Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Kochane dziewczyny! Bardzo dziękujemy Wam za życzenia. My całą naszą trójką składamy moc buziaków dla Kacperka i Aronka. Niech Wam dzieci rosną zdrowo. Jestem kompletnie nie wyspana. Gabi urządziła sobie małą imprezkę w nocy i to przez pół nocy, a ja od 6 rano piekłam tort na dzisiaj, więc mój poziom zmęczenia jest wysoki. Ale jak sobie pomyślę, że rok temu za 20 minut przyszło na świat moje największe szczęście, jakoś przestaję narzekać. J Czas nam szybko leci. Jestem za spotkaniem naszym. Polecam góry- może Poronin? Tam jest uroczo i fajnie, Ale generalnie jesteśmy otwarci na propozycje inne. Jak popstrykam kilka fotek, to Wam prześle. Wszak dziś dmuchanie świeczki- chyba nosem, bo buzią to sobie Gabi grzywkę dmucha ;) Wracam do pracy, bo dziś chcę wyjść wcześniej- jeszcze popodrzucać w domu przed gośćmi. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Gabi i Kacperka!!! 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 I dla Aronka oczywiście 😘... jeszcze tylko miesiąc!!! Brygida... ja jestem bardzo zadowolona z fotelika. Myślę ze Wy też będziecie:) Ja mam szaro-niebieski. Taki mi najbardziej do tapicerki pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie !!!!!!!!!!!!!!!! sto lat sto lat dla szacownych jubilatów Gabi, Kacperka i dla Aronka też oczywiście❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻❤️❤️[🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Rozumiem, że dziś jubilaci najważniejsi, ale co ze spotkaniem??? Temat umilkł??!!! Oj nie....nie pozbędziecie się go tak szybko :-P Pisać---gdzie!! kiedy?? na jak długo?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc majoweczki 🌻 wpadlam tutaj zeby odpisac < szwedzi > :) Napisz jak po wizycie lekarza . To co chcialam ci powiedziec dotyczylo tylko zrobienia badania : \" kalu na posiew\" tak dla pewnosci . My chyba zrobimy jak dalej nie bedzie jadla . No chyba ze to naprawde to ząbkowanie .. A tak naprawde to jezeli wyniki moczu i krwi sa prawidlowe to zwyczajnie trzeba przeczekac . Poczytalam wasza tabelke i jezeli jest aktualna to powiedzcie czy moja Patusia nie wazy za malo? Tak porownuje jej wage z waszymi dziecmi . Mnie sie wydawalo ze malo wazy a z drugiej strony lekarka mowi ze okey tylko niejadek ..taki maly kurczak z niej :) Pati ma skonczone 10 miesiecy i wazy 8300 ( ur. 3400 gr) Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj oli wazy 9400 a ma roczek i lekarka powiedziała ze jest wysoki i szczupły. Pamietacie jak wam kiedys pisalam ze oli wogole nie chce mleka to teraz pije 3 razy dziennie kupilam mu Nestle junior waniiliowe i drugie z kleikiem ryzowym daje 3 łyzeczki jednego i drugiego bo samego kleiku nie chce a waniliowe wcina jak nie wiem nawet mi bardzo smakuje:P polecam wam i jeszcze jest z miodem ale nie probowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Gio, nie przejmuj sie :-)córcia mojej kumpeli roczek kończy w sobote a waży 10 kg, a córka mojego brata ciotecznego po pierwszych urodzinach ważyła 9kg wszystko w normie uszki do góry:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja - jestem juz po wizycie,lekarz własnie sobie poszedł. Olka ma lekko zaczerwienione gardło,katar a uszki zdrowe.Ale idą górne jedynki i to wszystko razem wziete przyniosło Olci wielki ból i płakała nam wczoraj od 9 do 3 w nocy noszona na rekach. Prawdopodobnie złapała wiruska od brata no i tak.Leczenie bez antybiotyku - mój lekarz jest ok. Gio - co do wagi