Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Coś na rozluźnienie po pracowitym dniu: Doświadczenie: * On: No to zacznijmy kochanie. Najpierw usiądźmy sobie wygodnie. * Ona: Dobrze. A teraz powiedz mi jak to się robi? Tyle o tym słyszałam od koleżanek. * On: Najpierw weź go do ręki. * Ona: ALE OBLEŚNE * On: Zapewniam cię, nie ma w tym nic obleśnego. Chwyć go za główkę jedną reką. * Ona: Tak? I co dalej? * On: Tak, a później pociągnij drugą reką. * Ona: Ach tak !? * On: No właśnie, widzisz jak dobrze idzie? * Ona: I co teraz? * On: Teraz possij. * Ona: NO Ty chyba żartujesz??? * On: Nie, nie żartuję. Zacznij ssać. * Ona: Obleśne. Naprawdę ludzie tak robią??? * On: Tak. * Ona: Jesteś pewny? * On: Tak, mówiłem ci że jestem doświadczony. Dla mnie to nie pierwszy raz. Uwierz mi. Possij chwilę. * Ona: (ssie) Hmmmmmmmm... * On: No i co ? * Ona: Słonawy w smaku. * On: No, to chyba dobre nie? * Ona: Nawet nie głupie. I co teraz? * On: Teraz rozsuwasz nóżki. * Ona: CO, co ty powiedziałeś?? * On: Rozsuwasz nogi. * Ona: Tak miałeś na myśli? * On: Tak, tylko musisz bardziej odgiąć nogi bo będzie ciężko dojść. Pokażę ci. * Ona: A, rozumiem. * On: Wlaśnie. I znowu bierzesz go w rączkę. * Ona: Hmmm... * On: Jak go juz wyciagniesz to wsadzasz go do buzi. * Ona: Taaak. * On: Ooo, wlaśnie tak. * Ona: A co zrobic z tym żółtawym? To też się połyka?. * On: Zależy od upodobania. Można połknąć jak się chce. * Ona: Spróbuję....Hmmmm.... PYCHAAA... Sam spróbuj * On: Hmm, no nie głupie. * Ona: --- * On: Popatrz teraz na mnie. Spróbuję wyciągnąć to różowe palcami. * Ona: Ooooo? * On: Czasem są małe problemy. Można sobie wtedy pomóc ustami. * Ona: Hmmmmmmmm * On: Można też trochę possać, to czasami pomaga. * Ona: (ssie) Hmmmmmmmmmmmm * On: Aaa Teraz poszło * Ona: Taaak, czułam. * On: I jak? Smaczne było? * Ona: Muszę się przyznać, że nie głupie. * On: Chcesz więcej? * Ona: Tak, chętnie. Powiedz mi tylko czy to musi być tak cholernie skomplikowane??? * On: No, kochanie, ja ci na to nic nie poradzę. Tak się je raki. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30- tak jestem z rocznika \'76 Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie.Miło tu u Was. Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo padlo pytanie skad jestesmy .... od prawie 2 lat NRW ... a przedtem wielkopolska pozdrawiam slodkich i slicznie okolorowanych 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ D D D KAWKA czeka !!!!! :-0 To przecież ja witam!!! Tak jestem z Wrocławia i to jest świetne miasto , czy najpiękniejsze ...dla mnie napewno...ale nie wiem jak dla reszty... Może Pomogę ja mam wrażenie że Ty tu jesteś od zawsze... :-D Fredi...hmm... no to co z tymi sprawdzianami...? Jakoś się nie dogadaliśmy w kwestii sprawdzania... :-0 ale ok. mogę sprawdzić...tylko Prawie 30 jeszcze nie oddała...a może oddała Tobie ? MOŻE SPOTKAMY SIĘ NAD MORZEM... W WAKACJE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak podobnie jak ja ;-) Potrzebowałyśmy troche czasu na zaakceptowanie naszych skromnych osóbek... :-D (MP powiem Ci po cichu , że masz 5 ze sprawdzianu bo na 6 to wiesz... Pan Bożek.. umie :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten dzień pochmurny ale na szczęście nie deszczowy :) i wręczam 🌻 by Wszyscy radośnie powitali go tak jak ja :) banitka --> mi prawie 30 nic nie oddawała :O , mam nadzieję że jej praca nie zagineła, bo nie chiałbym żeby znów się męczyła pisząc wszystko od poczatku, wieć poszukaj u siebie, w tej górnej szufladzie w swoim biurku, tam na pewno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi!! Ja nic nie mam w tej szufladzie ;-) no coś tam leży ale to napewno nie praca Prawie 30... MP czy Ty masz wielbiciela ??? Spotkałam takowego na innym topiku;-) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3168412 Co to się porobiło...chyba nie nadążam za Wami ..