Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WIEK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --14/0--------10,5/81-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----13//2---------9,7/80-----12 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- ----13//2---------11,00/80--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74--- biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- -----12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------13//1--------11,8/83----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10,5/?-------12 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------12//0--------12,34/80---7 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----12---------12/80----8 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----12//0---------9,5/77----7 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----12//3-------11/78------5 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------12//2--------8,9/?-----2 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 b-26----------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------12//2--------11,5/80----7 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............22 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń b-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec f-ka...........................08.01.1983............... ..............24grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidko pamietaj ze jestes wspaniała mamą i to że chcesz isc do pracy to niczego nie zmienia!!! ja tez bym chciała isc do pracy chociaz na pół etetu ale nie mam z kim zostawic Olivierka:( Moja bratowa jak Olivier miał 2 miesiące to mi sie pytała gdzie robimy roczek bo musi wziąc wole:) ale ona wogóle ma fioła na punkcie Olivierka bo jej synus ma juz 6 lat i bardzo chcialaby miec drugie ale wiesz z kasa krucho>lepiej miec dla jednego niz nie mieć dla dwóch. jak tylko bedziesz chciala pogadac to dawaj na gg lub pisz smsy:) Pamietaj że masz nas🌻 wirtualna rodzinke hehe pozdrawiamy i trzymamy kciuki zeby sie udało z teściową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie czekam w biurze za klientem bo ma odebrac oklejone autko reklamą i jeszcze inny ma przyjechac cos tam robic przy maszynie do druku a Piotr pojechał w końcu po mój samochód:):):)Tak sie ciesze!!! W końcu nie bede sie prosic zeby gdzies podejchac:P Olivier gdzie poszedł z teściowa na spacer w około domu:) bo dalej niestety nie ma siły chodzic... albo dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!!!! Nareszcie mam klawiaturę!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co u nas? Pokrótce: dzisiaj rano ściągnęłam Mateusza z komody wysokości 1,20 m.... Jednym słowem Hardcore!!!!!!!!!!!!!!!! Brydzia!!!! Ja trzymam kciuki za Was, sama mam teraz dość zagadkową sytuacje, a we wtorek idę na rozmowę do wydawnictwa, a potem do jakiejś innej instytucji.... I nie wiem co będzie jak T. dostanie pracę jako grafik. Mam wtedy do wyboru: żłobek, albo niania, ale jakoś nie umiem sobie wyobrazić jakbym miała tego mojego małego potwora rzucić na pożarcie innym, obcym babom ;) A!!! I są foty nowe, co sobie można pooglądać u nas na stronie: http://smyki.pl/domeny/mlody.pl/matiniebieskieoko/index.php? To Was prędzej czy później wszystkie czeka ;) Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ :-D:-D:-D Tak...tak... to już dziś!!! Ostatni dzien w pracy...przed urlopem :-D Anka---pisz jak tam autko??? Brygidko---czekamy na relację z rozmowy kwalifikacyjnej i oczywiście trzymam kciuki, obyś to Ty była ta najlepszą :-) Miłego dnia babeczki 🌻 A tak swoją drog to ciekawe gdzie się podziewa całą rzesza