powiedział tak jak myslałam dziecko bardzo ruchliwe(nie nadazał chowac swoich rzeczy przed olka)Chodzace od 10 miesiaca w wyniku czego ma duze spalanie.szczupłosc uwarunkowana moze być genetycznie (nie po mnie oczywiscie) Mój mąz to był do mnie dawna straszny szczypiorek . Mam zrobić dla uspokojenia mocz i morfologie z rozmazem i badanie na cukier.Powiedział tez ze jesli ma apetyt i je to waga nie powinna mnie martwić. Ja uwazam że pati dobrze wazy jak na dziewczynke.Mało to waży maja prawie roczna ola. Dziewczyny jeszcze zyczenia dla dostojnych jubilatów!!!!Sto lat sto lat niech nam zyją!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brydzia - dla Aronka z okazji 11 miesiaca tez składamy najserdeczniejsze życzenia!!!!!!!!! Nie poogladałam jeszcze zdjec ale zrobie to wieczorkiem ,- miałam małe zamieszanie.Dziekuje za fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze prośbe -- napiszcie proszę co i ile i jak czesto jedza wasze dzieci,cobym nabrała pewnosci ze dobrze ją karmie. PROSZE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12/1 --------11,2/80-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----12//1---------9,3/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----12//1---------10,70/75--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------11//0--------10,8/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny : amber-ania , madalena i szwedzia 👄 ..ale zapomnialam wlasnie napisac ze Pati jest taka ruchliwa ze sekundy nie usiedzi Normalny nakrecany bączek . Przez ostatnie 3 tygodnie przybrala tylko 200 gr. szwedzia ja napisze troche jak Pati je : W nocy co 2-3 godzin porzadny cyc . Rano o 10 kaszka ryzowa lub kukurydziana na Simlacu ( od 50-150 gr) zalezy od humoru O 13 obiadek ( wlasnej roboty tez od paru lyzeczek do nawet 180 ) ..po tych posilkach obowiazkowo cyc .. tak sie domaga ze sily nie ma :) deser to kisielek z owocami i z biszkoptem normalnym ) O 20 kaszka .. no i atak dalej .. w nocy cyc :) Posilki je lyzeczka .. z butli nie potrafi i nie chce. 🌻 Grzywka ..co z tą alergia u Zuzi ? Jakie leki dajesz?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola je tak; 8-rano- ok 180 sinlac na wodzie. 12 ok - zupka ok 200 15 ok- drugie danie lub kaszka ppszenna lub serek homogenizowany. 17- 18- bobofrut lub deser owocowy(ale ostatnio nie chce deserków) 20 - mleko do picia z butelki .Wypija ok 180 NAN 3r.A jak nie jest bardzo spiaca to zjada kaszke lub sinlac. W miedzy czasie chrupki,biszkipciki albo sucha bułeczka - najczeciej w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie ma taki dzienny jadłospis: JADŁOSPIS MAKAREGO:-D 1 śniadanie: ok 8ej mleko 180ml do tego przekąski: -kromeczka z masełkiem ew trochę kiełbaski albo parówki , czasem od przypadku do przypadku o tej porze jajeczko 2 drugie śniadanie: ok 11ej (o ile nie zaśpi) kaszka z mlekiem pi razy oko 200 ml, zajada do tego przekąski - herbatniczek najczęściej z herbatką , o tej porze jajeczko częściej je 3 obiad: 14 -15 ta zupa cała miseczka - taki mały talerzyk głęboki, z czym sie nawinie od ogórkowej do zalewajki do tego przekąski - herbatniczki 4 podwieczorek: ok 17ej 18ej chlebek z masełkiem i dzemem domowej roboty, albo deserek z ciasteczkiem cały słoik(albo gerber albo bobovita)albo ziemniaki u babci- ulubione na świecie 5 kolacja: 20-21sza kaszka z mlekiem ok 200, siusiu paciorek;-) lulu albo i nie NO TAK TO U NAS NAJCZEŚCIEJ WYGLĄDA:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w między czasie