Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość AnA 29
acha i jescze jedno udanego popołudnia dla wszystkich......przyszłych mamuś, starających sie i tych czytających paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! To przykre co napisala Dominika, choc staram sie ja rozumiec, to przeciez, my tez kiedys nie bylysmy w ciazy, tez sie staralysmy i plakalysmy z powodow kolejnych niepowodzen i nieudanych prob zajscia w ciaze. Moze ja nie powinnam sie akurat w tymn temacie wypowiadac bo staralam sie tylko 4 m-ce ale przezywalam swoje kleski na rowni z wami, ktorym nie udawalao sie i nie udaje przez kilkanascie miesiecy. Ale moze faktycznie ma racje, moze powinnysmy sie przeniesc ciezaroweczki co ? Choc ja osobiscie nie wyobrazam sobie dnia by nie poplotkowac z wami, jestescie wszystkie bez wyjatku dla mnie prawdziwymi przyjaciolkami, czastka zycia, dnia codziennego. Ale juz dawno zauwazylam, ze od jakiegos czasu udziela sie na tym topiku wiecej ciezaroweczek a starjace sie nasze kochane kolezanki, jakby tylko od czasu do czasu cos powiedza zagladaja rzadziej, Estella, Emika, Asia, moze to tylko przypadek a moze jednak nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że na najlepszy pomysł wpadł Elfik. Zmieńmy nazwę forym i wszyscy będą zadowoleni. Cieszę się, że starające się stają w obronie ciężarowek i odwrotnie, jest to bardzo miłe, fajne i budujące. A w dzisiejszych czasach przecież tyle nienawiści wokół. Dziękuję WAM WSZYSTKIM, ŻE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!! Fajne z Was babeczki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Ja się tak nie bawię!!!! Zaczęłam tu pisać - ponieważ spodobał mi się klimat tu panujący jest bardzo przyjaźnie, dziewczyny się wspierają no i jak czytamy relacje ciężarówek to - przynajmniej ja - nabieramy większej wiary, że nam się uda!!! Gdybyśmy tylko pisały o porazkach....to sorki ale była bym bardzo potrójnie przygnebiona każdą @. Ciężarówki ZOSTAŃCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobietki👄 Ja dziś na chwilkę, jestem zmęczona i zaraz się zdrzemnę troszkę :-) widzę, że dziś mnóstwo pisania było:-) Olala, pewnie że bym chiała brzuszka i na narty mogłabym tylko popatrzeć, ale narazie sie nad tym nie zastanawiam, może sie uda, a jak nie to poszaleję na stoku:-)🌻 Kasiu, szkołą rodzenia, fajna rzecz, no ale te 20godzin rodzenia też by mnie przeraziło🌻 ale może nie będzie tak źle👄 Zoja-witam serdecznie, opowiedz nam coś więcej o sobie, czy byłaś już u jakiś lekarzy i w ogóle czy robiłaś jakieś badania. Ja chodzę do Novum i jest fajnie:-) polecam dr Sowińską ❤️ Dorotko,🌻 na narty zawsze możesz jeszcze pojechać nawet z małą dorastającą pociechą, ważne że niedługo będzie ona przy tobie :-) 👄 Asiu, kuruj się maleńka, bo tu nam Ciebie brak👄 a może do Ciebie nie przyjdzie ta @ - trzymam kciuki :-) Soul, ty żarłoczku, taka mieszanka wybuchowa, widzę, że rozmowy z \"wielkim uchem\" robią wrażenie na dziewczynkach :-)🌻 A do mnie właśnie @ przyszła i chyba dobrze, bo po niedzieli idę do Novum, może coś ciekawego się dowiem:-) i staranka można zacząć:-) a tymczasem jadę na grzybki na Mazury, i odezwę się po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko ! Milego pobytu na Mazurach kochana Emiczko i owocnego grzybobrania ! Alez Ci zazdroszcze, pojechalabym razem z Toba na te Mazury bo nigdy tam nie bylam, moze w przyszlym roku pojedziemy juz w trojeczke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra ja tez trzymam kciuki za Twoje badanka, by wszystko poszlo po Twojej mysli i by