Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ..... Spóźnione, ale szczere..... \"Nie życzę Ci, abyś wśród błota odnalazła bryłkę szczerego złota, ale życzę Ci, byś w bezdusznym tłumie odnalazła serce ❤️, które Cię zrozumie....\" Z całego mojego radosnego serducha ❤️ najradośniejsze przesyłam życzonka urodzinkowe!!!!! Niech się spełnią wszystkie Twoje Banitko marzenia, miej tylko radosne chwile pełne szczęścia, kochaj całym sercem i bądź kochana jeszcze bardziej! Sto lat, Sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambruxia , km1976,Raczysko[;-) dawno Cię nie widziałam...],Carlaa, Kuluchna 👄 Dziękuję dziewczynki --------> \_/ \_/ \_/ szklaneczki napełnione iserniczek podany...każdy pije o co prosi...i jeszcze raz Moje zdrowie----> niech będą poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w ten zimny dzionek! w nocy znowu padał śnieg i na ulicach jest biało i zrobiło sie naprawdę zimno :( właśnie zasiadam do śniadanka wiec moge was rozgrzać gorącą herbatką z cytrynką acha, pamietajcie że dzisiaj piątek a więc jest sie z czego cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co taka cisza?? zostałam sama , ?? nie zostawiajcie mnie !!!!!!!!!!!!!!! wiecie że wszystko może się zdarzyć, a przy mnie dziś nie ma nikogo bl;iskiego brrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, jak Ty :P to ja też :P Raczysko, kochana, witaj ❤️ , dawno tu nie zaglądałaś, napisz, co u Ciebie Banitko :) jak się czujesz jako dojrzała 30-ka :D:D pozdrawiam p.s. u mnie wieeeejeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... a wiecie co za te jezyki to powiem Wam ze u mnie piekna jesien .. ;) sciskam rocznik 76 Tak tak Raczysko dawno Cie nie bylo 😘 for you hehhe Mysia i jak samopoczucie ????? 🌻 🖐️ i 😘 for All :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! nie wiem jak u was ale u mnie jeszcze pada, słońca nie widać jest szaro,pochmurno i nie chce się wystawiać nosa z kochanego łóżeczka...niestety jestem już w pracy i musiałam z niego wyjść :( siedzę więc, popijam kawkę i myślę że trzeba by się do roboty zabrać, ale..........taaaaaak mi sie nie chce 💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka !!!🖐️... Witam w ten ponury poniedziałek... Ale za to weekend miałam bardzo przyjemny...odwiedziłam stolicę...ależ ona się zmieniła...było miło... Miłego dnia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :-) U mnie też straszna pogoda, pada deszcz, wieje silny wiatr ... brr, aż nie chce się z domu wychodzić ... Ale cóż, do pracy trzeba iść ... Życzę Wszystkim miłego i udanego miesiąca... tak, tak miesiąca. Jutro wyjeżdżam na delegację. Wracam dopiero ... 29 listopada... Mam nadzieję, że będziecie tu nadal??? Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Holoo! Jest tu kto? Ostatnia poranna kawka ;-) Trzymajcie się cieplutko, mimo takiej brzydkiej pogody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem1 trzymaj sie kuluchna na tej delegacji cieplutko, mam nadzieję że bedzie ci sie podobało ale wracaj na święta dzisiaj u mnie jest już trochę cieplej nie wieje to paskudne wiatrzysko i można z dzieckiem na dwór wyjść ( ostatnie dwa dni przesiedziała w domu) muszę wam się pochwalić moi drodzy jedną rzeczą: jak już może zuważyliście (czasem o tym wspominałam) jesteśmy z moim chłopem pasjonatami zabytkowych motocykli i w związku z tym całą rodziną z naszą Dzidzią jeździmy na rajdy które jednocześnie sa klasyfikacją Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych, no i właśnie ogłoszono wyniki i okazało się że mój chłop( razem z nami :) ) zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii motocykli wyprodukowanych po 1945 roku. w grudniu w Warszawie ma być oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród :D hi, fajnie że tak wyszło, to takie miłe...tak zwyczajnie sie cieszę, wiecie?? no to miłego dnia wam życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) km_1976 --> no