Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

troche zazdroszcze ;p moja mama jest rakiem :) i uwielbiam ja obok ! Rozumie mnie itd itp ..ale potrafi dac mi też kopa do działania, mysle ze bez raka bylabym tym przypadkiem ciagle sie zamartwiajacym i z depresjami non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkakkkkk
a ryba ze skopionem ?jak to jst u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam też RYBA. 6 marzec:) Podsumuję swój charater tylko jednym zdaniem: Łagodna aż do bólu, możnaby mi na głowę za przeproszeniem nasrac, a ja i tak nic nie zrobię. No tak... i w dodatku dosłownie przed chwilką pewien skorpion wyznał mi miłośc... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się dopiszę. Chyba typowa rybka ze mnie. Prawie. Bo mnie strzelec zniszczył przez 3 lata związku;) Aktualnie jestem na etapie \"nigdy nigdy tak nie pokocham\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"usunięcia] kotta (hokuspokus@buziaczek.pl) Jam też RYBA. 6 marzec Podsumuję swój charater tylko jednym zdaniem: Łagodna aż do bólu, możnaby mi na głowę za przeproszeniem nasrac, a ja i tak nic nie zrobię. No tak... i w dodatku dosłownie przed chwilką pewien skorpion wyznał mi miłośc... co robic? " Musisz porównać horoskopy:P.tylko najpierw podaj dokładny czas i miejsce urodzenia siebie i jego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Nemo
Ale wiecie Rybki z tym udawaniem zimnej ryby i odsuwaniem od siebie ludzi, na ktorych nam zalezy (jak ktos wczesniej napisal) jest cos na rzeczy niestety... Mnie sie juz kilka razy to zdarzylo, choc nie bylo to celowe, a silniejsze ode mnie. Nic nie poradze - czasem im bardziej kogos/czegos chce, tym bardziej ryba zimna ze mnie wylazi. czasem...i zrozum tu Ryby czlowieku, skoro same siebie nie rozumieja;) Kolejna cecha tego znaku zodiaku?;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata ryba
Najgorsze ze jak sie to robi to nie wiadomo dlaczego, niby nie zależy... przechodzi mnie myslto nie to , uciekaj...a jak juz ta 2 strona flaki wypruje aby wrócic do łask to sie zapala żarówka..o... znowu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata ryba
hmm... no zobaczymy ... zwaga nie wyszlo z bliznniakiem nie wyszlo , choc teraz chce dogrywki... teraz pływam w 2 strony z 2 ryba... oj jakbym mogla to bym sie na na date urodzenia z kims zamieniła ;p najlepiej tak aby być Rakiem :) a może lepiej byc z rakiem ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry..
Ryby, niby są prostolinijne, ale jednocześnie sa skomplikowane. Z Rybą należy postępować otwarcie. Wtedy można zyskać, a nie stracić, bo Ryby nie lubią krętactwa. Ryby nie dadzą sobą manipulować, chociaż są nieco łatwowierne. Ale od czego mają wrodzoną intuicję? Ta intuicja - to drogowskaz dla Ryb i kierując sie właśnie swoja intuicją, Ryby potrafią zwycięsko wyjść z różnych zawikłanych sytuacji. :) Może nie jest to łatwy znak, ale za to solidny, bo rzadko kiedy Ryba zawodzi, chociaż z tym różnie bywa, bo to zależy od okoliczności, a także z jakim partnerem zwiąże swoje życie. Na pewno u Ryby zyskasz dobrocią i otwartością, wtedy Ryba rewanżuje się tym samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurko-ryba
jam też ryba. Do tego szczurzyca i ósemka. Oszaleć ze mną można. Dlatego MÓJ Skorpionik (Bawołek, Piąteczka) nie nudzi się ze mną - przynajmniej tak twierdzi;) Czy jest ktoś z tak skomplikowanym charakterkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia rybka
ja też rybcią jestem 28.02 a moję chłopię również 05.03 niestety jak dla mnie układ rybka-rybka jest nie do przyjęcia ..nie da się żyć ze sobą zbyt podobne charaktery..ni jedno ni drugie nie chce ustąpić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczyca 1.7