podjada, podpija, bo jedną kromkę śniadaniową potrafi jeść i 3 godziny, a herbatkę pić caly dzień:-) i co rusz odkrywa gdzies kawałki swoich ciastecczek chomikj jeden a to wtarte w dywan, a to w łóżeczku skitrane:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo gio... :-) jak miło,że jestes :-) szwedzia nasz jadłospis: 06,00 mleko 240 ml humana bananowa 2 + lub humana 2 po 4 m-cu 09,00 kaszka cała miseczka 12,00 obiadek cały słoiczek taki większy grbera lub tyle samo jeśli ugotuję 15,00 deserek-danonek, lub deserek,lub 1,5 banana 18,00 cała miseczka kaszki 22,00 240 ml mleka do tego soczki, herbatki, jakiś biszkopcik, chrupek itd całą noc prześpi bo zatankowany do pełna zdróweczka dla Oli :-) grzywa czekam z niecierpliwością na fotelik.Wiesz trochę zgapiłam od Ciebie, ale mam nadzieję,że nie masz mi tego za złe :-).Bardzo mi sie podoba, a Twoje argumenty mnie przekonały by go kupić :-)-dzięki luckylady-już wróciłaś????????????? Qassandra udanej imprezki pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji pierwszych urodzinek naj naj lepsze życzenia dla GABRYSI ❤️ i KAPERKA ❤️. Rośnijcie zdrowe mądre i niech na waszych buziach zawsze gości uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny U nas dzisiaj brzydka na dworze . Byliśmy tylko na krótkiej przejażdżce rowerkiem . Wieje leje i ogólnie ble. Ja mam dzisiaj chyba nastrój dopasowany do pogody . Głowa mnie boli a jedyną rzeczą jaką mi się chce to spać . Ze spaniem muszę jeszcze trochę poczekać bo moje maleństwo jakoś na śpiące nie wygląda . Dobrze że już jutro piątek jeszcze tylko raz do pracy i wolne . Uciekam bo zaraz mi dom zdemoluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- moja Maja tez za 2 tygodnie kończt roczek a waży około 8400 (ur.3210) więc tez nie dużo, a apetycik ma całkiem niezły i czasem potrafi nas zaskoczyć:) a przy tym jest bardzo ruchliwa i nie potrafi tez usiedzieć na dupsku chwili, taki mały ludek a jest wszędzie:) drobna jest i chyba taka jej uroda:) a co naszego jadłospisu to wygląda mniej więcej tak: od ok.5-7 cycek- czasem nawet co 20 minut bo tak się jej chce:( buuuu a jak nie dostanie to włącza alarm:( ok. 8-30 śniadanko- kawałek chlebka, jajeczniczka lub jajko, troszkę wędlinki lub twarożku, ale najbardziej lub chlebek z masełkiem ok.11- deserek- z reguły słoiczek z owocami ok.14- obiadek, raczej gotuję sama, rzadziej dostaje coś ze słoiczka, z reguły zje okolo 200-250 gr ok. 18- kaszka lub kisielek własnej roboty no i przed spaniem cycek obowiązkowo- mam nadzieję, że już niedługo!!!i będzie butla!! pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w międzyczasie lubi sobie coś podjeśc, biszkopcika, chrupki itp... i pije soczki lub wodę:) no i nie podaruje nam jak mamy na obiad ziemniaczki, krzyczy tak długo aż jej damy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao!!! A ja właśnie wróciłam z podróży i spieszę żeby uściskać drogich Jubilatów :) Piękna Gabryniu i kochany Kacperku!!!! Wszystkiego naj, naj i cudownego dzieciństwa pełnego radości!!! A mamom gratuluję wytrwania przy porodzie, przesyłam bukiety róż i życzę pociechy z dzieciaków :) STO LAT!!!!!!!!!!! Nadmienie jeszcze, że ulubionym posiłkiem Juli jest mleczko, kaszka i wszystko co związane z bebilonem:) Obiadki owszem, ale najlepiej ze słoiczka-koniecznie papka. Ostatnio gotuję obiadki swoje, ale w zależności od humoru księżniczki-wyrzucam lub nie :) No chyba że my jemy to wtegy wszystko z naszych talerzy smakuje-nawet mięso można