Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość maxiiiio
ja też jestem ryba. Nikt mnie nie rozumie i strasznie dostaję po dupie od życia...a najgorsze to że nikt nie wierzy w mój altruizm...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ryba z 28lutego, zdecydowanie nie jestem miekka, napewno mam dobra intuicję, i wiem czego chcę.i czego nie chce..czasami łapie sie na tym ,ze odplywam w swoj swiat,ale to taki "reset ". Męzczyzni spod znaku ryby ? na kumpla moze byc, na "partnera" w zyciu, ..pamietliwe mazgaje , dobre dla władczych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie ! Mam nowości z frontu ryba & ryba i … Za 2 dni mamy rocznice Po 6 miesiącach awantur i czepiania się mój facet ryba jest …kochany, czuły ,we wszystkim pomaga i mam 100% pewność ze wierny… Ten wielki wysportowany facet staje się mniej zarozumiały 1 szokiem było jak nagle jego duma pozwoliła mu odkurzyć ..później umyć naczynia i robić razem zakupy, teraz razem meblujemy mieszkanie i nic tylko gada o dzieciach jak on chce i …. Jestem w szoku Dla niewtajemniczonych oboje jesteśmy po nieudanych wieloletnich związkach ( ja byłam z waga on z bliźniakiem) śmiechu warte bo oboje jesteśmy ryby i oboje siódemki , ja bawół on pies Chyba tylko numerologia dobrze go opisuje Pierwszych masę miesięcy tylko w sypialni lub na innych meblach byśmy „siedzieli” . Nie da się ukryć ze żaden facet nie ma takiej intuicji i wrodzonego daru w tym kunszcie  Teraz od kilku miesięcy bardzo dużo rozmawiamy przekopałam się przez pancerz i wiemy już czego kto potrzebuje oczekuje wymaga i okazuje się ze 90% jest do zaakceptowania. Rada co do faceta ryb: nie krytykować tylko prosić aby pomyślał co 2 strona myśli czuje i jak jego zachowania ranią… na cierpienie 2 strony jest mega niewyobrażalnie wrażliwy … łzy to już ostateczność ale po 3,4 płaczach przy nim pomogło. Na sama myśl ze znowu cos mogło by mnie zranić uważa na swoje zachowania i napady furii w te gorsze dni siedzi na bolisku lub w siłowni siedzi i tam opieprza wszystkich za cokolwiek A ja znowu mam po co żyć i rozwijać firmę Pozdrowienia dla wszystkich ryb !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 Marzec :) Ja jestem z Koziorożcem pasujemy charakterami do siebie :) We wszystkim podobne mamy zdania :) Ale wiem że z Rakiem i Bykiem to też dobry związek :) Tak jak już niektórzy powiedzieli Rybki są (między innymi ja ) : - Wrażliwe -Szybko się angażują - Talenty artystyczne :) W to chyba wierze na serio ,sama pisze wierze i moją pasją to malowanie ( w tym momencie jestem w Liceum Plastycznym:) - posiadają bardzo rozwiniętą wyobraźnię - często popadają w depresję - Krytykę biorą bardzo do siebie - Spostrzegawczość do jedna z większych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedyś koleżanka była u astrologa i powiedział jej, że każdy znak zodiaku może iść w kierunku pozytywnych lub negatywnych cech dla danego znaku, a to zależy od uwarunkowań domowych, środowiskowych itp. " Ale brednie:P.To czy te cechy są negatywne czy pozytywne zależy od dokładnego ustawienia w miejscu zodiaku:P.Np. negatywne są jeżeli ktoś urodził się około 10 marca a pozytywne 6 marca:P.Co najwyżej środowisko moze mieć wpływ na to na co degenerat sobie pozwala-co innego jak jest byle obszymurkiem i dyktatorem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_rybka
ja jestem z 26 lutego. jestem w związku z wodnikiem. no i chodze ciagle na kompromis ale nie przeszkadza mi to.... jestem ulegla i nie potrafie sie klocic za to on wygarnia mi wszystko co mu sie nie podoba i tu jest na odwrot ;p hehehe ale kocham go szalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbfdb0
a co ci ma przeszkadzac? w koncu zwiazek to kompromis, a nie poprzeczka dziewczynek dla facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bedzie dwoch rybek
ja ryba on tez byl ryba... nam sie nie udalo-po prawie 5 latach rozstanie. wydawaloby sie ze bylo swietnie aczkolwiek pan ryba stwierdzil ze woli pania strzelec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...Strzelec.. Wiem ze mój ryba leczy przy mie rany po poprzedmin zwiazku z zawziętą wymagającą kokietką która go zdradzała... Mam wielka nadzieje ze jak sie "wyleczy" to mu nie odbije i nie poniesie za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa jacykuf
