Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Kto mi się podlizuje na konkurencyjnym topicu: Najmilsza i najbardziej pomocna osoba na forum? No przyznac się bez bicia? Bo 🌼 wręczę :D hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D dobre !! To nie ja ! Nie wpadłam na ten pomysł ! No, ktoś tutaj Fredi`ego :D promuje. Teraz wszyscy kafeteriusze w dzikim szale będą szukać tych Twoich linków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczęśliwą i prawie 30 - jakoś dopiro teraz - szwendałyście się gdzieś. No ale już wróciłyście do stęsknionych za wami 76 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
tak długo mam czekać, oj Fredi, ja z tych niecierpliwych jestem :) A co to za topik, o którym piszesz? Bo jakoś nie jarzę o co chodzi.:( Czadunia, hejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Fredi no gratuluje!!! Normalnie dumna jestem! Nasz czlowiek 76 ... 👄 👄 ❤️ Fredi ,ale nie zapomnisz o kolezankach co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapi 1.I nie ujawnie nicka bo po co 1.I pepi 16.I micha 25.I NOLI 10.III Ewa29 16.III Czadunia 1.IV PiaZadora 11.IV shenen 11.IV wiosenna 13.IV Hiara 2.V 7 maj 1976 7.V Kalineczka 12.V a jaaaa 13.IV Raczysko 28.VI Carlitta 3.VII free Willy 12.VII lipcowa 17.VII sierpień 31.VIII szczęśliwa 16.IX Judyta16 16.IX Phenylethylamine 14.X Winnie 5.XI zguba 20.XI Cleopatra 3.XII Fredi_Lublin 10.XII eeeeee 10.XII Proszę o skonkretyzowanie - będzie łatwiej z życzonkami i może prezencikami 🌼 prawie 30 lew, sierpień Sierpien76 sierpień LOOONKA skorpion Mika z daleka skorpion iniemamocna XI Camillea marzec krakuśka luty kla zima jesienna* X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
prawie 30 witaj na pokładzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Czadunia WIELKA JESTEŚ!!!!! Super ci to wyszło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia- napracowałaś się kochana 🌻🌻🌻 dla Ciebie. A ja jestem skorpionką, a jakże...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod WIELIM wrazeniem :) tej listy Czadunia dla Ciebie ogród: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ja się nigdzie nie wybieram :) Małe info już za kilka wpisów będziemy mieć ich 500 :D I mprezka jak się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..... a ja że rzadko zagladam, too mnie nikt nie pamięta :( :( :( :( Taaaa... nikt mnie nie kocha:( A ja Kraków znam i urodziłam sie tam i na studia chodziłam i jeżdżę tak... ze 3 razy w tyg, albo i częściej..... Ech..... Ok no to Czdunia dam Ci ostatnią szansę, gdyż nieeeeesamowita jestem (znaczy, ze taka wyrozumiała ;)) 16.06.76 Pięeeeeeknie, nieprawdaż ???? A !!! no i najważniejsze!!!!! mam ekipe hydrauliczną, jutro o 16.0 zaczynają, no to sie będzie działo... !!!!!!!!!!! Wszyatkich WAS goronco i serdecnie postarfiam!!!!! I pamiętać mi o mnie proszę Wapniaczki jedne ;) :) :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
czadunia, bravo , Fredi kwiatami cię obdarował, ja skromnie ❤️ ci dam Moja data to 01.08.1976 - lwica jak się patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
:D:D:D dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozpoczynamy wieczorną imprezkę :D Wszystkiego naj- i przynajmniej 1976 wpisów :D kazdej(-mu) 1976 życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to drodzy Imprezowicze,....!!! dla wszystkich.... żubróweczka...na mój koszt!!!!!! Zdrowie Pięknych DAM i Sznownych Panów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie, ja się poczerniłam Ot, tak, by się za dużo od towarzystwa nie odróżniać :D Czarcia data, ja chętnie żubróweczkę z sokiem jabłonkowym łyknę , tego mi właśnie na teraz trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to stuk!!! Prawie 30!!! I oby kolejne prawie 30 przed nami i.. oby nie było gorsze od tych prawie 30 za nami... (ło matko ale zakręciłam :O ale jam tylko technokratka.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
No to Panie i Panowie imprezka!!! Poproszę też żubróweczkę z sokiem jabłkowym i troszkę lodu:) No to moze pośpiewamy ,czy może jest ciut za wcześnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hej tam pod lasem..... coś błyszczy z dalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!!!!!\" Witam nowoprzybyłą!!!!!!! acha!!! A imprezka przy ognisku dzisiaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się jeszcze przyłączyć? Chętnie bym łyknęła żubróweczki. czarcia data => ja jestem 17.07.76 Też pięknie co? Szczęśliwa 7 z najbardziej odlotowego i szczęśliwego rocznika! Na cześć wszystkich 76: HIP HIP.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiemy... prosiemy....miejsc przy watrze dostatek....... A tak poważnie... to ja własnie... pod samym lasem mieszkam :) i miejsca na ognisko.... ło chocho!!! A i ciszy nocnej nie ma od 22 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieć że imprezka i się przeciąg zrobił :D Polewam dobrym francuskim winkem ktoś chce? ;) No to proszę kieliszki w dłoń póki jest jeszcze coś na dnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fredi ,ale ja przy żubrówce zostane,bo jutro dlugo bym chorowała:) No nic,ale za 76 zdróweczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×