Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Co się z tymi kobietami dzis dzieje ;) mążKłapi wysyła: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 mąz prawie 30 wysyła: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 mąż Carli wysyła: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 moje dla tych co jeszcze chcą, albo im mało 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę, ja też zawsze mam jakieś przygody, oczywiście niesamowite, jak coś się przytrafia, to przeważnie mnie, wylanie kawy, zbicie szklanki, poplamienie ubrania to u mnie normalka, wsiadanie do nie tego co trzeba autobusu, uderzenie głową w szybę wystawową , to cała ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja myślałam ze mam pecha i ze jestem posmiewiskiem ale widze ze to taki fajny ten 1976 to wsztstko przez ten rok :):):)a tam na cos trzeba zwalic no nie :):):):):) A tak na marginesie to ide na spacer bo jestem masochista ciemno , zimno a ja na spacer męza ciągne hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a ja myślałam ze mam pecha i ze jestem posmiewiskiem ale widze ze to taki fajny ten 1976 to wsztstko przez ten rok :):):)a tam na cos trzeba zwalic no nie :):):):):) A tak na marginesie to ide na spacer bo jestem masochista ciemno , zimno a ja na spacer męza ciągne hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzicie tak fajtłapa jestem ze nawet nie umiem posługiwac się kompem hihihihi o zgrozo zgrozo, ALE CO TAM wiecie co pije sobie piwko Fedd\"s malinowy .....nie przepadam za piwem ale to jest nawet dobre :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pociągami też mialam kiesyś małą przygodę, jechałam ze zjazdu, zima, długa droga, kilka godzin , ludzi pełno, więc trzeba było na korytarzu stać, aż tu drzwi się zepsuły, śnieg zaczął sypać, wyglądałam po 2 minutach jak bałwanek, ludzie się zlitowali, w przedziale miejsce dla mnie zrobili, dobrze było następna w pociągu, jacyś chłopacy piwko w puszce chceli sobie popić, oczywiście pucha pewnie wstrząśnięta była, przy otwieraniu połowa piwa znalazła się na mnie, przepraszali, nawet wycierać chceli, he, he, dodam, że nowy jasny płaszczyk akurat miałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> studnecki nie ma ograniczeń wiekowych, studiowałem na inżynierkich z małżeńswem, gdzie oni dopiero zaczynali studia a ich syn już je kończył :) ale jeździli na studenckich więc... :D PS. Znikam będę może później lub jutro więc jakby co to miłego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja232
lato wita wszystkich;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przypomniało mi się coś z biletami, ostatnio jechałam autobusem miejskim, nie wiedziałam, że to pośpieszny, jakoś nie zauważyłam, skasowałam tylko jeden bilecić, a tu kontrola, ale musiałam się tłumaczyć, a ci ludzie dookoła, patrzą na mnie jak na jakiegoś kryminała, myślą, że kręcę, a ja naprawdę nieświadoma, jakoś udało się panów kontrolujących przekonać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja232
skad jestescie? luuudzie?pozdrawiam;-)rocznik 76!najlepszy na świecie;-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja232
witam wszystkich z tego rocznika najlepszego jest ktos z zach-pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ja też po zjazdach padałam z nóg, teraz mi tego brak, ale nic z mej dalszej edukacji nie wyszło, gdzie tylko dokumenty złożyłam (w 3 miejscach) nic się nie odbędzie , bo mało chętnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja232
jesteśmy jestesmy ;-) ja jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja232
kobietka kobietka dokladnie! a wy jak tam sie trzymacie ? dolki jesienne i zimowe u mnie....czy tylko u mnie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wstaliśmy, nie było innego wyjścia :) Nie przepadam za wstawaniem gdy rano jest ciemno !!!! Ale już po kawce i jest znacznie lepiej. Całuski dla wszystkich, Kłapi--> dla Ciebie dwa za pocztę :). Miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie? Mężczyzna A wiesz czemu?! Bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek, no i worek bez pieniędzy... 80% kobiet już nie wychodzi za mąż, bo zrozumiało, ze dla 60 gram kiełbasy nie opłaca się brać całego wieprza do domu... Bez urazy ;-) To tylko dowcip ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
