Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Cześć Kochani, nie zaglądałam, bo mnie nie było, praca, szkolenia, praca -------> normalnie chwilami czuję się już wypalona :( wogóle smutno mi z powodu tej strasznej tragedii, do tego ta dłużąca się zima, brak słoneczka i ciepła, zmęczenie, och.........chyba mam doła , Fredi, super afro :D, odrazu weselej , km_1976 ----> pozdrowienia dla męża, ja co prawda nie pochodzę z wielkopolski, a z kuj-pom, ale mąż tak :) Poznań , czasami bywam, często na szkoleniach własnie, daj znać , jak się tam będziesz wybierać , może coś nam przypasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Gdzie się wszyscy podziali ? Kawa już czeka!!!!!!!!!!!! Fredi_Lublin ----->afro na głowie masz extra ;) banitka ---->bardzo mi przykro... a drugi już się odnalazł?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie śpioszki 🌻 i pracusie 🌻 Widzę że siespodobała moja nowa fryzurka :D hmm chyba sobie zrobię ją na stałe :D banitka --> trzymaj się ciepło MPM --> pozdrawiam i specjalny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ! mam tyle roboty, że nawet nie miałam kiedy do was zajrzeć :O ale ostatnio coś mały ruch tu u nas... nie wiem gdzie się reszta podziewa... Fredi ------> ta fryzura chyba będzie cię obowiązywała na umawianym spotkaniu bo wszystkich powaliła na kolana hi,hi...:D prawie 30------> jak będę się wybierać do Poznania to dam znać agars------> kawa? baaardzo chętnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ D D D Kawa dla całej reszty która jeszcze nie piła :-) Niestety ...drugiego znaleziono przedwczoraj wieczorem...leżał tam biedak tyle dnii... szkoda słów, bo to Polska właśnie... Fredi trzymam się jakoś ...chociaż niestety nie za ciepło bo u nas znów śnie sypie :-(... ja chcę słoneczka ...i lata... bo ta zima już za długo i taka smutna do tego...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka, współczucia , Gdzie sie wszyscy podziewacie? Może pomogę 🌻 🌻 🌻 i zajrzyj tu do nas, ja też już chcę lata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odśnieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyć tej roboty, mam wrażenie że jestem skazańcem który odpracowuje wyrok, czy to jakis eksperyment. Dobrze że jutro już piątek, ale najgorsze że jutro musze jeszcze tam iść. mam ochotę swojemu szefowi strzelić w jego zarośnietą .............. jego widok źle na mnie działa, a jak sie odezwie to juz wogóle mam odruch wymiotny. żeby tak trafić 6 w totka, to bym sie przeszła do niego 6, 13, 11, ..................bo mi to lotto jak też się męczycie w pracy to teraz ODPOCZYWAJCIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdawiam serdecznie a to bajka od Kłapi :D Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka. Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała: - Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moją matką gospodarować w tym zamku. Tam będziesz przygotowywać mi posiłki, prać moje ubranie, rodzić mi dzieci, i będziemy żyli długo i szczęśliwie... Tego wieczoru, przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo-cebulowym, księżniczka chichocząc cichutko pomyślała: - No k**wa, nie sądzę... i dalej przewracała skwierczące na patelni żabie udka w panierce... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :) mysia30 -------> mogę ci rękę podać, czytając Twój post czułam się jakbym słyszała samą siebie, u mnie sytuacja podobna, praca , praca i jeszcze raz praca, i szef ciągle nie w humorze itp itd :( często zostaję po godzinach, nie mówiąc o tym, że czasami w sobotę lub niedzielę też tam zaglądam i nadrabiam, ciągle gonię, a i tak mam tyły, diabełek :D , dawno nie zaglądałeś [grozi palcem, diabełek zawstydzony obiecuje poprawę] może pomogę :) Fredi, podziękuj Kłapi za bajeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! nie zagladałam chwilę do was, bo