Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

dziewczyny-kobietki mam problem kupiliśmy samochód-wszytko z nim ok jednak chodzi mi o OC.Ponoć na tym ubezpieczeniu byłego właściciela można jeżdzić miesiąc no to jeżdzimy i mamy czas do 18,07.Nie wymówiliśmy jeszcze umowy z tamtym ubezpieczeniem PZU (chyba,że tamten właściciel dał tę umowę jaką spisaliśmy między sobą, ale ona jest na termin 18,07), a następna polisa będzie w innym ubezpieczeniu-bo taniej jednak samochód jest już przerejestrowany i na innych tablicach-czy to problem??Czy samochód jest nadal ubezpieczony??Każdy mówi co innego-już wariuję szczególnie,że jutro chcieliśmy jechać sobie do miasta:O..Z tamtym właścicielem podpisaliśmy taką umowę ,że nie będziemy korzystać z jego umowy po 18,07 ,żeby mógł dostać zwrot pieniązków.Proszę napiszcie czy możemy jeżdzić czy nie?? pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Brygidko-- z tego co się orientuje i po rozmowie z A. raczej nie możecie jeździć na tym ubezpieczeniu poprzedniego właściciela. Co innego gdybyście nie przerejstrowali samochodu - to owszem. Na polisie ubezpieczeniowej jest wpisany nr rejs. pojazdu więc co za tym idzie teraz macie inny nr tablic niż widnieje na ubezpieczeniu. A u nas nadal pogoda do d*** Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! Brydzia - my tez mielismy taka sytuacje.Kupilismy samochód od kolegi.Przerejesstrowalismy na meza, no i zdecydował Robert ze zmieni ubezbieczyciela bo taniej.Ubezpieczenie sie skończyło ,poszedł do innego i ubezpieczył.I myslelismy ze wszystko w porzadku.A potem przyszło do zapłaty z PZU.Wyszło na to ze musielismy drugi raz ubezpieczyc samochód bo nie wypowiedzielismy PZU umowy.(której zresztą nie zawarlismy my tylko kolega)dla mnie to bez sensu.Ale tak wyszło ze musielismy zapłacic dwa razy. Dletego pamietaj jak chcesz zmienic zakład ubezpieczen to temu pierwszemu złóz wypowiedzenie. Czy teraz mozesz jezdzic - tego nie wiem.Ale eEi ci napisała ze prawdopodobnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!!!!!!!!🖐️ u nas pogoda paskudna ble:-o Makary nówka:-) nic mu nie dolega co nas bardzo cieszy:-D B-26 hihih dzięki za podtrzymanie na duchu...u nas ucierpiała przy tym pawiku jedynie kołdra, ale za to bardzo dokładnie moglam sobie obejrzeć jaka była zawartość tegoż wyskoku.... Poza tym same nudy!!!!Wczoraj wyrwaliśmy sie na trochę, od Makusia ale znowu było to nie w smak mojej mamusi :-oi tatusiowi :-o tfuuuu trzaa było fochy pokazać😠 mam ich dość normalnie czasem grrrrrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jezdzic
, ale trzeba zglosic sie do Pzu celem przekalkulowania umowy /moze wystapic sytuacja, ze bedziesz musiala doplacic kilka zl/ i przepisania oc na was. Pamietaj tez o zlozeniu wypowiedzenia, jezeli zamierzasz ubezpieczyc auto w innym zakladzie, poniewaz jak ktos tu wyzej napisal - ubezpieczenie w pzu wznowi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie termin końca tego ubezpieczenia rękojmi bo tak to się nazywa upływa mi 18,07 -czy wystraczy ,że złożę te wypowiedzenie krótko przed.Bo wiem na 100% jeśli teraz zer umowę to na 100% nie mam ubezpieczenia. napiszcie jak możecie bo wychodze z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz jezdzic
wypowiedzenie składa się najpóxniej 1 dzień przed końcem, czyli musisz zrobić to najpóźniej 17lipca. Ważne!!!!! złóż wypowiedzenie w dwóch egzemplarzach i jedno potwierdzone, że wpłynęło /!!!/ weż sobie. Wystąp tez od razu o "zaświadczenie o przebiegu ubezpieczenia", bo może być potrzebne przy zawieraniu kolejnych umów ubezpieczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz jezdzić wielkie dzięki za informacje pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No to minął pierwszy tydzień urlopu...Pogodę pozostawię bez komentarza, bo co tu dużo pisać pogoda do d*** :-D Ale to jeszcze nic w porównaniu z tym co nas czeka od poniedziałku - atak na kuchnie przyspieszony o tydzień!!!!!! Już się stresuję i nie śpię po nocach...ten syf w całym mieszkaniu... No i wtedy jak tu funkcjonować zanim będą nowe meble - pewnie z m-c dobry będziemy żyli na kartonach w kuchni hehehehe Dziś zamierzamy się \"wyprowadzić\" z kuchni...kartony już czekają... Wiki zdrzemnęła się teraz więc pewnie po obiedzie wyeksmitujemy ją do babci i do dzieła!!! Może któraś z WAS ma w zanadrzu mnóstwo wolnego czasu?? To zapraszam do pomocy :-D Także ja z Niunią przyszły tydzień spędzę pewnie u teściowej i nie wiem czy zajrzę...Ale pewnie tak :-P Także miłego weekendu kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli gdybym była bliżej Was to z przyjemnością bym Wam pomogła. Takie remonty jak kuchnia i wc to chyba jedna z najgorszych bo nas ograniczają:O.Współczuję pozdrawiamy i dziękujemy za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozieeeeeeeeeeeeeeeeee jak tu cicho:O pogoda nie jest aż taka fajna-co robicie? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No faktycznie ruch tu straszny :( My właśnie wróciliśmy ze spacerku . Byliśmy w lesie Kamilek najadł sie jagód cała buźka fioletowa :)Bardzo ładna pogoda sie zrobiła no oby tak sie utrzymało .Dziewczyny gdzie sie podziewacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ja też jestem tyle, że dziś cały dzień w biegu. Trzeba było opróżnić już całkowicie kuchnię , bo jutro zaczyna się ten szał....brrrrrrrrr Jeśli chodzi o pogodę to u nas ociepliło się, tyle że wiatr może głowę urwać...Echhh to lato.... Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Eli współczuję ja przechodziłam generalny remont kuchni dwa lata temu i trawało to od końca marca do połowy sierpnia koszmar ale to naprawdę była generalka łącznie z wymianą podłogi. I wcale nie wspominam tych czasów zbyt miło np. mycie naczyń w misce brrr ale opłoacało się efekt jest super!!! Coś za coś powodzenia:) U nas pogoda tez lepsza ale jekieś chmury od rana się gromadzą:( My powli szykujemy sie na wakacje w środę jadę na zakupy ale tym razem bez adusia:) Buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ gaga---ja to właśnie myślę o tym efekcie końcowym i to trzyma mnie przy życiu hehehehe U nas też generalny remont, łącznie ze zrywaniem podłogi.... Ale przeraziłam się tym, że trwało tu u Was tak długo... Nasz \"majster\" obiecał, że w tym tygodniu wszystko zrobi /podłoga, sufit, ściany/, bo już od poniedziałku kolejna robótka go czeka. No wiadomo, że na meble będziemy musieli trochę poczekać, ale wtedy to już nie będzie takiego bałaganu jak przy całym wstępie. Zaraz jedziemy po płytki i inne pierdołki. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my po szczepieniu:O. przeciwko odrze różyczce i świńce oraz dodatkowo na meningokoki-neis-vac czy jakoś tak. mam nadzieję,że efektów ubocznych nie będzie\\ pozdrawiamy GRZYWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co z Wami????????????????????????????? Odezwij się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! Brydzia - jednak zaszczepiłas wszystkim.Tak mozna.Zobaczymy jak to u mnie wypadnie.Na razie za tydzien robimy kontrolne badania.Jak wszystko bedzie ok.To tez zabieramy sie za szczepienia. rafała wywiozłam dzisiaj na obóz żeglarski- i juz za nim tesknie. Elinova - co tam bałagan,troche kurzu ale potem jai luxus bedzie.Hihi.Wiem wiem tak się mówi ale robota fatalna. Jadę ci pomóc!!!! Dobra babeczki ide ogarnac chałupke bo straszny bałagan mam przez ten wyjazd Rafała. Trzymajcie sie cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Eli- powodzenia przy remonciku. Nie zazdroszcze Aczkolwiek moge przyjechac pomoc Jak dobrze pamietam mieszkasz nad morzem ? Szwedzia- ja też najchętniej mojego oszoloma (czyt. Nikole) bym gdzies wysłała . Ale wiem ze jeden jej dzien poza domem i juz za nia tesknie Powiedzcie mi kiedy jest to szczepienie na odre itp. Fabian ma juz 13 miesciecy i ejszcze nie dostalam informacji kiedy ma byc szczepiony u nas nic nowego Niedlugo wyjezdzamy na wczasy a pogoda mnie przeraza. Jak ja mam siedziec 2 tyg, nad morzem w taka pogode Dzisiaj prubowalam pakowac czesc ciuszków i jestem załamana, pojedziemy jak Rumuni z tyloma tobołami. Nienawidze tego własnie, ze wszystko dla dzieci ejst potrzebne a busa niestety sie niedorobilismy. Cale szczescie ze jada rodzice z nami wiec czesc pakunków oni zabiora. Moja mama wymyślila sobie żeby zabrac Fabkowi lożeczko, rowerek, wozek (to obowiazkowo) niewspomne o parasolu, lezaczkach , normalnie jak z reklamy IKEI :D Moje dziecko wlasnie sie przebudza,na jedzonko Buziole dla wszystkich I pieknej pogody wszystkim wypoczywajacym zyczymy Jeszcze zagladne doWas przed wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Czarna, podobno świnka, odra i rozyczka sa po roku, ale Gabryś ma 14 mies. prawie a ja go jeszcze nie szczepilam. Chyba wkrotce sie umowie. Kiepska pogoda!! Zimno, ze nie chce sie nosa wystawic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No babki co z