Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

witam! u nas tez deszczowo, wstretnie! ale ten snieg to chyba do swiąt do nas wszystkich zawita! nasza noc tez marudna, ta szczepionka nas wykonczy. Cos tak czuje ze mikołaj przyniesie nam w prezencie po worku cierpliwosci i snu spokojnego. Tak prosiłam w liscie do niego! gaga26- ładnie wazy twoj synek. Szwedzia- ja mam brata Rafała, a on ma corke Ole. ola jest super dziewczynka, chodzi do pierwszej klasy. mądra, rezolutna dziewczynka.Ale apetyt to ona ma za dwie Ole chyba. Emcia71- jak tam mała fryzjerka? ogromne buziaki dla chorujących- szybkiego powrotu do zdrowka, wszak Mikołaj niedługo bedzie nas odwiedzał! ja dzis ostatni dzien w pracy. Wracam w czwartek po swietach. teraz uciekam na kawke, bo zasypiam na siedzaco. Komu jeszcze zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada, o kawkę to ja też poproszę:) mój kwiatuszek też dziś jakiś marudny, sama nie wiem czemu, może ta pogoda.... nikomu się nic nie chce! do mnie jakoś jeszcze nie dociera, że to już za kilka dni święta, ciągle mi się wydaje, że to kuuupa czasu jeszcze... więc pewnie dlatego z całą robotą tak się ociągam:) i zastanawiam się, czy Maja czasem nie ma ochoty na święta dołączyć do grona zajączków.... hihihi, zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ejjjj juz po kawce?? Bo ja mam do niej...mandarynki :-D gdyby któraś chciała...częstujcie się :-P Oj widzę, że wszystkie maluchy się zazabkują chyba w tym roku...i beda miały czym gryźć :-D gaga--my narazie nie kupujemy sanek...bo sniegu u nas nie widać nawet :-) Ale w przyszłym roku na pewno będą :-) Któras pytała o bułeczke---więc Wiki jak była bezzebna to juz dostawała i teraz tez dostaje, ale prawdę mówiąc ten jeden ząbek jej w niczym nie pomaga ...i tak rozciera ja języczkiem :-) A biszkopciki dostaje Lu Petitki Biszkopty...są pyszne i rozpływają się same w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i jak mogłam zapomniec...ach ta moja skleroza :-P Oczywiście dla Adrianka z okazji ukończenia 7 m-cy wszystkiego naj...słodszego oraz 😘- buziaczki 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam Wam wysłać kilka zdieć ale poczta mi szwankuje i niemoge :( Wogole jestem zła, bo maz przyjechal na sam koniec przedstawienia, i niemoglam zdiec robic , bo trzymałam Fabcia na rekach Zrobilam takie na odczepnego na sam koniec , Nikola z kolezankami jutro postaram sie coś przesłać Nawet nie mam czasu z Wami poplotkować :( może pożniej jak maz wroci to sie odezwe na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Właśnie mam naprawionego kompa, więc jestem...ale mam zaległości....ale postaram się poprawić.... ;-) U nas same zmiany .najpierw ja się obcięłam, potem niunia...tylko z tą różnicą, że ja u fryzjera, a niunia sama.....młoda obcięłasobie grzywkę i dużo włosów nad uchem, ale to tak, ze nie było jak tego ratować i trzeba było obciąć jej włosy na krótko... teraz mam 2 chłopców...a jednego z sisiurką .he he.... ;-) Dzisiaj też miałam przejścia...firanką, którą kupiłam na święta, z piękna gipiurą.... źle sobie odmierzyłam długość i jak dzisiaj przymierzałam, to myślałam, że się poryczę...za krótka o 10 cm.. pojechałam do mamy ją ratować i udało się...mam taką jak chciałam, praktycznie do podłogi. Wiecie po wczorajszej kąpieli Kacperka w pokoju, i zalanej podłodze, stwierdziłam koniec, będąkąpać się razem w wannie. I tak dzisiaj była pierwsza ich wspólna kąpiel w wannie. Młodemu bardzo się podobało...dużo wody. Można chlapać, a najbardziej spodobało się pokrętło od korka, mógł się przeglądać .he he ;-) było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Wiem, ze nie czesto tutaj zagladam, ale czasami podczytuje. Mlody ma sie dobrze, rosnie i rozwija sie znakomiecie tylko jakos nie chce mowic \"mama\" ucze go ale on i tak po swojemu nadaje wciaz. Ostatnio jak zchodze mu z pola widzenia to jest ryk niesamowity, a jak sie pojawiam to dziecko usmiechniete. Nadal mamy 2 zebole, juz ladnie i sabilnie siedzi moj synus i raczkuje do przodu. Wstaje w lozeczku i przy meblach i probuje chodzic, ale czesto tez sie puszcza. Ostatnio cos chyba bylo w powietrzu bo wymiotowal, mial goraczke i rozwolnieie jak duzo moich znajomych. No a co u mnie, ja sie ucze zaocznie i jakos czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-( a gdzie reszta mojego tekstu....no tak, wszystko mi się dzisiaj p....inkoli....aaaaaa do licha.... WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA BOBASKÓW, KTÓRE SKONCZYŁY KOLEJNE MIESIĄCE!!!! 😘 🌻 a które mnie ominęły ;-( Wpadnę póżniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Kochane...jeszcze dziś i jutro i...wolne...wracam dopiero w przyszłym roku HURA!!! :-) A u nas nocka dzis minęla spokojnie...tylko 3 pobudki były :-P Ja sie też w miarę wyspałam...9 godz. snu było więc jest ok :-D Miłego dnia kobietki 🌻 A i zapraszam na poranną kawke z mleczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Cześć dziewczyny🌻 Nie dosyc że mały ząbkuje i jest strasznie marudny to jeszcze do tego dostał katar:( biedak nie może oddychac i budzil sie w nocy... Co dobrego jest na katar? bo ja mam nasivin soft i wode morską która mozna uzywac co chwilke. dzis ide sobie na basen ale sama,odstresuje sie troszke hihi U na sniegu nie widać i jest zimno i pochmurno bleeeee Choinke juz ubrałam i nawet ładna mi wyszła:) 🌻 Życze miłego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