pogryźć. Owoce-od czasu do czasu-bo szybko powodują rozstrój... Czasami martwię się o takie lużne kupki-nie mam pojęcia co jest przyczyną... No i hit-Jula nadal ciągnie cyca-do snu... Taką ma mądrą mamę, że nauczyła się od nowa:) A mi mleko przybiera:) Już sie boję jak bedzie wyglądało odstawienie-bo narazie w czasie próby jest duża awantura :) Dziękuję za zdjęcia! Wiki to niezła modelka-a jaki strój :) Obłęd!!! Magdab! Cudne!!!!! Nic dodać nic ująć :) I dostałam jeszcze foty Adrianka-długo zastanawiałam się co to za kawaler-i doszłam ze to synuś Gagi-fajna partia-ale chyba już zajeta :( Brydziu! Sto lat dlA Aronka! Ja nie dostałam zdjęć:( Czekam!!!!!! Całusy!!!! Grzywa-obiecuję-zadzwonię :) Ucaluj Zuze w nos :) Pozdrawiam wszystkich, spokojnej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Dziewczyny dzieki za odzew- przeleciałam tylko oczami bede czytac pózniej bo musze z nia jechac na badanie moczu.W nocy była znowu goraczka. Za to teraz nie ma apetytu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Szewdzi--napisz jak tam po badaniu...coś mi tu wskazuje, że to mogą być bakterie w moczu, czyli zakażenie układu moczowego....Wiki to przechodziła i objawy były te same... Chciałabym się jednak mylić. Zdrówka dla Olunii 🌻 A u nas dzisiaj pogodowy koszmar nadal trwa, czyt. zimnica na całego!! 😠 W niedzielę idziemy na komunię i mam nadzieję, że się ociepli, bo inaczej to będę musiała kożuch założyć hehehe :-P Wiki pojedzie z nami tylko po południu, tj. tatuś po nią skoczy, bo na cały dzień to męczące by było tym bardziej, że przyjęcię jest organizowane w restauracji. Ech jak ja nie lubie imprez tego typu.....to chyba najnudniejsze przyjęcia jakie moga być... No, ale cóz - taka kolej rzeczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elinova mnie tez czeka imprez tego typu ale 27 maja i też mi sie nie chce iść ale cóż muszę godnie reperzentować męża. Jeśli chodzi o jedzenie adka to wygląda to następująco: 5-6 butla mleka 150 ml z dodatkiem kleiku 8-9 kaszka na mleku z dodatkiem 1/2 jabłka około 120 ml przekąski typu owoce albo bułeczka z masełkiem 12-13 obiadek zupa mojej roboty zmiksowana nieraz zwykły obiad rodziców 15:30-16 deserek - kisielek własnej roboty z bobofruta albo danonek albo deserek owocowy gotowy przekąski chrupki biszkopty owoce surowa marchewka 19-19:30 butla mleka jak rano W sumie nie je tak dużo bo ostatnio zostawia mleko nie zjada całej zupy (przygotowuje mu słoiczek 190 g) ale wygląda nieźle:) Dla porównania jego kuzyn w tym samym wieku je 4 razy dziennnie mleko z dodatkiem kaszki po 150 - 180 ml, deserek owocowy, zupa 250 g, owoce, biszkopty, chrupki i często podjada obiad z rodzicami a jest chudy jak palec. Każde dziecko jest inne. Myslałam że nie dotarły zdjęcia do Biedroneczki bo ciągle wracały ale cieszę się że w końcu doszły. Dzisiaj mija miesiąc jak męża nie ma jeszcze tyle samo mam nadzieję że szybko zleci jest ciężko ale jakoś sobie radzimy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! o dziwo, u nas za oknem słoneczko wyszło i od razu samopoczucie się poprawia, przez ostatnio dni non stop padało i już 2 dni nie byłyśmy na spacerku, więc trochę na głowę już dostaję:) gaga, ja też nie dostałam żadnych fotek:( a ja tak powolutku i z małą nieśmiałością zaczynam się brać za szukanie pracy, trochę się boję, że będzie mi cięzko bez mojej myszki ale kiedyś musi nastąpić ten moment:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga, włąśnie dostałąm maila z fotkami i on