Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Kłapi, i 👄 ja własnie ustaliłam z mężem, że od dzisiaj ćwiczymy, więc około 21 zaczynamy, ja bieżnia, on jakieś ciężarki czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejjj, to może ja też się zmobilizuję i zacznę ćwiczyć, jak wszyscy to wszyscy :D A`propos samochodu- to stuknęła mnie dzisiaj jakaś pani na parkingu sklepowym , zapomniała, że przy cofaniu trzeba czasem do tyłu spojrzeć, ehhhh. Na szczęście nic wielkiego się nie stało, samochód cały i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, netia, ja jakoś mam zamiar ćwiczyć, tak się z mężem umówiłam, ale czym bliżej godziny x, tym bardziej leń mnie ogarnia, ale jak obiecałam , to muszę, już czuję ten ból mięsni jutro, ałłła , ale rade damy, trzymaj się i ćwiczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że damy radę, kto inny jak nie my? :D Tylko trzeba zacząć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie netia, tylko zacząć .......... a mnie głowa zaczyna coś boleć, idę się wody napić, okno otworzę, powdycham chłodnego powietrza, no muszę jakoś się zachęcić, idę się przebrać i naprawdę choć 30 minutek na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jak tu wesoł..szkoda że tak późno wpadłam..Pozdrwionka dla wszystkich kochani..! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludziska :) A ja dzis na basenie sobie troszki popływalam... Normalnie rybka ze mnie:) Sportowo sie tu dziś zrobilo i strasznie wesolo... Dzieki za fajne stronki 1976:) Fredi tu na zachodzie nie ma sniegu ,ale grzybów duzo,bo tu lasow dostatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cannibal_Holocaust_Szitaka.
SZIATAKA z 1936, kolumbijska - najlepsza !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim i miłego dnia:):):):) A ja dzisiaj tez gorąco zachecam do fitnesu :):):) To fajna sprawa wiem , bo ćwicze namiętnie i dlatego Was do tego bardzo gorąco zachecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich barrrrdzo serdecznie 🌼 nie było mnie kilka stron ale już nadrobiłam zaległości ;-)) Ja tzn My ( ja wraz z Qbusiem) chorujemy właśnie :-( coś nas złapało na wyjazdowym weekendziku i jesteśmy uziemieni. Ale za to możemy spać razem :-D więc chyba warto (żartuje oczywiście) prawie 30 ---> dobrze że zmieniłaś ... się bo byłby problemik w 2006 ;-) Fredi ---> szykuj się na rewanż mailowy ;-) Kłapi ---> i Ty wreście \'stała\' ;-) Carlaa ---> prosze o namiar na strone twojego synka - z przyjemnością go poznamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
''prawie 30 ---> dobrze że zmieniłaś ... się bo byłby problemik w 2006 '' nie rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale się zakręciłam ;-))) to nie prawie 30 ale może pomogę ;-))) sorkaaa ----- tak to jest jak się szybko czyta bawiąc sie z dzieckiem :-D Jakoś tak mi przyszło do głowy co zrobi prawie 30 jak już bedzie 30-tką 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo ..... pozdrawiam wszystkich choc nie od rana .... hihihihi za to o 12.00 bez koltow...hihihihi strona synalka ... www.dustin.bobasy.pl mamulka w pelnym etacie hihihihi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie serdecznie 🌼 No ładne brzdące :) Tak sobie teraz pomyślałem do tej wcześniejszej mojej wylicznki co się działo co 10 latek można byłoby dołożyć w 2006 roku hmm... ... bobaski :D tzn. te co są już zaobraczkowane lub mają taki zamiar najbliższym czasie w końcu do końca 2006 roku jeszcze 439 dni :) czyli 14 miesięcy z haczykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Pamiętacie może mnie? Zaglądałam na samym początku, ale niestety przez ostatni czas nie miałam dojścia do kompa:) jeżeli pozwolicie to z przyjemnością dołączę się do Was ponownie. A w dodatku jest tu tak szalenie miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Wszystkim..!Carla!Słodki ten Twój Dastinek GRATULACJE!!!!! ;-) Co tam u was słychać ?Jak tam Fredziu i Prawie30 niedługo już będzie całkiem 30 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 1 listopada skończe 29 lat niestety , fajną datę sobie wybrałam...:-( Ale INIEMAMOCNA widzę też listopadowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×