Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mritta28

Pan Tadeusz czy Sobieski-wódka na wesele

Polecane posty

Gość Lubie ją
Wszedłem na to forum z powodu wódki Sobieski. Kupiłem w Realu i jest to badziewie, syf, nie da się pić. Jak Sobieski może sobie pozwolić na produkcje takiego dna. Hańba! Bols to samo, Krupnik jeszcze gorszy i tak móglbym wymieniać. Czy k...wa w Polsce nie można sie napić dobrej wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammaluz
Ja tam nie mam zaufania do tych marketowych. Lepiej szukać w sprawdzonych hurtowniach - warto zajrzeć tutaj, można znaleźć namiary na tanie hurtownie - http://wodkaweselna.com/gdzie-kupic-wodke-na-wesele/ Jeśli chodzi o sam wybór, to smak smakiem, o tym trochę ciężko dyskutować, ale część widziałam na weselach Pana Tadeusza. A czy się ciężko leje? Wydaje mi się, że gorzej jest z dozownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha śmieszą mnie opnie: ta niedobra, ta niedobra, fuj pić się nie da itp;] przecież to oczywiste, że każda wódka jest niedobra, wódki nie piję się dla smaku, tylko żeby się lepiej bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_majowa
My wybraliśmy Pana Tadka :)) na razie kupiliśmy 100 litrów (+ 5 litrów gratis)... planujemy drugi taki sam zakup :D wyszło nam po 19,68zł za 0,5 litra uwzględniając promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 72 butelki Pana Tadeusza, 20,00 zł za 0.5l. Kraków i okolice. Tel 886 549 733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej Krakus Exclusive przynajmniej ładniej wygląda a i smakuj***ardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódka to wódka, często wybor jest kwestią ceny czy wlasciwie oferty danej firmy, ja wybralem z żonka wódki raciborskie, bo to lokalny przemysl, sprawdzony juz wielokrotnie na imprezach rodzinnych :) dostalismy rabat, a przy weselu kazdy pieniądz sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mogę tanio kupiic Pana Tadeusza? prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne mam wspomnienia po imprezie gdzie była wódka Norvegia. Zdarzyło się ostatnio na firmowym bankiecie, że była ta wódka i było dobrze ;P Nie boli głowa następnego dnia, nie chce się wymiotować, nawet jeśli się przedobrzy...a raz mi się zdarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest moda na wesela bez alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda może i taka jest ale czy człowiek musi podążać za modą skoro tradycja mówi inaczej..? Trzeba zachować rozsądek i robić tak po prostu jak się czuję :) Z tych dwóch opcji ja bym bardziej polecała wódkę taką właśnie jak Sobieska. Bardzo dobra ona jest, wchodzi jak woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustyn Nowak
Absolwent to według mnie dobry wybór. Wódka jak najbardziej ok, a do tego w cenie niższej niż wiodące na rynku marki. Sam osobiście wybieram Absolwenta, bo najlepiej podchodzi mi ta wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokiels
Ani jedna, ani druga. Lepiej wejść w coś na poziomie Gutt Pure Vodka - jest znacznie delikatniejsza niż klasyczne wódki, dużo lepiej smakuje, a przynajmniej ja ją tak odbieram. Ogólnie totalnie nie przepadam za kiepskimi alkoholami, wolę wypić nawet mniej, a jednak porządnej wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani jedna, ani druga, chociaż bardziej ta pierwsza. Jeśli chcecie naprawdę porządną wódkę, to bardziej celujcie w Gutt Pure - ona jest świetna, delikatna, ma przyjemny smak, nadaje się pod drinki, u nas piły ją również kobiety. Na pewno unikajcie byle jakich alkoholi. Na takich specjalnie daleko nie zajedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolokina
U nas była Weselna z Polanina - zdecydowaliśmy się głównie ze względu na jej delikatny smak ale i oryginalne butelki. jesteśmy z okolic Głogówka i tam w Kapslu je wyhaczyliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannndalla
No właśnie ja bym chętnie do siebie na wesele Polanina zamówiła - przez stronę internetową to załatwię? Jak z tym grawerem? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olggkaolaa
Możesz śmiało pytać. Na stonie www http://www.wodkiweselne.pl/p,Kontakt,37.html masz kontakt do Pana Marka - duzo nam pomógł i doradził :0 a pomysł z takimi butelkami weselnej jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna_mm
Polanin był u nas także na weselu, my mielismy skromnie na 60 osób i wódkę zamawialiśmy bezpośrednio poprzez stronę www i polecam, bo bardzo fachowo wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×