Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

ktos nawet zareklamowal nasz topik :D Nie wiedzialam,ze istnieje juz taki topik z naszym cudnym rocznikiem 1976 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Dziewczynki ! Taki topik istnieje i to całkiem długo , ale ostatnio po 30 co niektórzy o nim zapominają :-( niestety ... Mam nadzieję , że się Wam tu spodoba i 👄 na DZIEŃDOBRY !!! A DLA WSZYSTKICH KAWKA PORANNA D Carlaa jest usprawiedliwiona , ale reszta meldować się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo elo! Na drugim topiku jesteśmy na etapie wspominków ;-) a na tym pewnie juz dawno to przerabialiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, to moze Ty mi pomożesz ;-) jestem teraz na etapie sciągania teledysków z tamtych lat ;-) i chciałabym ściągnąć jeszcze jeden, ale nei chu chu nie pamietam ani kto śpiewał, ani jaki był tytuł piosenki. Pamiętam tylko, że w śpiewała babka przy tuszy ;-) garała przy tym na pianinie, obok niej albo w tle pamiętam jakiegoś ludzika przebranego za pajaca albo coś w tym stylu, piosenka była chyba dość wolna, i zawsze myliła mi się z piosenką Sam Brown \"Stop\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie pamiętam...ale poczekaj na Frediego ... on Ci napewno pomoże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, jakiś maniak muzyczny? ;-) Musze chyba sobie powoli czytać ten topik od początku, bo chyba zagoszczę tu na dłużej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie nie maniak muzyczny , ale bardzo inteligentny facet... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! miałam dziś ogromne problemy z uruchomieniem kafe, za nic nie chciała mi sie otworzyć stronka z naszym topikiem :( mam nadzieje, że to takie jednorazowe zjawisko a nie jakiś znak... widzę że w ten przedświąteczny czas nie za bardzo tu zaglądacie no tak za czasów jak was codziennie budziłam moim wrzaskiem to obecność na topiku była większa...hmm...może pora wrócić do starych zwyczajów??? WSTAAAAAAAAAAAAAAAAAAWAĆ STARUUUUUUUCHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! głośniej już nie potrafię :) ale mam nadzieję że i to wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wieczór Wszystkim! Ostatnio mam troszkę pracy i jak przyjdzie co do czego to czasem nic mi sie nie chce :O Ale że mam dopiero 30 lat, więc jeszcze się trzymam ;) intima_30 --> witam na topiku, jako ojczulek wręczam 🌻, a co do zagadnienia, to niestety nic mi to nie mówi, choć kołysze mi się po głowie Elton John z kobietą taką przy tuszy właśnie :O Pozdrawiam wiosennie 🌻 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu słychać, za dużo chyba się nie dzieje widzac po zapisanych stronicach, wiosna wkoło więc krew sie burzy?? a my chorujemy Antosia ma zapalenie oskrzeli i niestety nie jest nam dane obcować z przyroda , mamy przymusowe siedzenie w domku, ale zdrowie jest najważniejsze, pamiętajcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia!!! Kurujcie się i uważaj bardzo na malutką!!! Zdrówka Życzę ! Przed świętami naprawdę nie ma za dużo czasu ... Miłych przygotowań .... i kawka na dodanie energii D Fredi , Km1976 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Fredi, to niestety nie to... :-( A miałam nadzieję, że może Ty mi pomożesz... Tak Cię tu zareklamowali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Wielkanocną radość ślę dla WAS dziś, którą śpiewa każdy ptak i kwiat i liść, którą wiosna niesie dla każdego z nas z cudem Zmartwychwstania w ten niezwykły czas. Wielkanocne Święta niechaj w domu Waszym rozgoszczą się Zmartwychwstania blaskiem i spokojem, niech się wszystkie serca podzielą Wielkanocną pieśnią, cudem i nadzieją.\" Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAloooooooo 😘 WSZYSTKIM ZYCZE Smacznego jajka i niech te swieta beda jak bajka !!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen76
Pozdrawiam wszystkich, po dłuzszej nieobecnosci :0 mam nadzieje, ze wszyscy są obecni :) całuski a piosenki nie kojarze - to znaczy samej piosenki, bo teledysk - cos mi to mówi - kobitka ubran na czarno, ten pajac siedział przy niej słuchał jak gra........ taaaaaaaa tylko kto to był, co to za piosenka, cholender po co ja tu wchodziła m:) teraz nie da mi to zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka poranna!!!! Trzymajcie dzisiaj za mnie mocno kciuki od 13 do 14 :30 !!! Proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trazymaliście , ale i tak się udało ...D Kawka dla was ...o ile to nie monolog ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ;) to co na podniesienie heheheh ;) pozdrawiam serdecznie ;) prawie 30 ja z nadzieje hehe ;) 😘 Banitko 😘 i dla pozostalych ....reanimacja ;) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja się melduję i pozdrawiam 🖐️ a gdzie reszta? Haloo! Zostałam sama?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! ... choć pewnie nikogo tu nie ma:( dziś u mnie pogoda w kratkę raz świeci słońce a raz pada deszcz... normalnie spać się chce.. a co tam u was kochani, żyjecie jeszcze??? sądząc po częstotliwości odwiedzin to chyba kiepsko z wami:p buziaki dla wszystkich!! pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Piszę z pracy... widzę , że tu nadal zastój ...;-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Banitka! oj zastój !!:( nie wiem co się z resztą dzieje... pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×