śluby, związki a ja taka monogamiczna... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie martwię się o Kłapi... :-0 Czy tez dostaliście emilka z tą jej deprechą ? :-( to nie wygląda najlepiej ... Fredi może ją zaczep na GG i powiedz że jestesmy z Nią i , że nie nigdy nie jest tak źle aby nie mogło być gorzej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Bardzo dziekuje za Waszą pamięc przyznam się Wam szczerze iz bardzo niewiele osób pamietało o moich urodzinach dziwne jest zatem dla mnie jako socjologa Z KRWI I KOŚCI wprawdzie nie praktyka ale......co tam że nasza paczka internetowa lepiej się spisała niz moi nie wirtualni znajomi.....nie powiem- było mi przykro oqszwm i to bardzo ....ale szybko wytłumaczyłamsobie to tak:>>>> że zapomnieli bo urodziłam się w tak szczególnym dla wszystkich dniu w którym kazdy zaczyna poniekąd wszystko od nowa w nowym roku w nowy czasie.......rozumiem ze zapomnieli i nawet nie mam im tego za złe ale jakis taki smuteczek w sercu pozostał...........Tym bardziej Wam bardzo dziękuje że pamietaliście:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Dla mnie najwiekszym prezentem urodzinowym był fact iz juz niebawem przeprowadzmy się do nowego domu na wieś...nareszcie zaznam swobody i wreszcie moja ukochana psinka bedzie mnie mogła codziennie wyciagac na dłłłłłłłłłłłłłłłllugie spacerki :)Nowy Rok rozpoczynam z perspektywa Nowego duzego domu , dużego psa (Veda jest Bernardynką :) ) wielu pozrózy Europejskich -słuzbowych i moze jak nam czas pozwoli to wybiorę sie do Wenecji.....póki tam nie ma tłumów i jeszcze nie śmierdzi. Całuje Was mocno BRDZO DZIEKUJĘ ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA .....wiem że na Was mogę zawsze liczyć wszystkich nowych \"kafeteriowiczów\" pozdrawiam i ściskam serdecznie, wiem ze nie bywam u Was często ale mam taki charakter pracy że czasu brak prawie na wszystko.......Pozdrawiam i do zobaczenia bo mam nadzieje że się kiedyś spokamy najlepiej u mnie na wsi pod Krakowem , mam duzy dom to sie pomieścimy zapewniam Was a Fredi to nawet przyjedzie ze swoja Sunią (i żoną przy załozeniu że się w konću odbędzie ten zaplanowany slub :):):):)A tak na koniec kto do mnie niebawem dołączy Czadunia prowadziła statystyke urodzin więc mam nadzieje że nam zdradzi kto jest NASTĘPNY w drodze ku 30:) (Czadunia tez mało zagląda pewnie urzadza nowe mieszkanko:) Całuje i pozdrawiam Kłapi z Krakowa :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałam ......hihihihi epistoła mi wyszła niezła ........Aen misiu z depresja to był tak słodki że musiałam sie z nim złączyć w bóu istnienia .....ale u mnie OK OK OK........Fredi mi przysłał fajnego misia z bukietem kwiatów .....i już sie chce zyć nawet jak sie ma 30 lat:):):):):) Całuje z zasnieżonego Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🖐️ Kłapi :D pozdrawiam wszystkich 🌻 ki dla Was .... kto chetny mi pomoze ... przy pakowaniu ladnie prosze ciasto obiad wikt opieruneke... wszystko .... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D a tym czasem .... zapraszam na kawusie... dzisiaj moja pierwsza :D :D :D :D: D :D :D maly rozrabiaka spi wiec moge pakowac hihihi 🖐️ maly bialy domek ....wciaz mi sie sni ... ooooo wlasnie mam pytanie... jak buszujecie czasem po niecie pomyslcie o mnie a wlasciwie o moim synalku chce mu pomalowac sciane w pokoju i wlasnie tam ma byc bialy plotek i bialy domek moze kiedys wpadniecie na taki obrazek .... tak bardzo bym chciala aby mial w pokoju taka sciane mogl sobie marzyc prz niej i zasypiac slodko ... dobra ide na kawusie :D :D :D :D :D :D sciskam Was a Kłapi najmocniej ... nie martw sie w