Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Brygidko obiecuje napisac wiecej ale teraz idziemy na spacerek 🌼 Dziekuje za pamiec ❤️ Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywa posmaruj
sobie bobodencikiem :-) mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas pogoda super oby tak dalej spacerujemy spacerujemy i jeszcze raz spacerujemy! Grzywa nie jesteś sama z tą ósemką mi też idzie prawa dolna i daje popalić narazie przebija się przez dziąsło i pobolewa od czasu do czasu. Już jestem po zdjęciu i mój dentysta powiedział że pozbyłby się jej i że mam iśc do chirurga szczękowego ale ja się trochę boję bo jak po porodzie wyrywałam szóstkę to nieźle mi dał popalić więc narazie zwlekam aż mnie na dobre dopadnie:( Po lewej stronie ósemki już nie mam ale ta faktycznie bolała i tak jak mówisz dziura w dziąśle zapalenie i takie tam. Ale górne wyszły bez problemu tylko teraz jedna zaczyna pobolewać choć niedawno była leczona. Ja to się mam z tymi zębami choć dbam biegam regularnie do dentysty ale to nie pomaga to geny! pozdrawiam zajete majóweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu takie pustki:O sprzątacie, pieczecie mazurki ????? a może tango obijango na spacerkach??:P:P u nas praca połączona z spacerkami;). dziś pospalismy do 06,30-sukces to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No rzeczywście pustki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybko... Gaga.. z osemką juz troszkę lepiej. U mnie to jest prawa górna:o Lewa wyszła bez problemu... nawet nie wiem kiedy. Tabletki z propolisem chyba jednak pomogły. Dziewczyny... pierwszy taz od kilku miesięcy przespaliśmy cała noc!!!:D Zuzanna spała od 20 do 7 rano!!! Ja obudziłam sie o 6 i sprawdzałam czy dziecko żyje, bo nie mogłam uwierzyć że noc minęła bez pobudki:D Dobra... wracam do mycia podłogi(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---to gratulacje dla Zuzki :-) U nas zdarzyło się kilka przespanych nocy już wcześniej, jak Bunia dostawała Zyrtec...po nim to nic dziwnego, że spała jak suseł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
GAGA---RACJA....JESZCZE TROCHę I PRZYJDZIE CZAS NA NASZE SZKRABY :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! przez tę piękną pogodę, na nic nie ma czasu, nawet na kompa:) Eli, dzięki za fotki, dziewczyny piękne!pewnie fajnie było sie spotkać w realu, coś innego niż tylko wirtualnie! ❤️moja pannica właśnie zasnęła, więc nareszcie chwilka spokoju, musze się pochwalić, że od wczoraj stoi na nóżkach w łóżeczku i przy meblach, mój słodki robaczek tak mnie właśnie wczoraj zaskoczył:) jak porządki przedświąteczne, ja mam ogromnego lenia ale co nieco już porobione, zostały ostatnie kwestie ale to już bliżej do końca niż dalej. całuski dla wszytskich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! No wiec tak, wczoraj to po prostu czasu już nie miałam, telefony odbierałam co chwila ;) Więc tak: Cięcie odsunęliśmy na jakieś pół roku na razie!!! Lekarz uznał, ze skoro szyja Mateusza wygląda tak jak wygląda, czyli Mati trzyma głowę prosto bez żadnego problemu i może odwrócić głowę w stronę kręczu, to żeby nie spieszyć się z zabiegiem, tylko ćwiczyć nadal.... Okazało się też, że podcięcie nie bardzo zmieni nic na buzi, a jak się dobrze przyjrzeć, to niestety jest asymetria widoczna na linii szczeki :( Po takim zabiegu, w sensie kosmetycznym pozostaje jakaś zmiana na szyi, nie ma wklęsłości, ale w okresie dojrzewania u chłopca to się nieco wyrównuje ;) Powiem jeszcze tyle, że trafiliśmy na pierwszego lekarza, który nawet przez chwilę nie potraktował naszej Trójki instrumentalnie, potrafił rozładować nasze nerwy, a malec chyba nawet nie poczuł, że jest to jakieś badanie ;) No i taki zabieg najczęściej wykonuje się pomiędzy 3 a 5 rokiem życia, wtedy już jest bezpieczniej z narkozą... No i jeszcze jedno. Kiedyś pisałam, ze w tym szpitalu, to same ciocie i wujkowie ;) Mateusz sprzedał nas za ciastko i poszedł z blond ciocią pielęgniarką bez mrugnięcia okiem. Nawet sie nie odwrócił, tylko pognał po korytarzu trzymany za ręce.... Nieźle, co? Mamy cygańskie dziecko..... Dzięki Dziewczyny za wsparcie!!!!!!!!!!! Chociaż nerwów się najadłam ;) Powiem jeszcze tyle, ze byliśmy na oddziale chirurgicznym, a ja się po prostu bałam zaglądać do tych sal, w których leżą mali pacjenci. Co prawda czysto, kolorowo, rodzice na oddziale, a Tomek mi mówi: widziałaś? Tam były tez takie malutkie dzieciaczki... Jakbym patrzyła, to pewnie bym wyszła stamtąd płacząc... Dziewczyny, dzieki za wszystkie foty, Dzieciaki prześliczne ;) Jak znajdę chwilę, to też coś podeślę ;) A teraz już uciekam, bo dziecię roznosi pokój ;) Buziaki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, super info!!!!! najwazniejsze, że na razie ominą Was te wszystkie sprawy!! 👄 dla Matiego, że taki dzielny z niego chłopak!