Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Wpadłam powiedzieć dobrywieczór🖐️ I pomóc w dobrnięciu do celu.... Buźka dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo ....cos nam slabiutko idzie ;) moize jutro bedzie lepiej ...hmmm ??? 🌻 ki dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszystkich 🌻 dla wszystkich realnie rzecz biorąc nasz cel jest nieosiągalny...my przez tyle czasu mamy dopiero 80 stron... :-( ale próbować możemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Hallo ja w miare mozliwosci pomoge .... synalka mam chorego i troszke wiecej uwagi potrzebuje...ale damy rade... BO W NAS JEST MOC I ENERGIAAAAAA hihihihihi poranne 🌻 ki dla Was 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba bywam pesymistką mimo woli...chociaż...też chcę pomóc ...a tak w ogóle to ponoć żadko kiedy bywam poważna... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie to czy ja dobrze napisałam żadko?a może rzadko...może w wieku prawie 30 lat odkryje w sobie dysortografię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani nie mogę być z wami tak często jak chcę,bo w poniedziałek jade do Niemiec na 6 tygodni i niestety przygotowania mi zajmują troszkę czasu... Już mi was brakuje... 👄🌻 Prawie30 dziękuję ci serdecznie za pocztę---->10000X👄 Fredi te baby to mają sposoby,aby cię przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko----->👄 ja też niedawno wróciłam z Niemiec... Trzymaj się a my będziemy cierpliwie czekać na Twój powrót:classic_cool: Może Pomogę...Ty to znasz fajne dowcipy.... :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani, Raczysko ❤️ , szkoda, że Cię nie będzie tak długo :( ale będziemy tutaj na Ciebie czekać, będziesz tam miała jakis dostęp do neta? Jeśli tak, to coś w poczcie Ci zawsze podeślę :) Banitka, Carlaa, może pomogę, Fredi 👄 Jakie plany na długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo się cieszę,że będziecie o mnie pamiętać👄 Jak wróce to zrobiny taaakkkąąą bibe,że cała kafeteria będzie wiedzieć:) Nie mam ochoty tam jechać,ale takie życie... 👄👄👄👄 Fajnie,że jesteście prawie 30 dbaj o topik, a to dla ciebie👄 Fredi będziesz tęsknił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam nadzieję, że mnie jeszcze troszkę pamiętacie :) Zaglądam tu do Was ale chwilowo czasu brakuje, żeby cos napisać, poprawię się wkrótce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Pomogę----> o co chodzi z tym pomnikem..kto cię zmusił? Netia--->👄 Raczysko Carla Fredi Prawie 30 ------->🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia, ja pamiętam , pozostali napewno też :) banitka, ja też jestem ciekawa kto może pomogę oddelegował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic, ale może pod pomnikiem jacyś fajni będą na warcie, tak więc może i obowiązek stanie się przyjemnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> nie martw się, co najyzej pokażą Cię tylko w Telexpressie, Wiadomościach, Panoramie, Faktach oraz Informacjach ;) W odpowiedzi na post: Raczysko --> droga Panno, pozwól że odpowiem Ci takim oto cytatem: Zgaś moje oczy: ja Cię widzieć mogę, Zamknij mi uszy, a ja Cię usłyszę Nawet bez nóg znajdę do Ciebie drogę...! Ramiona odrąb mi, a ja Cię obejmę sercem mym, które będzie mym ramieniem. (R. M. Rilke) czyli z polskiego na nasze :) za każdym się tęskni, kto opuszcza choćby na krótką chwilę. Tak więc ja życzę Ci szerokiej drogi, miło spędzonego czasu i wiele 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 na drodze :) dla pozostałych też coś mam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, bardzo ładnie napisałeś do Raczyska 👄 dla Ciebie, jesteś naprawdę fajnym człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita wszystkich lwica 14-08. czy jest ktoś urodzony tego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo haloo tyle napisaliscie ze poczytac musze...my niestety z moim dziubaskiem chorujemy oboje :( ... wiec weekendowe plany ...hmmmm ale co sie odwlecze to nie uciecze 🌻 ki dla Was ... Raczysko wracaj szybko od imprezki sie nie wykrecisz moze pomoge banitka prawie 30 netia Fredi i wszyscy ktorych nie wymienialam 😘 na dobranoc 🖐️ cos spac nie moge hihihih ale pora karmienie nadchodzi ... ;) do pozniej slodkich i slicznie pokolorowanych a moj synalek ❤️ too tez LEW hihih 08.08 tylko taki mlody lew 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halloo to jak bylam ostatnia hihih to i moge byc pierwsza....witam wszystkich serdecznie 🌻ki dla Was 😘 tez do pozniej 🖐️ Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim, Carlaa :) ale ci się udało z tymi wpiasami, może pomogę -------> jak tam składanie kwaitów pod pomnikiem, już po czy jeszcze przed ? (oglądam wiadomości i nic nie widzę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, widzisz, wczorajsze zdenerwowanie nie było potrzebne :) a jakie plany na dalszą część wolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja nie widzialm..... nic nie widzialm .... dlaczego .... ????? no udalo sie z wpisami udalo hihihi.... 🌻 ki dla Was 😘 do pozniej ide szukac rogali po domku ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×