Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość brygida-26
Witam Wszystkie MAJÓWKI !!! Troszkę póżno dowiedziałam się o Waszym istnieniu i może jest za póżno by z Wami "pogadać".Bardzo ciekawe rzeczy doweidziałam się od Was na Waszym forum. Z wszystkiego wywnioskowałam,że jesteście niesamowite :-) !!! A co o mnie??? Mam na imię Brygida , lat prawie 26 ( w niedzielę skończę 26). Jestem w 23 tygodniu ciąży i oczekuję chłopczyka. Miałam robione już usg i wyszło mi,że urodzę małego faceta. Ma 620 gram i wszystko jest dobrze z nim. Bardzo się cieszę ,że jestem w ciąży, a radość tą dzielę z moim kochanym mężem :-).Samopoczucie jest ok tylko mam czasem tyle pytań,że zostaję z nimi sama.Dzięki Waszym wypowiedziom dużo się dowiedziałam i pomyślałam,że jeśli ja Was znam to z mojej strony powinnam się chociaż przedstawić. Pozdrawiam Was i życzę zdrówka oraz dobrego humoru!!! Buziaczki :-) Brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wyniki poki co mam ksiazkowe:) teraz robilam badanie na cukier i po obciazeniu glukoza 50 z 74% podniosl mi sie do 81% co lakarka skomentowala sliczny wynik oby tak dalej:) generlanie postanowilam ze wytrzymam na tej \"diecie\" i zobaczymy ile mi przybedzie w ciagu miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Brydzia! Lepiej późno niz wcale :) Witaj w naszym gronie!!! Kolejny kawaler :) Napisz swoje dane to Cię wpisze do tabelki :) No i koniecznie odwiedź nasz blog, a później wyślij swoje zdj. do luckylady :) kinia! w twojej wypowiedzi pachnie profesjonalizmem-super, dobrze,że możemy sobie wspólnie pomagac :) Moja Julka tez chyba jest na wczasach, ale ona raczej gra w siatkówkę plażową :) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasiu! Ciebie też witam!!! Nie martw sie, bo ja tez przytyłam juz 10 kg. Staram sie nie jeśc słodyczy, ale jest ciężko....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona...nie bij! nie bij!!! ałaaa...ałaaa... Obiecuje ze ta lista zakupów zostanie moją biblią:D Wykuje ją na blachę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Biedroneczko bo ja już taka upierdliwa kobieta jestem że musze wszystko wiedzieć czasem lepiej niz specjalista. Ile to razy moja gin nademną ręcę załamywała kiedy przychodziłam do niej z nowo przeczytanym artykułem czy fragmentem ksiązki z żadaniem by mi natychmiast wytłumaczyła o co chodzi. A że mieszka dwa domy odemnie to nie mam daleko, ;) Alez mnie dzisiaj zgaga męczy na dwoże taki mróz a w moim przełyku pożar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty głupia małpo! nie chodzi mi o tą głupią liste, tylko o Ciebie!!!!!!!!! Zobaczysz urodzisz w czerwcu! My będziemy całowc nasz szkraby a Ty będziesz chodziła jeszcze z takim wielkim bebzunem!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witam Mamusie!! Ja przytyłam jak narazie 6 kg, ale moja siostra jak 3 lata temu była w ciąży to przybrała - uwaga - 23 kg i po ciąży nic jej z tego nie zostało więc nie wiem czy jest jakiś "limit" przybrania na wadze. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to Ci dalam Ty Grzywo! :) Kinia! tez bym chciała miec ginekologa pod ręką... Oby nie męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po wyniki do przychodni, a że przechodze koło fryzjera to może sie skusze... Ale sama nie wiem czego chce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Witajcie przyszłe mamusie.Co tam u was slychować? ja w sobote miałam extra prezent od mojej kumpeli dała mi wypakowane torby po brzegi ubranek dla malucha aż do 3 miesiaca kurcze ale sie cieszyłam nadal sie ciesze hihiihii!bo ona niedawno rodziła ale jej mały ma juz 4 miesiące i nie mieści sie wiec dała mi.Wiec ubranka mam z głowy.Pozbyliśmy sie z meżem narożnika ufff i stoi sofa ile miejsca sie zwolniło bo mieszkamy w małym pokoju i dziecko tam bedzie znami też do poki mieszkanka sobie nie znajdizemy ale nie wiadomo ile to potrwa.... na dniach zaczne 24 tydzień a maly ciagle pokazuje pośladki i nie che sie zdradzic wiec płci nie znam kurka hihih droczy sie ze mna noo.Chiałabym juz wiedziec... Wy też tak mialyscie ze sie z Wami bawilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witaj JoannoT! Nasze Maleństwo od samego początku się "odkryło" co do płci. Nawet na kasecie mamy filmy, na którym szeroko trzyma nózki i wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe...kto wie... Termin na 27 maja, ale w dzień dziecka też może wyskoczyć:) A teraz ciekawostka... Siedzę sobie w domku i nagle słyszę jakieś szmery... Poszłam, sprawdziłam i nic. Zdążyłam już zapomnieć o wszystkim i nagle mój pęcherz zaczął się domagać wypróżnienia, więc wybrałam się do kibelka...gacie w dół...siadam...a tu nagle nad głową przelatuje mi wróbelek!!! W mojej łazience!!! Serce w gardle!!! Wpadłam w panikę:o Do tego wszystkiego narobił mi do kosza na bieliznę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ratunku :-( Juz mi wyskoczyl brzuszek a szef wrocil z Niemiec po tygodniowej nieobecnosci i juz mu mialam powiedziec o @ ale nie moglam sie powstrzymac by znowu to zachowac w tajemnicy, wiec zalozylam ulubiony zielony polar, w ktorym wygladam dokladnie tak jak przed ciaza, bo tak sie uklada... i znowu nic. A potem stalam przed nim pol godziny jak opowiadal ze mam zalegle 5 dni urlopu do wykorzystania i wolalby mnie teraz wyslac niz np w sierpniu, kiedy to bedzie duzo pracy... On nic sie nie domysla. Ale obiecuje ze powiem mu to w przyszlym tyg. Tylko ze jak zapyta ktory miesiac a ja, ze 7. to on z krzesla sie chyba przewroci... Tak sie boje ;-((( w sumie to praca nie determinuje mojego zycia, i mam w dupie czy mnie np. wyrzuci czy nie, ale jakos sie boje tej chwili mowienia!!! :-(( Kwiii Brygida i Kasia - czekam na wasze zdjecia: luvkylady@o2.pl a na blogu zamiescilam takie fajne czarno-biale co nas czeka jak bedziemy wieksze :-))) Grzywa: ❤️ Kinia: ❤️ Biedrona: ❤️ Joasia: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
fajnie! ja od samego poczatku ciązy che wiedizec z mezem co za płeć bedzie... i jak na złośc nam pupcie ciagle pokazuje.Siostra meża do końca ciązy nie wiedzial bo niunia córa tez sie ukrywała mówi sie ze dziewczynki tak lubia robić! Jak panna bedzie to sie bardzo ucieszymy bo oboje chcemy,ale nie znaczy że na chłopca tez nie ważne by było zdrowe..Nawet imniona juz mamy hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie młot: mój mail to: luckylady@o2.pl PS jakos mi smutno :-((( zaczelam pekac ze mi pupa urosla i ze bede brzydko wygladac a bylam taka laseczka kiedys :\'-( A dzidzius bedzie mial maly obwod glowy bo na o2 napisali ze lepiej sie rodzic zima, bo ci co rodza sie latem sa krotsi brzydsi i glupsi i maja mniejszy obwod glowy ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