w pracy nie mam kiedy:O a w domu była mała awaria kompa, ale juz jest ok. to chyba jakaś epidemia z ta nagonką w pracy, ja robie swoją robotę i jeszcze dodatkowo mam cały sekretariat na głowie bo koleżanka poszła na urlop :(. jak wychodzę z roboty to nie wiem jak się nazywam... ale najważniejsze, że dzisiaj jest piatek a jutro jest wolne :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze wyspać się w sobotę, wstać bez budzika, wypić spokojnie pyszną kawkę, no dobrze, a teraz pora zabrać się za sprzątanie i takie tam, do zobaczenia później, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 👄 🌻 🌻 ❤️ 🌻 👄 🌻 może troszkę kolorków Was tu przyciągnie.......... pozdrawiam zapracowanych, zabieganych, zakochanych,zadumanych i .......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pamietacie mnie jeszcze? :) Co to tutaj tak cichutko? Prosze mi sie tu meldowac! Już dalej dalej! Kawa stygnie, ciasto czeka (co? dieta? jaka dieta?)... są jeszcze 3 kawałki, kto pierwszy ten lepszy.... A tak wogóle to u mnie takie ładne słoneczko świeci, że aż żyć się chce!!! 🌻 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rocznik 76`.... co jest z Wami? kawa i ciasto was nie przyciąga to może to.... -Mamusiu, dlaczego tatuś chce skoczyć z balkonu? pyta sześciolatek - Oj nie wiem Kochanie, ja mu tylko rogi przyprawiłam, a nie skrzydła! :) no ja wiem, że średni ten kawał był, ale ja nie znam żadnego.... nie mam pamięci do kawałów...:) A z drugiej strony to jakiś pomocnik by mi się przydał do przyciągnięcia Was tutaj.... sama sobie nie poradzę!!!! Kto chętny? ja rozumiem, że niedziela, Kościół, obiadek, mąż i dzieci.... ale chyba chwilkę znajdziecie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry temat
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się na ochotnika na jak zawsze pysze ciasteczko :) MPM --> 🌻 i 👄 A kto sie nie załapie to niech żałuje, bo takich pysznych ciatseczek to chyba jeszcze nigdy nie jadłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 - - - > no to podajmy sobie dłonie witaj w klubie męczonych;) praca daje nam w kość i juz się nawet nie chce siadać przy kompie wystarczy że w pracy siedze wystarczająco długo wczoraj małe sprzątanko obiadek i kino a dziś jestem sama jestem już po serniczku coś się też od życioa należy mimo tego że w tygodniu staram się przestrzegaz diety jeszcvze wyskocze do znajomych na chwilę a później zobaczymy poprostu odpoczywam chyba się nalezy a tydzien naprawdę był ciężki\' miałam potwornego doła tak chyba przy środzie buuuuuuuuuuuuuuuu aż łezka poszła to chyba z tej bezsilności ale cieszmy się jeszcze tym dzisiejszym wolnym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy zapracowani ;) Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich, miłego popołudnia i ... oczywiście uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich razem i każdemu z osobna :) to przecież ja----> faktycznie troszkę Cię nie było, ale miło, że już jesteś :D Fredi, jak zawsze z uśmiechem, miłym słowem i 🌻, a dla wybranki nawet 👄 mysia30----> ja prbuję jeszcze cieszyć się wolnym, ale w głowie mi świta myśl, że muszę jeszcze troszkę papierków popisać, a od poniedziałku znów zap...., do tego w sobotę nie mamy wolnego, bo szkolenie..... :( ale nie narzekam aż tak bardzo, bo w sumie jakoś wszystko się układa, najważniejsze, że mam wsparcie w rodzince , 👄👄👄 i piszcie Kochani!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie uczyli,że należy słuchać mamy, a Was? a matka tego topicu napisała \"piszcie Kochani\".... a tu co? ...a tu nic! :D MPM---->ciasteczko doręczę osobiście już niedługo, póki co 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPM --> znów mnie rozpieszczasz, a wiesz że ja lubie jak to robisz :) więc czekam z niecierpliwiony na ten deserek, który zjemy wspólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×