Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

czyli jeszcze 3 minutki..:) my tez włąśnie zaraz na spacer idziemy, więc Eli dołączajcie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ,gdzie się podzialyście kobietki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj lepsze widomości Adek nie ma już gorączki ale wysypki też nie widać?! Byliśmy wczoraj u lekarza i okazało się że wyniki moczu są dobre liczne baterie pochodziły raczej z zanieczyszczenia z zewnątrz dla potwierdzenia zrobiliśmy badanie krwi aduś trochę popłakał ale był dzielny tylko teściowa przeżywała jakby nie miała dzieci 😡 Oczywiści analiza krwi dobra także gorączkował albo przez infekcję wirusową gardła albo trzydniówka tylko gdzie ta wysypka 😭 Adek spał już w swoim łóżeczku a ja w swoim i spałam jak zabita wstałą raz koło 1 aby sprawdzić czy nie ma gorączki i znowu komar i dopiero budzik mnie obudził a teraz nadal jestem nieprzytomna 💤 Dzisiaj możemy iść na spacer tylko deszcz u nas pada:( Dzięki dziewczyny za troskę:) I życzę wam wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta 🌼 pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala Elinova gdzie jesteście bo nie mam z kim kawy wypić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga---super, że gorączka minęła :-) Dziewczyny ja już się dołączam z kawką. Co prawda to tylko zbożowa rozpuszczalna i na dodatkiem z mlekiem, ale zawsze coś :-D Ja stawiam pączusie do tej kawy z dżemem wiśniwoym...to tak z racji święta, bo wiem, że co niektóre to o linie dbają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz kawa inaczej smakuje w takim towarzystwie i z pączkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie przyłączam do kawki:) Gaga... nie ma to jak dobre wieści z rana:) Z okazji naszego święta... 🌻🌻🌻... Goździków nie było w kwiaciarni:) Zaraz jadę no neurologa na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No jasne, że kawka smakuje lepiej tylko jakoś te rozmowy niezbyt nam wychodzą, albo ja jakaś głucha jestem bo WAS nie słyszę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle nic nie słyszę bo głosników nie mam przy kompie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuski:) Wszystkiego NAJ z okazji naszego świeta 🌻 U nas od rana bardzo ciepło i słonecznie:) 🌻 gaga co to za firma adka nowej bryki hihi bo fajny wózek:) Włoski mam dwa brazy i blond:) jestem zadowolona... ❤️Miłego dnia wam życze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek jest firmy hauck naprawdę fajnie się prowadzi przypominam że to wózek używany aż za całe 70 zł zaszalałam:) Właśnie przyszła folia do niego przeciwdeszczowa ciekawe czy będzie pasować bo my bez foli się nie ruszamy nieraz uratowała nam życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
gaga--gdzie kupiłas taki wózek aż za całe 70 zł?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na giełdzie w Lubiniu tam naprawdę można kupić fajne używane rzezczy za śmieszne pieniądze. Adek ma też swój pierwszy rowerek na trzech kółkach z rączką i jeździk - pchacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) do kawki też się dołączam, ale to chyba juz do drugiej tury:)🌻 my dziś znowu po ciężkiej nocce, chyba się niedługo wykończymy jak tak dalej pójdzie...mam nadzieję, że już dziś bedzie w miarę normalnie! gaga, Adek śliczny, takie małe ciacho:)) hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze Wam macoszkom
