Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pssss

Łódź echhh co za misato..

Polecane posty

Troche tam mieszkałem..Misto brudu, nędzy, żuli.. Kto też tak sądzi..? \"Zrobili\"nam jedna ulice- a reszta? Beznadzieja! Wstyd kogoś z rodziny tam zaprosić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
ja tez z lodzi, moze nie jest najpiekniej ale tom miasto z dusza i wspanialaymi ludzmi. Ludzie wy ciagle narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoo masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmmm
miasto nędzy :( smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
sami jestescie nedzni i smutni !!!! a Łódź to chyba tylko na mapie widzieliscie!!! albo nawet nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sapiesz???to opinia naocznych światkow!nie powiesz chyba, ze to czyste i ładne miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
"światkow" ?! Ty sie najpierw naucz pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuu
łodz i bydgoszcz-miasta siebie warte :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
pssss, a skąd Ty jestes ze tak na Łódź wrzucasz, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci chodzi?boli Cie bo tam mieszkasz?tu nie chodzi o ort.tylko o syfiaste miasto :Djezeli sie czepiasz- to moze naucz sie mysli \"ze kazdy ma wlasne zdanie- czy Ci sie to podoba czy nie\" :D zycie nie???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16.09] 11:55 pssss Troche tam mieszkałem..Misto brudu, nędzy, żuli.. Kto też tak sądzi..? \"Zrobili\"nam jedna ulice- a reszta? Beznadzieja! Wstyd kogoś z rodziny tam zaprosić :/ dlatego tępa maso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne polskie miasto
nie jest tak naprawdę czyste. przyjeźdzałam niedawno przez Kraków i doznałam szoku. nie dość, że źle oznakowane, to jeszcze domy odrapane, mnóstwo pijanych ludzi, śmieci...bleeee, a to kiedyś była nasza stolica, okropność.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuu
:P chyba 19 mysli,ze mądrze pisze ;) a tu znok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
idz poczytac słownik ortograficzny i nie oobrazaj ludzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkalem juz w kilku miastach, ale łodz- na mnie nie robi wrazenia..jak juz bardziej czuje obrzydzenie :Ozule, bieda, budynki nie daj sie!szczury udające gangsterów- poraszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
"poraszka" to chyba Ty jestes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazam ludzi tylko stwierdzam fakty- a Ty sie denerwujesz :PI to czepainie ort.co ma piernik do wiatraka?Chcesz omninąc temat-wejdz na inne forum :DA nie piszesz bezsensu ;) Łodz to syf- boli Cie,ze tak sadze?masz pecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
pssss, to Ty swiatowy jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
tak boli mnie bo tylko w tym miescie szanuja mnie zule!czasem nawet mnie podotykają!a ty piszesz,ze to zło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
a "tępa maso" to niby kto napisał? ide stąd bo widze ze co miasto to gorsze obyczaje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej od ciebie skoro twierdzisz,ze to miasto jest super ;):P mało wiesz,ale gzij sie w tym syfie i nie wystawaij nosa-tylko gratulowac :D:P:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoś cie tu 3ma????? nic tu nie wnosisz, więc naraaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
kocham ludz bo to muj świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autora: zanim cokolwiek napiszesz o tym mieście, poczytaj o nim trochę. ta lektura choć w minimalnym stopniu pozwoli Ci zobaczyć, że to miasto jest może częściowo zaniedbane (jak ktoś zauważył wcześniej, ale które nie jest?) ale warte zobaczenia na własne oczy. http://lodz.naszemiasto.pl/, http://www.lodz.pl/, http://miasta.gazeta.pl/lodz/0,0.html, http://www.lodzonline.com/, http://www.infolodz.pl/ w innych miastach, pewnie też ciekawie się spędza czas lecz ja kocham, to moje miasto. pozdrawiam 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszkam w
Łodzi i niestety musze stwierdzic ze to miasto jest brudne, pelno pijanstwa, narkotykow, chamstwa. W centrum miasta widac to najardziej. Nie znaczy ze caluskie miasto takie jest. Jedno osiedle bardziej czyste drugie mniej. Wszystko zalezy od tego jak na to patrzycie. Ja osobiscie gdybym miala mozlwosc wyjechalabym stad a mieszkam e tym miescie od urodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Łodzi mieszkam od kwietnia:)I wydaje mi się,że nie jest ani gorsze ani lepsze od innych miast.Wcześniej mieszkałam w Gliwicach. A tak naprawdę...każde miasto ma swój urok...trzeba potrafić go tylko dostrzec;))A nie widzieć tylko brudne ulice,odrapane budynki,pijanych ludzi...każde miasto ma ulice gorsze,brzydsze i te lepsz, ladniejsze :) Ważne jest to jak się czujesz sam z sobą i z ludźmi których masz wokół siebie.A nie zły i niezadowolony twoerdzisz,że to wszystko dlatego,że miasto brzydkie...dziwne podejście >:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry wedruje
Jak komuś sie tak Łódż nie podoba to niech si wyprowadzi:P Najlepiej do Kilelc albo Bytomia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pssss
a Ty to pewnie z warszafffki,co? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syf, brud i żule zgodzę się ale to tylko w centrum. Piotrkowska też ma swój urok. Są też naprawdę zadbane ładne osiedla. Sądzę, że jednak krótko mieszkałeś w Łodzi skoro masz taką opinię i poza centrum niewiele widziałeś. Zresztą w tym mieście wiele się dzieje, mamy teatry, świetne kina, zoo, muzea, piękne parki, wiele ciekawych budynków które warto zobaczyć, stare cmentarze etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×