Kobiety kontra mężczyźni: Poradnik dla kobiet TEKST NIE MA ZA ZADANIE NIKOGO OŚMIESZYĆ. Kobieto! Jeśli mieszkasz lub zamierzasz zamieszkać z mężczyzną, to poniższe porady wydrukuj sobie i zapamiętaj i zaakceptuj. 1. Podłoga to doskonałe miejsce na składowanie ubrań. 2. Nigdy nie proś mnie o zakup typowo kobiecych przedmiotów. Z pewnością wrócę nie z tym co trzeba. 3. Przytulanki podczas oglądania TV są w porządku o ile nie zasłaniają mi ekranu. Pocałunki są możliwe tylko podczas przerw w meczach i na reklamach. Wszelkie pytania też powinnaś zadawać tylko w tym czasie, bo masz największą szansę na otrzymanie natychmiastowej odpowiedzi. 4. Kiedy podczas reklam przełączam się na inny kanał, nie ponaglaj mnie, że pora już wrócić. Mam doskonałe wyczucie czasu. 5. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy praniu, bardzo chętnie je zaniosę z pokoju do łazienki. W moim odczuciu wykonałem już swoją część pracy i mogę powrócić na kanapę. 6. Jeżeli wspomnę, że mojemu koledze wolno coś robić, to nie musisz zaraz dzwonić do jego dziewczyny/żony, żeby to przedyskutować. 7. Jeśli nie podoba ci się mój sposób prowadzenia samochodu to zamknij oczy. I będę wdzięczny, jeśli powstrzymasz się od krzyków przerażenia w samochodzie. Jeżeli wtedy w coś uderzymy, to będzie twoja wina! 8. Na zakupy idę, żeby coś kupić, a nie żeby popatrzeć. 9. Powiedz mi co mam na siebie włożyć zanim się ubiorę. I pamiętaj, że bez względu na okazję, zajmie mi to góra 10 minut. 10. Nie pytaj mnie czy jakiś strój podoba mi się bardziej niż inny ani jakie są do niego najlepsze dodatki. W takiej sytuacji nie ma bezpiecznych odpowiedzi i lepiej będę czekał na ciebie przed telewizorem. 11. Nie marudź, że nie trafiam do muszli. Czego się spodziewasz po organie, który rządzi się własnymi prawami. 12. Mogę ugotować wszystko, pod warunkiem, że będzie to na grillu. 13. Nie krzycz na mnie przez całe mieszkanie. Odbieram to jako tło dźwiękowe w postaci okrzyków na stadionie i najprawdopodobniej zignoruję cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
Kobiety kontra mężczyźni: Dlaczego faceci czasem muszą kłamać TEKSTU NIE NALEŻY BRAĆ NA SERIO. JEST ON TYLKO FIKCJĄ. Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą. - To Twoja siekiera? - zapytał - Nie - odpowiedział drwal. Bóg ponownie się zanurzył i po chwili trzymał srebrną siekierę pytając drwala czy to jego. - Ta również nie jest moja - odparł drwal. Bóg po raz trzeci się zanurzył i wyjął z wody żelazną siekierę. - A może ta? - Tak, to moja siekiera - ucieszył się drwal. Bóg był zadowolony, że taki uczciwy człowiek chodzi po ziemi i w nagrodę podarował mu wszystkie trzy siekiery. Drwal wrócił do domu szczęśliwy. Innego dnia drwal spacerował nad brzegiem tej samej rzeki wraz z żoną. Nagle żona potknęła się i wpadła do wody. Drwal usiadł na brzegu rzeki i zaczął płakać. Ponownie objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że żona mu wpadła do wody. Bóg jeszcze raz zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się wraz z Jennifer Lopez. - To Twoja żona? - zapytał - Tak - odparł drwal Bóg się na poważnie zdenerwował: - Ty kłamco! To nie jest prawda! To nie jest Twoja żona! Drwal odparł: - Boże wybacz mi, to nieporozumienie. Widzisz, jeśli powiedziałbym 'nie' Jennifer Lopez, wróciłbyś i wyszedł z Cameron Diaz, i jeśli znowu powiedziałbym 'nie', poszedłbyś trzeci raz i wrócił z moją żoną, której powiedziałbym 'tak', a wtedy otrzymałbym wszystkie trzy. Ale Panie, jestem tylko biednym drwalem, nie dałbym rady dbać o trzy żony, dlatego właśnie powiedziałem 'tak' za pierwszym razem". Jaki z tego morał? Ano morał z tego taki, że jeśli już mężczyzna kłamie, to zawsze w pożytecznym i zaszczytnym celu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×