wyniki byly jak najbardziej wporzadku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko- uwierz, ze przypadek. Już się tłumaczyłam z własnej nieobecnosci, w pracy ostatnio net dzialał pożal się Boże, oprócz tego nie jestem sama w biurze no i najważniejsze- przez ostatni czas zaniedbałam troche obowiązki w pracy , a że czuję ze ten wielki dzień jest coraz bliżej chce miec wszystko wyprowadzone na prostą i nie denerwowac sie w ciązy, ze jeszcze tyle rzeczy zostało do zrobienia , a zamierzam tam wrócic i nie chce zostawiac bałaganu. Zresztą codziennie się melduję. ;) Buziaczki dla Ciebie 👄🌻 I moja prośba - ZOSTAŃCIE KOCHANE CIĘZARÓWKI.🌻❤️👄 Emiczko- udanego grzybobrania i przede wszystkim wypoczynku. :) 🌻❤️ ( ja też Ci życzę, byś się jednak na te narty nie wybrała :P ) Dominka- odezwij się, moze bede Ci w stanie coś doradzić apropo badań. :) Foli- puk, puk - gdzie jesteś? Hej Judytko- nie pozwolimy odejśc dziewczynom, prawda/ ;) Sabra- opowiadaj, jakie dziś badania robiłas. I jeszcze co Cię czeka. Ja czuję, ze bede miała problem, bo jak @ przylezie w piątek lub sobotę to nie stawie sie na wizyte do 2dc, a od drugiego miałam brac clo, ale doktorek woli zawsze zerknąc czy nie ma jakies torbielki. tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
I wiecie co? Nie udało mi się nawet dzisiaj zrobić usg. Dopiero jestem zapisana na piatek. No i jak się tu nie denerwować. A hormony to juz sama nie wiem kiedy zrobię. Pewnie za tydzien w piątek znajdę czas. Na teście owu znowu wyszedł dzień bezpłodny. Chyba te testy sa naprawdę nic nie warte, albo mam problem z jajeczkowaniem. Jeszcze z tydzień potestuję sobie. Ale jaky nie patrzeć to jedna krecha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Witam wszystkie kobietki:) Ale się rozpisałyście, uchchhch, kiedy ja to przeczytam. Ostatnio chyba byłam 2 dni temu na 13 str czy 14? A tu już 22. A ja nie mam nadal okresu, a tempka w górze cały czas, jajniki pobolewają, cycuszki bolą od tyg. ale pewnie i tak to wsyztsko zbiera się na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moje zdanie na temat tego forum - nic nie zmieniać. Dla mnie jesteście ukochanymi przyjaciółkami :-) i zarówno te z brzuszkami jak i bez brzuszków!!!! byłam dziś u swojej ginki - badałam LH, FSH i PRL - niedługo wyniki :-) mam tez zrobić u niej cytologie i badania na czystość pochwy (wymaz) - nie wiecie czy to się robi do jakiegoś określonego dnia cyklu - bo coś ginka wspominała o 10 dc, ale nie wiem czy to o to chodziło :-o a wogóle to jadę w piątek do Wrocławia :-) trzymajcie kciuki, bo mężuś ma tam ostateczną rozmowę w sprawie pracy! Tak bardzo bym chciała, żeby się udało. A Wrocławainki, może pomożecie mi namierzyć ulicę, na której mąż ma mieć rozmowę? jadę z nim jako osoba towrzysząca :-) nigdy nie byłam we Wrocławiu, a bardzo chcę go zobaczyć :-) podobno cudna jest starówka :-) Asia kochana, jak ja trzymam kciuki, aby kolejnym Twoim badaniem było usd ciąży. Tak bardzo pragnę, żeby Ci się teraz udało. Da mi to tyle radości i nie ukrywam - nadziei. Starająca się i inne Dziewczyny, którym zbliża się termin @ - aby nie przyszłą! fasolek, fasolek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta !! Wracając do tematu starających się i tych co już mają brzusie to napiszę jak to wygląda z mojej strony. Czytam wypowiedzi o waszych kopniaczkach, różnych innych odczuciach i jest mi miło. Ja należę do tych starających się - czytam Was codziennie ... poprostu u nas mniej się dzieje :) Mam codzinnie pisać, że mam nadal wysoką prolaktynę...hmmmm chyba nie, jak