Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe dla faceta o ksywce Fredi_Lublin i STO LAT !!! :D ... i tradycyjnie - garnek ogorkowej na poczestunek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi --------> Stoooooo laaaaat, stooooooo laaaaat, niech żyje nam !!!!!!! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 I nie opuszcza nigdy topiku :D Wszystkiego najlepszego Fredi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Kartkę e-listonosz już niesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gdzie jesteście, szybko mi tu życzenia Frediemu składać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale imprezka mi się trafiła. No, no.. FREDI 100 lat i duuuża 👄 dla Ciebie!!! Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo :D :D :D :D kawusia dla Was i 🌻 ki ... a ja czekam na ciasto od frediego :D :D :D :D :D 😘 do pozniej 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Fredi❤️❤️❤️ W tym dniu nalezacym wylacznie do Ciebie pragne zaofiarowac Tobie wszystkie wspanialosci tego swiata, a Ty sposrod nich wybierz te, ktore przyniosa Ci radosc, milosc i szczescie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Spóźnione ale najszczersze...ale widze , że kara na mnie już czeka ..ja mam wymyśleć pytania na sprawdzian...??? ;-) :-D Dziewczynki !!!! Czujcie się jakbyście już zdały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi--------> Z okazji Twoich urodzin upiekłam pyszne pirniczki (mialy być na święta , ale co tam..)Zapraszam wszystkich na kawkę i pierniczki D D D D :-D :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce ja chce pierniczka.... Banitko ... :D :D :D :D :D :D :D :D juz nie moge sie doczekac hihihiih 😘 Banitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, Banitka, super z tymi pytaniami na sprawdzian, a pierniczki uwielbiam, zresztą jak wszystko co słodkie :) Lipcowa 🌻 🌻 🌻, wreszcie zajrzałaś, A gdzie Fredi z kawką urodzinową ??? Czekamy niecierpliwie :D Dawno nie widziałam Czaduni, nie wiecie z u niej??? 👄 👄 👄 dla Was, miłej niedzieli, pewnie jeszcze tu zajrzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, ale pyszności zaserwowałeś, mmmmmmmmmm :D poprostu raj ;) Pozdrawiam serdecznie, napisz, jak spędzieś wczorajszy dzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak spędziłem? niestety na zajęciach, choć tyle dobrze że nikomu się nie chciało nas pytać :) Więc tak po krotce: wstałem i zrobiłem sobie śniadanko, potem poleciałem na zajęcia, była wycieczka, tylko że w nie bardzo ciekawe miejsce - OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW :O troszkę powietrze nos wykręcało na początku, a potem się człowiek troszkę przyzwyczaił no i im dalej mniej było czuć, dobrze że był mróz a ja mam katarek więc się udało wytrzymać. Potem mieliśmy kolejne zajęcia z doktorkiem od ekonomii, co niestety wszyscy przyznali wiedzę może i ma ale przekazać to jej nie umie, przykład zadanie które mieliśmy rozwiązać w domu - sami: Przedsiębiorstwo działa jako spółka z oo. I zamierza wprowadzić nowy produkt, którego szacowany koszt całkowity to 3,5 PLN. Prognozy wskazują na możliwość sprzedaży w ciągu roku 150000 jednostek. Oczekiwana stopa zwrotu z tej inwestycji to 20%. Produkt będzie dystrybuowany przez 4 kanały. Marża: 10% hurtowa, a 20% detal. Stawka podatku od wartości dodanej 22%. Oszacować jaką cenę zapłaci za to klient i jaka będzie cena minimum netto. :O na szczęście zapomniał :P ale kto by znał rozwiązanie to zapraszam :) Potem zjawiłem się w domu, były życzenia i ciasto, podobne nawet do tego na fotce, tzn. mojej mamy produkty są o niebo lepsze :D No i tak się zakończył mój dzień tuż przed 29 rocznicą urodzin :) Więc jak widać nie miałem za bardzo jak siąść na kafe i choćby poczęstować kawałkiem ciasta, dlatego zrobiłem to dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga Banitko --. dla Ciebie 🌻 oraz 👄 i wcale nie gasną, są bardzo saczne :) wiem bo próbowałem Ja zabieram swoje ciacho najpierw trzeba zjeść to co przygotowała nasza Banitka :) a na moje jak ktoś jeszcze znjdzie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Fredi, ale wyczerpująco odpowiedziałeś na moje pytanie, masz 6 , czy najlepsza nota z możliwych ;) Banitko kochana, pierniczki sa super, zapraszam do mnie i moze napieczesz mi na święta :D Może pomogę, współczucia, też na studia dojeżdżałam pociagiem i zimą często bywało podobnie jak u ciebie, a to awaria ogrzewania, a to drzwi się nie chcaiły zamknąć itp, wiem, jak to jest, trzymaj sie cieplutko i herbatka D gorąca z cytrynką dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 --> chciałaś żeby Ci pomóc z Twoim gg :) więc wejdź na swoją pocztę przez stronę o2.pl a powiem co i jak :) zakładka komunikator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo ... zycze wszystkim slodkich ❤️ i slicznie pokolorowanych [ucieka do meza] 🖐️ kawka od rana z mleczkiem na wszystkich czeka ...ta niedziela juz tak pachnie tym poniedzialkiem .... buuuuuuuuuuuuuuu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×