Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

może pomogę, zauważyłaś, że ostatnio coraz mniej ludzi tu zagląda, ciekawe dlaczego ??? banitka, Carla, ty,ja Fredi, czadunia czasami, Gdzie jesteście ? 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 hallo jestem jestem tylko ze dziisaj obiadek u rodzicow ...... hihihihihi..... 🌻 😘 dla Wszystkich 🖐️ Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płaczcie już, bo tu miejsca brak Na te babskie łzy Po ulicy jesienny hula wiatr Wśród samochodowych szyb Patrz poeci śliczny prawdy sens Roztrwonili w grach W półlitrówkach pustych S.O.S. Wysyłają w świat Ref: Żegnam was już wiem Nie załatwię wszystkich moich spraw Idę sam, właśnie tam Gdzie czekają mnie Tam przyjaciół kilku mam, od lat Do nich zawsze się uśmiecham, bo nie jestem sam Jeszcze raz, żegnam was Nie spotkamy się Proza życia to przyjaźni kat Pękła jakże cienka nić Telewizor, meble, uno fiat Oto marzeń szczyt Hej prorocy moi ze starych lat Obrastacie w tłuszcz Już was w swoje szpony porwał szał Zdrada płynie z ust Ref: Żegnam was ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh no taka ładna piosenka i mi się zmarnowała no nie mogę :P No co za kobiety, nawet sobie odejść nie można w siną dal :) Ale ostrzegam jak się Wam znudzę to proszę mi to powiedzieć prosto z mostu żeby nie było jakichś niedomówień :) Pozdrawiam i 🌻 dla każdej z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAAAA FREDI hihihih prawie 30 🌻 moze pomoge ja zaraz tam tez ide hihihi 🌻 ek [kiss[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, to tylko słowa piosenki, prawda, a brzmiało jak pożegnanie, nie rób nam tego Zostań , czy źle Ci z nami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem 77 i co nie moge do was dołaczyc??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pomoge....i co z ta wrozba od wrozki magdy ??? Fredi no co zle Ci z nami .... hmmm ????? anka ....... HALOO 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie szampan to ja wyciagam tego mojego zaleglego.... i do tego biale wnko ktos ma ochote hmmm ???? a wogole to robie kolacyjke ....hihihi zapraszam !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja tez wysle hmmm ????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaa dopiero teraz zobaczylam ze jestesmy na stronie 76 hihih ... to tez okazja prawda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ja szybko lykam i zmykam ...bo idzie okupant kompa..... scisikam wszystkich mocno Fredi ciesze sie ze wrociles .... 🌻 ki dla wszystkich ❤️ moze pomoga ...przepraszam ze zostawiam 🖐️ moze do poniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 76, 75 i 77 !! Ale fajnie że się topik rozkręca :-D Az mi się łezka w oku kręci że nie ma mnie na bieżąco z Wami ... kupujemy właśnie mieszkano (caaaałe do wykończenia!! ) masakra ile rzeczy trzeba zaplanowac, pozałatwia tak by zdążyc skorzystac z odliczeń no i jeszcze jakiś sensowny kredycik wziąsc ... aż brak czasu by się cieszyc haha Ale będę wpadała by miec na was oko ;-) niech ktoś pilnuje za mnie statystyk :-D za 🌼 oczywiście Fredi ---> zmiana zdania nie świadczy o słabości ale o dojrzałości (tak mi się przynajmniej wydaje) Fajniutko że zostałeś 🌼 Dzięki ślicznie za wszystkie maile - wybaczcie że nie rewanżuję się ... ale nadrobie to --- słowo !! A Kłapi to chyba za tą granicą to została :-((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! Ja tu zawsze jestem...nigdzie nie odchodzę tylko nie zawsze mam czas się odzywać... Fredi-->👄 nie wątpiłam w Ciebie ani przez chwilę... Ciesze się , że jesteś i w ogóle , że wszyscy jestesmy,bo jakaś zgrana z nas ekipa się zrobiła.... ;-] Witam Anke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo taka zgrana
ekipa tu jest, pamietasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ...... 🌻 ki dla wszystkich .... 🖐️ a wlasnie ze zgrana .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie stram sie go pousypiac hihihih ale sie malutki nie daje wiec biegam maly .....tup tup tup...komp...tup tup tup...kuchnia hihihih tup tup tup :D a jakie duze sa teraz .... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka na pocieszenie ze jaetes od czasu do czasu tu sama :D wysylam Ci wiadomosc stra ale jara hihihih jak to mi powiedziano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy ma 10 i pół a młodszy 8 i pół...duże co?...bo ja jakoś szybko zaczęłam..ale absolutnie nie załuje...Widzisz teraz Ty siedzisz w pieluszkach a ja ma już kawalerów... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdzę pocztę i z góry dziękuję..sorki że nie odpisuje ale jakieś ustawienia mam złe i nie idzie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duze chlopakki hihih my kcemy jeszcze coreczke ...maz mowi ze sie uda ma patent :D :D :D a ta roznica wiekowa to oki jest czy milas jakies ...zle doswiadczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×