Mam bardzo zle doswiadczenia z meskimi rybami.. Ta ostatnia to ryba amerykanska dla scislosci, wiec wychodzi na to, ze nie tylko polskie moga byc niezlymi piraniami... Nie znosza gdy ktos mowi im prawde na temat ich osoby, krytyka jest przez nich nie do przyjecia.. kiedy zdecydowalam sie powiedziec co tak na prawde mysle o jego postepowaniu, zostalam wyzwana od najgorszych.. to sa na prawde bardzo skomplikowane znaki zodiaku, nie wiem jaka sila nadprzyrodzona nimi kieruje.. zyja w swoim wyimaginowanym swiecie, nie robiac nic w kierunku by marzenia swoje urzeczywistnic.. miotaja sie ciagle, sa ogromnymi kobieciarzami, faktycznie maja swoj urok i kobiety na to daja sie nabrac.. a oni nie odmowia gdy na ich drodze pojawi sie ponetna kobietka sa nieprawdopodobnymi kretaczami, potrafia tak obrocic sytuacje, ze kobieta czuje sie winna wszystkiemu.. kiedy zartujac powiedzialam, ze wychodze na randke, znalazl sobie nastepna, bo na pewno na tej randce mialam sex.. szkoda gadac moze faktycznie istnieje jakas chemia pomiedzy rakami i rybami, ale ja juz na to nie dam sie nabrac, mimo, ze jestem w stanie wiele zrozumiec i wybaczyc, jestem ulegla i chodze na ustepstwa, zdrady nie wybacze nigdy. zastanawiam sie tylko czy jest nadzieja, ze zmienia troche swoj charakter, czy cale zycie tak sie dziwnie miotaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rybka
Witam z przyjemnością zapisuję sie do klubu,również jestem zodiakalną rybką 12.03. ten znak oddaje moja osobowośc idealnie,w każdej wypowiedzi znalazłam coś z siebie. I choć czasami dostaję po d***e za tą swoją wrażliwość i uczuciowość,to nie zamieniłabym się na żaden inny znak. Pozdrawiam wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka Olsztyn
z przyjemnością wpisuję się do klubu , jestem rybką z 22.02 czyli tą trochę złośnicą, coś w tym jest, jeśli w stosunku do mnie osoba postępuje w porządku to ja bym jej nieba uchyliła,ale jeśli nie to one na pewno to zapamiętają bo pamięć mamy b. dobrą na pewno rybki sa wspaniałymi żonami i partnerkami , oczywiście jak trafia na odpowiedniego partnera , no właśnie jaki znak najbardziej pasuje do nas , jestem obecnie z bliźniakiem , nie ukrywam ,że to chyba niezbyt dobry znak dla ryb przeciwieństwo ryb, a oczywiście w 100% prawda ,iż rybki z wiekiem są coraz atrakcyjniejsze i wcale po nich nie widać upływających lat , wciąż piękne i młode , pozdrawiam WSZYSTKIE RYBKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry..
Witam! Jako założycielka tego topicu, dawno tu nie pisałam, bo myślałam, że założony przeze mnie topic chyba 4 lata temu, jeszcze się trzyma. Ostatnie wpisy Rybek, są ciekawe. To prawda co pisze Raczyca. Ryby sa trochę skomplikowane, a mężczyźni spod znaku Ryby, są zarozumiali i nie znoszą żadnej krytyki pod adresem swojej osoby, są obraźliwi, a do tego potworni kobieciarze, ale uwodzą kobiety z wdziękiem. Ryba z Rybą nigdy się nieporozumieją, chociaż powinni, bo maja podobne charaktery. Jednak kontrasty bardziej sie do siebie przyciągają. A tak w ogóle, to nigdy nic wiadomo, bo nie ma reguły, iż tak jest. Każdy człowiek ma inny charakter i dobrze, gdy przede wszystkim jest zgodność charakterów. Pozdrawiam wszystkie Ryby, Rybeczki i Rybunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet ryba sie melduje
ale my to mamy przerabane... wystarczy chociazby o nas poczytac tutaj na kafe... kiepscy jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita_konieczna
i dobrze, bo facet spod znaku ryb ot najgorsza mozliwosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefka01
ryba z ryba sie dogadaja zawsze, tylko trzba umiec rozmawiac. a to nieprawda, ze facet ryba nie przyjmuje krytyki. umie przyjac, jak wie, o co chodzi, a nie jak sie ktos wscieka wciaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica 21.02
kolejna rybka dolacza do klubu, ja z 21 lutego :) jak przeczytalam topik to az mi sie humor poprawil. jakie to my rybki jstesmy dobre hohoh ale prawie wszystko co zostalo powiedziane bardzo do mnei pasuje ;) jestem ze blizniakiem w zwiazku juz 3 lata, oj ciezko bywa ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka1
