Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Aniu, a co kiedy zostajecie w POznaniu?bo rzeczywiscie może bedzie mozna sie jakoś spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka------------------------------------------------- -> jowwal@o2.pl ewa27--------------------------------------------------- --- iguana00@wp.pl Maja24------------------------------------------------------mz.kz@vp.pl Jasię dołączam bo u mnie też nic tylko żaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń wszystkiego co najpiękniejsze dla Kacperka. Dla naszego pierwszego majowego Jubilata 🌻 🌻 🌻 U nas ospa już się kończy. Strupki pomału odpadają.:D Zobaczymy czy zostaną jakieś ślady. Wróciłam do pracy. Nie jest źle. Chodzę na 9-tą i pracuję do 13-tej. Tylko jakoś rano nie mogę z niczym zdążyć.:O Tabeleczka: NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WIEK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----11//0---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52--------11//0---------9,9/776-----6 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------10//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----11//0---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----11//0---------10,50/75--5 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---8//1--------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------10//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------10//2--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----8/ /0---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 0//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----9//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------9//3--------10,5/73----6 ======================================================== ============ NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec Jeszcze podsyłam linka dla mam, których dzieci czworakują. http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=124_232&products_id=4015 Olek bawi się tym samochodzikiem godzinami. Jeździ po całym domu i ma radochę że nie wiem. Taka mała rzecz a tak wiele radości;) Polecam:) Jeśli macie jakieś sprawdzone zabawki czekam na info:) Chętnie zobaczę czym bawią się teraz wasze maluchy. Może coś s(z)papuguję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!🖐️ My nadal tylko we dwójkę, Pogubilam kilka kontaktów na gg możecie do mnie napisać na mój gg...dzięki U nas kolejny dzien bez Przemka. Pierwszy raz dzisiaj wykąpałam Misia sama i o dziwo obyło sie bez katastrofy... Bylismy też na dłuuuuugim spacerze, nie jest źle we dwoje, ale dobrze też nie!!!! Buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matitka Synuś cukiereczek;) dzieki za fotki anka1974 co do zabawek mamy jakieś tu i tam, ale Mały najchętniej bawi się z mamą:P.Nic nie zastąpi mu mojego towrzystwa i tym się nie nudzi.A z innych zabawek to mamy zestaw gimnastyczny chicco.Kiedyś jako zestaw,a teraz wisi u niego w kojcu.Zawsze chętnie się nim bawi góra 15 min.Ma też młoteczek litle tikes-to starczy mi czasu by pójśc do WC:P-2-5 min.Ma pluszaki z czymś w środku-jedne piszczą inne szczekają poza tym różne grzechotki itd.Dziś była w sklepie i patrzyłam co mu kupić, ale tam nic nie było.Zastanawaim się na klockami fisher price-widziałam na all... i bardzo mi się spodobały-to jakieś klocki aktywne czy coś w tym rodzaju. a w sklepie byłam po butelki dla Małego-na same akcesoria wydałam 85 zł.Myślałam,że mi włosy staną dęba:O.Tu jakiś smoczek bo wymienić trzeba, tu butelka i bummmm. dziś zaczynam sprzątanie jutro kończę i popołudniu już świętujemy z Amorkiem sami bo Tatuś wróci z pracy po 22,30. to do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Z zabawkami u nas podobnie nie koniecznie adka interesują lepszy jest pilot i już wie do czego służy cały czas z nim chodzi i kieruje w kierunku telewizora. A zabawek ma tyle że w dwóch pudłach się nie mieszczą ale zauważyłam że zaczyna wrzucać i wyciągać z pudełeczek więc z pewnością kupię mu klocki te fisher prica i myślę o czymś takim http://www.allegro.pl/item180016066_fisher_price_garnuszek_na_klocuszek_gwarancja_.html