Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

ELINOVA!!!!!!!!!!!!! gratulacje!!!!!!!!!!!od cioci biedrony i cioci grzywy:) (która jest na imieninach u tescia) Niech malutka Wiktoria chowa sie zdrowo:) Twój słoń przyniósł Ci wielkie szczescie-dobrze ze w maju:) Pozdrawiamy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova, gratuluję. Trochę się przestraszyłam, bo termin miałaś blisko mnie.,..więc szybko idę tą torbę wkońcu spakować. Pozdrawiamy Cię serdecznie i jak już będziesz w stanie, podziel się z nami relacją. Buziaki dla wsztyskich Majóweczek :D to wkońcu nasz miesiąc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobitki Elinova pięknia rozpoczęła WASZ WIELKI MAJ. GRATULACJE dla pewnie przeszczęśliwej mamusi jej małej kruszynki. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Paticzqa powodzenia jutro no i w najbliższych dniach. Bo pewnie za dwa, trzy dnia będziesz już tulić swojego maluszka. Powodzenia kobiki - trzymam kciuki za wszystkie, a szczególnie te z terminem na początek maja. aga z czerwcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Dobry wieczór Majóweczki!!!!!! Ależ się dzieje!!!!! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mamuś i ich dzieciaczków!!!!! Jest co świętować ;) Elinova!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja obstawiam, że jeszcze gdzieś Magnolia79 po drodze została mamą, bo termin miała też na sam początek maja, a cosik się dziewczyna od czwartku nie odzywa :) My jeszcze 2w1, chociaż sama nie wiem jak jeszcze długo, bo mały coś za cicho siedzi, jakby coś knuł :), a ja chodzę głodna i pochłaniam jakieś nieprawdopodobne ilości miąka :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Pozdrowionka dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jeszcze 2 w 1 a chciałabym już być 1 w 1 i mieć obok siebie Maleństwo :-D ach!!! zazdroszczę wszystkim już Mamusiom :-) dziś mam taki dziwny dzień jakby mi brzuch rozsadzić mialo a termin mój najdalej w stosunku do Was. Dziewczyny życzę Wam Wszystkim WSZYSTKIEGO DOBREGO BO NIGDY NIE WIADOMO. Nie martwicie się ja z pewnością będę ostatnia. No i myślę o każdej Majówce i trzymam kciuki!!! a dla naszej kochanej ELINOVY jeszcze raz WIELKIE GRATULACJE. NIE MOGĘ SIĘ DZIŚ NACIESZYĆ JEJ SZCZĘSCIEM. trzymajcie się i meldujcie kolejne narodziny !!! pozdrawiam ps. no i dla innych MAM jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO, SPOKOJNYCH NOCY, DUŻO ZDROWIA I SZCZĘSCIA!!! PS .AMBER jutro już 2 maja bierz się do roboty :-D liczymy na Ciebie w najbliższych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATICZQA trzymam kciuki za Ciebie !!!! BIEDRONA jak tam samopoczucie?? szczególne pozdrowienia dla M , która pisała \"DO QUIMI\" dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻:D No to powodzenia dziewczynki:) Następnym razem pewnie zamelduję się już 1+1:):D Mam nadzieję że wtedy będzie już duuużo nowych dzieciaczków i szczęśliwych mamuś:) 3mam za was kciuki:) A teraz już kładę się spać...o ile wogóle uda mi się zasnąć...;) 🖐️pa !!!!🌻 🌻Aha, :) Uściski i gorące pozdrowienia dla mojej ukochanej siostry Daffodile:)😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
