Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WI EK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12/1--------10,5/80-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----13//0---------9,3/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----13//0---------11,00/80--8❤️ amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------12//1--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10,5/?-------12 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------12//0--------12,34/80---7 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----12---------12/80----8 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----12//0---------9,5/77----7 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----11//4-------10,8/78------3 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------11//0--------10,8/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec f-ka...........................08.01.1983............... ..............24grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznialska sie zglasza! Wszystkiego najleszego dla wszystkich dzieciaczkow duzych i malych!!!! 🌻🌻🌻 Szwedziu, my tez trzymamy kciuki! Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz! Caluski dla Olusi 😘 Czarna, jak Fabianek zniosl operacje? pisz szybko! Malinowa, przepraszam nie odpisalam na maila, ale jestem ta 6ta osoba ktora chce sie spotkac! Wrzesien tez nam pasuje doskonale i nawet gdzekolwiek oby tylko lotnisko bylo blisko! Eli, ale masz fajnie, tyyyyyle urlopu!!! Ja juz dzisiaj cala w skowronkach bo mam tydzien wolnego (tylko :( ) i cale popoludnie mi zeszlo na zakup kiecki na slub :o hmmmm, niezbyt lubie lustra w sklepach, jakies takie za szczere sa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane😘..........wstrętny wirus który ponoć zaraża nawet drogą telefoniczną:-p, powoli nam przechodzi.....słuszna to wielce dla nas rzecz:-D , zwłaszcza że dzis przyjeżdza babcia razem z Włochami:-) tyle że niewiadomo czy dojedzie...bo 5 km przed naszym Cieszynem...Włoch który kierował ;-) tą radosną wycieczka wjechał w coś, na środku drogi niewiadomo w co i poszła im cała miska olejowa!!!!czujecie???!!! nie wiem jak on tego dokonał tym bardziej, że multipla którą jechałi ma wysokie zawieszenie i trzeba sie bardzo postarać mimo wszystkożeby sobie takie kuku zrobić ... ot zagadka....!!!! Chociaż z drugiej strony talent większości Włochów do jazdy i ich umiłowanie tego procederu, jest znane w całej Europie:-p hihihihihih Tym niemniej Przemek od dwóch godzin dzwoni i im załatwia holowanie serwis i miskę olejową itd... Jest światełko w tunelu holowanie już jest i własnie zbierają ich na lawetę...;-) Jednym słowem wesolutko!!!!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada---a to dobrze, że ten wirus szybko zmyka :-P U nas, tj. u mnie też juz światełko w tunelu - katar poszedł w sina dal :-D Tylko Buni wysypka nie chce zniknąć :-( Jej buźka wygląda nieciekawie...wszystko teraz wskazuje mi na skazę białkową...:-( pozostały takie suche miejsca...Nabiał już ograniczony i zobaczymy jak będzie Jutro wybieramy się z Niunią/ i nie tylko/ do zoo... Wycieczka jakiś 20 osób :-D Ciekawe czy będzie tyle klatek wolnych :-P Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem Eli, z tego co sie orientuję to teraz jest taka tendencja, aby wogóle nie było klatek w ogrodach zoologicznych.Może fosa przy wybiegu dla słoni;-)!!!!!!!!!!!!!!!!No Makary jak padł o 16stej tak śpi do tej pory ciekawe kiedy sie obudzi...tylko sie póki co, z boku na bok przekręca,ale to chyba dobry znak znaczy że zdrowieje:-).... tylko czemu nie może zdrowieć np od 20tej do 9ej rano, takto zrobi nam pobudkę o jakiejs drakońskiej godzinie tymu 3cia rano....ale jeśli ma byćjużzdrowy to wszystko przebolejemy!