Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

apropo diety jakoś nie ma takiej która toleruje słodycze aja bez nich życ nie mogę;) ale, ale od 2 tygodni chodze pokręci pupą na aerobik i dziś też byłam wróciłam przed 22 teraz juz po kapieli, herbatka ciepła wypita i idę lulu. dobrano wszystkim kararuchy pod poduchy a szczypawki w chorerę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_1976
No witam wszystkich! Dzień dobry! Jestem chyba pierwsza dzisiaj, ale od 7 siedzę już w pracy więc wpadłam żeby się przywitać. pewnie jeszcze śpicie co? ech , wam to dobrze....sama bym jeszcze poleniuchowała.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nowo przybyłych. Życzę wszystkim miłego dnia oraz dużo uśmiechu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] D D D kawka dla Wszystkich :-D MP Ty jakaś strasznie zakompleksiona jesteś :-0 co z Tobą ...troche wiary w Siebie dziewczynko... czym się tak stresujesz... taka mądra i pracowita kobietka z Ciebie a Ty tylko o jednym ... Witam Kuluchnę , żimową , km_1976 , Mysie !!!!! Miłego dnia!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Carlaa -----> te dzieciaczki....... :) dają mamusiom w kość a jak tatuś wraca to,słodkie aniołki (bo nie mają siły już rozrabiać )hahahaha km_1976 -to uroczy wiek :) MP -------> właśnie ,co z Tobą ?!!!napewno jest taki Ktoś :) więcej wiary w siebie ....... banitka ---------->kawka z przyjemnościa ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo .... 😘 to i ja tez wpadam na kawusie ... 🖐️ wszystkim :D poranne buziaki Aga tak tak masz racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka JEST ZAWSZE DLA WSZYSTKICH Kuluchna!!!! WIĘC NIE PYTAJ TYLKO BIERZ...D D D JAK MAŁO TO DOROBIŁAM :-D 👄 Agars i Carlaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_1976
agars----> tak to piękny wiek, co prawda wszędzie jej pełno ale to sama słodycz MP----> nie mów - "kto mnie zechce" ale " który jest mnie wart"- tak brzmi o wiele lepiej nie uważasz? no, grunt to dobra samoocena pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i dla każdej 🌻 Moje drogie jak tam przygotowania do egzaminu praktycznego? Już nie długo czas zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie wieczorowa pora :))) Na dworze mroz i trzeba sie rozgrzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPRAWDZIŁAM :) :) :) :) :) :) :) prof.dr hab.Fredi_Lublin i dr Banitka dziękuję 🌻 Dziewczyny... no to trzeba jakoś uczcić ten nasz sukces !!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy76--------> u mnie też zimno ,ale właśnie zrobiłam herbatkę z cytrynką dobra na rozgrzanie jak masz ochote to proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :))) również pije z cytrynka :) mam miodowca jak ktos chetny to prosze bardzo po kawałku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agars Crazy76🖐️ Co tam dziewczynki dostałyście od profesorka , bo jak zwykle nic nie wiem...:-0 MP dzięki za meila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich zaraz zajrzę do skrzynki, ciekawe co tam jest [chyba nie termin egzaminu praktycznego - biedulka trzęsie się ze strachu, bo we wannie jeszcze na dno idzie] , morze ..... hmmm, ja byłam w Mielnie, Sarbinowie, kołobrzegu i Dźwirzynie, wszędzie się podobało, zacznijmy powoli myśleć, gdzie zrobimy nasze spotkanko wiosenno-letnie :) Raczysko :) Może pomogę ----> nie muszę szukać dla Ciebie, bo już chyba się ktoś znalazł (Ty wiesz .....) :D Dla nowych osóbek km_1976 ,Lydia76 :D:D:D uściski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam i z zachwytu oszalałam (zajrzałam oczywiscie do skrzynki) :D dr Banitka dziękuję 🌻 🌻 🌻 prof.dr hab.Fredi_Lublin 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani, dziekuję wszystkim za pocztę, dla naszych szanownych utytułowanych nauczycieli po 🌻, dyplom już drukuję, jutro oprawię go i powieszę na jakimś eksponowanym miejscu :D. Prawie 30--egzamin razem zdawałyśmy, jak mogłaś zapomnieć ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Netia, dopiero po ujrzeniu dyplomu sobie przypomniałam, wiesz, to moje zabieganie :P jednym słowem, dobrze jest, lekko pamięć płata figle, łyknę sobie jakieś ziółka i luki się wypełnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Przy 138 stronie topiku czas się wreszcie włączyć - jestem rocznik 1976 i spróbuję Was przeczytać w całości, drodzy Równolatkowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Dziękuję za miłe przywitanie, prawie 30 :) Tym bardziej je sobie cenię, że należysz do Ojców/Matek Założycieli topiku :D - tak, tak, strona 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×