Majówek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli-relacja będzie na gorąo :P już od wczoraj mam \"stresa\":P Bąbel śpi;)., a ja juz prawie gotowa-tylko się ubrać. a jak się czujesz??Pisałaś coś o katarku.... to do potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No tak...ja się wybieram na urlop, a tu ruch taki jakbyście już wszystkie sobie miło wypoczywały :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ostatni dzień rozmów kwalifikacyjnych dopiero po 20,07 będzie wiadomo co i jak Pani dyrektor robi sobie urlop, a potem zadecyduje Tak szczerze to pytała mnie o parę pytań, które mnie zaskoczyły-czy znam księgowość:O.Dziwne bo tym zajmuje sie specjalny urząd szkolny z gminy, ale co tam.... no i stwierdziła,że mam trochę krótki staż pracy-no widać,że cięzko być młodym z krótkim stażem.No i jak tu pracować?Najgorsze jest to,że zamiast się rozgadać.... to ja siedziałam cicho, ale co ma być to będzie nie należe do osób typu JESTEM NAJLEPSZA i o tym będę mówić.Jednak było miło.Czuję,że nie dostanę tej pracy.Były też tam inne osoby-wiek jedna pani koło 45 lat wątpie by widziała w życiu komputer, a druga gdzieś 30 lat niezbyt zadbana-jak widziałam buty to miałam dość-nie znaczy czy modne czy coś w tym rodzaju, ale były stare i brudne, a chyba każy ma buty wyjściowe-przecież to nie majątek-a jeśli już rzeczywiście nie jest go na to stać to chyba wodę w domu ma;)..Jeśli w tej pracy nic nie wyjdzie do składam podanie kilka wiosek dalej -tylko mniejsze pieniądze, dojazd-zobaczymy tymczasem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj Brygidko... uszka do góry... dobrze piszesz.. co ma być to będzie a i tak bedzie ok!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu- Najważniejsze masz już za sobą. Zdecydowałaś o tym, że chcesz pracować, a to już połowa sukcesu. Ponad 5 lat pracowałam w doradztwie zawodowym i konsultingu, więc jakbyś miała jakieś pytania, wątpliwości czy sprawy do wyjaśnienia w sprawie poszukiwania pracy/rozmowy kwalifikacyjnej/dokumentów aplikacyjnych itp. To pisz albo na kaffe, albo na maila albo gg.! Innymi się nie przejmuj, bo zawsze będą gadali, ważne żebyś miała wsparcie męża ale to już masz! Jesteś cudowną osobą, wrażliwą, i bardzo oddaną, jednym słowem bdb matką ! Wiem jak trudne jest rozstać się z dzieckiem na kilka godzin codziennie, ale początki zawsze są trudne, później to już jest inaczej. Nie mówię, że cieszysz się, że wychodzisz z domu i zostawiasz dzidziusia, ale mówię o tym, że fajnie jest trochę odsapnąć, nabrać dystansu do życia codziennego, wyjść do ludzi, ubrać się, umalować i przede wszystkim rozwijać się zawodowo. TO ogromnie ważne na przyszłość! Ja widzę prawie same plusy takiego rozwiązania, choć jest i minus- Gabrysia w domu. Ale sama zobaczysz, że Aronek będzie chciał wychodzić do innych, spotykać się z dziećmi. Itp. Ja początkowo bałam się jak to będzie zawozić córcię do dziadków, jak jej tam będzie, gdzie będą jej już znane kąty, zabawki itd....ale wiesz co? Ma tam drugi dom, ma swoje łóżeczko, inne zabawki, inne kąty i inne zalety, typu dom z ogródkiem i kotkiem w domu, za którym szaleje..nie mówiąc już o dziadkach o których się dopomina ;) Więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!!! Głowa do góry, będzie dobrze! Buźki dla super przystojnego Aronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! mam dzisiaj potwornego lenia!!!Buszuję po forum !!!!Rafał pojechał z kolegą do kina,Robert w pracy- ma nadliczbowe- a my babki siedzimy w domku.Ola spi jak wstanie to zaliczymy spacerek. Eli - miłego urlopu ,duzo słoneczka i spokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nabieraj sił i wracaj . Brydzia - dobre nastawienie to połowa