Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Kurcze przygnębia mnie choroba małego dobrze chociaż że pracuję bo w domu sama z małym chyba bym umierała ze strachu i tak mnie brzuch boli ale tu mam jakieś zajęcie a mały i tak jest w dobrych rękach przynajmniej nie udzielam mu swojego niepokoju. Myślałam że chociaż do roczku juz nie będzie chorował ! Dobrze że wy jesteście mam komu się zwierzyć i pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki udało się to oczywiście dla buszującej oliwii a to dla mojego chorego bobaska i innych chorych ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze są dwie minki których nie umiem zrobić tą z otwartą buzią i z rumieńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki moje słonko z pewnością już też buszuje po dywanie albo babcia biega za nim z butelką bo nie chce jeść mleka. era mleczna się chyba kończy i co ja będę mu dawła wieczorem do spania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówiłam mały wstał gorączki ozna powiedzieć że nie ma bo ma tylko 37,2 st więc spada czekam usilnie na wysypkę. Elinova a ty gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie namieszałam wstał oczywiście bez gorączki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche dziwnie mi się czyta to bo jak spojżę na mojego żarłoczka... :) Olinka teraz zasneła więc chwila spokoju bo tak to skretu szyji mozna było dostac hihi U nas świeci piękne sloneczko wiec dzis znów długi spacerek nasz czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Jestem jestem kobietki kochane :-P Dopiero teraz, bo własnie wygrzebałam się spod papierów :-D gaga---oby to była 3-dniówka, czyli dziś już powinien być finał i tego Wam życzę :-) Dla Adrianka oczywiście ❤️ i zdrówka kala---ja dopiero teraz znalazłam czas, żeby zrobić sobie kawkę więc się przyłączam :-) A pogoda iście wiosenna HURA ... w końcu moge spacerowac z Niunią jeszcze po powrocie z pracy. Tylko jest mały problem, ona by chciała na ręce a nie we wózku siedzieć i tak sobie pojękuje w nim więc muszę ją ciągle zagadywać :-D Moja mała cwaniara ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala ---jak Oilnka się tylko wyśpi to dołączam do Was i będziemy spacerować razem ok?? Co prawda ja tylko w marzeniach, ale lepsze to niż nic :-P gaga--- u nas też bunt mleczny, ale cóz na to poradzić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka już się naspała wrrr wiec zaraz papu i na dworek Eli zapraszam gorąco:D Górna prawa jedynka już jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam skry do pracy. A na spcerki oczywiście narazie nie możemy chodzić:( Narazie u adka nie widać nowych zebów ale pomiędzy górnymi jedynkami ma niezłą szczelinę ciekawe czy zostanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Elinova... u nas \"bunt mleczny\" powoli przechodzi, ale baaardzo powoli:o Przedwczoraj na noc wypiła 150ml, a wczoraj już 180:) Kaszka znowu j3st \"bleeee\":o W nocy oczywiście cycuś, ale powiem szczerze że za duzo mleczka juz nie leci, ale udaje mi sie pobudzić laktacje, jak jest taka potrzeba:) Moja Zuzka też miała taki okres ze marudziła w wózeczku, ale jakoś jej przeszło:) Najczęściej po godzinie spacerku zasypia i wtedy spaceruję do momentu az sie obudzi Dziewczyny... jestem wielka!!! wiosenne porządki juz prawie skończone:) Okna pomyte... robiłam to na raty, jak mała ucinała sobie drzemki:) Przedwczoraj jedno (za krótko spała), a wczoraj dwa:) Zostało mi jeszcze pomycie oświetlenia, garderoba i dwie szafki w kredensie:) Pies sie zaczyna lenić:( Aaaa... w sobotę obchodziliśmy 5-cio lecie naszego związku:) Zuzka była u babci, a my na dobrym obiadku i w kinie na \"Testosteronie\". Polecam jak ktos lubi dobry humor:) Karolak i Kot mnie na łopaty rozwalali:D Muszę to jeszcze raz obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga... Zuzka ma tez szczeline pomiedzy g. jedynkami:o Ja myslę ze jak wyrosnie reszta, to ząbki dojdą do siebie i szczelina zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta! my już tez od dawna na nogach, bo po co spać skoro tyle ciekawych rzeczy dookoła- to oczywiście opinia Majki:) nie moja, no i dziś mieliśmy 2-godzinny koncert nocny, od 3 do 5, chyba cały blok nas słyszał:) ale co tam... moja już buszuje na podłodze i tylko czekam, kiedy padnie i się kimnie trochę, bo niewyspana pipka z niej a twardzielkę zgrywa! Grzywa, a z tymi porządkami to jesteś bomba!! jak Ty to zrobiłaś:) mnie jakiś wielki leń ogarnął i nie chce mi