Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Witam - reszty jeszcze nie czytałam, ale przeczytałam, że Pauli teścik wyszedł pozytywnie - SUPER GRATULACJE!!!!!!!!!!! Cieszę się Twoim szczęściem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Paula-serdecznie gratuluję!!! Bardzo sie cieszę! Suzinko jestesmy z Tobą-wszystko będzie dobrze,bo musi być dobrze! Ana-kochana,przykro mi.Ciesze się,że jesteś optymistycznie nastawiona :) -tak byc powinno. Ja też czekam na @ i wiem,ze lada moment przyjdzie. Sledziłam bacznie nasz topik i wiem,ze nie działo sie za dobrze. Dziewczyny (Kasia,Soul,Dorotka) nie obrażajcie się-wracajcie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka trzymaj się kieruj się dobrem dziecka i swoim, będziesz pod dobrą opieką i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV NICK...................miejsce spotk...........................termin spotkania Mia26..... ...........mogą być te okolice W-wy............. paula23........... .. bliżej Poznania??????? .................. tu Kasia..............cała Polska............................... MYSZKA75............Wrocław................................. Emika .... ...........cała Polska.............................. Estella ...............w jakimś ładnym miejscu ............im szybciej, tym lepiej Dorota27.............Wrocław.................................mi kazdy pasuje olala..................W-wa, Poznań, może u mnie??? ..... sylwia19..............okolice Wawy, płd Polska............ Joanna...............najchętnie W-wa....................... Silve25...............okolice Wawy............................ Ana29................W-wa, albo jak wiekszość zadecyduje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........9468294 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko trzymam kciuki żeby było ok wszystko, nie denerwuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce............03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........2kg..............?.............81cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06........5kg..............bliźniaki....88 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........5kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......6 kg.............?..............94 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......2kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.05......?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba te tabelki są najbardziej aktualne. Jesli coś jest nie tak,to zmieńcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, to Cud! tak się cieszę! Gratuluję Ci z całego serca!!!! wreszcie \"długowiekowe\" ;-) się ruszyły :-) mam nadzieję, że teraz będzie z górki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estelko,ja właśnie przy przenoszeniu tabelek doczytałam się dokładnie,ile czasu starała się paula. To jest piękne. Bardzo się cieszę. A może Paula rozpoczęła szczęśliwy,jesienny wysyp fasoleczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będą żniwa :D Paula je zainicjowała, teraz jak poleci, to aż strch :D wpłyniecie dodatnio na przyrost naturalny, tak głośno się mówi, że Polaków jest za mało :D niech ktoś sobie weźmie ode mnie bol gardła :( mogę dopłacić... do tych bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, gratulacje wielkie... Kurcze, nie było mnie kilka dni a tu takie wieści :):):) HURA!!! U mnie w tym mieisącu chyba nic z tego, bo W wyjechał na tydzień. Jak wróci, to będzie 14 dc (więc już chyba z a późno :( ) a przytulanka ostatnio były przed jego wyjazdem, czyli 6dc, a to chyba za wcześnie... :( No nic... Co ma być, to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiwien ... będzie dobrze. Jak zajrzałam tu pierwszy raz to dziewczyny napisały, ze to szczęśliwe forum - jestem tego pewna !!! :) No tak małpiszon psuje nastrój na cały dzień ale z drugiej strony jest oznaką kolejnej szansy. PAULA...SUPER tak się cieszę! :) Nawet mój mąż uśmiecha się jak mu mówię o kolejnej fasolce :) No to masz za sobą 17 miesięcy staranek...jeszcze trzy i dogonię Cię albo uda się w tym :) Filozofia ... ummmmm :) Iwona trzymam kciki za wynik badania :) Suzinka...wiem, że boisz się i martwisz - będziemy myślami z Tobą. Mój mąż ma zapalenie nerwu kulszowego. Nie może spać a ja razem z nim. Sypiamy po 3 godziny a tu trzeba jechać meble skręcać w biurze bo przenosi się z domku :( Miłego dzionka kochane i papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka, ja za ból gardła dziękuję, wczoraj miałam a dzisiaj jest mi strasznie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tą tabelke TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09.........28-33....ZAWIESZONA........11 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nigdy nie wiadomo a może akurat 14 dc będzie scczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też po cichu na to liczę... W zasadzie to on wraca w 13dc w nocy, więc może rzucę się na niego, co by tego dnia nie zaprzepaścić ;) A poza tym, to sama nie wiem, kiedy będę miała owu, bo odstawiłam tabletki i to dopiero pierwszy cykl więc