Kobieta-ryba to porażka - nie widziałem jeszcze takiej życiowo rozlazłej baby bez własnego zdania! Jak to mi ktoś wcześniej mówił - ryby są takie jakieś ospałe, niezdecydowane - 100% racji! Jedyny plus - w łóżku dają radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec to ryba
chyba więcej nie muszę mówić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam faceta rybe
21:52 [zgłoś do usunięcia] Amant Wszech Czasów k.odwetowa (amantws@yahoo.de) "kiedyś koleżanka była u astrologa i powiedział jej, że każdy znak zodiaku może iść w kierunku pozytywnych lub negatywnych cech dla danego znaku, a to zależy od uwarunkowań domowych, środowiskowych itp. " Ale brednie .To czy te cechy są negatywne czy pozytywne zależy od dokładnego ustawienia w miejscu zodiaku .Np. negatywne są jeżeli ktoś urodził się około 10 marca a pozytywne 6 marca .Co najwyżej środowisko moze mieć wpływ na to na co degenerat sobie pozwala-co innego jak jest byle obszymurkiem i dyktatorem . i urodzonego 10 marca wypowiedz sie wiecej o tych negatywach ?????? plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie nasrane w glowach
dokladnie, jedna z druga sie naczytaja i beda testowac te kilka zdan na swoich facetach..... powodzenia, wiecej szkody wam to przyniesie, idiotki:) pozdrawiam! zdrowa zona faceta ryby:) tez jestem ryba jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata ryba
:) Ryba i ryba dalej razem :) Może szok ale wyszliśmy z sypialni i zaczynamy mimo innych obowiązków rozwijać jedna z moich dzialanosci -razem :) Walczymy z lenistem i idzie swietnie ;] zna ktos małżeństwo ryba i ryba ?? strasznie mnie ciekawi czy to idelne na krótka mete czy da sie tak spokojnie plynac koło siebie przez całe zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoryba
Mój związek - dwóch ryb, trwa już 25 lat. I odnoszę wrażenie, że z biegiem lat jest nam coraz lepiej. Rozumiemy się bez słów. Mąż jest równie wrażliwy jak ja, potrafi się wzruszyć słuchając muzyki, oglądając film. Nigdy nie szczędzi komplementów, bardzo dba o mnie. Moim zdaniem połączenie dwóch ryb jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla zodiakalnych RYB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem rybka - 19.03. Ten znak zodiaku charakteryzuje dwoistośc natury;) - i zgadzam sie z tym w 100% - dowód - czy zastanawialiście się kiedykolwiek czemu w symbolu znaku rybki skierowane się w różne strony?!?! :) Jest to chyba najbardziej "pokręcony" znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem rybka - 19.03. Ten znak zodiaku charakteryzuje dwoistośc natury;) - i zgadzam sie z tym w 100% - dowód - czy zastanawialiście się kiedykolwiek czemu w symbolu znaku rybki skierowane się w różne strony?!?! :) Jest to chyba najbardziej "pokręcony" znak zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też rybka 22.02:) i to prwda że ryby są pokręcone. Ale są też bardzo wrażliwe, lubią pomagać i mają artystyczne dusze. Prawdą jest też to że mają intuicję i zawsze myślą o sobie na końcu. długo też szukałam odpowiedniego partnera dla siebie. Szybko się zakochałam i teraz oddałabym mojemu mezulkowi wszystko:) jak to rybka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryby sa wierne i szczere
poza tym znalam jednego faceta rybe - za cholere nie dalo sie go w konia zrobic. mozesz mu gadac, robic glupie minki, gierki, podchody, a on moze udawac glupka, niby ci uwierzy, a i tak oboje wiecie, ze ta osoba, ktora gra - klamie i ten facet ryba to wie... i tylko ja sie czulam jak idiotka, bo w koncu wychodzilo na to, ze to ja bylam glupia i sie nipotrzebnie bawilam i robilam z siebie debilke, zamiast byc szczera:O faceci ryby maja pierdolona intuicje i sie znaja na ludziach jak malo kto! to urodzeni psychologowie chyba, choc nawet takich stuidow nie musza konczyc, sami to wiedza... jacys porabani sa kurwa:D. rzadko mozna ich zaskoczyc, a jak sie dadza zaskoczyc, to na pewno to widac... za to maja wielkie serca i nie sa egoitstami, ani w zyciu, a zwlaszcza w lozku:D kasa nie jest dla nich najwazniejsza, ale potrafia jej sporo zarobic i w zyciu nie zgina na pewno. maja talent i wlasnie jak ktos powiedzial arystyczna dusze, lubia muzyke, spiew, sztuke, filmy.... ech, te ryby... ale maja swoj swiat, trzeba z nimi umiec zyc i miec cierpliwosc, ale i oni zniosa wiele. chyba tylko inna pani ryba moze to zrozumiec, ja nie umialam:D jestem innym znakiem. a tutaj sie zony wypowiadaja, to wiedza jakie sa ruyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POPIERAM RYBY SA NIEZLE
