Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
kala---Ty łakomczuszku. Ta miska jest pusta :-P a miały być pączusie heheheheh mam nadzieję, że Twój bratanek szybko z tego wyjdzie 🌻 dla niego dziewczyny karmiące piersią----dołączam się do Was. Ale wiecie co ostatnio zauważyłam....Tak jak Wy myślałam, że Wiki domaga się w nocy cycka, a tu niespodzianka...wystarczy, że położę ją do naszego łóżka, wtuli nosek w pieluszkę i we mnie i śpi dalej :-) Dlatego jestem teraz pełna optymizmu, że nie będzie tak źle :classic_cool: Najgorsze jest to, że ona nie chce żadnego mleka modyfikowanego :-( Ale myślę, że to też jakoś przebrniemy :-) Aaaaaa i Bunia przybija piątkę :-P, pomijając to, że ciągle daje buziaczka i niemiłosiernie się przy tym ślini hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova jak wszystkie zjadłaś to pusta :P ty żarłoku ;) Dobranoc kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala---a myślałam, że się nie wyda że to ja :-P Witam Was z rana...z pracy już niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 A gdzie reszta śpiochów :P Olinka dziś coś niespokojnie spała ale to przez to że wczoraj w dzień ją męczyłam bo chciałam żeby sama zasneła ale wyszły nici z tego :( Jak wasze dzieci usypiają bo moja wózek zamęczy, tylko w nocy w łóżeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala--Wiki też miała niespokojny sen, ale nad ranem :-( Niunia zasypia sama :-)...w końcu, bo kiedyś to tylko cycek mamy i nic więcej jej nie interesowało.. A w wózeczku na spacerze to śpi momentalnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobiałki❤️ PragneWam donieść, że mojemu synowi udało sie w końcu samemu wstać.:-D Ależ jesteśmy z niego dumni!!!!! u nas ze spaniem też są niezłe jaja. Dziecko spi wszędzie, tylko nie w łóżeczku, jedynie w nocy to toleruje gdy po ostatnim karmieniu zasypia na tapczanie w dużym pokoju, SAMO SAMIUŚKIE tylko z pieluszką.Śpiewa soie kołysanki kołysze sie z boku na boczek i w końcu zamyka oczęta.Potem zanosimy je do łóżeczka. Tyle że nam sie w nocy budzi - zęby, oby w końcu wyszły te dwójki. HOWGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada wielkie brawa dla Makarego 🌻😘😍 gratulacje to teraz się zacznie dopiero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Wczoraj była u nas opiekunka, tak na dwie godzinki. Zapoznawcze. Nie powiem żebym jakoś tam zachwycona szczególnie była. Ale może się dziewczyna rozkręci... A dosłownie przed chwilką mój Bąbelek sam usiadł z raczków:D Co do zasypiania to Olek zasypia sam w łóżeczku. Najpierw daję mu smoka potem chwilkę postoję przy oknie i bach do łóżeczka.:) Dziewczyny, mam problem. Olkowi na udach wyskoczyły takie cóś jakby liszaje:(:(:( Nie wiem od czego. Ostatnio z nowości dostał jakieś twarożki Gerbera. Może tam coś było:( Pójdę z tym do pediatry ale dopiero za tydzień mam wizytę. Może któraś z Was zetknęła się z czymś takim?? Czy tak może objawiac się alergia pokarmowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze za duzo białka zwierzęcego?? ktos mi mówił czy czytałam ze to moze być od białka zwierzęcego. Nie wiem ile w tym prawdy. Jak często podajesz mięsko Ania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi wszystkim 🌻 U nas wszyscy chorzy ..... :-( Niunia wczoraj dostała gorączki i dzisiaj rano też miała, więc pojechałyśmy do lekarza..... Już mi aż głupio tam chodzić, bo jestem tam tak często, że znają nasze personalia na pamięć.... masakra... :-O I dostała antybiotyk, gardło zainfekowane, kaszel, katar..... uffa :-( Ale za to Kacperek zrobił nam dzisiaj niespodziankę.... stał przy stoliku, nagle odwrócił się i zrobił 3 kroki w stronę rogówki... ;-) ale się zdziwiłam.... ;-) :-D Oj zmykam, bo coś nie chce spać... Buziolki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU moim zdaniem to nie alergia pokarmowa.mnie taki liszaje czasem robią sie na lewym ramieniu, to brak prawdopodobnie jakis witamin, spr obuj mu to udo wysmarowac, mascią witaminową z A i E, taką z lanoliną kilka razy- powinno zejsc. ja mam \"pure lane\" i czasem smaruje sobie elosone albo elocom{alee to mascie ze sterydami na receptę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki ;) Ja ostatnio tylko podczytuje, albo i