się coś zmieni to napiszę :) No i właśnie jutro idę robić badanko na prl...napisałam :) A tak poza tym widzę, że się tu dużo dzieje...fajnie, że w sumie można pogadać na każdy temat:) Wybaczcie, że nie odpisuję do każdej z osobna ale zbyt dużo tego jest...naklikałyście tego tyle, że hohohohohoho :) Starająca ja dostałam dwa dni temu :( Mój mąż mówi...a skąd wiesz, że to źle, może ktoś czuwa nad nami i czeka na ten najwłaściwszy moment. Może te słowa nie pocieszą Ciebie ale mi pomagają...będzie dobrze. Przyłączam się do Asi - ZOSTAŃCIE KOCHANE CIĘŻARÓWKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, cześć Granini, ja wiedzę, że nas wiecej, tych które @ dostały w tym tygodniu (ja, np. w poniedziałek). No i za jakieś 4 tygodnie znowu będziemy się trzęsły - udało się, czy nie udało...z perspektywy patrząc, to jest zabawne ;-) mam chyba dziś niełży humor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wielką nadzieję, że w przyszłym uda mi się. Jeżeli okaże się, że prolaktyna jest już ok to ... to była ostatnia przeszkoda :) No ale... nie ma to jak niechciane niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie - do roboty! a w przyszły piątek ide do kliniki niepłodności - jestem podekscytowana, chociaz nie wiem czym ;-) a przypominam się - może któaś wie, do którego dnia cyklu robi się badania na czystośc pochwy, bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella...ja miałam okazję robić dwa razy i powiem szczerze, że nikt nie mówił o jakimś specjalnym terminie. Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no to fajnie, bo ja sie zapisałam dopiero na 12 października (nie było wcześniej wolnych terminów) i niw byłam pewna czy w okresie okołoowulacyjnym, mozna robić to badanie/ Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca29
Mnie też sie wydaje co do cytologii, że nie trzeba robić w jakichś konkretnych dniach cyklu. Oby nie w @ :) Trzymam kciuki Estello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra- faktycznie, sory, chyba zakręcona jestem przez to przeziębenie. Nie wiedziałam, tylko czy wszystkie bedziesz robiła dzisiaj. Wiesz, fajnie, ze chodzimy do tego samego doktorka, mozna se poplotkować hihih. Iwonko- a który dc bedziesz miała w piątek. Domyslam sie jak cięzko jest znaleźć lekarza z usg dowcipnym, ale musisz sie uzbroić w cierpliwosc i znaleźc takiego, który Cię pomonitoruje 3,4 razy w miesiącu. A jakie hormony bedziesz badać? Bo LH, FSH, estradiol robi się w 1-3 dc. Prolaktynę możesz zrobić w dowolnym dniu, ważne by być wypoczętą i wyspaną, progesteron 20-21dc. Hihi- a co myślałaś Starajaca29- nie ma tak lekko, tylko trzeba nadrobić lekturę. :D :P Estelko! Nareszcie się pojawiłas. :D Ja tez nie słyszałam o jakimś konkretnym dc- jezeli sa bakterie to jest bez znaczenia kiedy. Estelko- trzymam kciuki za Twojego męza. Mój jedzie jutro na rozmowę. No mam nadzieję, że juz teraz to u Ciebie bedzie szybka piłka z badaniami i juz niedługo będziesz pisała o 2 kreseczkach. Co do mnie, to ja juz przestałam liczyć na naturalną drogę, ale nie miałabym nic przeciwko Twojej wersji. :D 👄❤️🌻 Granini- a pisz nawet o prolaktynie. ;) Tylko się odzywaj- bo nas Monika pogoni. ;) :D Moniczko- buziaczki dla Ciebie i dzięki , że o nas pamiętasz. Zobacz jak zdyscyplinowałas dziewczyny- Granini się odezwała, Estelka, Emika. :) 🌻👄 Starająca się - trzymam kciuki. małpiszony a kysz, a kysz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona77