jest tak słodki że szok!!!! a tą minką na zdjęciu na dywanie to mnie powalił, niezły będzie z niego podrywacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Dziękujemy pięknie za cudowne życzenia. Całusów 102!!! My po imprezce J Było super. Mama, czyli ja padłam równo o 22 i dzisiaj jestem wrakiem. To chyba emocje. Wieczorkiem podeślę Wam zdjęcia. Muszę się też pochwalić, że pierwszy raz w życiu zrobiłam tort i wyszedł przepyszny ;) oczywiście się nie chwaląc, hihi Gabi dostała całą masę interaktywnych zabawek, tj: http://www.allegro.pl/item192278311_fisher_price_pileczkowa_zjezdzalnia_zyrafa_15zl.html - super sprawa- bardzo się żyrafa spodobała http://www.allegro.pl/item190191733_fisher_price_krzeselko_uczydelko_super_cena_.html - też fajowe krzesełko, gra, uczy itp., http://www.allegro.pl/item193351310_szczeniaczek_uczniaczek_fisher_price_super_cena.html to chyba też Amber-Ania przesyłała, ze Oli dostał- superowa zabawka J http://www.allegro.pl/item191668583_fisher_price_mata_na_stoliczek_hit_07.html to prezent od rodziców, żeby ochoczo jadła ;) http://www.allegro.pl/item190235680_v2_fisher_price_zakrecona_gasienica_kolekcja_06.html to też od rodziców, jak zacznie stawiać swoje pierwsze kroczki będzie jak znalazł. Oprócz tego ogroooooomnego misia- taki na pół pokoju... hihi i zabawnego delfinka. Parę innych prezentów jeszcze w drodze od rodzeństwa . Nie wiem gdzie ja na swoich 45 metrach mam te zabawki pochować... Imprezka była krótka- godzinna, ale intensywna,. Pod koniec maja zrobię taką z grillem i uroczystym obiadem, może i lekkim drinkowaniem dla całej rodzinki, żeby posiedzieć trochę dłużej. Jak wyjdzie w praniu- to się dopiero okaże. Szwedziu- Pytałaś się o wagę i jadłospis. Moja Gabrysia mało waży. Przy ostatnim ważeniu (jakieś 5 tyg temu ważyła 7,5 kg- teraz może waży 7,8 albo i nie... i ma skończony roczek, więc sama widzisz, że raczej jest chudzinką. Rośnie mi też bardzo- w przeciągu ostatniego miesiąca wzrosła o 5 cm gdzie wcześniej tak rosła po 1-2 cm. Do tego cały czas szybko raczkuje cały czas jak nie śpi, więc i spala. A do tego jedzenie nie należy do przyjemności superowych dla niej. Chyba zacznę jej dawać jakieś nasze jedzonka bo na to zawsze ma ochotę. J i chętnie podjada. Nasza pediatra powiedziała, że dzieci tak mają,. Może ma to po mojej linii rodziny, gdzie moja siostra jadła tylko wtedy jak miała postawioną pod nosem kiełbasę ;) inaczej nie chciała jeść i była niejadkiem. Ja, z kolei uczuliłam się na mojej mamy pokarm i byłam na butli a mimo to nie byłam pulchna. Więc może to genetyczne? Choć i tak musieliśmy zbadać krew i mocz. Krew wykazała więcej żelaza a siuśków znowu nie możemy złapać. Może macie jakieś pomysły jak tego dokonać? Bo ja już tracę wiarę.... woreczek nie działa, jak ma przyklejony, to w ogóle nie chce sisiać, a puszczanie wody w łazience, czy masowanie plecków i lędźwi nie działa.. :/ Co do jadłospisu jednak, to wygląda on tak: 06:00- pobudka i 60-100 ml w zależności od humoru Bebilonu sojowego- czasem z kaszką ryżowo-bananową, czasem solo 08:30- 250 ml Bebilonu sojowego, póżniej spanko ok. 1,5 – 2 godz 11:30 – deserek: 100 ml sinlacu lub kaszki z frutapurą albo słoiczkowym deserkiem + soczek (ok. 60-100 ml) 13:30- 250 ml Bebilonu sojowego i spanko 16:00- obiadek- zupki krem Bobovita jarzynowa z kurczakiem (ulubiona) jeden słoiczek 150 ml. Soczek, biszkopciki domowej roboty, czasem chrupki kukurydziane 19:30- Bebilon sojowy z kaszką lub solo 200-250 ml wydaje mi się, że