ładnie jeszcze się okaże że będziemy mieli gwiazdę i pewnie będzie relacja w tv. Mam nadzieję że o nas nie zapomnisz i pozdrowisz choćby machając ręką :D Miłego wieczorka i po 🌻 na noc lub dzień :) Do następnego razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim!! mamy dzis nie najgorszy dzień ( nie pada i jest całkiem przyjemnie) więc prosze do pracy!!!...rodacy..:D ja juz popijam kawkę, chociaż jeszcze bardzo ziewam 💤 zapraszam chętnych Fredi- nie ma strachu, do gwiazdy mi daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę dorabiam już nie ziewając km1976👄... Dzień mi się miło zaczął ... więc może się miło skończy ;-) Z tymi motorami to świetna sprawa...GRATULUJĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest z wami?? nikogo od wczoraj nie ma?? no to uciekam, przecież sama ze soba nie bedę gadała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani !!!! nie było mnie z wami jakiś czas, bo poprostu nie mam kiedy usiąść do kompa:( Pracuję w transporcie i jak juz wracam do domu to tak wypompowana od tych telefonów,smsów i problemów,ze jedyne na co mam ochote to wanna i ciepła woda i słodka cisza... Ale jak zaglądam i widzę,że tyle fajnych ludzików z mojego rocznika o mnie pamieta, to normalnie mam moralniaka, ze się mało \"udzielam\" na topiku. Kochani pozdrawiam was z całego serduszka i obiecuję częściej bywać (słowo zucha)!!! Buziaczki (tylko je łapcie) papa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam duo-świątecznie :D Pozdrawiam z wieczora i zabieram co moje :) Raczysko --> łap 👄 i odsapnij troszkę :) Pa i po 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ...ale porażka ...tyle czasu nikogo nie ma...HALOOOOO!!! Co się dzieje? Kawa stygnie D ... Muszę się przyznać , że w ten weekend przeżyłam pierwszy szok dojrzałej kobiety...To jest straszne co małolaty potrafią robić ze sobą ...zero szacunku do samych siebie...i jak można wymagać szacunkuod innych ? Miłego dnia...i odezwijcie się ..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka - - - > co z tymi małolatami?? jakieś szczegóły? wiem że to co teraz się dzieje to włos sie jezy, czasmi z męzem zastanawiamy się jak to nasze jeszcze nienarodzone dziecko chować żeby wyszło na ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani! ja dzisiaj siedzę w domku bo mam wolne za 11-go. mysia30 - ty kochana masz jutro termin i jak ? nic sie nie dzieje?? jak już będziesz szcęśliwą mamą to mam nadzieje nie zapomnisz podzielić się z nami tym szcęściem co?? no kochani, naprawde coś nie ma ostatnio tłoku na tym naszym topiku, a pogoda nie ciekawa więc nie wiem czemu tak mało tu bywacie...chyba sie nie starzejecie co?? ;) buziaki dla was staruszki ( my z Fredim nadal jeszcze możemy sie cieszyć 2 z przodu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) no mam termin, ale jak to mówia można 2 tyg po terminie urodzić teraz będzie siedzenie i czekanie jak na bombie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka :) Miło że jednak czasem Ktoś tu zagląda :) Pozdrawiam i po 🌻 km_1976 ---> nie drażnij ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! gdzie jesteście?? u mnie kawka już wypita ale jak ktos tu zaglądnie to dostanie nic, uciekam bo pewnie sama do siebie gadam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam!!! Biorę kawkę... Mysia ... to czekanie jest najgorsze...ja czekałam właśnie całe dwa tygodnie...a potem [pomimo że jestem bardzo malutka] urodziłam takiego dużego synusia , że niektóre za miesiąc tyle nie ważą... :-)trzymaj się więc kochaniutka ... Km 1976 ---> ciebie też ta 3 niedugo czeka i Frediego...ale to nic strasznego :classic_cool: A niedługo Andrzejki ...Fredi !!! Co szykujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka - - - > 😘 całe dwa tygodnie!!!!!!!!!!!!!! o losie!!!!!!!! jak tak ma pójść jak u Ciebie to przyjdzie mi czekać do końca miesiąca, o nie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×