Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Starająca
dziewczyny nie wieze ale pokazaly sie dwie kreseczki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca
CIESZE SIE:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
TRZYMAŁAM KCIUASY- UDAŁO SIĘ - GRTULKACJE STARAJACA:-))))):-))))))))));-)))))) JESTEŚ PO MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starająca, gratulacje... Słuchajcie dziewczyny, skoro to już 3 szczęśliwa wiadomość w tej części topiku, to mamy tempo około jednej fasoleczki na tydzień... Stawajcie w kolejce kochane :) Która następna?? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny. ja znowu na chwilke. Sysiu, leż kochana, odpoczywaj i kuruj się skarbie. 🌻❤️👄 Gratulacje Starająca:D !!!!! Chciałam sprostować- narobiłam namieszania z badaniem progesteronu, ale coś m się pomieszało. Sabra miała wczoraj to badanie i wygląda to tak, że badają i progesteron i prolaktynę. I tylko prolaktyna jest po obciążeniu. Sory za zameszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Liczę teraz na Folika;-)))))):_)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, no co ty? nie przepraszaj. A jak się czujesz? chodzi mi o to co u ciebie słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka, dzięki bardzo. chciałabym, ja jeszcze chwilami mam nadzieję że to plamienie to przez fasolkę i chyba znowu zrobię test w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli- dzieki- ogólnie dobrze. 20dc, bez sensacji- tylko martwi mnie ten 4cm pęcherzyk i mam nadzieje, ze jutro bedzie mniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Basieńkaaa, a po co Ty tą Nospę bierzesz?? Nie przesadzaj! To sa zawsze leki, a te nie są wskazane w ciąży. Czy to naprawdę jest taki8 b ól którego nie możesz wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, ja szczerze mówiąc nie wiem czy jest mozliwe żeby on się zmniejszył, jak już to chyba powinien pęknąć. Tak mi się wydaje ale może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Kobiety mam pytanie, może kttóraś tez tak kiedys miała, zdazyło się to mojej kolezance: w zeszłym miesiacu miała dwa razy @ tzn. na poczatku miesiaca i tak gdzieś pod koniec- tylkjo ta druga @ wydobywały sie z niej czyste skrzepy krwi , nie wiem co mam jej na to roradzić:-(((( jestem trochę zdenerwowana jej sytuacją i daje mi to duzo do myslenia...Co to może być??? teraz @ spóżnia się jej 2 tygodnie???? kiedy powinna mieć@@@@@Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienka, chyba powinna iść do lekarza, @ 2 razy to nie problem no bo jak dostanie pierwszego to ostatniego tez moze dostać a te skrzepy, czasem tak bywa ale lepiej jak pójdzie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz bede zmykać do pracy, bo znowu mam gości, bleeee nie chce mi się a wieczorem na kolację z goścmi i w ogóle mi się nie chce, i jak tu wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
sprawdziłam macica w dni płodne jest nisko i jest twarda aw niepłodne wysoko i miękka to ja się zastanawiam jaka jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to wcoraj byłam na USG i będe miała chłopczyka. Z badań wynika, że wszystko jest w porządku, no więc jestem bardzo szczęśliwa. Gratulacje dla starającej. Pozdrowionka dla Ciebie, Guśka, jak tam Twój brzuszek, w końcu rośnie? Ni i ile przytyłaś, bo jakoś wiem, że baardzo wolno tyłaś, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
ja powiedziałam ,że to może jest ok. a może ona tez zafasolkowała, również się staraja o fasolkę- @ nie ma juz 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, a ja już bym chciała, żeby była niedziela, bo cały czas nastawiam sie na @, ale gdzieś tam głęboko ciągle mam nadzieję... I chciałabym już wiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Paula robiła ale moim zdaniem było ciut wczesnie, a teraz to nie wiem . Twoim zdaniem co to może być????boli ją z lewej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja też powinnam mieć w niedzielę @. ale teraz znowu zaczęłam plamić na brązowo i już nic nie wiem. Wiecie ja chyba jutro zrobię ten test beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
fOLIKU ZRÓB TEN TEST DLA SWOJEGO I NASZEGO SPOKOJU.życzę dwóch kreseczek :-))):-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×