🌻 ❤️Cześć Majóweczki ❤️ 🌻 ELINOVA GRATULACJE !!!! Niech Malutka rośnie zdrowa i śliczna ❤️ Zostałaś pierwszą Majóweczką !. Ciekawe która następna ??? Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oglaszam wspaniala nowine:) Dzis o 9.32 moja stostra Paticzka urodzila przeslicznego chlopczyka 3,49 kg:):) Nic wiecej nie wiem!!! Narazie musze sie uspokoic bo sie poryczalam z radosci:) jestem w szoku bo miala miec cesarke dopiero za 2 dni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak cudnie zaraz z rana dowiedzieć się o tak cudnej wiadomości PATICZQA serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje,że czujecie się dobrze. Jak wrócisz z szpitala to czekam na relację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich mamuś 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 jejku, co do Was zaglądam, to jest Was więcej!! :) Ale musicie być szczęśliwe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!!! To sie maj szalony zaczyna:) PATICZQA! Gratulacje!!!! Ładnie Ci poszło:0 A ja miałam włascnie zyczyc Ci powodzenia:) Ciekawe kto podtrzyma 3 maja??? Ciagłość musi byc:) Elinova! jA to ciągle jestem w szoku!!! Niezła jestes i z impetem zaczęłaś ten najważniejszy miesiąc 2006 roku:) Anka1974! Jak bedziesz w szpitalu to wyglądaj:) Powodzenia zyczę:) Bądź dzielna:) No to która teraz??? :) :) :) Amberka! Jak tam??? Daj znac:) A ja stawilam sie po przepustce do szpitala... I!!!!! Uprosiłam następną :) DOSTAŁAM PRZEPUSTKE DO CZWARTKU!!!! A co dalej to zobaczymy:) Nie ma to jak w domku:) Brydzia! Coś czuję, że jak sie wyrwiesz za elinovą to dopiero nas zaskoczysz:) No i na czesc małej Wiktorii: SŁOŃ ELINOVY:d :D :D .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ NIECH TEN SZCZĘSCIARZ TOWARZYSZY NAM PRZEZ CAŁY MAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Co tu zaglądam to nowa dzidzia :) Paticzqa GRATULACJE !!! ale cudownie masz synka dokładnie w terminie ale punktualny facet :) nic tylko pozazdrościć 🌻 i wielkie ❤️ dla Ciebie i Synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek............SN....... aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49..................Manuelek..........?.............40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paticzqa-gratuluje🌻 !!! ja jeszcze 2w1 mysle ze jeszcze troszke pochodze... sądze że przez te tabletki podtrzymujace co brałam 2 miesiące temu sie wszystko przedłuzy. byłam w szpitalu ale mój gin musiał wcześniej wyjść i go nie było,a oni nie robia badan na miejscu i bym sie musiała połozyc chociaz na jeden dzień,a połozna powiedziała że jak nie mam żadnych bóli to po co mam zostac tym bardziej że jutro jest świeto i że mam isc do swojego lekarza zobaczyc czy cos sie wogóle tam dzieje:) moja teściowa powiedziała ze po co mam iśc poprostu musze czekać az coś sie zacznie samo. No wiec czekam na jakieś bóle albo zeby mi wody odeszły i dopiero pojade:) ale juz bym tak bardzo chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Ciekawe jak tam Amberek nie odzywa się to może też już po wszystkim ? Magnolia79 już jeden dzień po terminie . Biedrona 29 trzymaj się bo już tylko patrzeć jak będziesz Jule tuliła :) Pozdrowiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
O Aniu jesteś jeszcze nic . Widocznie twojemu synowi tam dobrze że mu sie nie spieszy :).Podobno tylko 5% dzieci rodzi się w terminie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ale masz wyczucie:) niestety u mnie jeszcze nic sie nie dzieje:( żadnych bóli skurcze co jakis czas no i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba mu sie nie spieszy,widocznie mu tam dobrze:) ja czuje sie super,ale bardzo bym juz chciała miec go przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Hihi!!!! Hej Majówki!!!!! To się zaczeło!!!!!!!!!!!!!!! W sumie to się pewnie zdziwie, jak się okaże któregoś dnia, że nie ma żadnego nowonarodzonego ;) A tak, to każdy nowy dzień będzie zaczynał się od super wiadomości :) Paticzqua!