Wami?? Każda piszę, że jedzie pomóc, ale jakoś żadna dojechać nie może??? Obiecuję, że po całej tej zadymie biorę Was nad morze, zimne piwko i...tylko niech któras ze soba piękną słoneczna pogodę przywiezie :-P Jeśli chodzi o szczepienie świnka+... to też czekałam na zawiadomienie i się okazało, że zawiadomienia nie będzie...To szczepienie jest po roku i należy pojechać i zaszczepić po prostu dziecko!! Teraz mam już w książeczce informację, że 5 września kolejne szczepienie - Infanrix. Na dziś już koniec bałaganu - płyty na sufit położone. Zmyłam z grubsza kurze, bo gdzie palec przyłożyłam tam plama po nim zostawała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki Kochane ;) Melduje sie po hmmmm... dość długiej przerwie ;) U nas jak wszędzie pogoda do d. piękny lipiec i kurcze współczuje tym, co się nastawili na wylegiwanie na plaży.... U nas trochę się działo, T. zmienił prace, ale trochę jazd było przy tym, w końcu jednak od wczoraj zaczął w dość poważnej firmie, tylko jak na początek to z kasą raczej średnio. I z czasem też będzie różnie. Młody natomiast zaczyna sobie robić żarty ze spania. Ostatnio wieczorem zasypia tak, ze po 2 - 3 godzinach sie budzi, czyli gdzieś około północy i dawaj!!! Gotów do zabawy i wygłupów. A my właśnie padnięci i chcielibyśmy już iść spać, atu nie ma co, Młody szaleje. wiec go myk do nas do łóżka, i tak zasypia, ale wczoraj to była jazda do 2....... A poza tym to w głowie mu tylko psoty ;) i wspinaczka po meblach!!!!!!!!! No i straszenie małych dziewczynek w parku ;) Poza tym jest teraz na etapie naśladowczym, wiec telefony poszły w ruch, bo Mati rozmawia ;) Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że tu straszny ruch:O ja dostaję depresji pogodowej.Szlak mnie trafia jak słyszę ten deszcz. pozdrawiam i zyce duzo sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My już na walizkach zaraz jedziemy na lotnisko .Mam nadzieje że młody dobrze zniesie lot . Brygidko a pomyśl co mają zrobić ci co są teraz na wytęsknionym urlopie nad morzem . To juz załamka na całego . Eli jak tam mieszkanko pobojowisko pewnie na całego . Ja w zaszłym roku przez to przechodziłam . Pomyśl o efekcie końcowym jak będzie pięknie :) Dziewczyny co się dzieje z Grzywą . Pozdrawiam Was serdecznie i gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim:) Dziewczyny, za trzy tygodnie chcemy jechać na wczasy nad morze. Znacie jakies fajne spokojne miejsca???? Musimy już coś zarezerwować. Chciałabym coś sprawdzonego. Jeżeli mżecie coś polecić to piszcie. Z góry dziękuję. Eli > trzymaj się w tym bałaganie... już za chwilkę będzie pięknie... aż do następnego remontu;) :P Olek też już był szczepiony MMR (odra, świnka, różyczka). Powiedziano nam że jest to szczepionka z grupy żywych (cokolwiek to znaczy;) ) i że gorączka może (ale nie musi) wystąpić nawet po 2-3 tygodniach od szczepienia. Nie należy panikowac tylko podać środki przeciwgorączkowe i poczekać. Szczepinie mieliśmy tydzień temu i na razie żadnych objawów. Pozdrawiam i czekam na morskie propozycje:) Pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘Hej Kobiełki 😘Faktycznie pustki i bynajmniej ja też troche sie do tego przyczyniam bo też nic nie piszę....ale to chyba przez lato, jakie by nie było jednak lato.I każda z nas pewnie czuje wewnętrzną potrzebę, żeby w domu nie kwitnąć, mimo iż pogoda do deeeee..... Nasze dziecię❤️ wciąż czyni postępy w chodzeniu:-D coraz śmielej sobie poczyna, ale na dworze za nic sam nie pójdzie, poczuje tylko twardy grunt pod nogami i odrazu krzyk, i wspinanie sie po moich butach, byle tylko na ręce......tchórzliwiec mały:-p 😘W sobote idziemy na wesele....nie chce mi sie za bardzo, bo tam będzie sporo dość niezyczliwych nam osób, ale cóż robić, znajomych swoich przyjaciół sie nie wybiera - niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie:O dziś dowiedziałam się,że jeśli ktoś z sił wyższych nie obsadzi posady o którą się staram to będę mieć tą pracę.Został tydzień do tej wiadomości na którą czekam.Już mi się to po nocach śni.Oby coś z tego było!Ciekawe czy ktoś do mnie zadzwoni? biedroneczko🌻-JUŻ WAKACJE !!!Co tam u Was-chyba masz wolne prawda??Pozdrawiamy Was gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem z topiku kwietniówek.. mam prośbę -oddajcie proszę głosy na moje zdjęcia / z góry dziekuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik-oczywiście i z przyjemnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×