trudno przewidzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Foli! na pewno nie masz ochoty? jesteś pewna? a tak z innej beczki, oglądałam wczoraj wiadomości i zdjęcia z wypadku jędrzejczak - z całym szacunkiem, ale panna chyba musiała zgłupieć w trakcie jazdy. zmieniła w harmonijkę niesamowicie duży i potrządny samochód, jechałam takim do ślubu, to jest niezła krowa, że się wyrażę, bardzo długie i masywne auto. żeby je tak rozwalić musiała strasznie pocinać, bez wyobraźni, młoda dziewczyna, dostała autko i nei przemyślała sprawy przy wyprzedzaniu, że może nie zdążyć, że może nie zapanować nad takim autem - to wymaga umiejętności! efektem jest niepotrzebna śmierć i strata członka rodziny... jestem strasznie cięta na brawurowych kierowców bez krzty wyobraźni, mam powody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje CI Sabruniu.......Gusia strzaszny ten wypadek i wiem że kara własciwie na miejscu dla niej ale masz racji jazda zupełnie bez wyobraźni......a swoją drogą zauważyłyscie ze ostatnio nie ma dnia bez wypadku który ma tragiczny skutek !!!! to cos okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula !!!! Ogromniaste gratulacje i usciski dla Ciebie !!!👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dbaj o siebie i fasolke !!! Strasznie sie ciesze !!!!!! Andzia, Ana nastepny cykl bedzie wasz, musicie zaczekac na Asie, Estellke, Starajaca sie, Foli i inne starajaec esie dziewczynki :):):) Duyza buzka dla was wszystkich i ogromniaste kciukasy szykuje jez na nastepny wasz cykl :) Suzineczko ! Nie martw sie kochanie, w szpitalu nie jest tak zle, tam bedziesz miala fachowa pomoc, zbadaja cie i jak wszystko bedzie w normie to puszcza do domku. Ogromnie ciepluchne przytulanka dla ciebie i buziaki, trzymaj sie i odezwij sie do nas pa ! Gusiu za ten cieply jableczkik powinnas dostac po pupie, teraz mam na niego taka ochote, ze nie moge przestac myslec o takim cieplym, cynamonowym jableczniczku mniaaammmm pyychaaa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O jest mi prawie przykro... na pocieszenie - mój był bez cynamonu lub tylko sladowe ilości, bo nie lubię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ale Ci fajnie juz pakujesz torbe do szpitala i niedlugo bedziesz w domku ze swoim sloneczkiem :):):) Tylko nie znikaj bez wiesci jak juz sie zacznie, zobowiaz swojego mezusia, zeby w Twoim imieniu do nas pisal najswierzsze info od Ciebie :):):) Estellko ! Mam nadzieje, ze mezus dostanie pomysle wiesci i bedzie mial nowa prace a nastepnie, pojawi sie wasza fasolka, ktora czeka na to, by tato mial fajna prace :):) No i ten pokoj bedziecie dla dzidzi musieli urzadzac :):):) Nie pamietam, ktora dziewczyna pytala mnie, w ktorym dniu powtarzalam test ale odpowiadam, po 3 dniach od terminu spodziewanej @ :) Witaj Wiwien !!! Trzymam kciuki, by i Tobie sie udalo w tym miesiacu !!! Rob szybciutko tescik i pisz o jego wyniku ( oby pozytywnym !!!)🌻 I uwierz w to, ze nasz topik jest szczesliwy popatrz chociazby na Paule :):):) ostatni dowod na to, ze wam wszystkim sie uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, jesteś Kochana! Szkoda, że tak krótko byłam we Wrocławiu :-( umówiłybyśmy się na jakieś pycha lody :-) może następnym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Gusiu masz szczescie, ze cynamonu chociaz sladowe ilosci byly w twojej szrlotce bo ja go uwielbiam !!! Hi hi hi zartuje oczywiscie tylko juz tak mam teraz, ze jak uslysze o jakiejsc ulubionej mojej potrawie albo deserze, to od razu musze go miec natychmiast !!!! A ja mialam rozrywkowa sobote i przemila niedzielke :):):) W sobote przyszli znajomy, posiedzielismy, napchalismy sie przekaskami, wypili wodeczke, ja soczek, a potem poszlismy na karaoke u nas na osiedlu. Tam sie wybawilismy, wyspiewalismy i wytanczylismy :) A nasza dzidzia to chyba uwielbia muzyke, tak jak mama, bo caly czas fikala w brzuszku, ze az sie caly ruszal. Maz mowi, ze tamczyla rzem z nami hi hi hi !!! :) A potem w nocy jeszcze nie mogla przestac, my juz dawno spalismy a ja przez sen czulam jej kroki taneczne hi hi hi ! A w niedzielke, mezus zrobil sniadanko, ktore skonsumowalismy w lozeczku, na obiadek pojechalismy ze znajomymi do piramidy i wsunalem w calosci ogromniastapocje shaormy z pieczonymi warzywami, frytkami i trzema rodzajami suroweczek ! Nawet moj mezus odpadl przy mnie, bo nie skonsumowal wszystkiego a ja wsunelam doslownie wszystko i jeszcze potem poszlismy na deser i kawke do cukierni. Kochane w zyciu nie jadlam tak dobrego deseru !!! Ogromny puchar, na wierzchu lody waniliowe, bita smietana, prazone migdaly i orzechy w goracym karmelu a pod spodem gorace ciasto piernikowo czekoladowe polane goraca czekolada mniaaammmm !!!!! Oczywiscie zjadlam wszystko do cna ! Znajomi smiali sie, ze mam tak wielki apetyt, zwlaszcza, ze przed ciaza jadlam jak ptaszek i nigdy nie widzieli, zebym tak wsuwala !!! A maz sie tylko smial, poklepywal mnie po brzuszku i calowal w slodkie z ciasta usta :):):) Ach musze powiedziec, ze miniony weekend byl wspanialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×