Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzięki bardzo TEŻ :) każdy napewno miło Cię tu powita, napisz troszkę o sobie, oczywiście jeśli masz ochotę, o nas zapewne po przeczytaniu iluś tam stronek troszkę wiesz, jakby co, pytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
jestem dopiero na siódmej [cool[, dajcie mi trochę czasu... ja: lipiec 76, brak węzła (małżeńskiego) i owoców takiego węzła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
to nie było cool :D Poprawka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj TEZ ;-) ja tu co prawda niedługo ale czytam sobie i milo tu jest - paru rzeczy nie kumam;-) ale poszukam sobie wstecz;-) pozdrawiam i ide w objecia mojego meza, pewnie go nie dobudze bo juz słysze ze chrapie - gdzie dałam stopery? kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie na basenie popływałam stylem raczyskowym :D Jak wchodziłyśmy na basen ,to znajoma dała nam cynk ,że są tam dwa super\"ciacha\" (faceci) . Na mój gust to takie eklerki były... Spaliłam troszke tłuszczyku ,a w domciu nawet kolacji nie jadłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Dobry wieczór, Zimowa panienko, kuluchno i raczysko :) Ja już też ziewam, więc na razie mówię dobranoc, ale do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca 55
hejka hejka ... jestem sobie rybka z 15 marca 1976, moje miasteczko to Lublin...Widzę ,że jest nas troszkę - osóbek przed 30 - piękny wiek , pozdrawiam wszystkich sympatycznych ludzików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_1976
Dzień dobry wszystkim! no tak, a wy znowu śpicie. Ja piję już poranną kawkę i powoli trzeba będzie brać się do pracy - ale na szczęście dzisiaj już piątek! Też--------> witaj! miło że nie będę jedyną nową na topiku, zawsze to raźniej we dwie. Ja już węzeł ( małżeński) mam i owoc tego węzła także w osobie mojej słodkiej córeczki. Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Skowronki;-) dzis piatek 13 !!łaaa - ale ja tam znowu nie wierze w \"czary mary\"🌻 Banitko ja juz od miesiaca na basen sie wybieram ...strój musze sobie jakis dobry kupic...ale na wysoka 30 stke (prawie) ciezkawo jest;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 😘 poranny ... z bezzebnym usmiechem synalka .... FREDI ... jetem w wirtualnym szoku mam takiego banana ze ... niejedna... hihihih mi pozzdrosci hihih ... jejciu ... ide zaraz na jakas plywalnie... albo do mojej Ruhry sobioe skocze hihihi bo u nas kra nie zalega brak ... to troszke morsa poudaje ... dla mnie to pestka hihihi ... a jak wyjde z wody to bede za...bisty sopelek hihihih sciskam MOCNO Pania Dziekan rowniez hihihi kawusia moze hmmm ???? ❤️ 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu bardzo cicho. gdzie się wszyscy podziali? Czytam wasze wczesniejsze wpisy i widzę, że tu niezłe imprezki odchodziły, że też ja wcześniej tu nie zaglądałam - tyle mnie ominęło... Może jeszcze kiedyś się załapię...w końcu sobota przed nami. odezwijcie się, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę przywitać się z Wami 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Carlaa kawka :) bardzo chętnie. caryca 55, też --------->Witajcie i na powitanie po 🌻-ku km_1976 ---------->ja jestem :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a .........zapomniałam dzięki za e-maile!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niedługo 15-sta koniec pracy i do domu :) a tu nikogo nie ma i nie ma z kim pogadać:( topik chyba żyje tylko wieczorową porą a mnie wtedy ciężko dopchać się do kompa. wolne przed nami tak więc każdemu życzę miłego leniuchowania ...straszna mgła na dworze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dla nowych --> 🌻 Dla tych co juz tu troszk siedzą --> 🌻 i 👄 dla przesympatycznej MPM --> 🌻 i 👄 👄 👄 A z tym życiem topicu to jest różnie, ale kolejna imprezka już wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko..... Ooooo widze ze topik cieszy sie coraz wieksza popularnościa! I bardzo dobrze! Chcialam sie z Wami szybciutko przywitac i juz znikam bo.... mam fajnego gościa!!! :D 😘 dla wszystkich 😘 😘 dla MPM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek , bardzo wyczekiwany piątek ..... :) dlatego że weekend sie zbliża :) , ale i tak pracy ze sobą full zabrałam, lecz w domciu bez żadnego szału i nadzoru jakos przyjemniej się pracuje , caryca 55 ----> i na powitanie 🌻 reszta po wielkim 👄 , do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie tym razem wieczorową porą! widzę że nadal nie za wiele się dzieje. moje dziecko jest właśnie w kąpieli a jak skończy to trzeba ją nakarmić i ululać do snu więc gdyby nie udało już mi się zajrzeć dzisiaj to wszystkim mówię - miłego wieczoru:> ale jakby jaka impra to dajcie znać! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 --> wiesz dziś jest piątek 13, a my jesteśmy na atronie 13 9 :D wiec niektórzy wolą nie kusić losu, pozdawiami wręczam 🌻 MPM --> czy mam być zazdrosny ;) ? Pozdawiam ciepło i 👄 Dla pozostałych żeby nieczuły siejakieś gorsze, a może jeszcze gorzej ;) nawet hmmm niedopieszczone też po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×