Kurczę Aśka, nic o tym nie wiedziałam. Moja gin dała i po prostu skierowanie na TSH testosteron, prolaktynę, LH i FSH. Nic mi nie powiedziała, ze dni cyklu mają jakieś znaczenie. W piatek bedę miała 18 dc. W piatek pójdę do innego gin, zobaczymy co on powie. Dzięki Asia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Asiu oczywiście, że nie pozwolimy dziewczynom odejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kobietki! Jak zwykle nie jestem w stanie nadrobiczaległości w czytaniu,ale powiem Wam jedno jeśli traficie na porodówkę wcześniej to przecież nie może Was bardziej boleć,a jedynie w Waszych odczuciach sam poród się wydłuży,bo będziecie już pochłonięte tylko nim,a nie jak w domu czynnościami domowymi:). Dominiczko1978-wiem,że to może byc przykre jeśli się czyta,że ktoś został mamą, lub że jest w ciąży,ale pomyśl o tym w inny sposób-jeśli Ty się o tym dowiesz to też będziesz chciała podzielić się tym szczęściem z osobami,które od wielu lub kilku miesięcy Cię wspierały w Twoich dołkach i szczęściach.Zauważ,że nie rozmawiamy tu tylko o ciążach i dzieciach,rozmawiamy też o naszych codzienych smutkach i radościach,ogółem o życiu,a to wszystko dlatego,że zżyłyśmy się ze sobą przez ten długi czas.Ja osobiście weszłam na ten topik ponad rok temu,kiedy była jeszcze część pierwsza,a urodziłam w 3 części topiku i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie życia bez tych wszystkich dziewczyn,które przez ten czas poznałam (oczywiście o ile nie brakuje mi na to czasu), a rady tych bardziej doświadczonych przydadzą się każdemu i gdybym nie mogła poczytać i popytać niektórych koleżanek z forum to wileu rzeczy bym nie wiedziała odnośnie tego co dobre dla dziecka a co nie.Mam nadzieję,że przełamiesz się i będziemy się wymieniać doświadczeniami.Pozdrawiam Was wszystkie.Buziaczki dla Was.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu zmienilam numer gg! TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG soul78...................Kasia.................Skorpion........26........? estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 Aga28..................Agnieszka............Wodnik.........28.....4806409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja wróciłam z pracy i widzę że znów zaczął się ten sam temat. Kochane ciężaróweczki jeżeli o mnie chodzi to jestem zachwycona Waszymi opowieściami i nie wyobrażam sobie tego topiku bez Was. Kto przesyłałby nam fluidki i dawał dobre rady. Ja wiem że też kiedyś będę w ciąży i będę wtedy o wiele mądrzejsza niż przed przyłączeniem się do Was. ZOSTAŃCIE Z NAMI ❤️ Kochane mam już zakupiony test i postanowiłam że jutro rano go zrobię. Sama nie wiem czego się spodziewać bo niby pewne objawy świadczą o tym że to może być ciąża a inne zupełnie temu przeczą. Dzisiaj np. mój mąż mi powiedział że mi cycusie urosły. Ja tego nawet nie zauważyłam ale jak tak się im przyglądam to żeczywiście są jakieś nabrzmiałe no ale z kolei bolą mnie strasznie jajniki i tego najbardziej się obawiam:( No ale jutro już będziemy wiedzieć mam tylko nadzieję że nie jest zbyt wcześnie. Idę teraz pod prysznic i do łóżeczka. Dobrznoc dziewczynki,spokojnej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. długo mnie nie było ale miałam nawał pracy i do tego byłam chorac i nie miałam siły wieczorkiem pisać ale czasami szybko coś przeczytałam. Estelka, ja też 12.10. jadę do kliniki. Badania na czystość pochwy robi się obojętnie w jakim dniu cyklu. Ja też chce je zrobić. Asia, Sabra dzięki za pamięć:) Andzia, trzymam kciuki za teścik, oby okazał się szczęśliwy :) Granini, fajnie że się odezwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×