wszystkiego najlepszego .swietujcie do oporu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH KOBIET Z FORUM :) ale mam gesta nie :D Dawno sie nieudzielalismy, ale tak pieknie sie zrobilo, ze cały czas spacerujemy :) pozatym po Nikole do szkoly, trzeba isc , na cwiczenia z malym i niewiele czasu mi zostaje .Dzisiaj u nas paskudnie, pada od rana, i siedzimy w domku, spacerek delikatny juz zaliczony. Niezdazyłam jeszcze Was poczytać ale na początek pytanie do Gagi, skąd jestes że jeżdżisz na giełde do Lubinia.? Ja jestem z Zielonej Góry, i dużo osób od nas chwali sobie zakupy tam, wszysyko mozna kupic za grosze.:) Chyba przy okazji pobytu na basenie w Polkowicach odwiedze ta giełde :D A teraz duuuuzo zdrowka dla chorujących dzieciaczków i rodzicow.😘 🌻 😘 Grzywcia- powodzenia u neurologa 😘 Amberku- slij zdiecia w nowej fryzurce. A ja jestem szcześliwa bo byłam przed chwila z koleżanka w MEGA WYPASIONYM ........LUMPEKSIE :D Nakupowałam sobie i dzieciakom szmat, za grosze, nawet w takim hipermarkecie :D zakupy mnie cieszą :D Pozatym u nas ok, mały nie chce raczkować (a musi, ze wzgledu na rehabilitacje na napięcie mieśniowe), zebow jak niebylo tak nie ma Wogóle zastanawiam sie czy jest na forum dziecko w wieku mojego synalka , które jest tak jak on bezzebne, czy mój synelek to okaz :D Rwie sie do wstawania, ale raczkowanie omija wielkimi krokami. Je juz prawie wszystko, tylko niestety musze mu mielić, bo niedosć ze niema ząbków to jeszcze nieszczesna nasza dziórka :( Uwielbia chlebek z serkiem (łamie mu na kawałeczki i z tym akurat sobie świetnie radzi ) dzisiaj na obiadek zrobilam mu pierwszy raz ziemniaczki z mieskiem i sosem, zobaczymy czy sie na nie \"nie wypnie (bo kiedys prubowałam mu dać, to niechciał )Wczoraj Nikola jadla batona, to az piszczał zeby mu dać, umie sie upomnieć o swoje. Jajeczko na miekko tez wcina, jajecznica mniej smakuje ale też zje. Zbliża sie wielkimi krokami MAJ i nasz termin operacji tuż, tuż, tak strasznie sie boje :( Niewiem jak ja przezyje widzac jego pod narkozą 😭 Ale wiem, ze musimy przez to przejsc czy teraz czy pożniej ale nieominie nas to, dlatego lepiej chyba jak bedzie mniejszy, i mniej pamietał z tego . Na Bobasach mamy kilka nowych zdieć, wiec jak ktos chętny to zapraszamy do ogladania Fabcia (adres w stopce) Właśnie mój misiaczek sie budzi i idziemy jesć obiadek, zobaczymy co bedzie z tego jedzenia :) a jeszcze zapomniałam Lucky- pisz jak tam Gabryś, zaczał jesć i jak jego badania 😘 😘 dla wszystkich ❤️ i dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna, moja młoda dokłądnie w tym samym wieku co FAbian i też szczęka bezzębna, wiec to chyba ostatnie takie okazy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarna ja jestem z jeleniej góry ale mój mąz pochodzi właśnie z lubina i od wieków jeździmy na giełdę pół domu pochodzi właśnie z giełdy:) Rowery, meble, okna, wypoczynek i takie tam. Dokładnie mamy 98 km ale zawsze się opłaca. A ja mam pytanie do ciebie jaki rozmiar buta ma twój bobasek, bo wyglada na spory. Mój ma gdzieś na pograniczu 18-19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! Własnie pogonił nas deszcz wiec musiałysmy wrócic do domku. Nie lubie takiej pogody.Wczoraj było superowo 3 godzinny spacer- wybrałam sie z olą autobusem do miasta na ryneczek,wróciłam piechotką. Czarna - melduj ile udało ci sie schudnac!!! Zęby - Okazów coraz więcej- moja oluś tez bezzebna. Co do szpar między zębami - to mój rafał też miał yaką okropną szpare ze hej.Wszystko się potem poukładało i myślałam ze bedzie spokój z ortodątą.Też pózno ząbkował- pierwszego zeba miał w 11 miesiacu.A teraz wychodzą mu stałe 3 4 a mlecznę siedząjak nie wiem co.Własnie wczoraj bylismy u dentysty usunąc dwa zabki mleczna.Był