zeszlym roku moi nie wirtualni tez zapomnieli .... tylko Ci najwazniejsi pamietali ... :D :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mam dar przekonywania :D Kłapi --> wreszcie się pojawiłaś :) Pozdawiam i wszystkich lenuszków co tylko czytają, zapraszam do wpisywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę----> szczerze mówiąc to bardzo bym chciała, choć jestem osobą bardzo nieśmiała i wiele rzeczy idzie z wielkim oporem.... ale i tak sie już trochę przełamałam, bo jestem wśród Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę ---> postaram się być... temat ten śledzę od początku jego istnienia, więc... ale jak sama wiesz to troszkę kosztuje (przełamanie się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredek czy jestes tutaj
odpowiedz, nie kaz mi czekac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi!!! Chłopie Ty niedługo bedziesz miał własny fanklub :-D Nie wiem czy Twoja przyszła małżonka wytrzyma taką konkurencję... :-) Kłapi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witaj Maleńka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... i zostaw toaletę w spokoju ...My o Tobie zawsze pamiętamy... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeciez ja
Witam.... no coz co ja mam zrobic? Nie wiem czy zniose te tlumy wielbicielek..... Mój przyszly bedzie musial mnie non stop zapewniac o swej milosci.....:D Ale lepiej miec meza, ktorego wszyscy kochaja niz takiego, ktorego nienawidza..... A skoro on ma tyle wielbicielek tzn ze ja mam dobry gust...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przecież ja -------------> o gustach się nie dyskutuje ..ale Twój jest w porządku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Byłam tu juz kiedyś :) bo ja też ten rocznik :) To mówicie ze w tym roku stuknie nam trzydziestka? Mnie dopiero w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI, Kłapi ❤️ 🌻 ❤️ serce] 🌻 ❤️ , głowa do góry, jesteśmy z Tobą, może pomogę----> jestem z wielkopolski, ale prawie granica z kuj-pomor, nad morze np do mielna samochodewn 2,5 godzinki :) Kuluchna, miło, ze jesteś z nami, nic na siłę, jak poczujesz chęć to pisz, co tylko w danej chwili do głowy wpadnie, tutaj znajdzie się zawsze wiele osob, które Cię wysłuchają, porozmawiają. Teraz sprawa sprawdzianu-----> mam nadzieję, że nie zaginałą, bo już nie dam rady pisać go po raz drugi, Fredi, Banitka, przeszukajcie dobrze szuflady biurka, jak nie znajdziecie, to na praktycznym mnie dodatkowo dopytacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Witam, MPM czyli Moją Przyszłą Małżonkę 🌻 Witam Wszystkie Panny 🌻 Witam drogie Panie 🌻 Witam też nowoprzybyłe 🌻 Witam te które zagladły tu ale się wstydziły 🌻 Witam osoby, które sobie o nas przypomniały 🌻 Witam WSZYSTKICH serdecznie 🌻 Właśnie był u mnie ksiadz po kolędzie i spytał ile ja mam lat, jak mu powiedziałem, prawie 30 to mi powiedział,że wygladam najwyzej na 23-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Kuluchna, Cleopatra ---> 🌻 Ja chciałabym zapytać naszych nauczycieli -----> kiedy zaczynamy zajęcia praktyczne ?!? Zaczęłam realizować jedno z moich postanowień noworocznych .......słuchajcie kochani - odchudzam się :O. Bardzo pomogłoby pływanie, Fredi, Banitko---> kiedy?? :) .... głodna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala76
skorpion `76 pozdrawia!!! uwazam ze to udany rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa panienka
witajcie rocznik 76 sie kłania ;-) ale 30-stka wielkimi krokami sie zbliza .Przygotowani na cudne latka 30-ste;-) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala76
zimowa??? -31 pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala76
ups...troche sie zakrecilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×