hej luckylady! Chyba w to nie wierzysz z tymi główkami cio? Nie przejmuj sie! Nie ma reguły słonce .W genach jest juz przesadzone jak bedzie wygladac kolor oczu itd! Ważne zeby zdrowe bylo.Ja sie nie przejmuje zadnycmi przesadami czy plotkami tego typu bo bysmy zwariowaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... Jesteś tak szczupłą osóbką że grozi Ci tylko wypięknienie po ciąży. Bioderka i cycuszek jakiś będzie...dopiero będziesz laska!!! Uwierz mi wiem co mówię. Obracam sie w towarzystwie prawie samych facetów i wiem co lubią:p Głowa do góry!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po za tym z mniejszym obwodem główki łatwiej sie rodzi....i mniejsze cięcie krocza bedą robic....oświecono mnie ostatnio, a gdyby sie w przesądy wierzylo to trzeba by było siedzieć w domu i sie nie ruszać z niego na krok.Bo jak nie drabina, to sznur z praniem,albo samo pranie - którego też nie można wieszać, w kolczykach- nie wolno chodzic w apaszkach na szyje też.....na niezbyt urodziwych ludzi patrzeć nie wolno w ogień też nie wolno patrzeć....itd itd...nie wolno piec ciast- bo nie wyrosną i jeszcze trochę by sie tego zebrało....nie ma to jak bujna wyobraźnia niektórych babek ciotek itd!!!!!Pozdrawiam gorąco wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa: mowisz tak bo Tobie sie nie zrobil cellulitis od pupy do kolan. ja jak sobie lydke scisne to jak pomarancza wyglada Kwiii :\'-( fajnie mialas z tym wrobelkiem ;-) mi raz sikorka wpadla - mieszkam na parterze i ogladalam gwiezdne wojny - a tu nagle jakby ktos jablkiem walnal w szybe - wychodze na ogrodek, a tam lezy wykrecona sikorka. Dalam jej pic i ozyla ale przez pol godziny byla na maksa oswojona. Wypuscilam ja tego samego dnia zeby nie zapomniala jak sie szuka zeru bo sama nie wiedzialam czym ja nakarmic ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena: a czemu ja nie wiem jeszcze jak wygladasz :-)) Show your face :-))) albo moze masz jakies USG zeskanowane - dziewczyny nie badzcie sknerami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam nowe Panie i ich tajemnicze brzuchy :) u nas wszystko dobrze, chociaz stopy mi przemarzly, juz nie wiem co na siebie ubierac zeby mi ciepelko bylo. Do tego musze siedziec w pokoju przy zamknietych drzwiach bo wspollokatorzy sa bardzo oszczedni i nie wlaczaja kaloryferow i w calym mieszkaniu zimno. Zyje juz piatkiem i przeprowdzka, mysle juz co i w co spakowac, jka to zorganizowac. Spimy tam od niedzieli, wiec nie bedziemy sie... widziec? pisac? czytac? zbyt czesto... bede za Wami tesknic :) Poza tym na uczelni załatwiam wszystko, mam juz terminy na zaliczenia, juz wszystko wiem co i jak... i wpisow w indeksie coraz wiecej :) jeszcze tylko dwie prace, jeden egz i jedno zal, pare w pisow i po sesji - skoncze ja prawdopodobnie w srode, potem tylko wpisy zostana... bede miala czas coby sie urzadzac i na zakupy chodzic... chcialabym juz ukladac ciuszki w naszych niwych szafkach :) Kasia! Ja tez przytylam 10 kg i zaczynam to odczuewac, chociaz kiedys jak ptrytylam 5 to bylo mi ciezej niz teraz, ale zaczynam po nogach odczuwac zwiekszony ciezar cialka... Lekarz nic nie mowil - bo nie wie ze od poczatku przytylam az tyle, bo nie ma mojej wagi wyjsciowej hihihi... za to mama nie pozwala mi tyle jesc za kazdym razem jak rozmawiamy... Buziaczki dla wszystkich i duzo 🌻!