super dzielny!!!! Dziś dzień kobiet a mojego maza znowu nie ma.Chyba go zacznę o coś podejrzewać; walentynki go nie było bo miał wyjazd dziś też wyjazd......Normalnie się zezłoszczę. Dobra ola zasneł to pedzę do pywnicy po zakupy - zostawiłam w wózku bo mi ciezko wchodzić na 3 pietro z olą i siatkami. Pozdrawiam cieplutko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moc usciskow i buziakow dla duzych i malych kobiet!!! gaga, twoj syn to istny kawaler. Tez mam wozek firmy hauck i powiem ze nie jedno dziecko sie na nim wychowa, ale moj jest ogromny i wczoraj zamowilam ten:http://www.allegro.pl/item172862392_wozek_spacerowy_loola_daszek_folia_bebe_confort.html co do rozmiaru bucikow, to ja nie wiem jaki ma Agatka, dlugosc jej stop to ok 8-9 cm, malutka taka. Jestesmy dzis z Agatką zaproszone do pizzerii! mąz i tatus zaprosił. ale przed tym idziemy na nasza terapie . Az sie boje co bedzie po dzisiejszym dniu, bo po ostatniej Agatka dostala takiego powera ze hej! a w niedziele idziemy na basen!!! ale sie ciesze, tylko nie wiem jak Agatka to przezyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziękujemy za wszystkie zdjęcia amber -ładnie wyglądasz-myślałam,że chodziło Ci o ciemniejszy odcień-ten jest super i ładnie Ci w nim.Oli SuPeRRRRRR. czarna-Fabianek super, ale najbardziej podoba mi się w jego fryzurce gdzie włoski mu stoją-kiedyś dostałam takie zdjęcia;).taki uczesany wyglada bardzo grzecznie;) -a nie pamiętam wybacz-jaka operacja?????????????????? gaga-Synuś super słodziuch;).Fajny blondynek;).A jak \"dobrze\" wygląda.Uściskaj cukiereczkaA wózek będę mieć podobny do Twojego-tylko,że nowy i z obrotowym przednim kołem i w kolorze czerwonym.Ja mam jednyą możliwość by kupić na allegro-nigdzie nie jeżdze, a na all... wózki używane sięgają ceny prawie tyle co nowy więc wolę kupić nowy :-).Mam nadzieję,że będę zadowolona.Jak Ty oceniasz ten wózek?Ja go dopiero dziś zamawiam;). a co u nas....Amorek szaleje w koujcu.Stoi na czworaka, ale narazie ruszyć nie chce.Za to pełza jak żołnierz zawdowy.Czasem ma zagrania marudzenia, ale ogólnie jest ok-choć czasem mógłby mi dać więcej czasu.W czoraj dał mi zrobić ciasto-był obok.Miał wielką radość kiedy słyszał mikser :P-chyba kucharz z niego będzie.Wczoraj dałam mu spróbować prawdziwego budyniu- w sumie łyżeczka i bardzooo mu smakowało ;).Powoli daję mu próbwać dorosłych rzeczy-niech się uczy bo słoiczki drogo wychodzą, a apetyt rosnie;).Karmię piersią już tylko w nocy-pokarmu starcza, ale tak szczerze to powoli zacznę odstawiać od piersi.Nie chcę by potem traktował to rzeczowo i jako norma:O-oby sie to udało. pozdrawiam i życze udanego dnia kobiet PS.A rok temu było jeszcze bardzo zimno:(.Fajnie ,że wiosna idzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta tak szczerze mówiac to w życiu bym za niego tyle nie dała ale każdy ma inny gust i portfel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o diete
Czarna ty chyba mialas zamiar stosowac diete kapusciana w tabletkach?I jak podzialala, zadowolona jestes?Polecilabys bo zastanawiam sie nad kupnem!Z gory dziex za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nyt
cześć. witam. dawno mnie tu nie było. Grzywa, to ja, Gaj. może mnie jeszcze pamiętasz. nie mogłam się na stary nick zalogować bo zapomniałam hasło. przed chwilą oglądałam Twoją Zuzie i się wpisałam. mój Marcin w niedzielę skończył 9 miesięcy (rodziłam po Tobie na Chałubińskiego 4 czerwca). w ciągu kilku ostatnich dni zaczął chodzić samodzielnie. jutro się odezwę pozdr. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×