sukcesu.Zycze ci tej pracy jak przyjaciółce.Na pewno wszystko jest na dobrej drodze. byłas wczoraj w Opolu- i nie przyjechałas na kawke? To jest niewybaczalne..;-) Qassandro- pozdrawiam Amberku - oli jest takim przystojniaczkiem ze hej...Ale pomidorek to mu chyba za bardzo nie podchodzi.Zdecydowanie lepiej woli motorek. Pozdrawiam i lece w garach pomieszac.... ja też chce do pracy!!!!!!!!!!:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ja pierwszy dzień urlopu spędzam bardzo pracowicie :-P Wielkie sprzątanie :-D Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Lista obecności podpisana :-P Wiecie, że żyję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Patrzcie co znalazłam na innym topiku :-( :-(:-( Coś się stało, ja żyję! Ja naprawdę żyję. Dar życia otrzymałam. O, braciszka z boku poznałam, On też prawdziwie się raduje i świata oczekuje. Dzięki Ci mamusiu i kochany Tatusiu. Braciszku patrz, coś się stało, jakieś światło się tu dostało, jakieś narzędzie błyszczące. Ała!!! Jakieś kłujące. Braciszku co oni Ci robią? Dlaczego dziurę w brzuszku Ci skrobią?! Mamusiu!!! Braciszka rozrywają, rączki mu wyrywają!!! Właśnie wykłuli mu oko i serduszko rozdarli głęboko. Jestem krwią braciszka zbryzgana, Mamusiu moja kochana. Już nie ma nas dwoje - zostałam sama, jak ja się Mamusiu boję! Pocę się w kolorze krwi! Mamusiu nie pozwól umrzeć mi. MAMUSIU!!! Ten potwór paluszki mi obcina! Już jest kaleką Twoja dziecina. Mamusiu, co ja takiego zrobiłam? Ja tylko się życiem cieszyłam. Mamusiu! Ja jestem miłością Boga do Ciebie, On naprawdę chce mieć nas w niebie? Jego miłość nigdy się nie kończy, nawet po śmierci się sączy. Ratunku Mamo!!! On urwał mi już kolano. Tatusiu! Ja będę Twoim skarbeczkiem, Będę Twoim aniołeczkiem, ale pomóż mi Niech nie wyrywa drugiej rączki mi Tatusiu, Mamusiu!!! Ja mogę być głodna, nie potrzebuję pieniędzy! Kochani ja mogę żyć w nędzy, ale nie pozwólcie aby mnie zamordowali i życie mi zabrali. Mamusiu, ja jestem jeszcze mała, Ja będę zawsze Cię kochała, w Twojej starości będę promyczkiem słońca, będę miłością Cię obdarzała do dni Twoich końca. Mamusiu!!! Jakiś błyszczący nóż gardło podrzyna mi, już nawet nie wiem jak Wy wyglądacie i dlaczego mnie nie kochacie?! Mamusiu! Czy ja umieram dlatego, że Tatuś Cię dręczy? Że Cię nie kocha i męczy? Ja Cię tysiąc razy mocniej będę kochała, Ja Twoja córunia mała. Ja będę Ci buzi na dobranoc dawała, Ja będę się z Tobą bawiła i śmiała. Mamusiu kochana! Nie pozwól żebym została zmasakrowana. MAMUSIU!!! On teraz szczypcami oczy mi rozdusi, Nie będę widziała mojej Mamusi, ale Ty mnie Mamusiu będziesz widziała. Spójrz do śmietnika, tam będę leżała. Mamusiu!!! Dlaczego życie mi dałaś i tak okrutnie je odebrałaś? Mamusiu patrz! Twoją córunię w krematorium spalili, ale duszy jej nie zabili, ja w Twoim umyśle będę żyła, będę po nocach Ci się śniła i będę po nocach do Ciebie wołała, Ja Twoja Córunia mała. Mamusiu, dlaczego zatykasz uszy? Przecież nikt Cię nie ogłuszy. To przecież ja, Twój skarbek kochany, ten co miał brzuszek rozerwany. Mamusiu, pamiętasz jak się bałam? Jak o pomoc do Ciebie wołałam? A pamiętasz mamusiu oczy tego lekarza? Co śmiercią dzieci obdarza? Kto mu dał prawo, by zabił Twoja dziecinę? Twoją niewinną kruszynę, Mamo, czy ta powolnej śmierci porcja nazywa się ABORCJA? Zapytaj rządzących o nazwiska, poznaj tych ludzi z bliska; sprawdź, czy oni tez swoje dzieci zabijają, czy tylko Ciebie w pogardzie moją? MAMUSIU. W naszym kraju mordercy chodzą na wolności, a niewinnym łamie się kości. Ustawy ludobójcze podejmują i Tobą się wcale nie przejmują. Mamusiu moja kochana, dlaczego cierpisz i jesteś załamana? To przecież ja, Twoja Córunia Twoja, Mamusiu moja, gdybyś wtedy mnie ocaliła, MAMUSIU! W Twoim sumieniu, będę ciągle żyła i będę za Tobą bardzo tęskniła, że Twoja córeczka najbardziej by Cię kochała. Mamusiu moja, ja nawet teraz jestem Twoja!