Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

Jest ;) Cos na dobry początek dnia :p - Jaka jest ulubiona dyscyplina sportowa Leppera? - Rzut epitetem. - Jak zrobić sałatkę z buraków? - Wrzucić granat na zebranie Samoobrony. - Czym się różnił Brutus od Andrzeja Leppera? - Brutus był cwaniakiem, a udawał idiotę, a Lepper na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwa jak ja jestem to nikogo nie ma 😠 jak mnie nie będzie to przylezą wszyscy 😡 wystarczy mi powiedzieć, że nie jestem mile widziany 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ja dziś na pewno do 10.00 jestem tylko dla ciebie slońce ;-) 🌼 Jak tam twoje pms ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexi ja nie widzę przez monitor kogo mam z drugiej strony ;-) teraz to jesteś widzialna 👄 Jak to ? Ja sam, dwie babeczki i mojego sfixowanego brata nie ma ? :classic_cool: Uuuuu już się cieszę, ale jak znam życie to się czai i potem wlezie w momencie najmniej odpowiednim, żeby mieć efektowne entree ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tu się romans kroi a ja sama buuuuuu ide sobie ...nikt mnie nie chce chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexi jaki romans - mamy ciche dni ze słodką - zobacz nie odzywa się do mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciche dni? to raczej rozmowa ze mną Ci nie pomoże a jeszcze pogorszy sprawę zresztą ja nie mam chyba wprawy w szukaniu kaczuszek (kaczorków ) wannie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie moja domena rexi - to dreamm ma kaczorka, ja to mam normalnie penisa, ale cóż ... nigdy nie patrzyłem dreammowi do majtek ;-) rozmowa z tobą MI nie pomoże ? A \"rozmowa\" z dreammem to niby słodkiej dobrze zrobiła ? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko.....ja do Ciebie sie nie odzywam ( a nie odwrotnie :P) ....jak mozesz tak mówic....mam po prostu male spotkanie towarzyskie 😠....bede jak wroce 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 💤 jeszcze ja tez jestem roxana 👄 slodka mnie nie lubi :( nie rozmawia ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream znowu mi podrywasz moje dziewczyny aaaaalbo ok i tak zostanie w rodzinie slodkiej podobal sie kaczorek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kamien mi serca spadnol :P slodka 🌼 to w takim razie juz ide kupic jakies \"chemikalia\" na wspolna kapiel :P i ciiii zeby brachol sie nie wiedzia :)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze.......a ja sie zastanawialam co to za huk.......a to tylko kamien... Kup kup, tylko zeby były dobre.....nie chce miec potem wysypki,no i przynajmnije ze 3 butelki.......na jednej kąpieli chyba nie poprzestaniemy ;) No.....mam nadzieje ze bratu nie powiesz zaraz o wszystkicm........no i ze nie jest podgladaczem i nie siedzi tu gdzies cichcem :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zauważyłem ..... chyba że specjalnie mnie prowokujesz ... ;-) i tak, podglądam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka :) juz mam oferte specjlna na ochrone intymna ;) jaki wybierasz sobie zapach na wieczor ? noc bedzie upojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×