Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość malinow_a 26
Magnolia79>>> Ja też mam nadzieje, że to będą tylko 3 dni i wio do domku. W sumie to najbliżej mam szpital Praski, ale za nic w świecie nie poszłabym tam rodzić, koszmarny jest ten szpital....:) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
sorrki za podwójną wypowiedź, ale samo się wcięło :-P Wpadam, bo muszę zmienić tabelkę. Dziś zaczynamy 38 tydzień :-D No to Moje Maleństwo coraz bardziej gotowe,ale czy ja też??? :-) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONIKA-LILIA......SN.......36.......... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35............ emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim co slychac-to czytam ciesze sie ze ok ja sie martwie, bo jak mnie chwyca bole, to bede zmuszona jechac do szpitala ,ktorego unikam do mojego lekarza mam 100km. maz daleko, same problemy jak sie nic nie podzieje to pojade szybciej, ale wtedy dziecibeda same jak to pogodzic Grzywa, co u Ciebie-moze sie spotkamy? musimy wymyslec jakis znak rozpoznaweczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
A teraz cos z innej beczki: Lucky!!! Żeby nie było, że wtykam nos w nie swoje sprawy :) Podobno planujesz zrobić ze swojej suni mamuśkę, tylko nie wiem, czy miałaś już przyjemność chowania szczeniąt. Nie chce Cie straszyć, ale to jest poprostu mega horror. Owszem, taki jeden odchowany psiak, to słodki jest, jakoś go sobie ułożysz, ale takie rozszalałe stadko przez dwa miesiące w domu, to nie przelewki. Gorzej niż z małym dzieckiem. Ja coś o tym wiem, bo rok temu męczyłyśmy się z moją mamą z czwórką szczeniaków i to zupełnie przez przypadek, bo nam się szkoda zrobiło suki błąkającej się po podwórku. Zima była, więc my myk psa, a po tygodniu okazało się, że suka jest na najlepszej drodze, do zafundowania nam przychówku :) W dodatku suka, to pseudo wyżeł, więc szczeniaki eż małe nie były. Owszem, teraz to wspominamy je z uśmiechem, ale wtedy miałyśmy dość, bo po dwóch tygodniach matkowania suka zaczęła protestować. Więc tak: nieprzespane noce, dokarmianie butelką, zalana podłoga, smrodek??? i inne cyrki....Cieszyłyśmy się, że to tylko 4 psiaki, a nie 13. Może warto by było, żebyście jednak poczekali jeszcze z pół roku z tymi szczeniakami :), bo sie dziweczyno nie pozbierasz, jak Ci Synuś da popalić w duecie ze zwariowanym stadkiem ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może też naniosę ostatnie zmiany:) Tak się zastanawiam, bo mój termin się zmienił, ale może zostawię jak jest, zreszta 2 maj to mój termin z usg(tego się trzymaliśmy z ginem), a wg. om. na 9 maja, no a teraz to uzgodniliśmy że będę cięta 4go:) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..15kg............115cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONIKA-LILIA......SN.......36.......... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35............ emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gaj!!! Myślę że mój WIEEELKI BRZUCHO będzie dobrym znakim rozpoznawczym;) Oczywiście ze mozemy się spotkać. Mnie chyba najbardziej by pasował piątek za tydzień, bo w czwartek mam imieniki i pewnie ktoś mnie odwiedzi. Długi weekend mam nadzieję ze będę spedzać w domu, bo naprawde nie chce mi się nigdzie jechać, a mąż wyciąga mnie do teśćów:o ALE JA NIE CHCE TAM JECHAĆ!!!!! Chce łazić po domu w gaciach i w koszulce i mnieć wszystko w d**** Pewnie też nie obejdzie się bez odwiedzin w długi weekend, bo już wczoraj koleżanki się zapowiadały:) Ale juz 100 razy bardziej wolę gości w domu przyjmować, niż jechać do teśców i całymi dniami siedzieć za stołem i jeść:o Ja zwyczajnie się tam męczę! Z tym brzuchenm jest mi cięzko, a tam nie czuje sie sfobodnie:( Mam nadzieję że jutro lekarz zabroni mi dalekich wypraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich was duży 😘 za te miłe słowa... Oczywiście wogóle nie spałam bo po pierwsze myślałam o babuni a po drugie przez ten mały ciężar co nosze w brzuchu❤️ o godzinie 2 i 4:30 bolał mnie jak na okres i bardzo blał mnie krzyz i siedziałam w wc bo miałam rozwolnienie... Pózniej jakos przeszło napiłam się ciepłej herbatki i sie położyłam,zasnełam (chyba) i wstałam o 8 bo nie mogłam juz spac. Oczy napuchniete i bolące od wczorajszego płaczu,ale wziełam prysznic zrobiłam makijaż i jest juz ok. U nas bardzo ciepło i słonecznie:) {kwiat] Lucky- mysle że Malinowa ma racje wiem co to znaczy bo ja miałam przeciez 9 bokserków zresztą widziałyscie na początku blogu na zdjeciach,zastanów sie czy nie warto poczekac:)... 