Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

dziewczyny czy sa pampersy nr3 ale z gasienica bo oli ma 3 ale od 2 dni za kazdym razem jest posikany z któres strony i musze go 2-3 razy przebierac wwrrrr..... a w sklepach widziałam tylko 4 i 5 z gasienica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Amberku, ale Huggies........ mają taką tasmę z tyłu....nam pomagała.... kupa nie lądowała na pleckach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huggies nr 3...rzecz jasna.....:-) zapomniałam dopisać....a 4 huggiess są od 7 kg.....spróbuj może na huggies trochę polecieć..dopóki Oli nie nadrobi wagi...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do Was pytanie czy któraś szczepiła lub wie coś więcej na temat ROTAWIRUSOM to niby jakaś choroba przy raczkowaniu: wymioty i biegunka czy coś w tym rodzaju. Proszę napiszcie co o tym myślicei-szczep[ić czy nie pozdrawiamy serdecznie, wkrótce wpadniemy na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu – mojej najlepszej przyjaciółki syn trafił w zeszły, miesiącu do szpitala, właśnie na tą chorobę. W ciągu jednej doby tak się odwodnił, ze lekarka szybko go wysłała do szpitala pod kroplówkę. Dodam, iż ma 2 latka i 5 dni musiał leżeć pod kroplówka. Czujecie? No ja sobie tego nie wyobrażam..... szok. Najgorsze jest to, ze ta bakteria sama nie zniknie, trzeba wszystko wyparzać czy przemyć domestosem. Wybieram się do niej jutro, choć minęło trochę czasu, ale jednak się boje...może sobie odpuszczę..... a wczoraj ta sama przyjaciółka trafiła do szpitala, bo obkrecał jej się jajnik i wypisała się ze szpitala na własne żądanie.. a w dodatku jej tata też tam leży...ale to już inna historia... no ale wracając do tej bakterii, to nie wiem czy są jakieś szczepienia, nic na ten temat nie wiem... Zmykam sprzątać dalej, chociaż dzieci za bardzo nie pozwalają ..właśnie się rozwyły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że z rotawirusami jest tak jak z pneumokokami...szał ciał i kampania promocyjna nowych drogich szczepionek...na choroby które pojawiaja sie sporadycznie jesli niewiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze nawet od pediatrów na ten temat słyszałam takie opinie myśle że nie ma co panikować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy wogole jakies male i ciasne sa..moj synek 3 tyg temu wazyl 8 kg, przesikiwal sie w pampersach 4 a w dodatku mialam wrazenie ze go cisna.Teraz kupuje happy 8-18kg i jest o niebo lepiej, choc moze nie sa to pieluszki tak cieniutkie jak pampersy pozdrawiam majowe mamuski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam zaszczepić i to kosztuje podobno 900 zł, bo dzieciaczki w naszym wieku musiałyby mieć 3x szczepionkę o ile się nie mylę (x 300 zł). Zrezygnowałam, bo lekarz mnie przekonał, że to przesada, że ryzyko jest niewielkie. Gdyby to była jedna szczepionka, może bym się zdecydowała, ale jak sobie pomyślę, że aż 3 :-o Oto ząbki mojego Maleństwa, dziś mu pstryknęłam zdjątko. Pierwszy pojawił się 21.11 i w miesiąc urosły z niczego, na kilka mm: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa8081ef2a2f37d9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno szczepiac dziecko w wieku 2 lat wykonuje sie tylko jeden zastrzyk.Tak jest w przypadku pneumokoków. Wiele mam sie skarzy na huggiesy, ze dosc czesto uczulaja, wiec jakos ich unikam:) Lucky-nie potrafie za bardzo rozpracowac tego programu do szybkiego pisania:) nie wiem jak sie wybiera lekcje i jak trzyma sie palce na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffo a ja z kolei słyszałam..że bella happy często uczulają :-) a my też na nich lecielismy i było wszystko w porządku.