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM do was sprawe. Czy któraś miała wózek ROAN?? Jesli tak to jak sie sparawdził??Ile dziecko pojeżdziło w gondoli?? Jak sprawdza sie spacerowka?? Niedługo na świat przyjdzie mój synek i własnie zakupiłam ten wózek ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Moze któraś odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek nie mam pojęcia:O. my mieliśmy tako i nikomu bym go nie poleciła:(.-dostaliśmy w prezencie spacerówkę kupiliśmy hauck i jesteśmy zadowoleni;) ten roan wygląda ok, ale w praktyce nie wiem życzę przyjemnego rozwiązania;). pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dopiero wczoraj I-wszy raz byliśmy z Maluszkiem na mieście ;).Podobało mu się w markecie , ale za długo nie chciał siedzieć w koszyku .No i ja I-wszy raz od roku gdzieś wyruszyłam;)-szok ,że już rok minął. Szwedzia-wtedy nie pojechaliśmy bo była u nas burza.A wczoraj byliśmy tak na szybko, ale wkrótce się spotkamy;). Jutro znów kolejny tydzień.Mąż do pracy, potem zawsze coś w domu do zrobienia:O.Tak w kółko. a dziś zrobiłam naszemu skarbeńkowi domowy obiadek-kotleciki mielone-duszone, w sosie warzywnym z ziemniaczkiem-TO BYLO PYSZNE, i aż nabrałam ochoty do gotowania Skarbeńkowi.Do tej pory były tylko słoiczki bo jakoś się zniechęciłam jak kiedyś mu ugotowałam, a on tego nie chciał( ziemniaczek z marchewką:O).Od jutra sama mu gotuję;).Ale się cieszę. A apetyt to on ma :P.Tylko czasami mamy bunt kaszkowy i kaszka ląduje wszędzie.Nie nawidzi siedzenia w foteliku-wszędzie gdzie go przypinam.Nie lubi też zamkniętych drzwi i jaikichkolwiek ograniczeń-rozbrykał się ;).Chyba trochę rozpieszczony:O. Dziś byliśmy u teściowej koło 1,5 godz-Mały wymęczył ich równo;). Jest taki ruchliwy i żywy.Czy Wasze dzieci też takie są?? Grzywa-gdzie jesteście???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Dziękuję za wsparcie w sprawie pracy;).Za Waszą pomoc.Zobaczymy co z tego wyniknie.Jakoś życie tak pisze scenariusz,że co ma być to będzie.Oby tylko było dobrze;).Do 20 kupa czasu i trochę mnie to nerwówki będzie kosztować, ale co tam;). Pozdrawiam i idę do wanny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ To znowu ja :-P Byłyśmy z Niunią u babci na kawie/żeby babcia się nie odzwyczaiła przez te 3 tyg. od Wiki :-D/, a teraz położyłam ją na drzemkę, ale chyba nici z tego będą, bo jeszcze się tam odzywa.... Echhh ten mój bąbel...a u babci potrafi spać 2 razy po 3 godz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie pogadasz:O. nie ma z kim:O. to pozdrawiamy i spadamy do wanny:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ To se poczytałam...no no no...Oby tak dalej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Eli wiki przecudna:) Amber oli niezły przystojniaczek:) Ja cały czas podczytuje topik ale nie mam czasu na wpisy. Kiedyś tyle napisałam i wszystko mi przepadło. Brydzia decyzja o podjęciu pracy jest oczywiście słuszna nie będę ci pisać dlaczego bo dziewczyny już chyba wszystko napisały a już niedługo sama się przekonasz że to najlepsze wyjście w tej sytuacji. Trzymamy kciuki!!! Moja koleżanka która urodziła córeczkę w czerwcu 2006 własnie mnie poinformowała że jest z następnym w ciąży oczywiście planowanej odważna bestia:) Ja juz myslami jestem nad morzem. Przybyło nam zębów bo mamy dwie nowe czwórki i następne już szykują się do wyjścia. Aduś jest super a odkąd tata wrócił to jest w niego zapaczony a ja mam trochę czasu dla siebie (czytaj