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina super wiadomości:) A ta aukcja miała być wycofana tak zapierali się właściciele allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasuja was ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dla Kacperka z okazji jego święta wszystkiego co najsłodsze, jak najmniej przeszkód na drodze, beztroskiego życia, zdrówka, wyrozumiałych rodziców :-P i spełnienia wszystkich marzeń 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No faktycznie ruch tu taki, że niebawe zniknie nasz kochany topik :-( Kobietki pojawiajcie się częściej, bo nie wiem jak Wam, ale mi na pewno bardzo by brakowało naszego tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elinova melduję się i odrazu składam zyczenia dla pierwszego roczniaka na naszym topiku:) Kacperku wszystkiego naj naj naj .... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 [🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [serc❤️ ❤️ ❤️ ❤️ e] ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ [se❤️ ❤️ ❤️ ❤️ rce] ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję:D no i dla Kacperka, w końcu to już rok 🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️ jakoś do mnie nie dochodzi, że te nasze bąble rzeczywiście już niedługo rok kończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj leci ten czas tak szybko że hej!! My juz też powoli szykujemy się na ten wielki dzień w życiu WIki :-D Dziś zamówiłam świeczkę na tort :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKT NIE SKASUJE... nikt nie skasuje! 🖐️ Kacperek!!! Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy urodzin!!!!! 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Matitka... napisz co u Was!! Ja też już raczej nie będę mała czasu często wpadać, bo piorę, prasuję i w piątek pakuję torby!!! Przeraża mnie ilość rzeczy które trzeba zabrać ze sobą:o Całe szczęście ze mamy większe auto:o Wiecie ze kolejna noc przespana w całości??:D Od 19:30 do 6:45:) Oby tak dalej!!!!!!!!!!1 Eli... jak jest u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majóweczki!!!! 100 lat dla solenizanta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas dzis pochmurno ,ale ciagle mam mase pracy- normalnie nie moge wysprzątac mieszkania.Ciagle mi ktoś bałagani. Wpadłam na chwileczke,powiedzieć wam ze na innym forum dowoedziałam sie o szczepieniu które ma juz być obowiązkowe- hib. http://www.rmf.fm/fakty/?from=rss&id=115565 A i chciałam sie pochwalić ze olka juz przejdzie sama pół pokoju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie majoweczki! ale najwieksze buziaki jakie mogą byc przesyłamy z Agatką naszemu pierwszemu solenizantowi!!!!!! sto lat!!!!!!!!!!!! powodzenia!!!!! pomyslnosci!!!! zdrowka i radosci!!!!! ale ten czas leci, az nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja :-) Wszystkiego naj dla KACPERKA ;-) Grzywa :-) Gratuluje nocnych sukcesow! Co tam u Biedrony?? Malinowa :-) Elinova :-) A czemu Amberek się nie zameldował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa27 ❤️ Tojaedyta ❤️ gaga ❤️ Czujecie wiosnę??? Noo.. dzisiaj trochę chłodniej, ale zawsze bliżej LATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio rozglądałam sie za zabawkami dla malego, patrze: siodelko z kolkami - kupilam i tak sobie maly jezdzi, a po chwili sie kapnelam, ze to pewnie \"chodzik\" i sie wkurzylam, bo wiadomo jakie opinie kraza o chodzikach, a ja juz wole sie schylac i latac za nim, niz pakowac w chodzik i miec swiety spokoj, ale jak zobaczylam, ze sobie biega i podpiera sie calymi stopami, mysle ze godzina dziennie nie zaszkodzi na bioderka? Zwlaszcza, ze siedziec w tym tez lubi. Zreszta inaczej proponowac jezdzik 6 miesieczniakowi, a inaczej 10,5 mies. Bede go stosowac od czasu do czasu! Szok jak mozna sobie odpoczac... Grzywa fajnie masz z tymi przespanymi nocami. Moj sie budzi a ja go karmie, bo wiem ze niedojada. Ale wkrotce przestawie go na stale i wtedy koniec z karmieniem w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazacie sobie: prawie 11 mies. dziecko, ktore jada poza piersia tylko 1 posilek dziennie i to tylko owoce.... zero apetytu, lekarze kaza go przeglodzic a to nic nie daje, bo i tak upiera sie na piers. Dziwie sie, ze mu nic innego nie smakuje... takie serwuje mu pysznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tu dzisiaj z lepszymi wieściami ;) Właśnie wypatrzyłam w pycholu dwie dolne dwójki i tym razem obeszło się bez dodatkowych atrakcji ;) Dołączamy do życzeń dla Kacperka ;) Patrzcie, pierwsze \" Majowe \" dziecko i już rok ;;) A zaraz będą inne Smyki dmuchać świeczki na torcie ;) Lucky! A może Gabryś po prostu wybredny heheh... Powiem Ci tylko, ze córka mojej znajomej przez pierwszy rok nie chciała prawie nic jeść.Matka cudowała, wymyślała, a Laura pluła na kilometr wszystkim co udało jej się do buzi wepchnąć... A teraz to pożre nawet szczypior i cebulę ;) Dziewczyny, takie pytanie: co z butkami,bo jak byłam w szpitalu, to doradzili mi że już powinnam kupić skoro Mati zaczyna marsze. Tylko kupowanie jednej pary butów na miesiąc za powiedzmy 100 zeta trochę mnie przeraża. Jak wiadomo butki muszą być z usztywnioną kostką i piętką itd.... A co w domu? Koleżanka kupiła używane, ale ja sie jakoś opieram przed kupowaniem butów po innym dziecku.. Mogę się pochwalić, ze Mateusz już coraz częściej wędruje po pokoju ;) Mam na oku Bartki, zobaczymy... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno dobrze jest, jak po domku chociaż dziecko na bosaka chodzi. Tak mówia ortopedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×