Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam Kochani , na początek po 👄 Aksen , dupersztajn , witam na topiku :) może pomogę :D Raczysko , dla Ciebie 🌻 , wyjeżdzasz jescze czy zostajesz ? U mnie również strasznie zimno, wczorak byłam wieczorem na pokazie fajerwerków, było cuuudownie pięknie i niestety strrrrasznie zimno . Fredi, twórczego pisania , oczywiście jak już obronisz mgr to za to trzymanie kciuków musisz nam małą imprezkę zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj musimy, musimy, ja juz sie nie mogę doczekać :) Dobrze, teraz idę odgrzewać obiad dla męża i córki (dla mnie zreszta też) , bo dopiero wrócili, koniec luzu, obowiązki , obowiązki ........ ale i tak to lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 w marcu będę musiała was znowu opuścić,ale do tego czasu może bardzo dużo się wydarzyć.... Fajnie,że ludzi na naszym topiku przybywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie fajnie :) dla nowych \"buziek\" 🌻, dla ;) starych😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko, to niech się wydarzy i nie jedź,a nawet jak pojedziesz, top wiesz, że pamiętamy i czekamy :) jak tam polowanie na niedźwiedzia, coś tam się nakręcio ? Netia, jak tam \"niejedzenie\" zakazanych pyszności? Mnie właśnie mąż namówił na ciastko, oczywiście się skusiłam, ma ten dar przekonywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30---> nie sądziłam, że będzie to takie trudne :O .Zjadłam w pracy 2 małe bułeczki i już wskoczyło 500 kcal a gdzie obiad... i coś po obiedzie, łatwo nie będzie ale nie mam zamiaru się poddać, przynajmniej dzisiaj jestem jeszcze dobrej myśli :D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla pewnej chorej osóbki: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i 👄 Wracaj szybko do zdrowia :) Pozostałych pozdrawiam z wieczora :) i po 🌻 Proszę się tylko za bardzo nie odchudzać, bo na zlocie nie mam zamiaru trzymać Wszytkich na sznureczkach, żeby mi wiatr Was nie porwał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi nie wiem czy to mnie masz na mysli;-) bo jam ;-)tez chora;-(( ale biore to tez do siebie i dzieki za kwiatuszki , nie czuje ich zapachu bo mam nochal zatkany ..myslałam zedłuzej tu posiedze ale nie kapitulacja....biała flaga ...marsz do łózka ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedzia brak!!! Polowanie zawiodło,ale już w głowie nowy,tajemniczy,podstępny plan obmyślam....Musi zadziałać... Fredi ja tam motylem wole być niż słonikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... 😘 poranne u nas zabkowanie pelna gebe hihihihi .. maly testuje nasz wytrzymalosc [gryzie klawiature] :D :D :D :D jak to przezylyscie hmmm ... kawusia z mila checia :D :D :D :D: D padam na stojaco hihihi sciskam 🌻 ki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ!! Carlunia ...to Ci współczuję...pewnie maleńki obgryza co się da...:-) ale jakoś szybko... moi chłopcy dopiero w 6 miesiącu zaczęli...ale co dziecko to inaczej nie ? Trzymaj się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawkę bardzo chętnie z Wami wypiję bo chyba zasnę na stojąco :0 Carlaa ----------> wspólczuję Ci pamietam jak mojemu wychodziły zęby 4 naraz ,a przy tym gorączka prawie 40 stopni normalnie koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ja już wszystkie wazony mam pełne od twoich kwiatów:) pięknie i wiosennie mam teraz w domku... Jak miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi skąd Ty bierzesz tyle kwiatów :P dzięki już szukam kolejnego wazonu. U Was też dzisiaj taki śpiący dzień ? Spóźniłam się do pracy, zwyczajnie zaspałam i ogólnie nie wiem o co chodzi dzisiaj :) [siłą woli powstrzymuje ziewanie i szuka czegoś do zrobienia, przecież jest w pracy...] Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaczełam pisać tamtego posta w tej samej chwili co Ty Raczysko :), tylko klient mi przerwał, pomyślałyśmy o tym samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> odwagi, nie uciekaj od ludzi :) staraj się zmieniać, na początek może wyślij nam swoja fotkę :) , potem nasz wspólny zlocik i proszę się ne wykręcać że się wstydzisz, każdy ma jakieś zahamowania, ja też. Nie ma ludzi idealnych, ale trzeba próbować. Nie można się zamykać i czekać aż los zapuka do naszych drzwi, bo moze on (tj. los) nie chce wejść drzwiami tylko oknem a my wciąż myslimy że to tylko przeciąg. Sam dobrze wiem że na początku może być trudno, ale skoro już troszkę się znamy (te ponad 4000 postów chyba coś znaczy?) to na pewno nie będzie niemożliwym wykonanie tego małego kroku :) dla ludzkości a Wielkiego dla Ciebie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się obiema rękami pod powyższym postem :) Fredi rację masz, co by Ci tu dać, kwiatka nie bo to tak jakbym oddawała, hmm.. 😘 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ja mam nadzieję że wystarczy mi pieniędzy na wręczenie Wam prawdziwych :) ale to na zlocie :) Do do kwiatków to opowiem Wam taka autentyczna historię: Jakis czas temu jedna z moich znajomych była bardzo smutna, niestety odległość do Gdańska była nie do pokonania więc zaproponowałem jej aby poszła do najbliższej kwiaciarni i wybrała z niej dla siebie najpiękniejszą żółtą różę a ja oddam jej pieniądze. Wiecie co się stało? Koleżanka po dwóch tygodniach od zakupu mówi mi że ta róża wciaż stoi :) ale to nie wszystko, gdy jej mama gdy zajrzała i zobaczyła tą różę, po tych tygodniach to zaczęła pokazywać ją każdemu, kto odwiedzał ich dom, bo ta róża kwitła już kolejnym kwiatem. Koleżanka czuje sie juz dobrze, a o zwrocie gotówki mam nawet jej nie wpominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia dla ciebie👄👄👄 :) Fredi jak miło było przeczytać to co napisałeś...👄 masz tyle racji i ze swojej strony dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi jesteś facetem pełnym wyobraźni i pomysłowym,a to cechy które bardzo lubię u mężczyżn(żadnych podtekstów:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Fredi ... 🌻 hihihi moze pomoge ... juz niedlugo pewnie znjadziesz to czego pragniesz :D :D :D :D :D :D :D :D :D agars , banitka ❤️ Raczysko :D pozdrawiam wszystkich :D :D :D :D :D kawusie mioze ktos ma ochote hmmm :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi miłe Panie i Panny nakadziły ;) [przedziera się przez gęsty dym, kaszląc od oparów próbuje dostać się do swojego biurka, ledwo już je wyczuwając, aby dalej pisać co ma musi] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe powitanie, postaram się zagląda częściej ale nie obiecuję mimo tego że nie mam jeszcze rodziny w postaci męża i dzieci a i tak ciągle brakuje mi czasu \" co by było gdy bym miała \" oj czarno to widzę. poprostu gonię się z czasem. czasami mam zadyszke ale w porzerwach bedę zaglądac do Was. Pozdrawiam wszystkich 30 latków. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×