Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość kasiaa79
nie wiecie czasem jak fałdy po porodzie skasowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie i dla każdej z Was 🌻 mysia30 ---> 🌻 i zapraszamy do pisania :) a co do imprez to żeby tylko jedna była :) tzn. jedna już jest za nami ale ile jeszcze przed... :D już mnie głowa boli ;) PS. Dzięki za wiarę w pojemność mojej głowy co do nauki :D teraz już tylko Zakończyć, Oprawić, Obronić :) super wyszło mi to ZOO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tam niedziela, sądząc po wpisach, a raczej ich znikomej ilości, pewnie rodzinnie, ja zaraz wybieram sie na WOŚP na światełko do nieba :) Fredi, w pojemność wierzyliśmy i udało się :) pozdrawiam Kochani i 👄 👄 i uścski, papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksen
Pozdrawiam!!! Równolatków ,ogolnie tylko czytam ,bo ......Ale gorąco pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam się nowych narobiło...:-) fajnie...AKSEN zostań to naprawdę bardzo miły topik... :-D Fredi gratulacje i trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP może Ty jesteś jak Pani Smits czy jakoś tak z tego filmu z Angelinom Joli cicha woda...brzegi rwie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka --> 🌻 i nie trzymaj za długo bo Ci paznokcie w dłonie powrastają :) ale do końca marca powinnaś jakoś wytrzymać :) moze pomogę--> najlepszą lustacją jest własna fotka przesłana do naszej komisji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP nie martw się Fredi lubi takie tajemnicze kobietki ;-)a kto się lubi ten się czubi :-D miłego wieczorku i do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do fotki to zgadzam się z Fredim ...:-) O co chodzi z tym marcem ? W marcu mam imieniny ( w dzień kobiet ) :-D...urodziny w dzień zmarłych...fajnie nie ? :-0 Dzięki za kwiatka i za meile wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo ciepło. Przepraszam, że się nie odzywałam, ale nie miałam czasu spojrzeć na topic, gdyż przygotowania do inwentaryzacji były bardzo ważne.... praca nocna, spanie, znów praca... na szczęście jest juz po... Mam nadzieję, ze mi wybaczycie nieobecnosć. myślałam o Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, widzę, ze wszyscy już śpią... W takim razie i ja idę już spać. Jutro do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aksen
Małymi kroczkami ...zaczynam .Ja to ona.Dzięki za miłe przyjęcie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich porannie i kawusia na dzien dobry D D D Aksen zrób się na czarno i nic się nie stresuj... będzie dobrze tylko trzeba się przełamać:classic_cool: Dupersztajn dzieki za buziaka 👄 a to dla Ciebie na przywitanie...;-) MP nie wstydź się tej fotki wysłać... przeciez Ty taka fajna laska jesteś.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ze sprawdzianu same 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz szykować sie do egzaminu... :-) Diabełek Kuluchna Witajcie !!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌻 i... wracam do łózka bo jakies grypsko mnie bierze i łeb pęka uff ciepło sie ubierajcie w te mrozy ;-) zdróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo 🌻 ki dla Was poranne :D :D ale sie rozpisaliscie ... 🖐️ nowym :D :D :D :D :D kawusia ...juz czeka jak milo ... ciasta mam nadzieje brak nikt nie kusi .. [wczoraj znalazla mikolaja w czekoladzie... i zjadla .. ale nie sama hihihi] [dobrze ze to ostatni ] ;) pozdrawiam sciskam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany to ta dieta od dzisiaj...:-0 zapomniałam i pije już 2 kawę z cukrem:-0 i mlekiem... ❤️dla chorych i przeziębionych :-D Ale jest zimno i tak pieknie świat pomalowany na biało...:-D MP nie martw się ja Cię rozumiem... Carlaa !!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siebie to bardzo słabo widzę na tej diecie...:-0 coś nie mam silnej woli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja tez sie nie widze hihihi ... na dziecie :D :D :D :D :D ale postanowilismy ze jak juz bedziemy na nowym mieszkaniu to oboje z mezem diete bedziemy stosowac hihih [ciekawa jest jak ona ma wygladac...pifko .. chipsy ... lody na kanapce :P] ja kawusie ze smietanka ... dzisiaj wiec ... czy to juz po zawodach :D ... ale jest jaks taka dietka co kawke rano sie pije .. szwedzka ???? nie pamietam cosik mi sie kiedys o uczy ... obilo :D dosyc juz nic nie pisze o dziecie ... mam ochote na cos slodkiego !!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa!!!Posyłam Ci moją kawę z cukrem D jak miód smakuje !!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KOCHANI!! Tu Raczysko takie ledwieżyjące...W sobotę zaliczyłam pierwsze 30-ste urodzinki...Balowaliśmy do 4 nad ranem...Ja już drugi dzień chodzę jak zakręcona... Witam nowoprzybyłych🌻 Idę bo kawusia mi pachnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich starych i nowo przybyłych ;):):):):):) U Was dzisiaj też tak zimno ?????????????? brrrrrrrr u mnie strasznie aż sie nie chce wychodzić nigdzie, ale cóż..... chyba wypiję gorącą kawkę i śmigam po małego do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późno popołudniowo :) dla przesympatycznych Panien i Pań po 🌻 może pomogę --> znów wyszło na moje :D Pozdrawiam serdecznie, jeszcze tydzień w domu się będę rozkładać ;) tzn. starać się pisać to moje \"dzieło\" wybrane :D Wiec znikam do dłubania i dalej życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×