze sie na dzidziusiowe zakupy bo dostalam wlasnie kredycik odnawialny :-) i chetnie cos niecos zainwestuje w ubranka dla mamusi na wiosne i dzidziusia. T kupil wozek, lozeczko, fotelik i posciele, a ja teraz dokupie reszte - drobiazgi do pielegnacji, wanienke, i moze szafeczke. Znowu zaczynam za duzo myslec czy porod napewno dobrze przebiegnie albo czy dzidzius napewno urodzi sie zdrowy. tak bym chciala moc odetchnac - zobaczyc, ze zdrowy... Jestem ciekawa jakie bedzie mial oczka i czy pozna mamusie :-) A wiecie ze ostatnio utylo mi sie na twarzy... juz mi to mowilo pare osob, ale sama tego nie widzialam, dopiero jak sie przyjrzalam - to faktycznie taki maly pigi sie ze mnie zrobil :-) ale zawsze chcialam wiedziec jak to by bylo miec wiecej cialka... podoba mi sie ze tyle mozna poznawac w ciazy... ale bardziej tyc nie chce :-) i boje sie o skorke na brzuszku, bo jest rewelacyjna, nawet mnie nie swedzi od miesiecy, ale boje sie ze ten miesiac moze ja wykonczyc... bo to krytyczny miesiac... A tak bym chciala miec w miare normalny brzuch do stroju kapielowego... jak nie tego lata, to nastepnego... a na biuscie zrobily mi sie rozstepy w 3 miesiacu ale smaruje od niedawna Mustela intensive na rozstepy i blizny i musze powiedziec ze po2 tygodniach zmniejszaja sie... A Tomek wyjezdza 28.04-5.05 i nie moge wtedy urodzic!!! bo bedzie w chorwacji i to bylby straszny dym... a tak by zarobil dla nas troche sianka nurkami :-) ale juz widze ze to bedzie straszne... bo zazdroszcze mu ze wyjezdza. JA juz nie wiem co to nurkowanie... :-) Zaluje ze skora na brzuchu nie jest przezroczysta bo tak bym chetnie patrzyla na moje malenstwo... fajnie ze mamy dzieci przyszly do nas bo sobie wlasnie nas wybraly... bylismy na ICE AGE i maly nienawidzi kina, musialam go przykrywac bo szalal jak chory :-) mialam troche wyrzuty sumienia ze narazilam go na halasy w Kinepolis ale coz... Niedlugo siadzie mi watroba bo codziennie biore: 3 asparginy - nie wiem na co, chyba na twardnienie - cos to daje.. feminatal, folik, 2 hemofer - zelazo na hemoglobine, bo spadlo, wit C nie wiem na co ale trzeba i tak codziennie... Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za serdeczne przywitanie :) No więc mam 23 lata, studiuję. Termin mam na 21 maja. Lekarz mi tylko mówił, że dziecko może miec schorzenia, bo jestem strasznie chuda, a powinnam w tej ciąży trochę przytyć. Niestety ja jestem ruchliwa kobieta i nie potrafię siedzieć w domu i czekać az dziecko się urodzi. Wiem, że dla jego dobra powinnam przytyć, ale nie potrafie :( Ale w każdym bądź razie to będzie dziewczynka i mamy zamiar nazwać ją albo Weronika, albo Lilia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzien dobry 🌻 My z piotrem dziś nie mogliśmy spać ,dopiero tak około 4 zasnelismy nie mam pojęcia dlaczego... Przed chwilka szwagier mi zrobił sesje zdjęciowa bo dawno nie miałam robionych zdjec,a miło miec taką pamiatke:):):) no i moja bratowa chciała żebym jej przesłała bo jest ciekawa jak wyglądam hihi W kołobrzegu jest mały wiaterek,ale ogólnie jest przyjemnie,słoneczko wychodzi co jakis czas:) Miłego dnia wam życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim 🌻 to za ta okropna pogode. jakze byłoby pieknie gdyby na zewnatrz wszystko zaczeło sie zielenic. a tam szkoda gadac ja byłam wczoraj w szpitalu na ktg. ale kolejka była. same na terminie. no i skurcze po raz kolejny wyszły. i to całkiem regularne tylko zbyt krótkie. czyli historia sie powtarza. przy jaśku tez tak miałam . przetrzymały mnie chyba z 25 minut, mały tak szalał ze ciagle