anka--Bunia też zakatarzina...przemywam nosek też wodą morska i oprócz tego smaruję maść majerankową...ona ułatwia oddychanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słońca!!!!!!!😘 😘 😘 nasz Ancymon też zrobił wczoraj wielką powódź w pokoju, z okazji kąpieli..... a ile miał przy tym radości!!!!nie dośc, że to mokre i ciepłe, to jeszcze chlapie na wszystkie strony....i niekoniecznie trzeba używać do tego rączek nóżki są jeszcze lepsze!!!!❤️ ❤️ a ja na kawkę bardzo chętnie i sto lat sto lat dla Zuzi, 7 miechów poszło....z tej okazji mnóstwo serduszek od nas!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja tez była ostatnio zakatarzona i lekarka powiedziała ze przy ząbkowaniu to raczej normalne. Nasivin jest dobry, ale najlepiej stosować go na \"czysty\" nosek, czyli po oczyszczeniu wodą morską i gruszką (jeżeli jest taka potrzeba). Moze tez warto kupić Cebion ( wit. C ). U nas znaczna poprawa... prawie po katarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Amber - tą maść majeronkową, to laryngolog kazała tak dawać. Na pałeczkę nałożyć i wysmarować w środku nosek, i trochę pod sam nosek, w tedy się tak nie ubrudzi. U nas kolejny dzień sprzątania....ciasteczka popieczone, może dzisiaj popiekę sobie spody do ciast...zobaczę jak się wyrobię z czasem. Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla Adrianka i Zuzi!!! Dziewczyny- dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy!!! wracam za to dopiero 3 stycznia :D hurra. DO świąt nie mam jeszcze nic zrobione, część prezentów pokupionych, ale nie mam pomysłu co kupić teściom? może Wy mi coś podpowiecie? czekają mnie meeeega porządki i sama nie wiem jak się z tym wyrobię, bo Gabi domaga się mojej obecności. ups, telefony się dzisiaj urywają..idę popracować, to czas szybciej zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Zuzi!!! 🌻😘❤️ U nas noc tez przespana - mala od 19 do 3 i potem 6.30 a ja od 22. No i lepiej sie odrazu czuje ;) Emcia, ja mam mnostwo admiracji dla ciebie! I dla wszystkich pieczacych i gotujacych przysmaki Majoweczek! Nawet jak w domciu z mala bylam to nie umialam sie zaciagnac na kulinarna trworczosc. No coz, chyba nie mam daru :( A choinke postawilam i lampki zawiesilam i... zauwazylam ze nie mamy sznureczka ani nici do bombek! To dzisiaj bedzie ubieranie choinki czesc druga. Zycze jaknajszybszego wyzdrowienia z tych katarkow! U nas jakos sie jeszcze nie pokazaje na szczescie. Eli, ja dzisiaj kawke z mandarinkami mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) stawiamy się już na poranną kawkę!!!!!! dziś dla Zuzki miliony prezencików i buziaków ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ nas na razie wszelkie choróbska omijały szerokim łukiem, choć zdarzył sie mały katarek, i też stosowaliśmy maśc majerankową, miałam wrażenie, że była ok! MAda, Maja też szaleje w kąpieli, a do tego kąpiemy ją ciągle w pokoju więc sprzątania jest co nie miara, już się zastanawiam, czy ona czasem nie ma zamiaru tworzyć jakiegoś stawu i hodowli karpików przed świętami nam założyć, zawsze co swoje to swoje....:) ten mój dzikus też od paru dni jakiś nad wymiar marudny i tak myśle czy to nie zębole, bo marudzi i marudzi, ledwo można z nia wytrzymać, no i przez to dni rączkowe mamy prawie non stop, chyba dziewczyna zapomniała co to samodzielna zabawa:( pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękujemy za życzenia i życzymy wszystkiego naj wszystkim siedmiosięcznym szkrabom:) Jak mój mały miał katar to dawałam wit C i pół łyżeczki wapna 2x dziennie to obkurcza śluzówkę a ściągałam nie gruszką tylko aspiratorem NoseFrida do kupienia w aptece jest super raz się pociągnie i wszystko wychodzi bo gruszką się trzeba namęczyć kosztuje ok 25 zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze oprócz maści majerankowej ułatwającej oddychanie skrapiałam chusteczkę higieniczną OLBASEM i kładłam w łóżeczku koło główki albo infalacje z rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz znalzałam na internecie maść olbas dla dzieici od 6 miesiąca życia do smarowania która ułatwia oddychanie ja mam inną pulmex też dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×