Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Zimowa panienko ... ja bede cale zycie panienka hihih tylko ze zodiakalna :D :D :D :D :D :D :D a tak nie na serio to jestem kolo gospodyn wiejskich ... hihi pierze sprzata i gotuje .... dalej nie powiem hihihi pozdrawiam ... :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę, dla mnie troszkę leniwą, nawet senną, postanowiliśmy z rodzinką , że dziś będzie dzień spędzony w domku, córka troszkę przeziębiona, więc tym bardziej , w południe graliśmy sobie w karty, teraz mąż myje samochód, córka czyta książkę, a ja przy kawusi klikam do Was :D Fredi, powodzenia Może pomogę, jak tam nauka? wchodzi coś do głowy? Pozdrowionka i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelek2k
za 10 dni koncze 30 lat:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelek2k , witaj, zatrzymasz się u nas na topiku? Zapraszam :D Zimowa Panienka, nie będzie źle, 30 to tak niewiele ;) Ja narazie jakoś nie za bardzo się przejmuję tą trójeczką w przodzie (zresztą do sierpnia jeszcze trochę czasu), cieszmy się drobiazgami, a będzie dobrze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, w tym samym czasie na top weszłyśmy :) romansujesz????? nieźle, byle z fajnym gościem :D napewno to przyjemnniejsze niz wkuwanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa, a mężulek gdzie się podziewa? w pracy? Przygotuj mężulkowi jakąs niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimowa, czyli wszystko pod kontrolą i jak najlepszym porządku :D Przyjemnego popołudnia z mężem i jamniczkiem oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Tez chciałabym, żeby ktoś mnie tak witał w progu :D. Kocham psiaki ale nie mam żadnego, nie chciałabym żeby sam siedział w domu przez 10 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie :) i jeśli MPM pozwoli to dla każdej po 🌻 a tylko dla MPM {kwiat] i {usta] co do linków to chyba juz ktoś pousuwał fotki :O Jak znajdę podobne to wstawię A co do egzaminów to poproszę trzymać jeszcze trzymać jutro kcuki :) żeby nie było że nic niezosawiam: http://www.pesto.art.pl/main/zasoby/test/kumpel.php :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedze w pracy,nuda i nic wiecej. trzeba bedzie ze jakas panienka sie obejrzec na urodzinki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku, w sobotę w pracy? w jakiej branży zasuwasz? panienka na urodziny, hmmm, zajrzyj do poczty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to fajnie, już wiadomo, do kogo po porady się zwracać :) Skąd jesteś? tak mniej więcej napisz jakie tereny, okolice, no chyba , że chcesz dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawa, acha fajna bielizna:)) szkoda ze tylko na fotkach oko cieszy:( o porady mozna zawsze pytac, chetnie pomoge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na topiku jedyna osoba jak na razie ze stolicy :) ładna, ładna :) znajdziesz kogoś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie znalazlam swojego rocznika wiec moze tutaj sie wypowiafdac bede. co prawda ttroche starsza jestem od Was, ale mysle ze basriera 20 lat nie porozni nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm chyba trzeba uaktualnić spis :D , żeby co chwila nie było pytań o miejscowość :D diabelek2k --> 🌻 pszczólka maja --> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, ale kto się tym zajmie??? przydałoby się uaktualnić, skąd, kiedy urodzinki i inne info :D jak tam głowa pełna wiadomości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a może tak przy nickch w: Kilka słów o sobie: miejscowość - województwo, data urodzin bez roku imieniny :) Ja już poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) CZeśc wszystkim. Takie odwiedziny raz na tydzień żebyście się za bardzo nie zdążyli znudzić. Postaram się za chwile przeczytać wszystko co pisaliscie w tym roku, narazie jestem w trakcie robienia probnego tortu na urodziny córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny dzis zrobilam sobie dzien dla siebie i tylko dla siebie! Bylam na wielkich zakupach, kupilam sobie ekstra spodnice (nawet nie wiedzialam ze takie przeceny sa!!!), bluzke i swietna ksiazka z wierszykami dla maluchow. :) Oj, zakupy dla kobiety to najlepsza psychoterapia!!! Ach.... witam wszystkie nowe \"twarze\" :D MPM ciesze sie ze poszlo Tobie dzis dobrze, jutro tez tak bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO ROCZNIK 1976??? W TYM ROKU STRZELI 30-cha OKRąGłE URODZINKI JAKAś IMPREZKA SIę SZYKUJE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×