A jesli chodzi o smaotność to od wtorku zostajemy sami z adkiem na 2 miesiące jestem przerażona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt, ale przede wszystkim wielu radosnych chwil w miłej atmosferze 🌼 ❤️ 🌼 [🌼 ❤️ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Witam Was rodosna w piatkowy ranek, bo jakby nie było byle do 14-stej i 3 dni luzu :-D Jeśli chodzi o zabwaczki, to Bunia też ma spory asortyment, ale ostatnio własnie bardzo polubiła wkładanie i wyciaganie różnych rzeczy więc kupiliśmy jej żyrafkę z Fisher, bo nie było w tym momencie garnuszka na klocuszek :-( Ma też taki pałąk na który nasuwa się kółeczka i buduje w ten sposób wieżę. Bardzo to lubi :-) Nie wspomnę o stercie pluszaków, lalek itp. ale teraz najciekawsze są własnie wszelkiego rodzaju klocki :-) anka---witaj wśró mam pracujących 🌻 Jeszcze trochę i zobaczysz, że z organizacją będzie o wiele lepiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piątek!!!!!!!!! My nadal sami i tak do 17tego kwietnia!!!!!!Tituś właśnie rzuca, łyżeczką o stolik oooojj jaką ma przy tym uciechę!!!!!!tylko cały czas łypie na mnie krzywo bo siedzę przed komputerem i to bez niego:-p Nie myślałam, że gdy zostanę sama z Makarym to sobie tak będę radzić tzn w miarę dobrze:-D i jaka niespodzianka radzimy sobie i to całkiem odpukać puk puk puk nieźle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu....odezwij sie do mnie na gg...bo zgubiłam Twój numer pliss pliss pliss i jeszcze kilka innych odezwijcie sie kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu....odezwij sie do mnie na gg...bo zgubiłam Twój numer pliss pliss pliss i jeszcze kilka innych odezwijcie sie kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka w sloneczny piatek! Nareszcie pogoda sie troszke polepszyla chociaz za cieplo w Gdansku to nie jest :( Lukasz nadal chory, wczoraj w nocy pogotowie mielismy bo goraczka bardzo wysoka, no ale dostal zastrzyk w pupe (z wiekim marudzeniem) i dzis juz jakos lepiej. Co za Swieta! Szwedzia - gratulacje dla Olusi!!! No to zwinna dziewucha jest! Grzywa - gratulacje dla Was tez za bezbolesne odstawienie od piersi i przespane nocki - nareszcie sie wyspisz!!!! Brydzia - wozek to Loola, fajny i bardzo go sobie chwale ale jako spacerowka to zaczyna byc troszke za ciezki. Co do zabawek to u nas tez zaczelo sie szalenstwo na klocki, ale najlepiej to Mysz bawi sie przebieraniem w swoich ciuszkach :) przeklada je sobie na jedna strone potem na druga potem spowrotem.... i cisza na jakas godzinke :) Eli, myszka prezent juz stracila jedna raczke ;) mama szyc musi :D Caluski dla wszystkich Majoweczek!!!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj ale tu ruch dzisiaj :-P Asiu---widzisz jakie to polskie badziewia robią :-D Misiek póki co cały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, nie to Mysz taka \"szarpliwa\" :D Ale pogoda! Az sie chce na spacer wyjsc tylko ze tu zimno, brrrrr. A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
U nas cudownie.....słonko świeci, ale wiaterek też zawiewa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calej ekipie majowych mamus
i majowym bobaskom zycze szczesliwych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu sie dostałam do kaffe cały dzien coś było nie tak!!!! Szlag mnie dziś normalnie trafiał.Dziecko spało mi za cały dzień pół godziny!!!rano usypiało sobie ślicznie a tu teletubisie sie zaczęły dziecko na równe nogi oczy jak spodki-ogląda.Obejrzał zaczeło sie marudzenie, no to go usypiałam godzinę...w końcu usnął, poszłam do wanny, umyłam butlę..ubieram sie a tu ryk!!!Jakaś wredna idzie po schodach na obcasach w których chodzićnie umie stuka jak opętana nogi jej sie plątajadziecko obudzone spało wyżej wymienione pół godziny!!!!..Pomęczyliśmy sie do drugiego śniadania-zjadł pobawił sie trochepo pół godzinie wycie bo śpiący no to znowu go usypiam usypiam usypiam kolejnagodzinę..dziecko tyle co przysnęło q-a mać listonoszka i jak nigdy bo zawsze puka.... najpierw dzwoni domofonem potem do drzwi, Makuś oczywiście w ryk..myślałam że ja rozniosę tą kobitę..dobrze ze niczego nie miałam ostrego pod rękabo była by sprawa o napaść z ostrym narzędziem;-) Dzień poprostu okropny.......aż z tego stresu zadzwoniłam sobie po pizzę z mięchem..pal licho że dzis wielki piątek Teraz Makary zjadł obiad trochę nam przeszło, ale niewiadomo na jak długo .Ratunku!!!