Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam Rówieśniczki i Równieśników! 🖐️ I gratuluję tak pięknego wieku ;-) Nie wiem jak Wy, ale ja czuję się wyśmienicie, najlepiej jak do tej pory! W pełni samodzielna, w pełni niezależna, czuję, że świat przede mną stoi otworem i najlepsze wciąż na mnie czeka :D Nigdy nie czułam takiego głodu życia i nigdy nie zaspokajałam go w tak dużej mierze!. Nic tylko brać garściami! :-) I już planuję huczne obchody pięknej 30-tki! Byle do lipca! :D Pięknego wieczorku życzę :-) Czym dziś się zachwycę? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 76
ja też tej daty, rzadko bywam w necie, ale jak będe to wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
witaj Carlitta, zgadzam się z Twoimi słowami w pełni, ja też dopiero teraz wiem, ze żyje. Świadoma tego, co chcę, dąże :D Ja swoją trzydzieche wyprawię hucznie w sierpniu. ostatnio byłam na 30 , było świetnie i obiecałam sobie i towarzystwu, że w przyszłym roku u mnie poprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOONKA
Witam kochani :) czyżbym była tutaj jedyna skorpionicą :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30, właśnie - ŚWIADOMOŚĆ! Cuuudowna rzecz :classic_cool: Chociaż może niekoniecznie ma tak ścisły związek z wiekiem :-) Looonka, może skorpionicą tak, ale szczypawicą nie - ja jestem raczycą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Carlitta, sami drapieżcy, raczyca, skorpionica, a ja lew , niezły zwierzyniec tutaj mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zguba
20.11.1976 no i rzecz jasna zodiakalna skorpionica ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
zguba, komu się zgubiłaś lub co zgubiłaś, powiedz, może pomożemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zguba
prawie 30 - dzięki za pomoc jakoś dam sobie radę, wkoncu jestem z rocznika 76 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
otóż to, rade damy, da my ra de bob budowniczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
to możeszy sobie rączkę podać i po piwku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonka, nie jesteś jedyną skorpionicą... tutaj listopad \'76 :-) a więc do magicznej 30-stki jeszcze daleko, a nawet do ostatniej 20-stki jeszcze 2 miechy.... a zresztą, kogo obchodzi metryczka? mnie bynajmniej... 76- roczniku, co porabiace w ogóle? utrzymuję kontakt z kilkoma osobami z tego roku i nie wiem czy to fatum ale 95% nie jest jeszcze związana węzłem małżeńskim....wina Czernobyla czy co???? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
ja węzełek małżeński mam, powiem, że to całkiem przyjemne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałem, że tylko ja jestem jakiś nienormalny ;) No jakis fatum chyba , ciekawe co sie stanie w 2006, bo? 1976 - nasze urodziny 1986 - wybuch w Czarnobyla 1996 - Zawala się stojący w Gąbinie Warszawski Maszt Telewizyjny Jak widać pech za pechem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Fredi , co za czarne myśli cię nachodzą? 2006 to dopiero będzie się działo, jak te wszystkie 30 zaczną imprezować, to będzie jazda. Już doczekaćsię nie mogę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
ja też nie wierzę, ze prawie 30, szczęśliwa jestem, a szcześliwi czasu nie liczą. jaki wstyd , życie zaczyna się po 30, najlepsze przed nami. A mnie juz tak dobrze, co będzie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camillea
marzec 76 witam Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja dopiero zamierzam zacząć chwytać życie garściami, myślę,że wiek odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
micha, zapis przyjęty, ciekawa jestem, czy jak ta trzydziecha nas dopadnie będziemy tu razem, czy dotrwamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
micha, skąd przybywasz? Taka malutka spowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja kapci jeszcze nie mam, ale proszę sie nie sugerować ilością postów, bo zmieniłam nika myślę,że jak będziemy chciały to do trzydziestki dociągniemy-mam na myśli topik, oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
oby do przodu, rodacy :D spać mi sie nie chce, a jutro do pracy, szkoda, że to nie piątek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×