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja dziś siedzę w domku sama do 14, bo Tomek, jak na złość dziś pracuje, a teściowie wyjechali na działkę i mamy wolną chatę - tyle dobrego, że możemy się poczuć zupełnie swobodnie ;) Wszystko poprasowane, przyszykowane i okazało się, że torba za mała, trza było znaleźć większą. Cieszę się z Waszego szcęścia i też już myślę o tym, że będę mieć przy sobie swoje maleństwo, też pewnie już za niedługo.... tyle, że zupełnie nie mogę sobie wyobrazić naszej godziny " 0 ". Ja obstawiam, że rodzina ostatecznie powiększy się nam coś 7 maja, a moja siostra, że 14, a ja już nie wiem sama, czy chcę już już, czy jestem takim tchorzem i chcę, żeby mały jeszcze sobie posiedział..... Miłego dnia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJU! A TY TEZ JUZ NIEDŁUGO :) :) :) NAWET SIE NIE OBEJRZYSZ:) AMBERKA! MUSISZ CZEKAC CIERPLIWIE NA SWOJEGO KAWALERA:) jAK MU SIE ZACHCE, TO OPUSCI KRÓLESTWO :D SKORO MAGNOLIE MAJA JUZ TAKIE KWIATY, TO NASZA MAGNOLIA NA PEWNO JUZ URODZIŁA:) ???????? MELA, A CO U CIEBIE??? NO I DZIEWCZYNKI Z TORUNIA:) JAK TAM??? CZERWCÓWECZKI- ACHA, BRZUSIO, NATA,AGA DZIĘKI WAM ZA WSPARCIE!!! ŻE JESTESCIE Z NAMI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam z Pati-poszla dzis do szpitala, ale okazalo sie ze zaczela sie akcja porodowa wiec dlatego juz dzis ja wzieli na stol:) Maluch urodzil sie przez cc, mierzy 55 cm, podobno sliczna pyza z niego:) Pati czuje sie dobrze ale jest jeszcze w szoku:) reszte opowie jak wroci:) ALE JEJ ZAZDROSZCZE:D:D:D ja tez juz bym chciala!!! pozdrawiam wszystkie Majoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Graaaaaaaaatulację dla kolejnych rozdwojonych❤️ :)🌻 ❤️Tych, o których już wiemy i Te które wkrótce się ujawnią :)🌻 ❤️Wspaniale zaczął się maj❤️,chyba dzięki słoniowi Elinovy❤️ :)🌻 ❤️Nie obrazcie się,ale wypożyczę słonika❤️ na szczęście i wpuszczę go na nasz czerwcowy❤️ topik,bo u nas lada dzień pewnie też się zacznie :)🌻❤️ ❤️Amber-Aniu_3mam kciukasy,już tuż tuż ....:) 🌻 ❤️Biedroneczka_Całusy dla Ciebie i Julci❤️,trzymajcie się dzielnie w szpitalu,wracajcie razem ale nie w jednym :)🌻 ❤️Pozdrowienia dlawszystkich majóweczek ! 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? jak czasem tak patrze na moja Lilkę, to tak bardzo się cieszę, że ją mam. Jest taka kochaniutka. Już niebawem będziemy jej robić pokój, narazie \'mieszka\' u nas :) W końcu urodziła się tak szybko. Macierzyństwo to wpsaniała rzecz-polecam każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
hej majoweczki. mój skarbek śpi sobie najedzony, a ja zajrzalam do "nas" zobaczyć ile nas tu jeszcze przybyło! i widze że powolutku wykluwaja sie te nasze kurczaczki!:) jak narazie to moj syn największy!;) ja w 38 tyg urodziłam wiec dopiszcie mi do tabelki zeby było wiadomo. poród nie był łatwy- ale wierzcie mi -już nie pamiętam ,że bardzo bolało!da się przeżyć- tyle pamiętam!;) ale następne dziecko za 4lata conajmniej! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Acha dzieki za słowa otuchy ale ja już bym tak bardzo chciała tym bardziej że tyle majóweczek juz urodziło a ja jeszcze nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek............SN....... aga133...........25.04.06......3,9..................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a
dziewczyny, a gdzie podziała się Tati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×