nie :( Czytam o osiągnięciach Waszych maluchów... Macie spokój.. Mój Mati wczoraj odwalił mi taki numer, że myślałam, że zawału dostane. Po prostu wyfrunął z łóżeczka!!!!!!!!!!!!!!!! Ja byłam na chwilę w łazience, a jak do tej pory mogłam młodego w łóżeczku zostawić spokojnie, a teraz to juz koniec. Całe szczęście nic mu się nie stało, ale ja teraz boję się zostawić go na moment samego. To tyle od nas, idę, bo młody wojuje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emciu alez zdolne to Twoje dziecię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 gratulacje🌻 ale przede wszystkim zdrówka życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem majowka ale obecna czyli mam termin na maj 2007 i czytma jak to sie dzialo u was. Zycze wam pociechy z dzieci oraz zdrówka. Gaga 26 ja tez jestem z Jeleniej Gory i z checia czytalam Twoje wypowiedzi, rodzilas w szpitalu w Jeleniej, ja wybieram sie do Lwowka bo tam urzeduje moj lekarz, juz nie moge sie doczekac jak ten czas wolno leci a dopiero koniec 28 tyg. :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa, Olek dostaje mięso codziennie, bo tak zaleciła pediatra. 2-3 płaskie łyżeczki mielonego królika albo kurczaka pomieszane z warzywami. Mada, myślisz że to tak z niczego te paskudne szorstkowate zgrubienia?? No nie wiem:( Tylko na udach ma. Poza tym skóra w porządku. Gdyby któreś z Waszych Maluchów miało coś takiego to prosze o radę co można zrobić. A tymczasem mykam na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) widzę, że nie jesteśmy sami, bo cześć tez miała ciężką nockę, my jesteśmy po tragicznej nocce, Maja ryczała chyba z 5 godzin i nie dało się jej uspokoić, już skończyły mi się pomysły, co to może być, bo tych zębów wciąż u nas nie widać:) była tak zmęczona nad ranem, że pospała do 11-30, uffff, już jest lepiej i zaczyna byc sobą:) ale co mnie wykończyła psychicznie to szok!! Aniu, jak w końcu udało się znaleźć opiekunkę, z ogłoszenia czy z polecenia? całuski!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pozdrawiam:) Anka to może być reakcja alergiczna na białko, ale ni musi być. U nas objawiło się to klasyczna wysypką na buzi (szorstekie, czerwone policzki), za uszami i na płatkach uszu oraz na rączkach (przedramieniu) i częściowo na klatce piersiowej. Drugi raz pojawiło się na pupie. Spróbuj posmarować Alantanem- maść Wracasz do pracy? Masz wątpliwości co do tej opiekunki? W jakim jest wieku? Tak tylko pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy ze spacerku, fajnie bo cieplutko 10 stopni u nas ;) Patrzyłam na spacerówki bo już mam dość pchania tej kolumbryny i na dodatek ta waga ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilke do Anki Aniu- moja córka, wlasnie ma cos takiego na nodze , takiego jakby liszaja. Wczoraj maz z nia był u dermatoloda, bo jeszcze dostała wysypke na całym ciele, od antybiotyku prawdopodobnie. A tego \"liszaja \" lekarz kazał obserwować i do kontroli za tydzień, przepisał nam masć CUTIVATE i narazie nie ma poprawy, zawsze takie rzeczy jej smarowałam Elokomem, ale on jest własnie ze sterydami i niechcem zaczęsto nim smarowac. Tak jak pisała Grzywcia u nas prawdopodobnie to jest od nadmiaru nabiału, moze Twoj maluch tez dostaje go za duzo, Nikola od małego jest \"wrazliwa\" na nabiał, nawet kiedys podejrzewali u niej skaze białkowa, byla na nia leczona ale guzik to dało. Poprostu musze ja pilnować ale jak , jak ona serki mleko uwielbia :) Gratuluje postepów dzieciaczkom😘 Mój \"maślaczek\" dalej nie rwie sie do raczkowania, pedzej zaczyna na nogi stawac niz raczkowac, a jeśli nie bedzie raczkował nie puszcza nas z ćwiczen :( Duzo zdrówka dla chorujacych dzieciaczków i rodzicow 😘 uciekam do maly usnał a ja powinnam sie wziaść za robote, zamiast przy kompie gnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześc dziewczyny🌻 ja dzis myslałam ze wyjde z siebie i stane obok! olivier od 8 do 14:30 wogole nie chciał spać! jak go połozyłam o 11 :30 to zasnał ale nie mądra ania chciała go przełozyc do łóżeczka i sie obudził wrrr... potem o 12:45 juz prwaie zasnął w łóżeczku nad mlekiem i zadzwonił mi telefon,no i sie obudził... teraz śpi od 14:30 i mam nadzieje że troszke pospi:) Ja dzis sama jestem bo