ja ryba...mąż ryba... z moich doświadczeń ... nie polecam... ja altruistyczna, mąż mi ciągle wypomina i pyta po co to robisz, a przecież też ryba. Ja /do tej pory wierna/ on wiecznie poszukuje potwierdzenia swojej wspaniałości... oboje /wydaje mi się/ bardzo wrażliwi. on ryba-nie przyjmuje krytyki, uważa, że to co robi jest najmądrzejsze i krytykuje ciągle innych... ...ja niezbyt przywiązuje wagę do tego by mieć, dla niego to cel w życiu... i stąd jest jak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam... Jestem Rybą, 03.03 i nie mogę nić dodać, bo wszystko jest zawarte w poprzednich wypowiedziach... Kiedyś doznawałem szoku, że znak zodiaku jest tak ściśle powiązany z naszym życiem i zaskakiwało mnie to, jak inne ryby o sobie pisały - jakbym widział siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssprayeeeek
ninka, pamietaj jednak, ze znak zodiaku to nie wszystko. to takze facet:) wiec pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik_rybka
ja tez wierny jak diabli... ale co z tego, zaufanie ciezko zdobyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ryba to najgorszy typ
wcześniej czy pózniej wyjdzie z niego skurwesyn,uparty, mściwy,wredny kobieta ryba to zupełnie inna bajka,wrażliwa, empatyczna,bezinteresowna, szczera w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybek-nierybek
uparty? moze czasem, msciwy? nigdy... kochajacy bezgranicznie... ale niestety, nie zawsze to samo moze otrzymac. a kobieta ryba to skarb, wiem cos o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaaaaaa_winny
i dobrze, niech faceci-ryby zdechna w samotnosci! najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka z lwem
ciezki to charakterologicznie zwiazek jak widze z wlasnego doswiadczenia-moze ktos ma jakies doswiadczenia-chetnie poczytam. Mam nadzieje, ze na szczescie rosnie synek-rybka. Mam nadzieje, ze troszke wiecej romantyzmu w nim sie zasieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka1
wiem, że...czy ryba czy nie ryba to ktoś jest facetem albo kobietą i od różnych innych względów charakter człowieka zależy kiedyś koleżanka była u astrologa i powiedział jej, że każdy znak zodiaku może iść w kierunku pozytywnych lub negatywnych cech dla danego znaku, a to zależy od uwarunkowań domowych, środowiskowych itp. ona pytała o swojego prawie dorosłego syna / no bo 18 lat to niekoniecznie dorosły człowiek/ jeżeli chodzi o RYBY i kobiety i facetów to mam ich wokół trochę... znam jednego faceta rybka i z żoną tworzą super związek, mają podobne upodobania itp., więc może rzeczywiście jest jakiś wpływ jak dobierają się znaki zodiaku albo my szukamy przyczyn, bo łatwiej zwalić winę na coś innego, a nie na to, że nie potrafiliśmy się dogadać. obecnie jestem w trakcie rozważań życiowych i zastanawiania się co powoduje w nas ludziach takie czy inne zachowania. pytanie, które mi się narzuca czy człowiek jest tak skonstruowany aby przez całe życie żyć w wielkiej miłości i fascynacji drugą osobą chętnie poznam relacje kobiet ryb z facetami spod innych znaków, który jest najlepszy dla ryb, a także ciekawa jestem mężczyźni spod jakich znaków najchętniej wybierają rybki - kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy znak Zodiaku
będzie dobry, jeżeli ludzie potrafią ze sobą współżyć. To kwestia charakteru i nigdy nie ma gwarancji, że Ryba z Rybą będa tworzyć dobre stadło. Ryby nie zawsze są dobrze odbierane, bo najczęściej nie są rozumiane :) To prawda, że Ryba kobieta różni się od Ryby mężczyzny i to bardzo. Kobieta spod znaku Ryby jest bardziej spontaniczna w uczuciach, ale można ją szybko zranić. Mężczyźni spod tego znaku, nie zawsze bywają lojalni, są zarozumiali i nie znoszą absolutnie żadnej krytyki i dlatego często się obrażają. Ludzie Ryby mają tylko jedną wspólną cechę charakteru - altruizm, a to znaczy, że sa wrażliwi na krzywdę innych i potrafią pomagać. A to przecież jest piękna cecha charakteru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×