🌻Wielkie GRATULACJE dla Zuwiołki!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber >> cos mi sie wydaje, ze niedlugo bedziemy gratulowac TObie :) MAly Szpaczek pcha sie na swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj ez bedzie noc ;) jak dobrze pojdzie, to w majowy weekend bedziesz tulic Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ CHCE TULIĆ SWOJE MALEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!! Może jutro gin coś konkretnego powie. Mam wielką nadzieję ze będzie kazał odstawić leki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce najpierw skonczyc sprzatanie a dopiero potem moge urodzic :) - skutki tego remontu beda sie za nami ciagnac jeszcze baaardzo dlugo :o mam nadzieje, ze po majowym weekendzie bedzie juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak... Jak ja Cie rozumiem. Jak sobie przypomnę ten stres, to normalnie sama siebie podziwiam że tak dobrze to zniosłam i przeżyłam. Miałam strasznego stresa, bo akurat wtedy trafiłam na tę nieszczęsną izbę przyjęć i lekarz mnie bardzo wystraszył:o Cały czas myślałam tylko o tym co będzie jak ja w tym całym bałaganie urodzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
efciak>>> za kilka tygodni to ja będe płakała znowu, że bałagan w domu, bo szykuje się dalszy ciąg remontu. Administracja będzie wymieniać rury kanalizacyjne w pionie. Nie mieli kiedy. Więc nie będzie wody i chyba wtedy z Tomkiem i z małym pojedziemy mieszkac do mojej mamy, a jak nam włączą wodę, to gruntowny remont łazienki. Ja już mam oczywiście ambitne plany co do tego pomieszczenia hihi... No i wreszcie będe się mogła wyżyć na tych kafelkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz myśle że nie potrzebnie brałam te tabletki bo przeciez to był koniec 36tyg a nasze dziewczyny urodziły w 35-36 tyg ciąży,a teraz może sie przez to wszystko wydłuzyc:( a wogóle juz bym chciała urodzic bo dwa tyg temu wyszły mi rozstępy tylko na biodrach (a na brzuszku i piersiach nie mam ani jednego...) a ja przecież wszystkie spodnie mam biodrówki:( te blizny swedzą i bolą czasem:( ale to przez moja głupote bo smarowałam tylko brzuszek i piersi a właśnie w tych miejscach na biodrach nie:( potrzebuje prawie300zł na kosmetyki... http://www.naturella.com.pl/product_info.php/products_id/675 http://www.naturella.com.pl/product_info.php/products_id/678 http://www.naturella.com.pl/product_info.php/products_id/677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dosyc remontow na najblizsze 5 lat i nie bedzie mnie obchodzilo czy tapety odchodza i ze nalezaloby kuchnie odswiezyc bo jak sobie pomysle, ze ten wszendobylski kurz i pyl znowu by nas otoczyl to az gesiej skorki dostaj... a najgosze jest to, ze Mezulek moj ma przez to \" jednorazowa alergie\" jak okreslila to pani doktor. Placze, kicha i jest \"pociagajacy\' az mi go normalnie zal. Zmykam na poczte i do US oddac Pity i ogole po miescie sie powalesac troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Amber>>>> Zerknij tutaj: http://www.ziaja.com/pl/?a=pr&idCategory=6 Koszt takiej przyjemności to około 14 zł i powiem szczerze genialne. Po tym czymś ja mam zero rozstępów na brzuchu, tyłek i nogi też mi oszczędziło, biust jak było do przewidzenia dostał na samym początku, ale po ziajce nieźle się goił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 malinowa-...ale te rozstepy są czerwone normalnie jak blizny,jestem przerażona bo nigdy w życiu tego nie miałam:( to tez zadziała na takie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Czy Wy taż tak puchniecie?? Ja juz od rana mam paluszki jak paróweczki i stopki jak baleroniki:( Obrączka już mi sie na palcu nie mieści:( Do tego wszystkiego wyniki mi się pogorszyły, bo kilka pozycji jest podkreślonych. Dobrze że jutro do lekarza ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Jak tak piszecie o tych opuchliznach, to aż zaczynam ogladać swoje ciało. Na szczęście mnie nic takiego nie dopada i oby tak zostało :-D Mój mąz to się nawet ze mnie śmieje jak założę sukienkę,że komicznie wyglądam - taka duża wszędzie a nóżki- zwłaszcza w kostkach to można objąc palcami jednej ręki. I rzeczywiście tak jest. Ręce to też mam wyjatkowo chude- bo tego nawet szczupłym nie można nazwać :-P No ale tak to to już jest....kazda ma swoje dolegliwości :-) Jednak nie ma co się martwić...byle do maja...do maja...piechotą będę szła!!! :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja to teraz zauważam u siebie wzmożony apetyt, a to mi się wcale nie podoba :-( 😡 😠 Czy Wy też tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam problemu z opuchlizną:) ale od jakiegos czasu mam straszny apatyt i wszystko mi smakuje... Wszyscy mi mówią ze jak stoje z tyłu to wogóle nie wygladam że jestem w ciąży,a z przodu wyglądam jak bym sobie piłke wsadziła:) tym bardziej że mój brzusio juz jest nisko na dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova... Ja to dzisiaj czytałam że zwiększony apetyt, może być sygnałem że organizm zaczyna gromadzić energię przed większm wysiłkiem:) Ja chyba tak jeszcze nie mam. Czsami to się zmuszam do jedzenia. Cholera... Muszę tę torbę spakować:o Wiecie... Ja nie wiem jak kobiety mogą chodzić w zaawansowanej ciąży latem:o Ja juz teraz poce sie jak świnka i czuje sie jak w piekarniku:( A co mają powiedzieć te co mają termin na wrzesień?? Straszne:o Ide se zrobie wiosenną kanapeczkę:D A wieczorkiem... Uwaga... Coś dla Biedrony... NALEŚNICZKI!!!!! no moze placki ziemniaczane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Czy nosicie już letnie klapeczki?? Mam ochotę jutro ubrać sobie jakąś letnią kieckę i letnie klapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEEEJJJJJJJJJ :-) A ja jestem gotowa do porodu choć do terminu mam czas. Dla Małego wszystko gotowe :-D ...tylko :-( czy ja jestem gotowa???? jej z jednej strony SUPERRRR, a z drugiej........ Co do apetytu to jakoś mniej jem niż przez całą ciążę. Tylko teraz mam większą ochotę na słodycze i sok pomarańczowy. Co do tycia to teraz nie tyję tak dużo.Przez ostatnie dwa miesiące przytyłam w sumie 1,5kg.Bałam się,że się tego więcej nazbiera. Co do rozstępów itp. Ja LEŃ nawet mało się balsamowałam zwykłym baslamem. Normaklnie takiego lenia miałam od początku ciązy ,że jak się posmarowałam kremem raz w tygodniu to było święto dla mnie. Oczywiście chodzi mi o zwykły balsam nawiżający, a nie jaiś specyfik na czas ciązy.Moja koleżanka kupowała jedne z najdroższych kosmetyków i wiecie co??? Ma takie rozstępy do dziś tylko,że jej wyblakły. Brzuch jej wygląda tak jakby ktoś nadmuchał balon, a potem spuścił z niego powietrze.Od jej porodu minęło już 4 lata i żadnych zmian nie ma, a brzuch nie wrócił do normy. O co mi chodzi bo nie o straszenie nikogo. Chodzi o to,że jedna ma tendencję do rozstępów, a inne nie. Wszystko w genach. I dlatego powiedziałam sobie,że na ciążę nic ie kupię specjalnego bo mi szkoda kasy na to, a jak mam mieć to i tak dostanę. Pozdrawiam Was !!!! ❤️ elinova ❤️biedronka Ps co do tego brzucha to pamiętajcie ,że ponoć po porodzie powinno się ściągać brzuch by p[otem nie wisiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item99972647_gaziki_do_pepuszka_nasaczane_70_spirytusem.html http://www.allegro.pl/item98560489_poduszka_z_dziurka_poporodowa_szybka_wysylka_.html Dziewczyny a kupujecie te rzeczy?? ja do szpitala nawet biore swoja pościel bo nie lubie spać w szpitalnej:) nawet bede mogła ja wyrzucic bo była tania i Piotrusiowi zle sie pod nia śpi hihi a mnie to wszystko jedno byle by byłam moja:) no i jak byłam w szpitalu to jedna mamuska miała lampke do kontaktu bo przeważnie w szpitalach nie mam takich lampek no i dzidzie nie razi ostre światło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... Zamiast poduszki z dziurką, mozesz zrobić sobie takie gniazdko z ręcznika. Działa tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Amber>>> mi to się ten biust po ziajce poprawił, bo w pewnym momencie było z nim tragicznie :) Możesz spróbować, w końcu w porównaniu z cenami mustelli, to te 14 zeta to pryszcz. Ostatnio tylko trochę przestałam, bo mi coś zaczął zapach przeszkadzać. Powiem Ci szczerze, że ja z miłą chęcią zabrałabym do szpitala swoją własną pościel, bo też nie lubię spać w używanej przez kogoś obcego...bbbrrr.... Za to wykombinowałam sobie takie ceratki pod tyłek, co prawda są przeznaczone dla dzidziusiów, ale myślę, ze trochę lepiej się poczuję mając pod tyłkiem czystą sterylną ceratkę, a nie jakieś szpitalne prześcieradło. A te nasączone gaziki, to dostaniesz w każdej aptece. Ostatnio się śmiała moja siostra, że swojemy młodszemu synowi, to pępek wódką przecierała :) Aż mi włosy na głowie stanęły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×