piotr pojechał do poznania do pracy ale na jeden dzień wiec nie jechałam z nim tym bardziej ze nie było miejsca dla nas bo pojechał z pracownikem... własnie czekam na obiad ma mi przywiez kolega piotra karkówka z grilaa,pieczone ziemniaki z sosem czosnkowym i pekińska mniam mniam mniam...:) mamy w kołobrzegu taka restauracje co mają wszystko i wyłacznie z grila,mówie wam pychaaa a co do tego jakie olivier robi postepy to oczywiscie juz szybciej raczkuje,robi papa,brawo,daje buziaki, pokazuje jaki jest duzy:) wczoraj w nocy spał cały czas tylko raz sie przebudził,ale dzisiaj juz 3 razy... boze kiedy sie skonczy te wstawanie w nocy??? aha fajnie ze wam sie podobały zdjecia ze spacerku z nad morza:) jak znajdziecie jakis wolny weekend to zapraszamy do nas🌻 ciekawe która z was pierwsza mnie odwiedzi??hihi 🌻miłego dnia wam życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkleiłaś link do bielizny
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odzew w sprawie liszaja. 🌻 Ewa, Magda> opiekunkę znalazłam z ogłoszenia w gazecie. Takiej z polecenia nie miałam:( Ma 22 lata, 3 lata doświadczenia popartego referencjami. Dzwoniłam do tych ludzi. Potwierdzili, że dawała sobie radę. Mam nadzieję, że u mnie tez się sprawdzi. Do pracy mam zamiar wrócić pod koniec marca lub dopiero w kwietniu. Muszę jeszcze ugadać z szefostwem. Więc bedzie czas na sprawdzenie umiejętności niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem chodzi mi o kolor włosków modelki która prezentuje ta bielizne:) anka1974 mam nadzieje że niania sie sprawdzi a ty bedziesz zadowolona:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wogóle bierze opiekunka bo ja kompletnie nie mam pojecia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam aniu amber wiesz-wydaje mi się ,że dobrze wyglądasz w blond;) nie wiem czy ciemniejsze włosy nie zrobią z Ciebie pospolitej babki, która ma 3 lata więcej :P ciemne jednak postarza mi się bardzo podba Twoja fryzura-ach te proste włoski;) i na tych zdjęciach z jakiejś tam impresy-chyba miałaś czanre pasemka-tam wyglądałaś bosko ale to tylko moje zdanie;) no i wróce do spacerówek macie już coś????????? może któras ma 3 kołową??-jakaś opinia???????????? ja nie dam rady z naszym wielkiem TAKO:O czemu dostałam właśnie taki wózek:( muszę kupić spacerówkę a tak mi się marzył wózek Quinni;) Luckylady co porabiacie???????????????????????????????? daj znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber> tak jak mówisz, zawsze możesz wrócić do blondu:) a eksperymentować czasem warto;) Kala> My chcemy dać opiekunce 500zł za 6h, a później 700zł za 9h. Mieszkamy w Toruniu. Pewnie w większych miastach więcej się płaci. Brygida> ja też się nieśmiało przymierzam do spacerówki. Chcę kupić na wiosnę ale jeszcze nie wiem co:( Bąbel już śpi a my zaraz lecimy do sąsiadów na śledzika:) Bierzemy ze sobą nianię elektroniczną, już przetestowane - działa na taką odległość. Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! qrcze temat wózków znowy powraca:) ja się też ciągle zastanawiam i jakoś nie mogę decyzji podjąc, myślę nad graco mosaic lub chicco ct 0.4, a może macie inne propozycje...? Brydzia, ja jeżdżę teraz właśnie quinny i powiem Ci, że też niezła kolybryna z tego, ciężki kloc, choć ja mam 4-kołowca, a one wyglądają na cięższe niż 3-kołowce. Zastanawiam sie, czy jak juz przesiądziemy się do lekkiej parasolki, to czy oznacza to już całkowitą rezygnację z cięzkiej spacerówy. Nie wiem, jak to wygląda w praktyce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mały juz spi wiec mam czas odpisac:) brydzia czyli podobam ci sie wtych pasemkach biało czarnych co mialam 2 lata temu:) ja tez sie w nich dobrze czułam,ale miałam je 3 lata i mi sie troszke znudziły i dlatego zrobiłam blond i troszke pasemek brazowych. anka chyba sie skusze na ten brąz:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f174d9b9778ce2ed.html tak było... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a75ff47b33e22007.html tak było... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/172e91d93dcf6952.html tak jest... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00e718645a3af6f6.html tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×