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas beznadziejna pogoda cały dzień poda mżawka. Dzisiejszy spacer zakończył się pod balkonem bo jak wyszliśmy z domu to właśnie zaczęło padać . Kamil już po kąpieli idę go zaraz uśpić bo zaczyna marudzić . Zdrówka wszystkim chorowitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pochmurny niedzielny poranek . Mam nadzieje że na chmurach poprzestanie i nie będzie padać . Młody jeszcze śpi jak wstanie chcemy jechać do chrzestnej Kamilka mamy plany spacerowe kościółek ale co z tego wyjdzie pogoda pokaże . Miłego dnia Wam życzę i przed wszystkim słoneczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A nam pogoda dopisała...Wycieczka do zoo się udała i mada miała rację, żadnej wolnej klatki :-D także w komplecie wróciliśmy do domu :-P Wiecie ile nas się uzbierało??? 31 osób :-) Normalnie szkolna wycieczka...cała klasa + wychowawca hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM FATALNY DZIEŃ JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU PLANUJĘ URODZINKI DLA ARONKA.CHCIAŁAM MIEĆ WSZYTKO OD A-Z.WSZYTKIEGO DUŻO,Z KULTURĄ ITD, A DZIŚ MOJA RODZINA OŚWIADCZYŁA,ŻE TEGO DNIA MAJA INNE PLANY.........................................:(😭 nie rozumiem mam dość.nie potrafie tego zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia :)..tutaj cie znalazlam bo ktos mi dal namiar ( nie pamietalam z jakiego jestes tematu) Jutro idziesz do lekarza wiec niewiele pomoglam ale jesli piszesz ze normy przekroczone to znaczy ze jest aktywny stan zapalny w organizmie .Nic nie napisalas jakie Ola ma objawy przy takich wynikach Norma dla WBC 8000 - 15000 /ml Limfocyty w rozmazie rowniez swiadcza o infekcji . Jesli lekarz chce wiedziec dokladnie jakiego typu jest infekcja ( jakie bakterie zleca rozmaz ) ale limocyty texz wystepuja w roznych grupachB lub T i kazda ma swoja norme . Nie patrzy sie tylko na suche liczby tylko na calosc wynikow ( powiazania danych). Pozdrawiam Buziaki dla wszystkich majowek 🌻 Fabianek Czarnej28 juz po operacji ( w piatek) :) W sobote juz go miala ze soba na sali . Tylko teraz czas potrzebny na wygojenie sie i powrot do zdrowia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Gio---dzięki za informacje o Fabianku 🌻 Fabciu---szybkiego powrotu do domku Tobie życzę i oby wszystko było ok ❤️ Brydzia---a weź tą rodzinę .....Zrób imprezkę dla WAS i dla samego solenizanta i bawcie się wspaniale... Nie ma się co przejmować.... Kiedyś się im odwdzięczysz :-P A niunia dziś z tatusiem w domu...Nie musiała wstawać wcześnie - pospała aż do 7 -mej hehehehe Teraz pewnie się bawią...Też bym chciała, ale ja niestety w pracy...Ale byle do środy, bo później 4 dni wolnego :-D No i jeszcze potem 3 tyg. i URLOP :-P Miłęgo dnia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova-dzięki za wsparcie.wiesz to mnie boli bo to nie moje urodzinki tylko naszego Skarbeńka.Na dzień dziecka też ich nie było... trudno.Może gości nie będzie dużo, ale będzie fajnie.Najważniejszy jest Aronek;).W dodatku to rodzice chrzestni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane majoweczki Tak na szybkiego wam anpisze, ze jestesmy od wczoraj w domku. Fabek powoli dochodzi do zdrowka. Napisze wiecej ajk amły pospi bo jak narazie mamy meksyk w domu. Fabcio przez 2 tygodnie niemoże dostawac smoka a on inaczej niepotrafi zasnac. dzisiaj cała noc płakał .:( Dziękuje za wszystkie cieple slowka i Wasze kciuki pomogły :) Gio- 😘 Uciekam bo już wyyyyyyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj biedny Fabcio...:-( Oby te dwa tygodnie szybko zleciały i dostał smoka .... 