pokrecone, ale takich drugich facetow nie ma nidzie:D nie da sie znimi nudzic, zawsze maja zwariowane pomysly, tylko nie mozna ich ograniczac i potepiac, bo wtedy obumieraja od takiego traktowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] woda_toaletowa Ja ryba z 28lutego, zdecydowanie nie jestem miekka, napewno mam dobra intuicję, i wiem czego chcę.i czego nie chce..czasami łapie sie na tym ,ze odplywam w swoj swiat,ale to taki "reset ". woda ja jestem z 27 lutego i zgadzam sie z tym że z dej dekady to raczej ryby piły :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyssany5
poza tym RYBY zawierają omega 3 , co jak niektórzy wiedzą, gwarantuje zdrowie fizyczne oraz psychiczne ( zdrów jak RYBA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie ryby
Witam Jestem zodiakalną rybą z lwem w ascendencie. Zatem z jednej strony jestem romantyczną, bujającą w obłokach osobą, mającą duze pokłady empatii...z drugiej natomiast mam dosyc silną osobowość, jestem zaradna i wojownicza. Mój mąż również jest spod znaku ryb. Jesteśmy do siebie bardzo podobni i jak to miedzy kobieta a męzczyzną bywa, zarazem rózni...Jedno czuję na pewno...nikt dotąd nie rozumiał mnie tak, jak on. Zaden mężczyzna wczesniej, nie był mi tak bliski. Może jest to wynikiem już pewnej dojrzałości i doswiadczeń, a może naszych dat urodzenia właśnie. Na koniec abstrahujac od astrologii...na nic znaki zodiaku jeśli miedzy dwojgiem osób brak porozumienia, woli kompromisów, szacunku i wspólnych celów. Na nic nie przydaja sie gry tak chetnie przez ludzi uprawiane. Ja traktuję meża tak, jak sama chcę być traktowana i dobrze oboje na tym wychodzimy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBKA PECH
WITAM WSZYSTKIE RYBKI URODZIŁAM SIĘ 13.03.19... JESTEM TYPOWĄ RYBKĄ I MAMA PROBLEM Z PANEM PANNĄ , KTÓRA JAKBY NIE LEŻY W NASZYM PROFILU, ALE JA LUBIĘ PŁYNĄĆ POD PRĄD . NIE WIEM JAK MAM GO USIDLIĆ W 100 % I SPRAWIĆ , ŻEBY BYŁ BARDZIEJ UCZUCIOWY NIŻ ANALITYCZNY.OBOJE JESTEŚMY PO PRZEJŚCIACH I OBOJE MIELIŚMY NA SIEBIE OCHOTĘ , ALE CO TERAZ , JAK ZROBIĆ ŻEBY WYKAZAŁ W TYM WSZYSTKIM WIĘCEJ UCZUCIA, ZAKLADAM ,ŻE TAKIE JEST . CZY WAM W ŻYCIU JEST RÓWNIE CIĘŻKO Z TYM RYBIM NIEZDECYDOWANIEM I DWOISTĄ NATURĄ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramwajowy...
Panu pannie to lepiej w blizniaczej kreacji..znaczy sie polecam panią spod Blizniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBKA PECH
ALLE JA JESTEM UPARTA I TAK ŁATWO SIĘ NIE PODDAM I BĘDĘ WALCZYĆ ŻEBY TO WE MNIE WIDZIAŁ PARTNERA WE WSZYSTKIM. WYDAJE MI SIĘ ŻE JESTEM ZABORCZA W UCZUCIACH . WSZYSTKIE RYBY TAK MAJĄ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz sie rybko...........
"RYBKA PECH ALLE JA JESTEM UPARTA I TAK ŁATWO SIĘ NIE PODDAM I BĘDĘ WALCZYĆ ŻEBY TO WE MNIE WIDZIAŁ PARTNERA WE WSZYSTKIM. WYDAJE MI SIĘ ŻE JESTEM ZABORCZA W UCZUCIACH . WSZYSTKIE RYBY TAK MAJĄ ?" pamietaj, ze nic na sile. do milosci nie zmusisz, tylko ci sie bedzie wydawac, ze cos ci wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYBKA PECH
CHYBA MASZ RACJĘ. MUSZĘ DAĆ SOBIE SPOKÓJ.JEŚLI BEDZIE CHCIAŁTO SAM ZROBI JAKIEŚ KROKI W TYM KIERUNKU. MOŻE TO JA SOBIE ZBYT DUŻO WYOBRAŻAM BO MY RYBKI CAŁY CZAS BUJAMY W OBŁOKACH I ZBYT DUŻO MYŚLIMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum*
Co prawda rybką nie jestem, ale za to mój facet jest spod tego znaku ;) Musze przyznać, że jest po prostu ideałem ale nie wiem na ile jest to wpływ znaku zodiaku. Choć sporo cech do niego pasuje, na szczęście są to cechy jak dla mnie pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×