nawet całkiem dużo je.. Wiadomo czasem jej urozmaicam jadłospis jajeczkiem, albo czymś innym, ale przeważnie tak to właśnie wygląda. Gabi miała i teoretycznie ma podejrzenie nadwrażliwości na mleko, więc pije sojowe, ale ja uważam, że to chyba lekko przesadzone, bo nie ma żadnej wysypki ani niczego takiego po wypiciu czasem mlecznej kaszki, ma tylko suchą skórę, więc już sama nei wiem czy powinnam jej tak wykluczać dalej nabiał z diety. Idę do lekarza w przyszłym tygodnui – to się dowiem. Eli- Ja nie zapomniałam o możliwości spotkania, podałam swoje propozycję, przy czym termin bliższy wakacji ;) Buźki dla wszystkich, jeszcze raz wielkie dzięki za życzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majóweczki!!! Gio... Zuzka ma skazę białkową. Rozwijała sie jakoś tak bardzo powoli. Najpierw policzki się robiły szorstkie i jeszcze wtedy nie myślałam ze to od mleka, ale jak juz zaczął pojawiać sie rumień, to byłam prawie pewna ze to to. Później policzki robiły sie bardzo suche. Całkiem przestałam podawać nabiał, później dostałam receptę na jedną puszkę mleka sojowego, ale zmieniłam na Bebilon Pepti, bo bezpieczniejszy. Z leków nic konkretnego... Zyrtec tylko. Na 12 czerwca zarejestrowałam sie do alergologa. Moze on zadecyduje o bardziej radykalnym leczeniu, ale jak narazie jest poprawa, więc może nie będzie potrzeby. Poprawa następuje bardzo powoli. Odkąd trzymamy dietę rumień juz sie nie pojawia i skóra nie jest wysuszona. Pozostały jeszcze jedynie drobniutkie białawe krostki, ale i ich jest juz mniej. A mniejszym przyrostem wagi Pati bym się nie przejmowała. Moja Zuzka też tak ma… Raz przybędzie bardzo mało, a raz kilogram w 1,5 miesiąca:o A nawet jak Pati nie będzie dużo przybierać, to raczej też nie ma się co bać. Ważne ze przybiera. Może Pati będzie po prostu fit… jak Gabi Qassandry:) Dzień Zuzia wygląda tak… Po przebudzeniu dostaje ponad 200ml mleczka samego. Później drugie śniadanko (coś bardziej konkretnego) Później obiadek (jakieś 200-250ml) Podwieczorek (Soczek przecierowy najczęściej) I kolacja (jakieś 250ml kaszki pszennej) Między posiłkami wypija jakiś sok klarowny, wodę, przejada chrupkami, lub bułeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ jeju u nas normalnie słońce za oknem jak tylko Titus sie obudzi z drzemki, idziemy na spacerek a co!!!!Pozdrowienia i buziaczki 😘dla długo nie widzianych i nie pisanych czyli- biedroneczki są w kropeczki i mają ich 29 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hai hei!! Eli - mocz nie ciekawy .Wyszedł aceton w moczu i moczany bezpostaciowe zaburzaja pole widzenia.Lekarz kazał jutro powtórzyc mocz. Ide spróbowac wepchac jej zupe Qassandro - ja zakładam woreczek i lekko pampersa i puszczam wolno.zawsze w yen sposób złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos spotkania ja też mam swoją propozycję wczoraj obgadywałysmy ją z Maliną..... Olsztyn koło Częstochowy, albo Złoty Potok, 🌻 przy czym w kwestii Olsztyna jest możliwość załatwienia tanich kwater za ok 30 zeta, a jak dobrze zagadamy to pani gospodyni zrobi nam nawet gar bigosu, jest miejsce na ognisko, tylko kwestia tego czy te kwatery będą wolnymi, w najbardziej pasującym nam terminie, ale to sie da sprawdzić 🌻drugie miejsce Złoty Potok tam z kolei jest hotel obok dużo miejsca na biwak, a wkoło małe Sokole Góry z jaskiniami, pokoje do wynajęcia na kwaterach prywatnych też by sie znalazły:-) tyle w kwestii mojego pomysła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×