3majcie się cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki. Czarna - fajnie ze jestescie już w domu i mozna puscic kciuki !!!! Teraz juz bedzie tylko lepiej....... Gio - dzieki ze mnie odnalazlas- jeszcze nic nie wiem bo czekam na wynik kału ale juz wiem bo dzwoniłam własnie do laboru ze wyszła w kale bakteria coli. Jak bedziesz miała chwilke do kliknij do mnie na gg po 21 jestem juz w domciu.Ja twojego gg nie mam. Chyba jutro wybiorę sie do przychodni,a badania zrobie chyba prywatnie. Brydzia - głowa do góry!!!!!Elinova ma racje. Oj jak ja bym chciała juz miec jasnosc tematu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Dziewczyny jak radzicie sobie z obcinaniem pazurków u maluszkó??? U nas to jest jazda na całego...Zwłąszcza jak obcinam przy nóżkach... Wiki ma takie łaskotki, że ledwo co złapię stópkę to ona już fika :-D Przy rączkach jak obcinam to zbytnio interesują ja nożyczki i próbuje mi je wyjąć z ręki!!! Normalnie Arek musi jakieś cyrki odstawiać, by patrzyła na niego i nie skupiała uwagi na obcinaniu :-P A jak jest u WAS??!! A tak swoją drogą to myślę, że zdecydowanie za szybko one rosną i trzeba je często obcinać :-) szwedzia---Wiki miała też bakterie E-Coli tyle, że w moczu...Po antybiotyku wszystko wróciło do normy... Przechodziła wtedy zakażenie układu moczeowego i gdyby się powtórzyło, to podejrzenie - refluksu moczowodowo...jakiegoś tam... Wiem, że przy tym reflukcie dzieci słabo przybierają na wadze... Nie wiem jak to jest jak te bakterie pojawiają się w kale :-( Ale wierzę, że wszystko będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna>> 👄 ciesze sie ze juz jestescie w domu .:) Mam wyrzuty sumienia ze wyszlo tak jak wyszlo ale to byla siła wyższa . Najwazniejsze ze juz po wszystkim a niedlugo zapomnisz o tym wszystkich .🌻 Teraz mozesz zaczac zyc na luzie :) Szwedzia >> E.coli to lepsza opcja niz inne bakteryjne choroby .Dostanie antybiotyk i po sprawie . Ja nie mam gg i jestem dostepna tylko w temacie . Mam tak malo czasu na wszystko ze tylko wpadam i wypadam i nie wiem kiedy bede nastepnym razem i o ktorej . Zagladam tutaj wiec jak cos zobacze to odpisze tutaj .:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Szwedzia bądź dobrej myśli. Sprawca choroby Olki chyba jużznany, więc lekarze na pewno zaradzą. Elinova ja obcinam pazurki Marcie gdy śpi.Wtedy zrobięto szybko i sprawnie.Inaczej jest to niemożliwe!!! Dal dzieciaczków uczulonych na mleko:gdyby kiedyś lekarze chcieli Wam przepisać leki osłonowe po antybiotyku lub przy biegunce tzw. probiotyki, czyli dobre bakterie, to odpada Lacid i Trilac- te bakterie zrobione są na pożywce z serwatki, więc te leki raczej niewskazane- nie zawsze jest inf. na ulotce!!! Brydzia:) świętujcie jubileusz Aronka w gronie własnej rodziny. Na dalszą jej część nie patrz. Wiesz, kiedyś ktoś powiedział...\" z rodziną to najlepiej na zdjęciu...\", wiem, że nie we wszystkich przypadkach tak jest, ale... Miłego dnia:) Anka 1974 i Biedronka...żyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ruch to malutki, a myślałam,że sobie coś poczytam. szwedzia-będzie dobrze i musi tak być!!!! elinova oj tak z paznokciami u nas podobnie.Przez sen się nie da bo strasznie się wierci i ma takie ruchy,że wolę już jak nie śpi obcinać, a wtedy jestem przygotowana na każdy ruch.Dodam,że te nożyczki do obcinania paznokci u dzieci są do kitu.Nawet paznokcia nie umiem złapać:O.Obcinam takimi normalnymi.No i do obcinania potrzebny jest tatuś , który musi go czyms zająć.Czyli mamy podobnie.A tatusie maja pole do popisu.A jak minął wczorajszy dzień tatusia z córcią?? magdab-😘 grzywa????????????????? luckylady>????????????????????????? anka?????????????????????????? i t d GDZIE JESTEŚCIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez mój nick będę cały czas myśleć ,że mam 26 lat :P.Dzis tak piszę i myślę-26 czy 27 :P.Lecą lata :O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, składam spóźnione życzenia urodzinowe dla wszystkich jubilatów!! duże buźki. Szwedzia- trzymam kciuki za Was Czarna- też się trzymajcie Brydziu- wiem, że jest Ci przykro, ale najważniejsze, że Wy będziecie świętować ten dzień z Aronkiem. On i tak najbardziej Was kocha! trzymaj się kochana! buźki dla Was A ja się nie odzywałam, bo byłam w szpitalu z Gabrysią ;( myślałam, że padnę na zawał serca. Wszystko zaczęło się w piątek kiedy po pracy przyjechałam po nią a ona rozpalona bardzo, temperatura 38.5 st, więc dostała panadol, wizyta u lekarza i zalecenie chłodnej kąpieli. Wszystko to zrobiliśmy, zaleceniem lekarki mieliśmy podawać na przemian raz panadol a raz ibufen. Gorączka spadła,. po czym po 22 znowu podskoczyła do 40 st !!, ja sama w domu, podałam ibufen, a tu nagle wymioty, dziecko mi leci przez ręce, mówie Wam koszmar!!!!, dzwonię po męża, on chyba z milion mandatów dostanie za to w jakim tempie do domu przyjechał. Zadzwoniliśmy po pogotowie- i przyjechali, no i tak trafiliśmy do szpitala w Prokocimiu. Nie muszę Wam mówić, że lekarze strajkują i jest jakiś kogiel-mogiel z tym związany. Wyniki okazały się dobre- i krew i mocz ok- a tego najbardziej się baliśmy, żeby nie wyszło jakieś zapalenie dróg moczowych, bo to neistety najczęściej powraca i jest ryzyko uszkodzenia nerek. Mówię Wam co przeżywa matka, której dziecko leży pod kroplówką nie jestem w stanie opisać. Skończyło się na 10 kroplówkach, infekcji wirusowej (gardło czerwone- naszczęście nie angina) i wypis do domy po 5 dniach. A my cały czas czuwaliśmy na zmianę z mężem w szpitalu. Red bulle jeden po drugim jakieś godzinne przerwy na prysznic, zmianę ubrania i znowu maraton, ale zniosłabym największe poświęcenie, zeby tylko dziecko nie chorowało. A przy tym strajku, to normalnie wszystko do góry nogami. Lekarze odmawiają konsultacji- nawet u dzieci!!!!, pielęgniarki rozmawiają w nocy tak głośno, że dzieci się budzą, a wiadomo- sen to zdrowie. Musiałam niejednej zwrócić uwagę. Ech... kultura na bakier No i po wypisie ze szpitala - dwa dni katar- kolejny koszmar, bo Gabi nie daje sobie ani gruszką ani jakimś aspiratorem noska wyczyścić, płacz, nerwy, samo życie... do tego brak apetytu, więc teraz pewnie w ogóle nie przybierze dobrze.. Najgorsze już za nami- niby zwykła infekcja wirusowa, ale dla dziecka to wielka walka!!! a na dodatek mój mąż się zaraził od Gabi, więc mam teraz sajgon w domu... Oby dzieci nigdy nie chorowały!!!!!!! 3majcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qass!!!! Matko, aleś miała, nie zazdroszczę... Dobrze, że z Gabi już w porządku, to najważniejsze! Szwedzia, musi być dobrze, musi!!!!!!!!! Brydzia!!!! Olej sprawę, tak jak mówią dziewczyny, ja na imprezie urodzinowej miałam tylko mamę i teściową, a reszta??? Znajomi!! Jak widzisz, z rodziną najlepiej na zdjęciu... Bo u nas wszyscy są obrażeni.... Ja się nie przejmuję ;) A z paznokciami..... To różnie, czasem trza zrobić cyrk, innym razem wystarczą reklamy w tv, nie jest tak źle ;) Ściskam Was mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane😘 !!!