sprzątanie gotowanie prasowanie). Od niedzieli uczę adka samodzielnego zasypiania w łóżeczku i całkiem nieźle nam idzie. A adek wczoraj biegał po kałużach w kaloszach ale miał radochę:) Eli przyślij nam troche piasu plissssss Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WIEK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --14/0--------10,5/81-----8 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------12/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----13//2---------9,7/80-----12 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- ----13//2---------11,00/80--8 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.12//0--------7,82/74--- biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----12//0---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- -----12//0/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//3--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------13//1--------11,8/83----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10,5/?-------12 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------13//2--------12,34/80---9 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 1//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----12---------12/80----8 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----12//0---------9,5/77----7 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----12//3-------11/78------5 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------12//2--------8,9/?-----2 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 b-26----------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------12//2--------11,5/80----7 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............22 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń b-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec f-ka...........................08.01.1983............... ..............24grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek!!!! Posprzatałam,poprałam,zupe ugotowałam,Drugie danie sie gotuje.Zrobiłam sobie kawke no i poogladałam Wikusie. Wikusiu - jestes sliczna dziewczynką!!!!!!!!! Eli - kiedy przekułas jej uszka? Bardzo płakała?Ja też chciałam Oli przekłuc ale ciagle sie cos odwleka.A jak pózniej z gojeniem- wszystko ok? Brydzia - co sie odwlecze to nie....... Takze pamietaj ze kawke musimy razem wypic.A ty pewnie w kuchni cos pichcisz dla swoich facetów co??? Czarna - tobie tez dziekuje za zdjecia. Fabcio już pewnie zapomnial o szpitalu, najwazniejsze ze rosnie ,je i że ładny z niego chłopczyk. A siostra to pewnie dumna ze swojego brata.Sliczna dziewczynka. A ja dalej tucze to moje dziecie; wsuwa wszystko tylko mleko jej za bardzo nie podchodzi- no i waga tez jokos tak powoli idzie do góry. jej waga wacha sie tak pomiedzy 7700 - 8000(wieczorem). Już pewnie mam bzika na punkcie tej wagi i waze ja co drugi - trzeci dzień. Pozdrawiam was serdecznie !!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ogórkowa:P zastanawiam się czy mogę podać ją Babelkowi?? szwedzia-u nas też apetyt dopisuje.Ja jednak ograniczam go tylko do posilkow stałych i nie podaje mu nic pomiedzy nimi.On dobrze wyglada.Bardzo polubil chlebek, buleczki, serki i juz takie dorosle dania.Jak mu smakuje to przeżuwa i mówi z pełną buzią \"mniam mniam\", a jak czasem dam mu odrobinkę czekolady to mówi \"aaaaaa\" idę dalej gotowac zanim Maleńki śpi;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia - no jasne ze mozesz mu dac!!!!!!!!! U nas wczoraj była pomidorowa z makaronem ale oli cos nie podeszła.Jadła pierwszy raz .Zjadła tylko pół miseczki,ale mysle ze przeszkadzał jej makaron bo nim pluła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×