Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Hejka My też powoli przymierzamy sie do pierwszego naszego wspólnego wyjazdu, całą trójką, co prawda tylko 350 km ale i tak będzie to wyprawa na miarę \"Władcy pierścieni\" coś tak czuję, oby nie przez \"Mordor\" hyhyhy aczkolwiek też góry tyle, że Sowie.... Mamy nadzieję że jakoś to pojdzie zwlaszcza że Makary bardzo lubi jazdę samochodem..a podróż potrwa z nim ze 4 albo 5 godzin. Cóż pożyjemy zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokja
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowałam może wózek X-Lander? Jesli tak to napiszcie proszę jakie są wasze opinie na jego temat, czy jesteście zadowolone. Ja myślę o modelu X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Byłam dzisiaj u lekarza na kontroli bo Młody troche sie przeziębił ale naszczęście wszystko już jest dobrze:)Marwi mnie jedynie to że jak leży na pleckachi trzyma się go za rączki to nie podnosi główki do góry . Jak lezy na brzuszklu to bardzo ładnie sie dzwiga gówka jest wysoko podniesiona i podpiera sie na raczkach . Lakarka powiedziała że jeśli to się nie zmieni do( 20 bo tego dnia idziemy na szczepienie) to będzie sie trzeba przejechać na wizyte do neurologa:(Grzyw czy twoja Zuza też miała takie objawy? Madaleno pewnie że możemy sie spotkać tylko sie musimy kiedys zgadać przesle i moje namiary na meila :) Kupiłam dzisiaj łóżeczko turystyczne bo za dwa tygodnie wracam do pracy .W czasie mojej nieobecności Młody będzie u dziadków na dole . Przenoszenie drewnianego łózeczka bylo by bardzo kłopotliwe a tak na każdym piętrze ma swoje wyrko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju bardzo sie cieszę, może kiedyś uda sie spotkać, byłoby super!!!! Nokiju, my przymierzaliśmy sie do x landera, zwłaszcza kręciła nas trójkołowa wersja, ale koniec końców kupiliśy z firmy \"Implast\" Drivera 3XL jest cudny wózek po prostu!!!!!!!i tego mogę Ci polecić na 100% podpisując sie pod nim dwiema rękammi, jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokja
Mada lena -dziękuję za odp! ja skolei przymierzałam się do Drivera 4xl, ale mój mąż zobaczył x-landera i spodobał mu się niesamowicie... Mi równiez przypadł do gustu, ale co innego oglądać w sklepie a co innego korzystać z wózka. dlatego jeśli coś wiecie o tym wózeczku i możecie podzielić się opiniami to z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej kobietki!! Pamiętacie mnie jeszcze :-)) Dawno mnie tu nie było...oj dawno.... No ale wybaczcie...cały swój czas poświęcam teraz Mojemu Bąbelkowi...Już 18 wrzesnia wracam do pracy więc same rozumiecie....:-(( Ulubionym zajęciem Mojej Córci jest obecnie....siadanie...tak...tak...jest cała szczęśliwa jak ją sadzamy...oczywiście wszystko w miarę rozsądku :-D Chce by się nią zajmować, bawić się z nią i wogóle być przy niej jak najwięcej...sprawia nam to ogromną radość !!! Obiecuję, że jak tylko będę w pracy to będę się odzywała codziennie :-P ...W końcu będę miała na to czas no nie?? :-D Teraz szkoda mi go marnować na net jak wiem, że Bunia pragnie się bawić :-) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie 🌻 Brygidko, Qassandro, Amber---dzięki za fotki...śliczne te Wasze Bobaski no i Wy również 🌻 Zresztą te wszystkie majowe dzieciaczki to cuda świata ❤️ Jak tylko będę miała trochę więcej czasu to prześle zdjęcia Wiki 3majcie się ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOBIETY! JAK JA SIE ZA WAMI STESKNIŁAM!!!!!! nawet nie mam czasu czytac kafeterii, a gdziez pisac!!!! Ciezko jest pogodzic prace z opieką nad dzieckiem i domem.... jestem po pierwszym tygodniu pracy i łeb mi pęka Jest ok, strasznie tesknie za Julą ale nianie mam przednią:) W tym tygodniu 2 razy zaspałam :) ale mam wyrozumiałą dyrekcję:) Mała budzi sie w nocy-teskni za cycem i chyba chce sobie wynagrodzic nieobecnosc... Teraz robie obiad... dobrze ze jutro sobota-nie trzeba wybłyskac domu, bo niania nie przyjdzie ;) Musze sobie ułozyc porządny harmonogram, bo brak snu mnie zezre! Całusy!!!!!!!!!!!!! cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nokja My kupilismy volan 3 implastu i jest wprost rewelacyjny .Wspaniale się prowadzi jest bardzo zwrotny serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasz wózeczek driver3XL oprócz tego że jest zwrotny ,bo kierować nim można nawet jedną ręką,( Maja pewnie też coś wie na ten temat:-) ) to jeszcze jest niezastąpiony na naszych jakże równych i prostych chodnikach, bo im bardziej wertepowaty wertep to tym lepiej sie naszym wózkiem po nim jedzie, do tego bardzo fajnie sie go wprowadza po schodach, bo ma gumowe opony, a gondolka jest większa niż w innych wózkach. Już nie wspominając o jednym podwójnym kółku z przodu, bo dzięki temu można nim wszędzie wjechać, nawet na pustynię błędowską i w szczere pole ;-) sprawdzone!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra!! MIałaś rację!!!:D Stymulujemy Zuzię dopiero 5 dzień i terapeutka powiedziała ze juz jest bardzo duży postęp!! Czy ty wiesz jak ja się cieszę???:D:D:D Jezeli Zuzia dalej tak będzie pracować, to za dwa tyg robimy przerwę i będziemy obserwować:) Moje kochane maleństwo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas piękna pogoda-nareszcie!!!! Wczoraj tak wiało że łeb chciało urwaći cały wczorajszy dzionek siedzieliśmy z Makarym w domu....ale dziś sobie odbijemy :-) Grzywciu ja też bardzo sie cieszę że Zuza tak dzielnie radzi sobie z ćwiczeniami i ma sie coraz lepiej!!!!! Super!!!!!! buziaki całusiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedzia
Czesc dziewczyny jestem tu nowa ale czesto podczytuje mam do was pytanie czy któraś z was stara sie o urlop wychowawczy??Powiedzcie mi prosze czy zaswiadczenie o dochodach ma być wspólne czy też tylko męża.Wiem ze nie moze przekraczać 504 zł na osobę ale nie wiem który dochód wziąsc pod uwage.Słyszałam coś o dochodzie utraconym ale czy to jest prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc My jesteśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie wróciliśmy ze spacerku Młody dostał butle i chyba jeszcze idziemy bo na jurze piekna pogoda . Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tam w niedzielę ;-D u nas byla dzis piekna pogoda caly dzien bylismy na podworku i dlugim spacerze :-) piszcie coś bo znikniemy :-( pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dałam nowe zdjęcia mojego synka na blog zapraszam :-) Qassandra czy dać zdjęcia jakie mi przysłałaś?? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Brygida Ale Twój synuś pięknie się uśmiecha:D Jak mój Zuzinek normalnie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Grzywa ja go rezerwuję dla Zuzi :-D co Ty na to???????? czekam na Wasze fotki pewnie Zuzia urosła jak coś to wyślij mi na @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, dzisiaj była super pogoda, więc byliśmy na spacerku w Parku Jordana prawie cały dzień, teraz już w domu i padam, więc tylko na chwilę wpadłam do Was. Grzywa- cieszę się że ćwiczenia przyniosły już poprawę-tak trzymaj-będzie dobrze, dzielna Zuzia i jej Mamusia dla Was Brygida- sprawdź @ :):):) Któraś z Was pytała się o wózek X-landera, ja mam i sobie bardzo chwalę go...jest bardzo skrętny-mam co prawda 4-kołowy i taki jest bardziej polecany niż 3-kołowy, z powodu lepszej stabilności- trudniej jest taki 4-kołowy przewrócić. idę spać-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra mam zdjęcia :-) dać je na blog?? Wiesz,że bez Twojej zgody nic nie zrobię Gabrysia jest słodka można ją schrupać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida- możesz je zamieścić-pewnie :) Grzywa- co u Ciebie i Zuzi? Anka1974- masz jakiegoś maila? Luckylady- Ty już w Egipcie? Biedrona29-trzymam kciuki za Ciebie w pracy. Buźka Mada Lena- jak Makary? Elinova- opuszczasz się w wysyłaniu zdjęć.... AMber-Aniu- jak Oli? masz już net?? a reszta majówek- to co?? WAGARY?? pisać tu proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Dziewczyny za dwa tygodnie będe już w pracy koszmar przeraża mnie to .Jak ja sobie dam rade dziecko, dom, praca i jeszcze studja . No a teraz jeszcze mam remont w domu załamka totalna .No ale nic jakoś trzeba to przecierpieć ;) Powiedzcie mi jak zmienić stopke bo ja nie ma pojęcia?????????????????????? Uciekam jakieś śniadanko sobie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziś okropny dzień!!!!! dopadła mnie paskudna chandra buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Makary jest dziśnie do opanowannia sam nie wie o co mu chodzi a ja tym bardziej!!!! Nie znoszę poniedziałków zaraz zacznęwyć aaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hejoooo i hallooooo :-D wiecie co??????????????????????????? trzeba dać aktualne zdjęcia na blog Waszych Dzieci Co W na to????????????????????????????????????????????? Wyczyszczę te zdjęcia, które są obecnie i damy nowe aktualne. Niestety nie umiem tych zostawić i dać nowych bo miejsca na blogu już prawie nie am :-( Czekam na Wasze zdanie no i zdjęcia Mada lena jak tam Makarios???????????Prześlij jakieś zdjęcia A teraz dodaję zdjęcia Qassandry i GABRYSI Zaraz dam link galeri nr 5, ale dam znać dokładnie narazie się wbijają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidko właśnie wysłałam zdjęcia na bloga mam nadziejęże dotrą czem prędzej śćiskam i pozzdrawiam!!!!! Chyba humor ciut lepszy ale tylko ciut i tak cały dzień będzie pewnie pod kryptonimem \"buuuuuuuuuuu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 {kwiat] ############## ################### ############### ############# ########## Mada lena to dla Ciebie na polepszenie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×