tetno sie gubiło. no i dostałam skierowanie do szpitala na 24-go. to tylko tydzien. ale ja juz chciałabym urodzic. egoistka ze mnie ale przeciez mały wcale nie taki mały i to juz 38 tydzien. skurcze trzymaja cały czas , niektore nawet konkretnie bola ale coz z tego kiedy rozwarcie sie nie powieksza. a i 17 mam odstawic fenoterol. zobaczymy co bedzie. spotkałam na oddziale kolezanke z pracy . ona ma termin na 1-ego maja.tak potwornie popuchła ze musi lezec w szpitalu. jakie to dziwne uczucie kiedy spotykaja sie 2 osoby zawsze dbajace o linie a tu nagle okazuje sie ze hipopotamy z nich . ale zesmy sie usmiały. mam nadzieje ze ta cisza nie jest spowodowana tym ze szalejecie przed świetami. ja posprzatałam mieszkanie i to w zasadzie byłoby na tyle. mam ochote troche popasozytowac na innych w te swieta. a co potem to dopiero bedzie jazda wiec trzeba teraz nabrac sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Lucky- wysłałam ci pare fotek ale nie umieszczaj ich na blogu bo po co hihi:) 🌻 Emcia- ja mam cały czas remont i nie wyrobimy się do świąt...:( 🌻 Fampirek-a skąd jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
🌻🌻🌻 Witam wszytskie 2w1 Luckylady- ja równiez biore aspargin i to chyba od piatego miesiąca 6 sztuk dziennie 2 do każdego posiłaku, aspargin to zródło dla kości dziecka i na to żeby Ci pieknie się rozwijała macica do porodu i nogi nie drętwiały, dasz rade a Twoja watroba to jakos wytrzyma . 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Mi na szczęście nie puchna nogi ale zauwazyłam przebarwienia na twarzy , tak jakbym sie opaliła w okularach. Ale wczoraj byłam na szkole rodenia i połozna powiedzał że to jest normalne, moga np rzacząć rosnąc włosy na brzuchu albo wychodzic jakieś dziwne myszki na naszym ciele, to zginie na pewno po porodzie , także nie przejmujcie sie tym. 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 pozdarwiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
jeszcze raz ja... wczoraj wyczytałam , tylko nie pamietam która z Was pytała się o świadczenie rehabilitacyjne. Ja jestem w takiej sytuacji, że po ukończeniu chorobowego , czyli 182 dni udałam sie do zusu i złozyłam wniosek o to świadczenie, na opinię zusu czego się mniej więcej miesiac, póżniej moga wezwać na komisję lekarska, u mnie lekarz napisał w karcie ze nie moge dojechac o własnych siałch na komisję i komisja odbyła się zaocznie. Moim zdanie te świadczenie przyznaja każdej kobiecie w ciązy bo jest chroniona, jest ono nadal wypłacane w 100 % jak wcześniej L4. Dziwne jest to że po otrzymaniu tego świadczenia lekarz nie musi wypisywac L4 , ale znowu ZUS żąda potwierdzenia że nadal jestes w ciązy i lekarz musi napisa coświadczenie. To tyle z mojego doświadczenia, trochę się trzeba nachodzic . 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️🖐️🖐️ My to niedawno się obudziłyśmy :-D Nocka udana :-P Mam zamiar zabrać się dziś za jakieś małe porządki, no ale jak zwykle ma takiego lenia, że hej!! W końcu jest jeszcze trochę czasu no nie?? :-D Pamietajcie o jajkach :-P Musicie je dziś pomalować, by jutro Wasi faceci jakoś wygladali na tej święcące :-P :-P :-P fampirek---witaj 🌻. A może byś tak jeszcze podała Twoje kg, ale ta na +, obwód brzusia i skąd jesteś?? nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...12kg.......35.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???...........Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Fampirka....21.05.06........................................................WERONIKA/LILIA Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......33.