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi---cały dzień trzymałam kciuki,a tu nadal nie ma żadnej informacji jak Tobie poszło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli- wielki buziak dla Ciebie za pamięć. Właśnie wróciłam do domu. ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) jestem przeszczęśliwa- wkońcu się udało!!!! teraz będę mogła spokojnie inaczej zorganizować dzień i jeździć do/z pracy... myślałam jednak że będzie lżej że niby Wielki Piątek, ale skąd zdało z ponad 20 osób zaledwie kilka. W TYM I JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale z tego stresu, nerwów, czuje się jakbym była pijana ;) jeszcze miesiąc oczekiwania na prawko i w drogę...nadjeżdżam. bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Majóweczki!!!!! Czy Wy mnie jeszcze pamiętacie??? To ja biedronka pstra :) Dziękuję Wam za pamięć, wszystkie zdjęcia-majowe szkraby są cuuudowne:) U nas wszystko ok, trochę mało czasu... Ale napiszę Wam kiedyś w szczegółach, a dzisiaj chcę zlożyć Wam zyczenia świąteczne WESOŁEGO ALLELUJA !!! Julka też chce Wam coś powiedzieć:) http://www.photoblog.pl/julinek/3419311 Całusy dla wszystkich! Qassandro! Gratulacje!!! Matitka! Najlepsze życzenia dla Kacperka!!! Niestety nie udało mi się otworzyć zdjęć :( Postaram sie w świeta posiedzieć i poczytać miłą lekturę kafeterii-mam spore zaległosci!!! Z tego co czytałam troszkę widziałam temat butów... Ja tez kupiłam kapcie befado-sa rewelacyjne. A dzisiaj Jula dostała prezent od zajączka:)-kupiliśmy jej butki GUCIO-strzeliłam, bo mi sie podobał opis i wygląd-i są super!!! http://mygucio.com/index.php Idę spać, bo padam, a jutro wyjeżdzamy do teściów-także w świeta sobie w domku nie posiedzę :( Jeszcze raz gorąco pozdrawiam!!! Pa Pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra-GRATULACJE !!!!!!!To masz teraz dwa powody do świętowania -święta i prawko-tylko nie szalej :-P nadeszła wiosna co widać po wpisie BIEDRONKI🌻🌻 także dziweczyny to dobry znak.U nas odrazu wyszło słońce :-) Biedronko my pamiętamy cały czas.\\ Julka jest boska.Pozycja do spanie super, a jej nowe okulary achhhh :-) WSZYSTKIM ŻYCZYM ZDROWYCH, WESOŁYCH, POGODNYCH , SMACZNYCH ŚWIĄT :-) pozdrawiamy Brygida i Aron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassi - GRATULACJE!!!!!! tak szybciutko i jednym palcem bo mala az wyje ze snu WESOLYCH, SPOKOJNYCH I SMACZNYCH SWIAT!!!!! Buziaki dla wszystkich Majowuch Urwiskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko, Brygidko, Mamo E- dzięki 🌻 i dla wszystkich majóweczek i ich rodzin: Niech Wam Kochani będzie wiosennie i słonecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w Śmingus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zając przyniesie radość i nadzieje. Zdrowych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i miłości. Radosnego, pogodnego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra a nie masz tej ksiązki kucharkskiej dla Bąbelków co wysyłała elinova??Bo wiem,że tam był ten przepis-jak chcesz to Ci podeślę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki... Wesołego Alleluje Wam życzymy!!! 😘😘😘 My właśnie sie pakujemy do auta i jazda!!! Trzymajta się!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majóweczki!!!! Składamy wam wszystkim i tym małym i duzym-najlepsze życzenia z okazji Wielkanocy by Chrystus Zmartwychwstały był zawsze i wszedzie z wami i wam błogosławił. Dziekujemy tez za zyczenia otrzymane ,ale jedną karteczke otrzymała ola i nie wiemy od kogo ale i tak bardzo dziekujemy. Trzymajcie sie i do usłyszenia. ps.U nas nie bedzie za ciekawie bo rafał przyniósł do domu potworny katar - jemu juz prawie nic nie jest ale za to ja i Ola......już zaczynamy siąkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×