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coż... wrócę do metodologii... widzę zarys końca sesji, wiec to jest pocieszające... Lucky! super zdjęcia, a ten artykuł mnie tak wzruszył... dbamy teraz o najfajniejsze rzeczy... o to zeby byla choinka i mikołaj... bo juz mamy dla kogo to robic :) Animacja tez fajna... teraz to nam juz mega brzuchy wyskocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! nie było mnie tak długo bo wyłączyli mi internet:( i jestem chwilowo i\\u kolegi... u nas wszystko dobrze,czujemy się świetnie no i rośniemy...:) nie wiem kiedy mi włączą neta wiec pozdrawiam was serdecznie i gorąco...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję coś szybciutko wysłać!!!!Ale dopiero kiedy Przemo wróci z pracy, bo on w dziwne miejsca w komputerze upycha nasze zdjęcia i nic bez niego nie mogę znaleźć. Taki chomik komputerowy, z tego mojego męża;-) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajefajny blog, superowy.............a zdjęcie ze stópką od razu musiałam sobie wrzucić do swojego kompa, bo po prostu cudne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuchatki, Oj, duże pocieszenie, jeśli piszecie że najwięcej się na wadze przybiera w 5-6 m. bo u mnie już 9 na plusie :) i ciągle rośnie. Chyba muszę przerzucić się na więcej owoców. =>Luckylady, prześlę Ci dzisiaj fotkę z brzuszkiem, bo wkońcu dorwałam aparat..nie przejmuj się też wagą, ani szefem,.jesteś teraz chroniona i nic Ci nie może zrobić! warto o tym pamiętać... => JoannaT, wiesz u mnie jest tak samo, co idę na jakieś USG, to dzidzia się chowa i widzę dokładnie kręgosłup i całe plecki, a frontu za żadne skarby nie chce zdradzić, więc sądzę że to taki wstydliwy bejbik, rączką też się zasłania..widok niesamowity, chyba specjalnie chce zrobić niespodziankę rodzicom!! Koszty USG są przeróżne. USG genetyczne kosztuje ok 200-300 zł i jest to wydatek nierefundowany..niestety. Ale żadne pieniądze się nie liczą jeśli chodzi o to, żeby sprawdzić czy z dzidziusiem wszystko w porządku. =>Brygida, witamy na forum! 🌻 dla Was A 😘 dla wszystkich Majóweczek. => Ladybird, dzięki za stronkę, ale to dotyczy nauczycieli, a już miałam nadzieję, że i pracowników biurowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
WITAJCIE!!! Pozdrawiam wszystkie, a szczególenie Te,które zauważyły moją obecność :-). Jeśli chodzi o wagę to ja też już przytyłam 10 kg.Na początku troszkę mnie to przeraziło, ale co tam.Ważyłam 54, a teraz mam64 i jestem ciekawa ile mi jeszcze przybędzie.Nie chodzi o te kg bo wiadomo brzusio musi jeszcze urosnąć, ale nie chcę by szło mi na "boki" "tył" :-). Nie wiem jak to u Was , ale mi dużo poszło w biust.Z miski B teraz nie wchodzę w C.Nie jest żle oby tak zostało i po porodzie :-).Tam może mi zostać.Poza tym mam już wydzielnę z piersi " siarę" .Jak byłam u lekarza to pytałam co to, a on powiedział,że piersi przygotowują się do karmienia i wydzielna z piersi to siara.Nie sądziłam,że to tak szybko przyjdzie.Nie jest tego dużo , są to kropelkowe ilości, ale są.A czy Wy miałyście już coś w tym rodzaju??? Wiadomości dla "biedrona28" Termin mam na ostatni dzień maja. Wagą jest wyżej napisana :-) jak coś jeszcze potrzeba to proszę napisać. Blog odwiedziłam i jest SUPER!!!! Pozdrawiam wszystkie Mamusie!!! Brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida-26
....a no i nie przejmujcie się WAGĄ :-) !!!!Pomyślimy o tym po porodzie. Buziaki!!! Brygida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×