się ale niedługo będzie się i tak trzeba za to zabrać, w końcu święta tuż tuż.. przesyłamy trochę 🌻uszków dla Adrianka, żeby coraz zdrowszy był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wrócilismy ze spacerku, byliśmy na starówce a tam tłum ludzi zołnierze kurna normalnie szok Kuba wniebowziety, nawet telewizja a co sie okazało prezydent przyjechał grom wie po co :o ale radoche dzieciaki miały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala----nie wiesz po co tam prezydent?? ponoć ma się tam z kimś spotkać tylko czemu akurat w Płocku?? Warszawa już się do tego nie nadaje chyba :-P grzywa--mam nadzieję, że u nas czas na mleko powróci tylko jakoś czarno to widzę, bo Niunia zdecydowanie woli konkrety :-D Dziewczyny---czuję wisonę i to już coraz bardziej...u nas dziś cudownie tyle, że ja musze w pracy dziedzieć 😠 Ale jak tylko wrócę pakuję Bunię do wózka i heja... w długą ...n aspacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) Eli, z tą wiosną u mnie podobnie:) no kurcze czuję ją w powietrzu jak cholera, aż się żyć chce, nawet jak młoda marudzi:) hihi u mnie dziś tak pięknie, że chyba śpiworek z wózka już wyciągnę, żeby się dziecko nie zapociło, na termometrze mam właśnie 28 stopni ( na słońcu), w każdym razie jest super, więc pewnie też niedługo na spacerek będziemy uciekac:) tylko ciągle się zastanawiam, jak ją ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻dziewczyny, jeszcze małe pytanie do tych, które karmią piersią, jak długo zamierzacie karmić? ja mam zamiar w sumie do roku tlyko sie zastanawiam, czy to nie będzie cięzko nagle odstawić cyca:) tzn czy Maja nie będzie wtedy zbyt świadoma i nie będzie się sama domagać, bo na razie nie szarpie mnie, bluzki, itp czyli na razie tragedii nie ma:) ale zastanawiam się, jak będzie potem... jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majoweczki - pokazuje dziuba na chwile ze jestem i czytam ale czasu malo by pisac. Gaga, zdrowka jak najwiecej zycze!!! Grzywa, wiesz co, jestes moim idealem kobiety!!!!! ja nawet nie mysle o pozadkach :o Eli, my juz z lzejsza czpa jezdzimy albo kapturkiem od dwoch tygodni. Tzn jak Mysz sobie czapki nie sciagnie bo taaaaaak nie lubi. acha, od tygodnie daje jej juz krowie mleko z poranna owsianka. caluski 😘 Amber, dzieki za fotki, ale wloski nie az takie brazowe czy to swiatlo takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGA DZIęKI aż mi głupio ze nie w temacie hihihi nawt Juszczenko szok ale po kiego u mnie na wsi:P hihihi u mnie mw cieniu 17 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ewcia---ja to zamierzam też do roku karmić, bo póki co to Niunia i tak ciągnie tylko wieczorem po kąpieli i w nocy. W sumie to chyba już mogłabym próbować, bo myśle, że odbędzie sie to bez awantur z jej strony, tyle że ta bestyjka nie chce innego mleka i dlatego jeszcze przeczekam. dziewczyny aż mi się wierzyć nie chce, że aż tyle stopni na termometrach widzicie...Teraz to mnie jeszcze bardziej dołujecie, bo ja bidulka tu siedze w pracy, a Wy się w słoneczku wygrzewacie :-P Tak nie może być!!! Trzeba to zmienić i to jak najszybciej :-D Aśka---mam nadzieję, że już całkowicie powróciłaś do zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas wszystko chyba zmierza ku szcześliwemu finałowi....zwłaszcza że w moim synu rozbojnik sie na nowo obudził i nawet posta nie mogę spokojnie wypłodzić:-p bo sie niuniuś rzuca to na monitor to na klawiaturę!!!!!Dzisiaj rano obudził sie bez gorączki, ale nurofen i tak dostał....jak 3 razy dziennie to 3 razy dziennie...Jutro idziemy na kontrolę. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej....:-) Gaga ja też życze Wam szybkiego powrotu do formy....i buziaczki dla rekonwalescenta😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, nie jest tak pięknie jak się wydaje, ja właśnie sprzątam wiec nici z wygrzewania się na słoneczku:( - to tak na pocieszenie, żebyś sie nie dołowala, na spacerek dopiero pójdziemy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada, dla was tez przeslylam zyczonka zdrowka!!! Eli, jeszcze mi sie troszke \'drywa\' z piersi (fuj!) ale juz o wiele lepiej. Teraz Lukasz na antybiotykach czyli dwojka dzieci w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Aśka--chory facet to o wiele gorzej niż dziecko!! Wspólczuję :-P Ewka---dzięki za pocieszenie :-D Ja już teraz żyję godz. 14 -stą i powrotem do mojaj pchełki by z nia pospacerować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×