Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

chyba się już cały czas będziemy tak mijać - ja jestem, was nie ma - wy jesteście, mnie nie ma :-0 Posrane to wszystko ... Słodka :-) Gdy odbierałem róży świat Ogród się nawet nie poruszył I tylko cień księżyca zbladł I pusto stało się po róży (...) Gdy odbierałem róży wszystko By Tobie się pokłonić nisko :-) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo ;) Kotka🖐️ Tygrysku..........👄....tam gdzie lubisz najbardziej ;) Znaczy sie w czubeczek noska :p ? I nie zlosc sie juz tak...zlośc pięknośći szkodzi :) P.S.Tak to juz jest.....dreamm nie zgodził sie na podwyzke, to i spadl topik na trzecia strone....nie noiwiną chyba jest , ze zle oplacany pracownik nie bedzie dobrze pracował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentny_brunet
Dziękuję Słodka za maila ! Pozdrawiam :) Postaram się za jakiś czas napisać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no.....ja juz zdążyłam zwiedzić kilka sklepów.niestety z marnym skutkiem :o a Wy nadal tak ambitnie pracujecie ;) Jesli nie bedziecie wiedzieli co zrobic z wypłata dajcie znac....chetnie pomoge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale losiek z ciebie
uganiasz sie za najwieksza puszczalską w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam jesteś łosiek - ja się nie uganiam :-) to ona ugania się za mną :-P słodka baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo, aż ci wiersz spłodziłem rano a ty nie doceniłaś 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka sądzę że przyjemność byłaby wątpliwa :-) ja cię znam i wiem że jesteś tylko moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ja prosty chłop jestem i jak mi nie wywalisz łopatą przed oczy to nie wiem o co chodzi ;-) a Tren o Róży specjalnie dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli gadamy już o całowaniu w czubek czegokolwiek to wolałbym nie nosa ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku.......powiedziales mi kiedys, ze najbardziej lubisz w czubeczek nosa to i w czubeczek noska dostajesz 👄;) Ty sie zdecyduj wreszcie co lubisz najbardziej.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka 👄 x 346921590 najbardziej to ja lubię w czubek wiesz czego i to najlepiej z języczkiem ;-) a teraz żegnam niestety i zmykam do domku. coś ci rano na miły początek dnia skrobnę żebyś o mnie pamiętala :-D 🖐️ 👄 rexona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja już jestem, ale zaraz mnie nie będzie więc się witam-coś nam topik umarł, dreamm się szwenda, słodkiej nie ma, o siódemnkach nie wspomnę, rexona przelotem, ja - ech...... słodka - lwico moja najpieniejsza na świecie: \'za smutem mój, a Pani wdzięk Podarowałem Pani pęk czerwonych melancholii. I lekkomyślnie dałem słowo, Że kwiat kwitnie księżycowo, A liście ? Mrą srebrzyście ... \" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poranną kawą ;) rexona 🌻 tygrysku👄 i jeszcze cos...specjalnie dla Ciebie ;) Chodźmy do parku najmilszy, ja tu, a ty... w innym mieście, pod jednym drzewem staniemy, podnosząc kasztan na szczęście. O sobie myśli splątane w nostalgii nutkę schowamy, a, choć cisza dysonansem, tak milcząc, porozmawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka jesteś ... słodka ;-) 👄 stukam się ;-) \" Wchodzę w Twoje senne słowa Mrok mi Ciebie podarował Ciszę sypią gwiazdy dookoła Ja Cię w nią znowu wołam Biorę Ciebie z sobą na noc Dobranoc, dobranoc\" pora dnia nie na miejscu ... ale co tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×