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......35............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz mi sie przypomniało:) wczoraj moja fryzjerka mi powiedziała że ma dobra masazystke, która uczyła sie masażu w Japonii... I powiedziła jej że kazda kobieta po urodzeniu dziecka powinna mieć nastawianą miednice:) to tak dla informacji ... 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Dziewczyny znacie jakies mamusie które już wypełniały te papiery żeby dostać becikowe i jak maja małe zarobki to drugi 1000zł??? Gdzie to sie idzie do jakiego urzedu i jak szybko jest kaska:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
TROCHĘ ROZCIĄGNĘŁAM STRONE , SORRY NIE CHCIAŁAM 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️[serce❤️ ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amer-ania - odnośnie becikowego dla wszystkich . jeżeli złozysz wniosek do 9-ego danego miesiaca to kase masz do konca tego miesiaca , jezeli po 9-ym to dopiero w przyszłym miesiacu.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 aga133- ale nie ma żadnych problemów z wypłata?? bo jestem zameldowana cały czas w poznaniu to pewnie kaske mi przesla na konto... Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Z tego co wiem to podanie o becikowe składasz w MOPS. Wystarczy, że Ty lub Twój małżonek uda się z dowodem tożsamości i aktem urodzenia dziecka do właściwego urzędu z racji zameldowania. Także jeśli np. Twój mąż jest zameldowany w Kołobrzegu to on może się tam udać i złożyć podanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny...jestem z czerwcówek.Pilnie potrzebuję adres e-mail do grzywy,gdzies mi sie zapodział.Podajcie prosze... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Mamuski 🌻 Dzis w Warszawie pogoda pod zdechlym Azorkiem - teraz chociaz przestal lac deszcz. Amber-ania - wiedziałam ze wloski wyszly ladnie i bedziesz zadowolona :) Wracajac jeszcze do spiworkow - to sa takie z dlugimi rekawkami wiec zostaja tylko dlonie na wierzchu :) 🌻 Wczoraj mialam koszmarny wieczor - poklocilam sie z mezem i prawie cala noc nie moglam spac a dzidzius chyba tez odczuwal moje nerwy bo nie byl spokojny. Mam nadzieje ze dzis mimo zlej pogody bedzie pogodny dzien - czego i Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Magnolio-mam nadzieje że kłótnia z mężem nie była poważna i juz jest wszystko dobrze:) jak chcesz moge ci przesłać fotki to zobaczysz włoski w sumie robiłysmy tylko odrosty ale odrazu sie lepiej czuje:):):) 🌻 Vivia- ja niestety nie mam maila do grzywy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klotnia nie taka powazna jak zawsze o nic waznego ale ja zawsze przezywam takie sprawy juz jest okey my na szczescie szybko sie godzimy :) ale co sie czlowiek nadenerwuje to jego a teraz co gorsza to jeszcze na dziecku sie odbija. Chetnie zobacze fotki moj mail to sylvia.b@interia.pl A nawet drobna zmiana zawsze poprawia humorek - ja dzis pojade po bazie i zonkile lub tulipany to tez bedzie mi weselej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---ja też chcę fotki :-) Obiecuję, że się zrewanżuję po wizycie u fryzjera, a to już w środę :-D sylwia.cw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam dzisiaj na obiadek??? Truskawki z makaronem mniam mniam pycha!!! moja tesciowa robi na moje życzenie:):):) mam dosyc juz tych remontów!!! chciałabym żeby to wszystko sie juz zakończyło... jest bałagan wszedzie!!! 🌻 Magnoilo fotki poszły a teraz do Elinovej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×