Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam!! Pozdrawiam wszystkich gorąco.Bo brakuje tego ciepła troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak aby do kwietnia i potem już cieplutko wszędzie będzie... Morze,słoneczko,piasek,olejek i opalony pan wcierający olejek w moje plecy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? morze? uffff..... jak ja lubie wylegiwac sie na plazy...... Ale racja.... juz niedlugo.... :D Witam wszystkich.... Dziewczyny jak tam Wasze odchudzanie..... ja mialam sie nie odchudzac, tylko delikatnie mowiac \"ograniczac\", niezle mi idzie.... wlasnie zjadlam 2 bułki z Nutella!!! Ale w sumie to nie bylo napisane od ktorego poniedzialku przechodzimy na diete....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeocież ja---> masz 100% racji nie było zaznaczone,że chodzi o poniedziałek 09.01:) Ja dziś też troszke pofolgowałam,ale skoro nie mam faceta i mało przyjemności w życiu to troszke rozpusty w postaci słodyczy mi się należy co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie odchudzam ,jem wszystko (nie jem czego nie lubie;-) , nie wiem , nie dałabym rady na diecie . Jak spodnie sie nie dopinaja to mowie stop jedzeniu po 18.00 i to nawet niezle działa. ale tym co na diecie - wytrwałosci!🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko no pewnie... trzeba jakos sobie czas umilic... a nic tak nie poprawia humorku jak tabliczka czekolady.... ja to jestem prawie uzalezniona od czekolady... mniam mniam :P Nie wiem co na to MPM? Może jak mnie zobaczy to nie bedzie mnie chcial.... czy dziala Wam gg? bo mi nie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_1976
Witam wszystkich ! czy do szanownego grona 30-sto latków można jeszcze dołączyć czy też skład jest już zamknięty? pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 😘 y poranne kazdy moze dolaczyc zadne zmkniete ... 🖐️ kawusia dla wszystkich plus ... musli hihihihi sciskam buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim D kawkę odbieram i dzięki serdeczne...:-D U mnie dzisiaj dzieciaczki mają bale karnawałowe tak więc już jeden kowboy koło mnie lata a drugi jeszcze w szkole... :-0 MP zgódź się na to zdjęcie co Ci szkodzi...nie masz nic do stracenia ... a może coś zyskasz :-p Carlaa jak ząbki ...dają w kość ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Banitko hihih ... kowboj powiadasz :D :D :D :D :D ja bym mojego niuniusia przebrala za cukiereczka zjadlabym go hihih ... a maly daje popali hihi wczoraj mnie wymeczyl :D za to jak tatulek wrocil z pracy to udawal aniolka hihihi :D pozdrawiam serdecznie 🌻 ki dla All MP 🌻 ek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_1976
carlaa a ile niuniuś ma miesięcy? moja mała ma dzisiaj imieninki jak wrócę z pracy to dostanie prezencik. byle do 15-stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lydia76
witajcie!...rocznik 76 to doskonały rocznik :-) nie można urodzić sie w lepszym!!! ja urodziłam sie 14.02.1976,lepszego dnia nie mogłam wybrać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Kwiatki,kwiatuszki dla nowych ,pięknych 30-letnich🌻🌻🌻🌻 Nie wim czy widziałyście,ale na kafetrii sptykają się też roczniki 77 i 70 .... Kawusia fajna sprawa,bo tego mi brakuje...źle spałam w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 wszystkiego naj naj dla malej :D 🌻 synalek 8 stycznia skonczyl 5 miesiecy ... :D Lydia 76 .... teraz to takie miedzynarodowe swieto hihihi naprawde bardzo ladny dzien na urodziny :D Rczysko tak tak widzilalam ... ;) pozdrawiam wraz z bezebnym Dustim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lydia76
jesteście super!!!!polecam wszystkim spacerek,piękna,słoneczna zima....czego tu chcieć więcej:-),no o drobnostkach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ no no widzę że coraz więcej ludzi do nas zagląda :) km_1976 ,Lydia76 witajcie serdecznie :) km_1976🌻🌻🌻🌻 🌻 -ki dla Twojej córeczki napisz ile ma ? Carlaa jak tam maluszek ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość km_1976
dzięki za miłe powitanie! moja córcia ma 1,5 roku i jest cudowna - żywe srebro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ... no no widze nowe ... [twarze hihihih ] niki 🖐️ Aga maly jest poprostu nie mozliwy hihih ktos mi dziecko podmienil hahaha... jak slyszy tate .. to aniolek juz nie musi go widziec hihihihi dzwonie i ojczulek mu opowiada co robi a maly zapomina ze cos mu sie tam w buziulce dzieje hahahahah ... pozdrawiam serdecznie jeszce raz nowy narybek ... rocznika !1976... bo w nas jest moc i energiaaaaa hahah 🖐️ pozdro Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdawiam serdecznie a dla Wszystkich czekolodomaniaczek i czekoladomianiaków :) A w szczególności dla MPM :) SHANKS & BIGFOOT - Sweet like chocolate Sweet like chocolate You\'re sweet like chocolate Finding your way in the dark Ain\'t so hard when you\'re close to my heart You are there when I\'m feeling alone All I need is for you to come home You\'re sweet like chocolate boy Sweet like chocolate You bring me so much joy You\'re sweet like chocolate boy Trust is the lock is the key There\'s no doubt that your love\'s all for me You are sweet on the tip of my tongue You are warm like the rays of the sun You\'re sweet like chocolate boy Sweet like chocolate You bring me so much joy You\'re sweet like chocolate boy You\'re sweet like Da da da da da da da Da da da da da da da da da Da da da da da da da da da Da da da da da da da da da Knowing you\'re there every day Makes me high in my own special way I am calm in the face of your love Holding you is a gift from above You\'re sweet like chocolate boy Sweet like chocolate You bring me so much joy You\'re sweet like chocolate boy You\'re sweet like Da da da da da da da Da da da da da da da da da Da da da da da da da da da Da da da da da da da da da You\'re sweet like Da da da da da da da Da da da da da da da da da Da da da da da da da da da Da da da da da da da da da oraz http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f2/Chocolate.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nie mogłam wczoraj zajrzeć do Was, bo znów w pracy siedziałam i siedziałam( i oczywiście pracowałam heheh0), dziś zresztą też dopiero jakieś 30 minut temu wróciłam, powoli staję się przodownikiem pracy, norma 200 %, pozdrawiam serdecznie nowe osóbki crazy76, km_1976 :D:D:D dla całego roczniczka naszego i oczywiście MP, TPJa ... 👄 👄 👄 , Raczysko, jak niedźwiedzia nie było, to wymyślimy jakiś fajny plan i będzie :) , do lata poszukamy kogoś, kto będzie olejek do opalania w Ciebie wcierał :P Nie mogę doczekać się do naszego wspolnego spotaknia, oby plany nasze wypaliły, przepraszam za moje nieskładne zdania, ale jestem jakaś dziwnie pobudzona, aż dziwne , po tylu godzinach pracy :) muszę jakoś tę energię spożytkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! wszyskich,każdego z osobna i oczywiście nowych km 1976 ,Lydia76.A tym morzem tak zaszumiało...gdzie wdychacie jod...można wiedzieć?może znacie jakieś fajne miejsca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam w Dziwnowie,ale najlepiej wspominam Łebe.Byłam tam jako nastolatka.Zakochałam się w pewnym artyście i śledziłam go ukratkiem(bo była to miłość platoniczna i bez wzajemności :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×