Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gangbang

niegrzeczne zabawy gangbang

Polecane posty

no tak inwencja twórcza blaaaa .... w wymyślaniu nicka przeszła w moim osobistym rankingu nicków na jedenaste notowanie w 10 stopniowej skali nie wspominając tekstów :-0 zazdrość aż wyłazi z jej postów. A mężatka fajna kobitka, znam ją i naprawdę jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze jak kto woli ja tam bym chcial posuwac moją żonkę w kilku ale nie wiem jak by na tym wyszlo nasze malzenstwo pewnie do d ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak sobie czytam, czytam i nadziwić się nie mogę jak odważni są wszyscy uważający się za anonimowych. Ale trzeba być \"twrdzielem\" żeby ubliżając wszystkim na prawo i na lewo wyrażając swoją dezakceptację dla poczynań i doświadczeń innych. podziwiam wszystkich którzy dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami wysłuchując tych wszystkich za przeproszeniem ograniczonych i nietolerancyjnych fanatyków bo jak można nazwać kogoś kto neguje wszystko czego nie ogarnia jego umysł. Czasem i na swój temat się naczytałem że jestem zboczony, popieprzony, nienormalny a mojej żonie się w dupie poprzewracało bo akceptuje to czego inni w ogóle nie dopuszczają do myśli......ale co tam jestem ze wszystkimi co mówią o tym co czują i myślą narażając się na głupie uwagi, nie chodzi o to że nikt nie powinien nikogo krytykować ale postarajcie się o to żeby to przyjmowało cywilizowane formy no i apeluje o więcej tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsjdgk
Nie kumam, czemu wszyscy tak goraczkowo debatuja nad moralnosvcia mężatki. nikt nie probuje nawet ocieniac panów , ktorzy sie z nia puscili. Facet, ktory bzyknal sie z dwiema, bylby pewnie bohaterem tego forum hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety przeciez jes OK dorosla jest, jesli ją to teraz boli, to sama ma z tym problem i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie 2 facetów... Czytuje od blisko roku wypowiedzi na tym forum, czasami nawet zdarza mi się coś napisać, lecz robię to co raz rzadziej, bo generalnie jest to jak grochem o ścianę (albo jak walenie gruchy ;) . Możesz sobie pisać co chcesz, jak chcesz, a i tak niczego i nikogo nie zmienisz. Albo o tym się i tak nie dowiesz. Jedyne kogo możesz zmienić to siebie. A do tego nie jest potrzebne pisanie, wystarczy czytać. Co do głównej treści. Mnie też marzyłby się seks z kilkoma kobietami, ale na razie nie zamierzam tego realizować. Nie mógłbym i nie chciałbym wziąć udziału w seksie z jedną kobietą i innym facetem lub facetami - to mnie nie podnieca, wręcz przeciwnie. Mogłoby jedynie podniecać poprzez myśl, że moja dziewczyna miałaby dobrze w takiej sytuacji i czasem wspomina o takich marzeniach. Lecz nie lubię innego nagiego męskiego ciała obok mnie, podobnie jak moja kobieta nie lubi innego żeńskiego ciała obok niej. A poza tym czy wszystkie marzenia trzeba realizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel.25
Stary masz rację ale takie akcje żądzą się swoimi prawami. Wiem bo uczestniczyłem. Też nie lubie nago innych facetów ale wtedy zupełnie mi to nie przeszkadzało. To są emocje, psychologia tłumu Człowieka naprawdę może ponieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten topic nie zoztał założony przeze mnie więc się odpieprz palancie. Wypowiada się na ten temat sporo osób ale tylko do mnie się dopieprzają, jakaś paranoja. Daniel domyślam się co masz na myśli mówiąc o emocjach i psychologii tłumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buheheheheheheeeee
aleś ty głupia szmata jesteś. powiedz mi tak w zaufaniu:D czy ci kolesie wkładali ci łapy w cipę i w dupę (gdzieś to pisałaś, ze to uwielbiasz) i wyklaskiwali rytmy samby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracaj na nich uwagi, za bardzo się nimi przejmujesz. Takich najlepiej olewać :) To faktycznie niesamowite przeżycie chyba nigdy tego nie zapomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do -*Dream*
W tym sek ze ona zdradzila meza.Ale fakt faktem pojechali po niej jak po łysej kobyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===Helmut====
ale ty głupia cipa jestes. sledzilem twe wypowiedzi od poczatku i kiedys napisalas ze chcialabys o tamtym dymanku zapomniec, a co jest poruszana kwestia trojkatow, czworokatow i orgii to wszedzie wsadzasz swoj leb, gdy o tym pisza to zachowujesz sie jak suka w czasie cieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ich gdzieś, mnie to nie rusza :D Jest dokładnie tak ja pisał Daniel..nie myślałam wówczas o niczym innym i zero wstydu, naprawdę ponosi i jest bardzo sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile kobiet miało podobne doświadczenia. Do Helmuta to chyba ty masz problem skoro na forum pokazujesz zdjęcie swojego małego fiutka z ziemniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam - nie zwracaj uwagi, to ich podkręca :D:D co do kobiet to myślę, że sporo. czasem o tym czytam i są takie tylko mało która podpisze się swoim nickie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpen gold
Do - Mężatki->A nie lepiej byłoby nie reagowac na zaczepki? Ja tam nie popieram jednego-zdrady,ale tez mialem taka przygode ( nie zdradzilem ) i co tu duzo mowic :D niesamowite przezycie,bylo tym bardziej ciekawie ze oboje ( ja i znajomy :D ) nastawilismy sie przede wszystkim na dawanie niz branie...co spowodowalo ze dziewczyna chyba zapamieta ta noc do konca zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą I wiesz , wydaję mi się że zazwyczaj dochodzi to takich zdażen pod wpływem chwili. Nie są to jakieś zaplanowane akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dream ----> ale wtedy jej mąż nie byl jej mężem - był \"początkującym chłopakiem\" - tobie nigdy na początku znajomości z laską nie zdażało się jescze zabawić z inną ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgiusz.26
Macie rację Jak kobieta kocha się z dwoma dobrymi kochankami naraz to później już nie ma dla niej alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpen gold
Oczywiscie my tez tego nie planowalismy choc wiedzialem ze ten znajomy ma na nia chrapke juz od dluzszego czasu tak jak zreszta i ja:D Aha dodam ze pracowalismy w jednej firmie (cala trojka) :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie mogę się powstrzymać :) Gdzie jest mały fiutek Helmuta z ziemniakiem (ziemniakiem !? ) Muszę to coś zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się, nie ma to jak seks we dwoje. Takie rzeczy można robić raz na jakiś czas ale m+k jest i tak najcudowniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość ludzi opowiadając o takich zdarzeniach mówi że najczęściej dochodzi do nich z osobami z pracy. Widocznie praca łączy ludzi bardziej niż myślimy :) Gorące usta czemu nie ma cię na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ygreka
Helmut ma własny topic na którym wystawił tego swojego żałosnego bena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×