🖐️ Z Makarym już wszystko okej, gardziołek czysty po infekcji ani śladu :-D tylko humor ma dziś okropny, zreszta ja też....Mam dzień na Kałasznikowa, ukatrupiać!!!!!!!!!!! ..Qassi kochana współczucie!!!!!!!!Trzymajcie sie !!!!!!!!!!!!!:-)uszki do góry!!!!! Czarna zajekurdebiście że Fabiano już w domciu:-) A w kwestii obcinani pazurków u nas jest jedno wielkie wycie...i przemoc w rodzinie bo dziecko robi wszystko zeby sie wywinąć od nożyczek, więć mam mocno trzyma za łapki i obcina przy potępienczych jękach...bo gdy śpi a my zabieramy sie za nożyczki to potrfi sie obudzić, a o obcinaniu paznokci u stópek nawet nie wspomnę:-o Brydziu Eli ma rację olej to piep...towarzystwo!!!! I sie nie przejmuj przyjdzie jeszcze koza do woza!!!! AAAAAAAaa mam najnowwsze informacje od Lucky!!!!!Zadzwoniła wczoraj do mnie, u nich wszystko gra. Gabryś rozrabia jak pijany zając w kapuście.Tylko nadal woli mamine mleko, a na całą resztę pluje(poza jabłkiem) Alina nie ma zamiaru wracać na żaden etat, siedzi w domu i ma poważny dylemat, czy zabierać Gabrysia do Egiptu , w tym roku czy jeszcze nie -boi sie trochę...Pozdrawia WAs wszystkie i kazdą z osobna i buziaki przesyła za moim pośrednictwem !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi--dla Was 😘🌻 Dobrze, że już jesteście w domciu...Wiem co to znaczy dziecko w szpitalu...Sama przez to przeszłam i nikomu nie życzę....Jedno szczęscie, że przez 24h można być z maluchem....Nie zostawiłabym Bunii samej w szpitalu za żadne skarby!!! Czyli u Gabi była to tylko zwykła wirusówka?? I dobrze, że nic poważniejszego.... A tak wogóle to już od jutra mam wolne :-D Tyle, że przed nami jutro szczepienie :-( Nie lubię tego!!! Ale damy radę.... No a kolejne dni - piękna pogoda, słońce, morze, plaża..... ZAPRASZAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!! dziekuje wam serdecznie za wsparcie!!!!!1Jestescie kochane- tu zawsze mozna sie wygadac.......też sie ciesze ze to E coli.ale......gdzie ona mogła ja załapac .Kazdy mi mówi zebym jeszcze nie powtarzała badań ze za wczesnie po chorobie żebym odczekała miesiac.I tak trwam w tej niepewnosci. Paznokcie - ja obcinam obcinaczkami.Nozyczkami to sobie niewyobrazam.A tak to cyk cyk i po sprawie.Spróbujcie. Dziewczyny czy wy teraz latem podajecie jeszcze D 3 ???? Bo mi powiedziano ze mam teraz odstawi dopiero zaczac w pazdzierniku.I tak do dwóch lat. Qassandro - no to mieliscie przeboje.Dobrze ze juz wszystko ok z Gabrysia. brydzia - gratulacje dla Aronka - doczytałam ze sie puscił.....Sam w swiat oczywiscie. Gio - Martwie sie WBC - olki no bo one wynosi - 13.3 H ponoc moga takie byc po anginie no i czy ta E.coli tez mogła wpłynac na taki wynik??? Natomiast LY - 9.1 H , a procentowo to 68.1% powiedziała mi doktórka ze u dzieci w drugim roku limfocytoza jest fizjologiczna (czy coś tam takiego)i norma wynosi nawet do 70 % Powtórze jej te badania prywatnie ale musze troche odczekac zeby jednak doszła krew do siebie. Niby mam sie nie przejmowac kazdy mnie uspakaja a ja nie potrafie o tym nie myslec.Chciałabym miec juz czarno na białym ze jest dobrze.I mam nadzieje ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---mi pediatra kazała już zaprzestać całkowicie podawania D3 bo Niunii ciemiączko już się zrosło...A teraz wiadomo - słońca sporo więc nie ma takiej potrzeby... Zresztą i tak ja podawałam bardzo krótko i to tylko po 1 kropli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×