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia my raczej nie będziemy sie szczepić ani na jedno ani na drugie... a szczepionka na pneumokoki- całość kosztuje 800zł no a na ratowiry też coś koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piekne ząbki Luckylady jesteś niesamowita z tym zdjęciem-podziwniam za talent :-).Aż miło popatrzeć :-).Takiego zdjęcia jeszze nie widziałam :-)- u nas nie ma ząbków :O boję się jak to będzie u nas-czy na spokojnie czy stresowo:O. mada lena ja też chyba nie dam zaszczepić.Tylko dziś do mnie napisała koleżanka ,że powinnam więc wolałam się Was zapytać o zdanie :-). Daffodile😘 Majówki wpadnę jak znajdę tochę więcej czasu;) uściski dla Waszych Maleństw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffy, odpisalam ci na maila :-) A to zdjecie, to nic takiego, ja wyhapałam tylko kawałek z innego zdjęcia, które było akurat w dobrej rozdzielczości. Pozdrawiam zakatarzone bobaski i te kasłające też :-) Wczoraj miałam stresy, bo święta się zbliżają a ja nie mogę się skupić na liście zakupów... W drugie swieto chrzciny... mam ubranko, dostalam od mamy zanim jeszcze Gabrielek się urodził... na 68 no i wszystko pięknie, tylko czapka :-) jakby nieco za mała, ale może uda się ją nieco porozciągać... W ogóle to już czuję, że na tych chrzcinach będę ryczeć, bo już na naukach się wzruszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majoweczki .. ja na chwile do LuckyLady ..:) ..dostalam od ciebie maila ze zdjeciami ..ktore mi weszly do spamu .. i \" sa puste zalaczniki \".. czy to nie mialo byc do Rusi ..bo jest tam jej adres jako docelowy .. Co o tym myslisz ?:)👄 ..jesli do mnie to ..dziekuje ..i sprobuj jeszcze raz ..🌻:) Pozdrawiam wszystkich ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... no właśnie :-) Godzinę zbierałam adresy i zamiast dać na wszystko \"Do\", wybrałam pewnie \"Kopia\" :-( i teraz pewnie do nikogo nie dojdzie :-( Tak Gio, do ciebie też miało być :-) A pytałam T. 100x czy na pewno będzie tak jak chcę... A to wtopiłam, ale jeszcze odkręcę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 🌼 Może teraz :-) Haa, niech tylko spróbuje nie dojść. :-) A pół roku się do tego zbierałam, żeby zrobić sobie mini listę mailingową i tak jak wy - zdjątka zapodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky ..dzieki za checi ..👄 Wiec tak ..jest identico ..wchodzi caly mail do spamu ..Sa puste kwadraty ..po wgraniu jest info ..\" plik bin szkodliwy dla systemu\" . Nie wiem jak ty zapisalas te pliki ..ale moj windows je odrzuca ..:) Zobaczymy jutro ( dzis )..co inne dziewczyny powiedza ..:) ..spadam do wyrka ..dobranocka 🖐️🌻 ..a moglo byc tak pięknie i ..moglam sobie poogladac nurkowanie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:\'-( To straszne... Gio... co teraz? Musicie mnie nauczyć jak to się robi, bo sama sobie nie radzę :-) A tam... z nurkowania średnio ciekawe, nie brałam aparatu pod wodę, bo miałam takie grube rękawiczki że i tak bym nic nie naklikała. Ryby były niezłe. Spowolnione, spały. Nic tylko wziąć siatkę i nałowić, ale co ja gadam... należę do Project Aware... ochrona podwodnych stworów, jezior i takich tam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę że wczoraj dominował temat szczepień. Ja też się ineresowałam tym szczepieniem bo moja kuzynka leżała na to z małym w szpitalu jak miał 9 miesięcy. Moja mama zajmuje się szczepieniami i mówi że zainteresowanie jest małe ze względu na cenę na poczatku jedna dawka miała kosztować 280 zł ale widzę że zdrożało wystarczą 2 dawki. Jak narazie kupiły tę szczepionkę 3 osoby w Polsce. Inaczej to jest poprostu grypa żołądkowa. Jak maleństwo zaczyna wymiotować i ma biegunkę należy niezwłocznie udać się do lekarz albo szpitala żeby zapobiec odowodnieniu i wtedy może uda się uniknąć leżenia w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę właśnie dzisiaj małemu w nocy przeciekł pampers to chyba przez wczorajszy temat na cafe, ale trafiły mi się teraz 4 bez gąsieniczki jakaś stara dostawa. Uzywałam kiedyś haggisy ale w ogóle mi nie pasowały tylko że używałam clasic a te inne są lepsze których uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×